Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Ρε συ GerryKirky συγνώμη κιόλας αλλά από τα 47 μηνύματα που έχεις, στα 40 εξ'αυτών ζητάς μόνο τηλέφωνο και πληροφορίες σε pm από τα μέλη. Ψάξε λίγο , διάβασε και καμιά σελίδα παραπίσω. Εξάλλου δε χρειάζεται να ψάξεις σε όλες τις σελίδες. Αν πατήσεις πάνω στο nick name του μέλους του οποίου το μήνυμα παραθέτεις, σε πάει ακριβώς σε εκείνη την ανάρτηση για την οποία ενδιαφέρεσαι να μάθεις.

Και λύσε μου μια απορία σε παρακαλώ πολύ.
Σε κάθε post μέλους, ζητάς πληροφορίες και τηλέφωνο σε Pm. Δεν είναι όλοι παράξενοι και στραβόξυλα όπως είμαι εγώ. Φαντάζομαι θα υπάρχουν και καλά παιδιά που σου έδωσαν τις πληροφορίες που ήθελες.
Τηλεφώνησες; Πήγες; Δοκίμασες κάποια από αυτές για τις οποίες ζητούσες τηλέφωνο;;
Ήρθες μετά εδώ να γράψεις κάτι για να ενημερώσεις και τα άλλα μέλη;
Και να ηταν μονο αυτος φιλε μου !!!
 

Xisia37

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Καμία να κάνει μασάζ προστάτη ξέρετε από αυτές;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Ξέρω καποια που θα σου κάνει σίγουρα αλλα δεν ανήκει σε αυτήν την θεματολογία.. Δεν είναι ανεξάρτητη με δικό της χώρο, αλλα δουλεύει σε γνωστό μασατζίδικο του κέντρου
 

Xisia37

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Ξέρω καποια που θα σου κάνει σίγουρα αλλα δεν ανήκει σε αυτήν την θεματολογία.. Δεν είναι ανεξάρτητη με δικό της χώρο, αλλα δουλεύει σε γνωστό μασατζίδικο του κέντρου
Μπορείς να μου στείλεις ινμποξ;
 

Xisia37

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Η Βίκυ Στεφάνια δε βαζει δάχτυλο; Ξέρετε;
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Ρε συ GerryKirky συγνώμη κιόλας αλλά από τα 47 μηνύματα που έχεις, στα 40 εξ'αυτών ζητάς μόνο τηλέφωνο και πληροφορίες σε pm από τα μέλη. Ψάξε λίγο , διάβασε και καμιά σελίδα παραπίσω. Εξάλλου δε χρειάζεται να ψάξεις σε όλες τις σελίδες. Αν πατήσεις πάνω στο nick name του μέλους του οποίου το μήνυμα παραθέτεις, σε πάει ακριβώς σε εκείνη την ανάρτηση για την οποία ενδιαφέρεσαι να μάθεις.

Και λύσε μου μια απορία σε παρακαλώ πολύ.
Σε κάθε post μέλους, ζητάς πληροφορίες και τηλέφωνο σε Pm. Δεν είναι όλοι παράξενοι και στραβόξυλα όπως είμαι εγώ. Φαντάζομαι θα υπάρχουν και καλά παιδιά που σου έδωσαν τις πληροφορίες που ήθελες.
Τηλεφώνησες; Πήγες; Δοκίμασες κάποια από αυτές για τις οποίες ζητούσες τηλέφωνο;;
Ήρθες μετά εδώ να γράψεις κάτι για να ενημερώσεις και τα άλλα μέλη;
σωστός ο παίχτης
 

Dimtrc

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
36
Like
52
Πόντοι
0
Το τηλ. ισχυει κ δν ειναι Σαλονικη...Οτι βλεπεις ειναι πανω κατω με το μαλλι πλεον στο μαυρο.Επειδη δν μ αφηνει να το ανεβασω το link δν ξερω γιατι το στελνω inbox
Στείλτο και σε εμένα αν μπορείς
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Καλησπέρα, ακολουθεί συσσωρευτικο μήνυμα κορασίδων, διαφόρων ηλικιών που έχω γνωρίσει (ή παραλίγο να γνωρίσω) στην πορνοκαριερα μου κοντά 10 χρόνων με χρόνια μελέτη του φόρουμ και επιτελικων απαντήσεων διαφόρων μελών (που τους ευχαριστώ θερμά) για τις εμπειρίες που έχω αποκομίσει μέσω αυτών. Η ανάλυση δεν θα σταθεί τόσο στις υπηρεσίες, όσο στην κατηγοροποιηση και στη διάθεσή ανταλλαγής πραγματικών πληροφοριών και όχι στο προμοταρισμα. Επίσης, επειδή είναι το αγαπημένο μου τοπικ, θέλω να παραμένουμε εντός θέματος. Κάθε αναφορά θα περιέχει μασαζ και happy ending, έστω φραπέ. Στην Καλλιθέα είναι 2 κορίτσια, η θεία Ελένη 70€ και η Φωτεινή (Svetlana) 50€. Στάνταρακια και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Παλαιότερα η Ταντρα Ζωή στο Κολωνάκι (κριμα που δεν έχει χώρο πλεον). Ένα ντουέτο στα 50€ τα κορίτσια πλησίον Ελαΐς που δεν ξέρω αν υφίστανται πλέον. Η θεία Λιουμπα στη Νεα Σμυρνη στα 40€ , η Άννα σέρβα στα 30€ στην Καλλιθέα( ο,τι πληρώνεις παίρνεις) .Στη Φιλοθέη η γνωστή Βίκυ-Στεφανια από 40€. Στο Κολωνάκι επίσης, η Ειρήνη αν θυμάμαι καλά στη Μαντζαρου στα 50€ πλέον, Μια Ειρήνη ( με τα λεμόνια) στη Νέα Σμύρνη στα 60€. Η magic Ναταλία που είχε χώρο γλυφαδα και πλέον νομίζω πως το παράτησε. Μια Ρωσίδα χοντρή που θέλω να ξεχάσω απέναντι από τον ηλεκτρικό στο σταθμό Αττικής, με αγγελίες τύπου "να σου πάρω συνέντευξη" στα 50€. Αυτές είναι οι δοκιμασμένες. Αυτές που έχω ακούσει και επιβεβαίωνουν συναγωνιστές πως είναι στα ναι, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, είναι οι ακόλουθες. Ειρήνη στη Μάρνης, φάντασμα ακούω, πρέπει να σε ξέρει για να σου ανοίξει. Ιουλια Περιστέρι στα 30€, ακούω διθυραμβικές κριτικές. Μια Μαρια στο Χαλάνδρι απο 20€ στο 30' ασχημούλα. Ένα σύμπλεγμα 3-4 νομίζω στον Χολαργο ( Ελίζαμπετα - Λι από Κορέα - Αλίκη - Ιταλοισπανιδα) γύρω στο 60€ και ακουω μετριοκαλες καταστάσεις. Μια άλλη η Μαρία από Νέα Ιωνία η μαυρουλα 30€ την έχω καλέσει αρκετές φορές, δεν το σήκωσε ποτέ. Μια άλλη θεία Λιτσα στη Θήρας στο κέντρο στα 25€, όσες φορές μιλησαμε ήταν εκτός Αθηνών. Μια άλλη Ελπιδα 60€ στην Κυψέλη νομίζω, της εχω κάνει 2 τηλέφωνα μου έχει σκάσει άκυρο λόγω covid, φοβάται και λέει πως το έκοψε. Μια θεία Εφη, βρήκα το τηλέφωνο της πριν 2-3 χρόνια, δεν υπάρχει πλέον ο αριθμός. Μια Μαρθα στο Κερατσίνι, δεν βρήκα κάτι που να καταλάβω αν αξίζει ή όχι και τέλος είχα καλέσει μια στο σησμανογλειο, δεν τη συνάντησα τελικά πότε, δεν έχω νέα έκτοτε. Στις περισσότερες πορνοπεριπετειες μου, έχω γράψει εμπειρίες, οπότε τώρα που ανανεώθηκε το forum, δεν είναι δύσκολο να τα βρείτε. Θα εκτιμούσα, αν κοινοποιηθεί κάτι διαφορετικό μπας και να ανανεωθουμε. Καλή συνέχεια!

Ωραίος, νομίζω τις ανέφερες όλες. Να συμπληρώσω μερικές λεπτομέρειες :

Ιουλία Περιστέρι. Πολύ καλό μασάζ αλλά χάλια ξενέρωτος φραπές και πολύ μέτρια εμφάνιση (είναι 1,85 λεπτή και λίγο καμπουριασμένη). Επιβεβαιώνω ότι η οικογένεια της περιφέρεται στο υπόλοιπο διαμέρισμα.

Μαύρη Μαρία της Νέας Ιωνίας. Χάλια εμφάνιση, άσχημο πρόσωπο χοντρή με μεγαλούτσικα βυζιά και πολύ κακό μασάζ. Φραπές καλός.

Λι από Κορέα. Καλό μασάζ, μέτρια εμφάνιση αλλά κακός φραπές. Τις άλλες δεν τις έχω δει ποτέ και δε μπορώ να βρω ούτε τις αγγελίες. Νομίζω είχα δει μια αγγελία για μια Ελιζαμπέτα με μεγάλα βυζιά που φαινόταν ενδιαφέρουσα περίπτωση.

Γενικά στις μασαζούδες με δικό τους χώρο ακόμη δεν έχω βρει μία που να προσφέρει όλο το πακέτο που ψάχνω, δηλαδή ηλικία μέχρι 40, καλό μασάζ, καλή εμφάνιση και καλό φραπέ. Τόσο δύσκολο είναι? Κατέληξα ότι στα μασαζίδικα έχει πολύ ανώτερο επίπεδο υπηρεσιών και εμφάνισης από τις σόλο γκόμενες με δικούς τους χώρους.
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Ωραίος, νομίζω τις ανέφερες όλες. Να συμπληρώσω μερικές λεπτομέρειες :

Ιουλία Περιστέρι. Πολύ καλό μασάζ αλλά χάλια ξενέρωτος φραπές και πολύ μέτρια εμφάνιση (είναι 1,85 λεπτή και λίγο καμπουριασμένη). Επιβεβαιώνω ότι η οικογένεια της περιφέρεται στο υπόλοιπο διαμέρισμα.

Μαύρη Μαρία της Νέας Ιωνίας. Χάλια εμφάνιση, άσχημο πρόσωπο χοντρή με μεγαλούτσικα βυζιά και πολύ κακό μασάζ. Φραπές καλός.

Λι από Κορέα. Καλό μασάζ, μέτρια εμφάνιση αλλά κακός φραπές. Τις άλλες δεν τις έχω δει ποτέ και δε μπορώ να βρω ούτε τις αγγελίες. Νομίζω είχα δει μια αγγελία για μια Ελιζαμπέτα με μεγάλα βυζιά που φαινόταν ενδιαφέρουσα περίπτωση.

Γενικά στις μασαζούδες με δικό τους χώρο ακόμη δεν έχω βρει μία που να προσφέρει όλο το πακέτο που ψάχνω, δηλαδή ηλικία μέχρι 40, καλό μασάζ, καλή εμφάνιση και καλό φραπέ. Τόσο δύσκολο είναι? Κατέληξα ότι στα μασαζίδικα έχει πολύ ανώτερο επίπεδο υπηρεσιών και εμφάνισης από τις σόλο γκόμενες με δικούς τους χώρους.

υπηρχε για πολυ λιγο καιρο η ΤΕΑ που τωρα κανει θραυση στο μασαζ κατ οικον .δυστυχως δεν κρατησε πολυ ομως πεσαν ολοι πανω της και τα επαιξε η κοπελα
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Ωραίος, νομίζω τις ανέφερες όλες. Να συμπληρώσω μερικές λεπτομέρειες :

Ιουλία Περιστέρι. Πολύ καλό μασάζ αλλά χάλια ξενέρωτος φραπές και πολύ μέτρια εμφάνιση (είναι 1,85 λεπτή και λίγο καμπουριασμένη). Επιβεβαιώνω ότι η οικογένεια της περιφέρεται στο υπόλοιπο διαμέρισμα.

Μαύρη Μαρία της Νέας Ιωνίας. Χάλια εμφάνιση, άσχημο πρόσωπο χοντρή με μεγαλούτσικα βυζιά και πολύ κακό μασάζ. Φραπές καλός.

Λι από Κορέα. Καλό μασάζ, μέτρια εμφάνιση αλλά κακός φραπές. Τις άλλες δεν τις έχω δει ποτέ και δε μπορώ να βρω ούτε τις αγγελίες. Νομίζω είχα δει μια αγγελία για μια Ελιζαμπέτα με μεγάλα βυζιά που φαινόταν ενδιαφέρουσα περίπτωση.

Γενικά στις μασαζούδες με δικό τους χώρο ακόμη δεν έχω βρει μία που να προσφέρει όλο το πακέτο που ψάχνω, δηλαδή ηλικία μέχρι 40, καλό μασάζ, καλή εμφάνιση και καλό φραπέ. Τόσο δύσκολο είναι? Κατέληξα ότι στα μασαζίδικα έχει πολύ ανώτερο επίπεδο υπηρεσιών και εμφάνισης από τις σόλο γκόμενες με δικούς τους χώρους.

εν το μεταξυ την κοπελα απο τν Ν ιωνια οποτε τν παιρνω τηλεφωνο μου λεει παρε σε λιγο και μετα δεν απανταει ποτε..δεν ξερω τι φαση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
υπηρχε για πολυ λιγο καιρο η ΤΕΑ που τωρα κανει θραυση στο μασαζ κατ οικον .δυστυχως δεν κρατησε πολυ ομως πεσαν ολοι πανω της και τα επαιξε η κοπελα
Μια χαρά συνεχίζει σαν γραφείο diamondsmassage.gr και ατομικά από πρόσφατες αναφορές φίλων που την συναντούν φίλε
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
Πηγε κανεις???...https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/podolagneia-zina_i1300093
 

Dimtrc

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
36
Like
52
Πόντοι
0
εν το μεταξυ την κοπελα απο τν Ν ιωνια οποτε τν παιρνω τηλεφωνο μου λεει παρε σε λιγο και μετα δεν απανταει ποτε..δεν ξερω τι φαση
Στείλε αν θες το τηλ της μιας και μένω κοντά να πειραματιστω
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
Δεν ανοίγει το link...
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Δε βλέπουμε και πολλά από φωτός.Εδω θέλει κασκαντεριλικι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
87
Like
68
Πόντοι
0
ΕΔΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ BATMAN
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Μια χαρά συνεχίζει σαν γραφείο diamondsmassage.gr και ατομικά από πρόσφατες αναφορές φίλων που την συναντούν φίλε
ο τύπος πιο πάνω εννοούσε για το μασεζ με δικό τους χώρο όπως κάποτε είχε η Τέα!
 

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
Μια χαρά συνεχίζει σαν γραφείο diamondsmassage.gr και ατομικά από πρόσφατες αναφορές φίλων που την συναντούν φίλε
Η αλήθεια είναι ότι για την Τέα έχουν ειπωθεί πολύ καλά λόγια από πολλούς..,κ αρκετά αρνητικά από άλλους..
Δεν την έχω συναντήσει, αλλά πολύ θα το ήθελα να δοκιμάσω, εφόσον δουλεύει κανονικά (έστω κ κατ'οικον)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom