Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (7 μέλη και 18 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.062
Κριτικές
34
Like
3.949
Πόντοι
4.365
μην είστε ρατσιστές ρε σεις 2025 κοντά....
βάλτε κι εμάς τους μασέρ στο παιχνίδι :hi:
εννοώ στο θρεντ... στο πηγάδι κατουρήσαμε εμείς;

Άκου τύπε επειδή εδώ στο μπου είμαστε πολιτισμένοι γουόκ τύποι θα σου πω ήρεμα τα εξής..

Μωρή πουστάρα, ντιγκιντάγκα, πισωγλέντη, οπισθογαμικέ, Ασλάνη, ξεκωλιασμένη, ξεφωνημένη, πούσταρχε, χαϊδοκώλη, πισωγλεντζέ, κωλοσφυρίχτρα, πουστάρδα, φιρφιρή, γαμιολία, λουμπίνα, πουσταρίκο, σουβλίτσα, πουρολουμπίνα τα μπογαλάκια σου και σε άλλη παραλία
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.190
Πόντοι
5.595
50 ευρώ η μαλακή με το ζόρι..αρχικά ζήτησε 70...συμφωνία στα 50 ολλα μαζί ως τελικό ποσο
Ποτε δεν εχει κανει μασαζ χωρις πετσετα, ποσο μαλλον υπονοια για φραπε η κορη. Οποτε μαλλον λες μουφες για να της την πεσουν και να την πρηξουν. Μακαρι να εκανε, αλλα δεν. Γι'αυτο και εγω εχω παψει να ασχολουμαι μαζι της . Το μασαζ της ειναι καλο.
 

LEON20

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2024
Μηνύματα
12
Like
60
Πόντοι
0
Φίλε σε διπλό που έχω πάρει πριν χρόνια με θεία Ελένη και Χαρά, η θεία με τσιμπουκωνε και η χαρά μου ρούφαγε το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού. Ultra cult σκηνικό. Μπορεί να πέρασαν και 6 χρόνια από τότε και μου είχε πει η Ελεναρα τότε αν θες στο δίνω το τηλ να κανονίζεις απευθείας μαζί της, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Και ο μαλακάς είπα όχι. Εποχές για όποιον θυμάται στα 60€ πριν καεί το σπίτι της.

Υ.γ. Σαν το τριβείο στον κωλο σου και να βλέπεις τα λιοντάρια να κυνηγούν τις γαζέλες, τέτοιο σκηνικό δεν θα ξανάυπάρξει πουθενά!
Φίλε το υ.γ. είναι όλα τα λεφτά.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
2
Like
4.005
Πόντοι
456
ποια η διαφορα του πουσταρχου απο την πουσταρδα και τον πουσταρικο ?
giphy.gif
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
368
Κριτικές
2
Like
284
Πόντοι
21
Πρωινή επίσκεψη Καλλιθέα στο meilla massage therapy.
Γυμνός χωρίς πετσέτα με περάσματα πολύ κοντινά μέχρι εκεί.
Κόστος 35 ευρώ με μια μικρή περίπου 25 χρονων
35€, πόση ώρα; βλέπεται η μικρή; ακούγεται καυλωτικο σαν εμπειρία, ίσως να αξίζει.το μασάζ καλό η μουφα;
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
368
Κριτικές
2
Like
284
Πόντοι
21
Μια Λία κορεατισα Χολαργό, τι λέει;;; σίγουρα θα έχει αναφερθεί....μην βαρατε,.
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
94
Like
286
Πόντοι
20
Υπάρχει περίπτωση να ξέρετε πως αυτή είναι με το αρχαιοελληνικό μασάζ στο τζάκι, η οποία δεν μάθαμε ποτέ αν δίνει φραπέ. Μόνο κάποιος συναγωνιστής είχε πει πως σε ξεκινάει ανάποδα το μασάζ και γυμνός σίγουρα.
Δεν ξέρω αν είναι αυτή αλλά όντως ξεκινάει ανάποδα το μασάζ αλλά με πετσετα.για έξτρα ούτε λογος
 

LEON20

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2024
Μηνύματα
12
Like
60
Πόντοι
0
Είναι η ωμή πραγματικότητα και πορνοπουλαδα γιατί τα παράσημα παραπέμπουν αλλού εδώ μέσα.
Το γνωρίζω καλά γιατί το έχω ζήσει. Η Θεία Ελένη ήταν μοναδική και αξεπέραστη σε αυτό που έκανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom