Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.930
Like
9.709
Πόντοι
1.056
Λοιπόν πριν καμία 10αρια χρόνια ήμουν στα Χανιά κ είχα πάει σε μια μασατζου από τις αγγελίες κ την λέγαν φωτεινή,χάλια πρόσωπο ψηλή,αλλά με ένα σώμα 25αρας ,τότε την πρώτη φορά έκανα μόνο μασάζ κ μου τον έπαιξε, την δεύτερη έπαιξε χαμουρεμα κ σφηροκωπημα στα 4 ,
Λες να είναι η ίδια ,τότε ήταν 50αρα
Καμμία σχέση.
Ο χώρος καθαρός και προσεγμένος, στο κρεβάτι μπορεί κάποιος να επιλέξει για το κεφάλι του μαξιλάρι ή την "τρύπα". Πετσέτα καθαρή και σφραγισμένη, παντόφλες μιας χρήσης. Το μπάνιο μικρό, ανακαισμένο με καμπίνα. Ζεστό νερό, σαμπουάν και αφρόλουτρα για όλα τα γούστα.
Παλιότερα έδινε και σφραγισμένο σφουγγάρι.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.101
Κριτικές
191
Like
52.058
Πόντοι
41.443
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Speko

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
20
Like
120
Πόντοι
0
Αναφέρθηκα νωρίτερα στην Φωτεινή, την εμφάνιση της και έκανα μία σύγκριση με το άλλο "mature girl" την Θεία Ελένη και πάντα έχοντας υπόψιν αυτά που έχω διαβάσει από παλιότερες αναρτήσεις, θα ήθελα όποιος έχει την καλοσύνη (και έχει βεβαίως συνεβρεθεί με τον αστικό μύθο) να μου πει σχετικά με την εμφάνιση της κτλ κτλ. Η αναφορά στην εμφάνιση της Φωτεινής έγινε κυρίως έχοντας ως υποθετικό σενάριο ότι προχωράει και πέρα απ' το μασάζ, οπότε έχοντας διαβάσει αντίστοιχα σχόλια για την Θεία Ελένη, θα ήθελα να γνωρίζω κατά πόσο αληθινός είναι αυτός μύθος... και όχι, δεν θέλω το τηλέφωνο της, το έχωωωωω!!!:eyebrows:
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
41
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Ερώτηση γιατί δεν ξέρω αν υπάρχει καμία τέτοια. Υπάρχει καμία να σε κρατάει καυλωμένο σε όλη τη συνεδρια αλλά να μιλάει καυλωτικα κλπ, καταλάβατε. Και ας τελειώνει και με μαλακια. Ή δεν παίζει κάτι τέτοιο. Αν υπάρχει και σε μασατζιδικο πείτε μου και σε πμ.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα παιδιά. Ερώτηση γιατί δεν ξέρω αν υπάρχει καμία τέτοια. Υπάρχει καμία να σε κρατάει καυλωμένο σε όλη τη συνεδρια αλλά να μιλάει καυλωτικα κλπ, καταλάβατε. Και ας τελειώνει και με μαλακια. Ή δεν παίζει κάτι τέτοιο. Αν υπάρχει και σε μασατζιδικο πείτε μου και σε πμ.
Η Τέα το κάνει αυτό από diamondsmassage
 

Speko

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
20
Like
120
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ , ! Την βρήκα στο ινσταγραμ , ενδιαφέρουσα και δυναμική παρουσία
Επιβεβαιώνω για το προφίλ στο Instagram. Δραστηριοποείται κυρίως στην Πάτρα και επισκέπτεται την Αθήνα μία φορά το μήνα. Σε πρόσφατη επικοινωνία που είχαμε θα έρθει αυτή την εβδομάδα ή την επόμενη. Στο προφίλ υπάρχουν φωτογραφίες για να πάρει κάποιος μία γεύση καθώς και χιλιάδες ακόλουθοι!!!:worship::worship:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.930
Like
9.709
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παιδιά. Ερώτηση γιατί δεν ξέρω αν υπάρχει καμία τέτοια. Υπάρχει καμία να σε κρατάει καυλωμένο σε όλη τη συνεδρια αλλά να μιλάει καυλωτικα κλπ, καταλάβατε. Και ας τελειώνει και με μαλακια. Ή δεν παίζει κάτι τέτοιο. Αν υπάρχει και σε μασατζιδικο πείτε μου και σε πμ.
 

ironman89

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Για δώσε ινφο για την κυρία. Έχεις δοκιμάσει? Τι προσφέρει. Αν θες στείλε pm
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Για δώσε ινφο για την κυρία. Έχεις δοκιμάσει? Τι προσφέρει. Αν θες στείλε pm
 

ironman89

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0

elana

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Ξερουμε μεχρι που φτανει και ποσο παει το μαλλι?
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
24
Like
4.411
Πόντοι
2.846
Ξερουμε μεχρι που φτανει και ποσο παει το μαλλι?

αν μιλάς για την Χρυσαυγή το κόστος είναι ανάλογα με τα κέφια και το πάει το γράμμα κανονικά μέχρι τέλος. Κανονίζει συνήθως σε ξενοδοχείο της Αγίας Παρασκευής γιατί μένει κάπου εκεί κοντά. Όμως πρέπει να είσαι πολύ μερακλής για να πας μαζί της και να έχεις γερά νεύρα όταν θα πάει να βάλει μουσική υπόκρουση και να αρχίσει να λέει κάτι παραμύθια. Εμφάνιση τραγική.
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
46
Like
5.447
Πόντοι
5.646
αν μιλάς για την Χρυσαυγή το κόστος είναι ανάλογα με τα κέφια και το πάει το γράμμα κανονικά μέχρι τέλος. Κανονίζει συνήθως σε ξενοδοχείο της Αγίας Παρασκευής γιατί μένει κάπου εκεί κοντά. Όμως πρέπει να είσαι πολύ μερακλής για να πας μαζί της και να έχεις γερά νεύρα όταν θα πάει να βάλει μουσική υπόκρουση και να αρχίσει να λέει κάτι παραμύθια. Εμφάνιση τραγική.
Και τιμή για αυτό;
Ποσο η ώρα;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
αν μιλάς για την Χρυσαυγή το κόστος είναι ανάλογα με τα κέφια και το πάει το γράμμα κανονικά μέχρι τέλος. Κανονίζει συνήθως σε ξενοδοχείο της Αγίας Παρασκευής γιατί μένει κάπου εκεί κοντά. Όμως πρέπει να είσαι πολύ μερακλής για να πας μαζί της και να έχεις γερά νεύρα όταν θα πάει να βάλει μουσική υπόκρουση και να αρχίσει να λέει κάτι παραμύθια. Εμφάνιση τραγική.

Και τιμή για αυτό;
Ποσο η ώρα;
Το καταλαβαίνεις ότι εσύ πρέπει να πληρώσεις την Χρυσαυγή έτσι;
 

mhtkaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
49
Like
80
Πόντοι
0
Αναφέρθηκα νωρίτερα στην Φωτεινή, την εμφάνιση της και έκανα μία σύγκριση με το άλλο "mature girl" την Θεία Ελένη και πάντα έχοντας υπόψιν αυτά που έχω διαβάσει από παλιότερες αναρτήσεις, θα ήθελα όποιος έχει την καλοσύνη (και έχει βεβαίως συνεβρεθεί με τον αστικό μύθο) να μου πει σχετικά με την εμφάνιση της κτλ κτλ. Η αναφορά στην εμφάνιση της Φωτεινής έγινε κυρίως έχοντας ως υποθετικό σενάριο ότι προχωράει και πέρα απ' το μασάζ, οπότε έχοντας διαβάσει αντίστοιχα σχόλια για την Θεία Ελένη, θα ήθελα να γνωρίζω κατά πόσο αληθινός είναι αυτός μύθος... και όχι, δεν θέλω το τηλέφωνο της, το έχωωωωω!!!:eyebrows:
Κατά την προσωπική - και ταπεινή - μου άποψη, η θεία Ελένη είναι μια γοητευτική 55άρα, με άψογο μασάζ και ζεστές όμορφες λοιπές υπηρεσίες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom