Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα στην παρέα σας.. Σαν καινούριος που είμαι εδώ πέρα και μιας και ενδιαφέρομαι για μασαζακι ξέρει κανείς τι παίζει εδώ? https://www.facebook.com/lenamprl
Μην ασχολεισαι ενα σαχλοκουδουνο ειναι που μοστραρει τα βυζια της συνεχεια τηλ δε δινει
Και οποτε τη ρωτας για μασαζ λεει τα εχει κλεισμενα και μετα ανεβαζει στορυ απ τη παραλια
Μακρυα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
Αδερφέ αναφέρεσαι σε μένα?
Ναι, εσύ δεν ρώτησες να μαθεις πληροφορίες για την lenamprl?
Πρώτα από όλα πιο εύκολα θα πιάσεις το τζόκερ παρά θα λάβεις απάντηση στα μηνυματα που θα της στείλεις.
Καποιοι που κατάφεραν να κλείσουν ραντεβού μαζί της ανέφεραν ότι κάνει μόνο μασαζ σκετό με 30€ και φοράς εσώρουχο.
για πες... δλδη? γιατι οι φωτογραφίες δείχνουν πολύ δυνατό πιπίνι
αυτο που γράφω απο πάνω
 

Christopapa1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Ναι, εσύ δεν ρώτησες να μαθεις πληροφορίες για την lenamprl?
Πρώτα από όλα πιο εύκολα θα πιάσεις το τζόκερ παρά θα λάβεις απάντηση στα μηνυματα που θα της στείλεις.
Καποιοι που κατάφεραν να κλείσουν ραντεβού μαζί της ανέφεραν ότι κάνει μόνο μασαζ σκετό με 30€ και φοράς εσώρουχο.

αυτο που γράφω απο πάνω
Ως δια μαγείας μου απάντησε αδερφέ μου εκεί που δν το περίμενα και ζήτησα κάποιες πληροφορίες όσον αφορά το κόστος και στο τέλος της λέω καμιά εκτόνωση παίζει και μου έλεγε ντροπή σου και εγώ δν κάνω τέτοια και δν εξυπηρετω τέτοιους πελάτες.. Περίμενα μπλοκ αλλά δεν το εκάνε.. ?
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Μην ασχολεισαι ενα σαχλοκουδουνο ειναι που μοστραρει τα βυζια της συνεχεια τηλ δε δινει
Και οποτε τη ρωτας για μασαζ λεει τα εχει κλεισμενα και μετα ανεβαζει στορυ απ τη παραλια
Μακρυα
Σήμερα επικοινωνία με την νεαρα μου είπε οτι εχει χώρο στην Αθήνα θέλει 30€ για μια ώρα αυστηρά το εσώρουχο και δεν κάνει τίποτα απο άλλο απο μασάζ . Και αν κάνει και μασαζ ...!!!
Ειναι ατα ΔΕΝ
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Σήμερα επικοινωνία με την νεαρα μου είπε οτι εχει χώρο στην Αθήνα θέλει 30€ για μια ώρα αυστηρά το εσώρουχο και δεν κάνει τίποτα απο άλλο απο μασάζ . Και αν κάνει και μασαζ ...!!!
Ειναι ατα ΔΕΝ
Τετοιες μλκς ανεβαζει ολη την ωρα
Και οι γνωστοι πυρφοροι που με like
Νομιζουν οτι τους εχει σε εκτιμηση
???
 

Συνημμένα

  • 24029CEC-A48E-4997-B9D0-D1714BD140FA.jpeg
    24029CEC-A48E-4997-B9D0-D1714BD140FA.jpeg
    191,8 KB · Εμφανίσεις: 125

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Σήμερα επικοινωνία με την νεαρα μου είπε οτι εχει χώρο στην Αθήνα θέλει 30€ για μια ώρα αυστηρά το εσώρουχο και δεν κάνει τίποτα απο άλλο απο μασάζ . Και αν κάνει και μασαζ ...!!!
Ειναι ατα ΔΕΝ
Και γιατί 30 και όχι 15;;; Αν ειναι για σκέτο μασάζ με το εσώρουχο;;; Στο Κερατσίνι έχω πάει πολλές φορές.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
https://www.safesex.gr/ads/sexual-s...peutria-diplomatouchos-analamvani-masaz-16543

Καταδρομική στην εν λογο κυρία βέβαια όνομα κλπ και το πόσο ειναι το δώρο της το έμαθα απο εδω .
Λοιπόν ειναι μια Ρουμάνα ανω τον 50 χρονών σε σώμα ετσι και ετσι μιλάει πολυ αλλααααα πολυυυυυ όμως μασαζ δεν ξέρει να κάνει αλλα το παλεύει εκει απο οτι εχει δει σε κανένα βίντεο . Στον αγώνα προσπαθεί να σε κάνει να τελειώσεις με την τσιμπουκαρα ππυ σου κάνει γιατί το παει καλά εκει . Αλλα εγω ειπα να της ριξω και ενα . Μετα κόπων και βασάνων βέβαια αλλα ολα καλα .
Τελικό δώρο 50 απο τα 60 που ζήτησε . Πανω απο μια ωρα η συνεδρία δεν εχει πρόβλημα στο χρόνο .
Δεν θα ξανα προτιμηθεί
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
https://www.safesex.gr/ads/sexual-s...peutria-diplomatouchos-analamvani-masaz-16543

Καταδρομική στην εν λογο κυρία βέβαια όνομα κλπ και το πόσο ειναι το δώρο της το έμαθα απο εδω .
Λοιπόν ειναι μια Ρουμάνα ανω τον 50 χρονών σε σώμα ετσι και ετσι μιλάει πολυ αλλααααα πολυυυυυ όμως μασαζ δεν ξέρει να κάνει αλλα το παλεύει εκει απο οτι εχει δει σε κανένα βίντεο . Στον αγώνα προσπαθεί να σε κάνει να τελειώσεις με την τσιμπουκαρα ππυ σου κάνει γιατί το παει καλά εκει . Αλλα εγω ειπα να της ριξω και ενα . Μετα κόπων και βασάνων βέβαια αλλα ολα καλα .
Τελικό δώρο 50 απο τα 60 που ζήτησε . Πανω απο μια ωρα η συνεδρία δεν εχει πρόβλημα στο χρόνο .
Δεν θα ξανα προτιμηθεί
Παράξενο...? Εγώ έχω το τηλ. αυτής της αγγελίας ως Ειρήνη απο Π.Φάληρο. Αυτή λες?
 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες.... Γνωρίζετε καμια κορασιδα από περιστερι , Χαϊδάρι, Νίκαια που να προχωράει? Νέος στο επαγγελμα... Πήγαινα σε πολλά μαγαζιά για μασάζ... Εννοώ καμια κοπέλα να προχωραει
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Καλησπερα παιδες.... Γνωρίζετε καμια κορασιδα από περιστερι , Χαϊδάρι, Νίκαια που να προχωράει? Νέος στο επαγγελμα... Πήγαινα σε πολλά μαγαζιά για μασάζ... Εννοώ καμια κοπέλα να προχωραει

Βασικά ξεραίλα!!!

αλλά είσαι και τυχερός γιατί προχθές ξεκίνησε με ωραίες μιλφάρες από όσο ξέρω το παρακάτω

 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
Βασικά ξεραίλα!!!

αλλά είσαι και τυχερός γιατί προχθές ξεκίνησε με ωραίες μιλφάρες από όσο ξέρω το παρακάτω

Αδερφέ πηγαινα παλια... Είχα πάει κ με τις δυο που είχε... Οχι κάτι φοβερό... Τώρα με τρεις που λέει δεν βάζουν ουτε φωτό... Ένας φίλος είχε γράψει προσφατα κ ψιλό αρνητική κριτική
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Αδερφέ πηγαινα παλια... Είχα πάει κ με τις δυο που είχε... Οχι κάτι φοβερό... Τώρα με τρεις που λέει δεν βάζουν ουτε φωτό... Ένας φίλος είχε γράψει προσφατα κ ψιλό αρνητική κριτική
για ποια κριτική μιλάς, γιατί ΜΟΝΟ καλές έχω δει! Με ενδιαφέρει αν τη βρεις...
 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
για ποια κριτική μιλάς, γιατί ΜΟΝΟ καλές έχω δει! Με ενδιαφέρει αν τη βρεις...
Άλλαξε διευθυνση την Δευτέρα λέει...θα περασω αυριο κ θα σου πω... Αν κάποιος φίλος ξέρει τίποτ'αλλο εκτός από μαγαζακι ας πει τίποτα...
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Άλλαξε διευθυνση την Δευτέρα λέει...θα περασω αυριο κ θα σου πω... Αν κάποιος φίλος ξέρει τίποτ'αλλο εκτός από μαγαζακι ας πει τίποτα...
ακριβώς! αυτό εννοώ! Καμμία σχέση με πριν...
 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
ακριβώς! αυτό εννοώ! Καμμία σχέση με πριν...
Θα παω αυριο αδερφέ κ θα έχεις νέα... Απλά εδώ είναι νήμα για μασάζ σε χώρο τους.... Κ μη μας κράξουν... Αλλά ενημέρωση θα έχεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom