Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Καλημέρα επισκέφτηκα εχθές την Μαγκυ στην περιοχή της πλατείας Αττικής.
Πρώτο ραντεβού μαζί της υπήρχε σίγουρα η ανασφάλεια και από μεριά της οπότε όλα έγιναν μέσω τηλεφώνου μέχρι να ανέβω στο σπίτι της.
Άνοιξε η πόρτα και αφού δέχθηκα καταιγισμό από γαβγίσματα δύο σκυλιών τύπου κανίς και την προφανή νευρικότητα που είχε η εν λόγω κυρία σκέφτηκα να φύγω.
Εκείνη το κατάλαβε άμεσα και με οδήγησε απευθείας στο δωμάτιο που ήταν κλιματιζόμενο με δικό του μπάνιο.
Η Μαγκυ είναι μια γυναίκα κοντά στα 60, petit σωματοτυπος μικρό στήθος αλλά αρκετά καλό σώμα για την ηλικία της, πρόσωπο αδιάφορο.
Στο μασάζ (χαλαρωτικό ζητήθηκε) ήταν απλά ικανοποιητικό όχι κάτι ιδιαίτερο
(μέχρι στιγμής μόνο σε μια έχω περάσει τέλεια και στο μασάζ και Happy ending πολύ μικρότερης ηλικίας φυσικά όνομα δεν λέω γιατί θα παρεξηγηθω)
Στο δεύτερο μέρος μένει μόνο με το εσώρουχο και επιτρέπει χουφτώματα χωρίς όρια. Αφού γνωριστήκαμε και έφυγαν οι οποίες ανασφάλειες μου είπε ότι την επόμενη φορά να γίνει το μασάζ στο κρεβάτι (έγινε στο μασαζοκρεβατο) για να είμαστε περισσότερο άνετοι και χαλαροί, άρα σίγουρα προχωρά σε βάθος η εν λόγω κυρία. Μετά ακολούθησε μπανακι με πεντακάθαρη πετσέτα και καθάρισε με απολυμαντικό σπρέι όλο το μασαζοκρεβατο
Οπότε συμπεραίνω ότι με 30€ και με υπηρεσίες που ξεφεύγουν από το κλασσικό happy ending για αυτούς που δεν έχουν πρόβλημα να πάνε με μια 60αρα αλλά με αρκετά καλό σώμα είναι VFM.

Καλή Κυριακή να έχουμε.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Είσαι μαλάκας;; Απάντησέ μου με ένα ΝΑΙ ή με ένα ΕΙΜΑΙ
Τι μαλακίες γράφεις. Θες να κάψεις κόσμο και να πετάει άσκοπα τα λεφτά του;
Εκτός αν είσαι βαλτός της θείτσας για να της βρεις πελάτες.
Τη κριτική μου (έχω βάλει Link στην προηγούμενη σελίδα) την διάβασες;
Και δεν είμαι μόνο εγώ . Και άλλοι που έκαναν το λάθος να την επισκεφτούν, τα ίδια χάλια περιγράφουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Καλημέρα επισκέφτηκα εχθές την Μαγκυ στην περιοχή της πλατείας Αττικής.
Πρώτο ραντεβού μαζί της υπήρχε σίγουρα η ανασφάλεια και από μεριά της οπότε όλα έγιναν μέσω τηλεφώνου μέχρι να ανέβω στο σπίτι της.
Άνοιξε η πόρτα και αφού δέχθηκα καταιγισμό από γαβγίσματα δύο σκυλιών τύπου κανίς και την προφανή νευρικότητα που είχε η εν λόγω κυρία σκέφτηκα να φύγω.
Εκείνη το κατάλαβε άμεσα και με οδήγησε απευθείας στο δωμάτιο που ήταν κλιματιζόμενο με δικό του μπάνιο.
Η Μαγκυ είναι μια γυναίκα κοντά στα 60, petit σωματοτυπος μικρό στήθος αλλά αρκετά καλό σώμα για την ηλικία της, πρόσωπο αδιάφορο.
Στο μασάζ (χαλαρωτικό ζητήθηκε) ήταν απλά ικανοποιητικό όχι κάτι ιδιαίτερο
(μέχρι στιγμής μόνο σε μια έχω περάσει τέλεια και στο μασάζ και Happy ending πολύ μικρότερης ηλικίας φυσικά όνομα δεν λέω γιατί θα παρεξηγηθω)
Στο δεύτερο μέρος μένει μόνο με το εσώρουχο και επιτρέπει χουφτώματα χωρίς όρια. Αφού γνωριστήκαμε και έφυγαν οι οποίες ανασφάλειες μου είπε ότι την επόμενη φορά να γίνει το μασάζ στο κρεβάτι (έγινε στο μασαζοκρεβατο) για να είμαστε περισσότερο άνετοι και χαλαροί, άρα σίγουρα προχωρά σε βάθος η εν λόγω κυρία. Μετά ακολούθησε μπανακι με πεντακάθαρη πετσέτα και καθάρισε με απολυμαντικό σπρέι όλο το μασαζοκρεβατο
Οπότε συμπεραίνω ότι με 30€ και με υπηρεσίες που ξεφεύγουν από το κλασσικό happy ending για αυτούς που δεν έχουν πρόβλημα να πάνε με μια 60αρα αλλά με αρκετά καλό σώμα είναι VFM.

Καλή Κυριακή να έχουμε.
Όχι ρε φίλε, να πεις όνομα... Αν ξέρεις κάποια καλη περίπτωση πες την να την μάθουμε κι εμείς..
Δηλαδή όταν θες να μάθεις πληροφορίες , ζητάς να σου πούμε (έχω σχετική παράθεση μηνυματος σου παρακάτω) .
Όταν όμως ξέρεις κάτι εσύ, γιατί δε θες να το μοιραστεις με τους υπόλοιπους;
Καλησπέρα έχει βρεθεί κάποιος με την Μαγκυ από πλατεία Αττικής να μας γράψει εδώ εμφάνιση και ποιότητα υπηρεσιών;
Ένα τηλέφωνο έκανα και έχω λάβει τρία τέσσερα pm
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Καλησπερα καινούργιος εδω,για την χρυσαυγη(δρακουνελ) ποια η γνώμη σας;(για πρωταρη σε αυτα).
Καινούριε, υπάρχει πάνω δεξία το εικονίδιο της αναζήτησης. Γράψε εκεί μέσα Χρυσαυγή ή Δρακουμελ με Μ και όχι με Ν που εχεις γράψει.
Είναι χρόνια στο χώρο και υπάρχουν δεκάδες αναφορές για αυτήν
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Όχι ρε φίλε, να πεις όνομα... Αν ξέρεις κάποια καλη περίπτωση πες την να την μάθουμε κι εμείς..
Δηλαδή όταν θες να μάθεις πληροφορίες , ζητάς να σου πούμε (έχω σχετική παράθεση μηνυματος σου παρακάτω) .
Όταν όμως ξέρεις κάτι εσύ, γιατί δε θες να το μοιραστεις με τους υπόλοιπους;
Καλησπέρα νομίζω ότι μεταξύ μας έχουμε ανταλλάξει μυνηματα για πληροφορίες εδώ μέσα.
Ναι όντως ρώτησα πριν πάω αν έχει κάποιος βρεθεί με την Μαγκυ, μήπως πρόκειται για ναυάγιο αυτό και μόνο.
Όσον αφορά τώρα την κοπέλα μικρότερης ηλικίας που έγραψα ότι πέρασα υπέροχα και στα δύο μέρη μασάζ - happy ending πρόκειται για την Στεφανία στο Μαρούσι.
Η άποψη μου είναι καθαρά υποκειμενική ούτως ή άλλως απλά εδώ μέσα δεν είναι να ανοίγεσαι και πολύ γιατί σου βάζουν κάποια άτομα την στάμπα του Αγαπουλη ή του προμοτορα, όχι ότι δεν υπάρχουν και αυτοί φυσικά.
Στην τελική εδώ μέσα όσοι μου έχουν στείλει μυνημα έχουν λάβει απάντηση από εμένα δεν τους έγραψα εκεί που δεν πιάνει το μελάνι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
κάνει και έξτρα ή σκέτο μασαζ;
Εγώ μίλησα μαζί της στο τηλέφωνο κάνει φουλ τα πάντα όπως τα είπαμε στα 100€ και λέει με την άνεση του χρόνου . . βέβαια αν χτυπήσετε το τηλέφωνο της θα δείτε και το επαγγελματικό προφίλ της . Είναι κομμώτρια αλλά δεν την έχω δοκιμάσει
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Καλησπέρα νομίζω ότι μεταξύ μας έχουμε ανταλλάξει μυνηματα για πληροφορίες εδώ μέσα.
Ναι όντως ρώτησα πριν πάω αν έχει κάποιος βρεθεί με την Μαγκυ, μήπως πρόκειται για ναυάγιο αυτό και μόνο.
Όσον αφορά τώρα την κοπέλα μικρότερης ηλικίας που έγραψα ότι πέρασα υπέροχα και στα δύο μέρη μασάζ - happy ending πρόκειται για την Στεφανία στο Μαρούσι.
Η άποψη μου είναι καθαρά υποκειμενική ούτως ή άλλως απλά εδώ μέσα δεν είναι να ανοίγεσαι και πολύ γιατί σου βάζουν κάποια άτομα την στάμπα του Αγαπουλη ή του προμοτορα, όχι ότι δεν υπάρχουν και αυτοί φυσικά.
Στην τελική εδώ μέσα όσοι μου έχουν στείλει μυνημα έχουν λάβει απάντηση από εμένα δεν τους έγραψα εκεί που δεν πιάνει το μελάνι.
Και για την Μάγκυ πληροφορίες τηλέφωνα πως θα τα βρούμε υπάρχει τρόπος . Αν έχεις στείλε μου σε παρακαλώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
172
Like
322
Πόντοι
21
Είσαι μαλάκας;; Απάντησέ μου με ένα ΝΑΙ ή με ένα ΕΙΜΑΙ
Τι μαλακίες γράφεις. Θες να κάψεις κόσμο και να πετάει άσκοπα τα λεφτά του;
Εκτός αν είσαι βαλτός της θείτσας για να της βρεις πελάτες.
Τη κριτική μου (έχω βάλει Link στην προηγούμενη σελίδα) την διάβασες;
Και δεν είμαι μόνο εγώ . Και άλλοι που έκαναν το λάθος να την επισκεφτούν, τα ίδια χάλια περιγράφουν.
Ανέβασε επίπεδο Και μετά μίλησε μαζί μου που βρίζεις απόπατε.
Πιος θα πετάξει χρήματα;
Οπίου δεν του κάνει ας φύγει.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Ανέβασε επίπεδο Και μετά μίλησε μαζί μου που βρίζεις απόπατε.
Πιος θα πετάξει χρήματα;
Οπίου δεν του κάνει ας φύγει.
Σε μαλακες, τιποτένιους και σκουπίδια σαν του λόγου σου και μονο που σου κάνω παράθεση και σου απαντάω να το θεωρείς ήδη ψηλό επίπεδο σκατομπινέ.
Πήγες και τη δοκίμασες τη συγκεκριμένη που γράφεις ότι αξίζει ρε μαλάκα;
Για πες μας τι σου άρεσε ρε μαλάκα.
Που είναι η κριτική σου ρε μαλάκα;
Αει στο διάολο, γεμίσαμε με μαλακισμένους προμότορες της κακιάς ώρα εδώ μέσα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

:vomit:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
ψάχνοντας κάτι σημειώσεις βρήκα αυτήν από την Νίκαια..

για όποιον ενδιαφέρεται έχω το τηλέφωνο , αν και η δική μου εμπειρία ήταν αρνητική .
 

mavr0s_gat0s

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
43
Like
36
Πόντοι
0
ψάχνοντας κάτι σημειώσεις βρήκα αυτήν από την Νίκαια..

για όποιον ενδιαφέρεται έχω το τηλέφωνο , αν και η δική μου εμπειρία ήταν αρνητική .
Καλησπέρα..Στείλε να κανουμε μια δοκιμή. Απο έξτρα τι κάνει γιατί στη κριτική σου είδα μόνο μασαζ....Ισχύει?
 

vale4646

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μήπως μπορει κάποιος να μου δώσει το τηλ της Μαγκυ καθώς η αγγελία δεν ανοιγει ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
έχουν κατεβεί όλες , μάλλον όχι τυχαίο .

για την ακρίβεια εχει κατεβεί όλη η κατηγορία "μασαζ"
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
12
Like
2.612
Πόντοι
746
Έχει κανείς γνώμη για την Αφροδίτη εδώ..Έρχεται κάτ οίκον με 50 ευρώ κανόνικο σεξ και μάσαζ κατά δήλωση της ..

Ξέρω οτι το νήμα αναφέρεται σε μασεζ με δικό τους χώρο αλλά το σωστό νήμα εδώ και κάποια χρόνια έχει "χαλάσει" οπότε είπα να ρωτήσει εδώ.

Ευχαριστώ.

Μπορεί κάποιος χριστιανός
να μου στείλει τηλ. Αφροδίτης δεν μου ανοίγει είμαι υπόχρεος.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
ψάχνοντας κάτι σημειώσεις βρήκα αυτήν από την Νίκαια..

για όποιον ενδιαφέρεται έχω το τηλέφωνο , αν και η δική μου εμπειρία ήταν αρνητική .
Ωραίος ρε φίλε. Για στείλε αν θες..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom