Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Ένα μόνο; Μάλλον πας για κούτα, νεροφίδα φαίνεται η μανδάμ ...

Εχω επισκεφθει στο παρελθον Νομιζω παγκρατι αν θυμαμαι καλα περιοχη , δεν ειμαι και σιγουρος αλλα θυμαμαι οτι υπηρχε τρομερο προβλημα με το παρκινγκ. Η κοπελα κανει καλο μασαζ , ωραιος χωρος χαλαρωνεις αλλα σε αφηνει με τις σηκωμαρες γιτι δε προχωραει σε κατι . στο κρεβατι ημουν γυμνος . Τωρα δε ξερω αν εχει αλλαξει κατι
Τπτ δεν έχει αλλάξει μόνο μασάζ δυστυχώς τουλάχιστον ειναι καλο το μασάζ
 
  • Like
Αντιδράσεις: panbar

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
  • Like
Αντιδράσεις: panbar

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.541
Πόντοι
446
Κάτι σε 40€ θυμάμαι αλλά δεν είμαι κ σίγουρος αν της στειλεις μεσεντζερ θα σ απαντήσει
Μωρέ της έχω στείλει, αλλά μάλλον πέφτω στην ώρα του κρασιού! :grin::grin::grin:
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Καλημέρα!
Εδώ ξέρουμε κάτι;
Είχα ένα ραντεβού μαζί της. ένα φανταστικό μασάζ. αξίζει μια επίσκεψη. Ωστόσο, καμία ένδειξη για πρόσθετη υπηρεσία.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.522
Πόντοι
1.056
Ρε μάγκες, αυτή η Εύα στη Νίκαια που είναι σε υπόγειο με το σκυλάκι και θέλει ηλικίες άνω των 50, το κινητό της τελειώνει σε 2250?
Γιατί πήρα και βγαίνει μια που δηλώνει δικηγόρος και με έβρισε όταν της είπα για μασαζ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Ρε μάγκες, αυτή η Εύα στη Νίκαια που είναι σε υπόγειο με το σκυλάκι και θέλει ηλικίες άνω των 50, το κινητό της τελειώνει σε 2250?
Γιατί πήρα και βγαίνει μια που δηλώνει δικηγόρος και με έβρισε όταν της είπα για μασαζ
Ποιο νιμού σου έδωσε το τηλ;
:confused: :confused: :confused:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.522
Πόντοι
1.056
Ποιο νιμού σου έδωσε το τηλ;
:confused: :confused: :confused:
δεν μπορώ να πω ποιος ειναι.. ...μπορει και ο ιδιος να εχει λαθος τηλέφωνο ή να ήθελε να μου κάνει πλάκα .. δεν ξέρω
το θεμα ειναι το εξης.. Αν όντως το τηλέφωνό της τελειώνει σε 2250???
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
https://www.adoos.com.gr/erotikes-aggelies/☎-6985693530/

Κασκαντεριλικη σε αυτην προημερων σε χωρο της στον Αλιμο. Μην την πατησει κανεις αλλος... μασαζ 50, full (μπριζολες) ολα 100.
Δοκιμασα με τα 50 να δω τι παιζει...... κανα 20 λεπτο πρεπει να κράτησε ολη η διαδικασια με μασαζ πλάτη και φραπε.... Βιαζοταν κιολας. Τα πιο σκαρτα λεφτα που εχω δωσει.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.251
Κριτικές
6
Like
7.067
Πόντοι
1.336

Ξέρει κανείς κάτι?
 

leopard77pet

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
80
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα καθως χαζευα στις αγγελιες στο μαρκετπλασε στο φβ βρηκα αυτο.....Μηπως εχει δοκιμασει κανεις η ξερει κατι?
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
μια δωρα καλογεροπουλου μασερ την ξερεις κανεις? εχει προφιλ στο facebook δκ ευεξια το προφι της στειλτε μυνηματα ειναι καλη τι προγραμμα κανει?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.522
Πόντοι
1.056
Καλησπερα στην παρεα καθως χαζευα στις αγγελιες στο μαρκετπλασε στο φβ βρηκα αυτο.....Μηπως εχει δοκιμασει κανεις η ξερει κατι?
είσαι εκτός θέματος.. αυτή δεν έχει χώρο δικό της.. αν πας στο αντίστοιχο νήμα θα βρεις πληροφορίες
μια δωρα καλογεροπουλου μασερ την ξερεις κανεις? εχει προφιλ στο facebook δκ ευεξια το προφι της στειλτε μυνηματα ειναι καλη τι προγραμμα κανει?
εσυ ρε μεγάλε γιατί δεν στέλνεις μήνυμα;;; τι φοβάσαι ;;μήπως σου φάει ο Zuckerburg το πουλί;
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
597
Like
715
Πόντοι
86
https://www.adoos.com.gr/erotikes-aggelies/☎-6985693530/

Κασκαντεριλικη σε αυτην προημερων σε χωρο της στον Αλιμο. Μην την πατησει κανεις αλλος... μασαζ 50, full (μπριζολες) ολα 100.
Δοκιμασα με τα 50 να δω τι παιζει...... κανα 20 λεπτο πρεπει να κράτησε ολη η διαδικασια με μασαζ πλάτη και φραπε.... Βιαζοταν κιολας. Τα πιο σκαρτα λεφτα που εχω δωσει.
φταιs που τα εδωσεs φιλε, τσακωμο τηs τα χωνειs και φευγειs κυριοs !! τι θα σου κανει ? για να βαλει μυαλο
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Φιλε Περαματιωτη αν η κοπελα απο τη Νικαια βαλει αγγελια στην χε θα σε ειδοποιησω.Αληθεια δεν κρατησα τηλεφωνο γιατι δεν αξιζε.Παντως πολλα μελη του bou εκτιμουν τις πληροφοριες που δινεις ειτε δημοσια ειτε σε πμ.
Φίλε @kapsa αν θες γράψε και την εμπειρία σου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.541
Πόντοι
446
Ρώτα την.....δεν χάνεις τίποτα....ένα μήνυμα στο μεσαντζερ
Μωρέ, έχω στείλει 2 - 3 μνμτ. αλλά μάλλον το κρασί κάνει δουλειά! Δεν απαντάει. Δλδ, ούτε στο "διαβάστηκε" δεν μ' έχει!
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Φίλε @kapsa αν θες γράψε και την εμπειρία σου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Λοιπον η κοπελα ειναι γυρω στα 30 αδιαφορη εμφανισιακα.Ειναι στη Νικαια εκει που ξεκιναει η Λαοδικειας απο Πετρου Ραλη,σε ενα καθετο στενο.Το διαμερισμα ειναι στο ισογειο.Το μπανιο μικρο και καθαρο.Μετα το μπανιο ξαπλωνω μπρουμητα γυμνος και ξεκιναει το μασαζ.Μασαζ δεν ξερει χαιδεμα κανει και μιλαει πολυ.Της φανηκε περιεργο που ειπα οτι ειμαι ανω των 50 και ρωταγε μηπως ειμαι μπατσος.Μου ελεγε οτι μεγαλωνει το παιδι της μονη της και εχει οικονομικο προβλημα.Γενικα με ζαλισε,δεν ζητησα εξτρα και σηκωθηκα και εφυγα στο μισαωρο.Κοστος 25 ευρω.Δεν θα ξαναπηγαινα με τιποτα και δεν κρατησα τηλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom