Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Καλα ναι., το έχουν βρει καραμέλα όλοι οι αγράμματοι και το βαφτίσανε δυσλεξία.
Υπάρχουν και λογοθεραπευτές. Λεφτά έχει όπως μας είπε. Να πάει να το διορθώσει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alpula

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Καλα ναι., το έχουν βρει καραμέλα όλοι οι αγράμματοι και το βαφτίσανε δυσλεξία.
Υπάρχουν και λογοθεραπευτές. Λεφτά έχει όπως μας είπε. Να πάει να το διορθώσει.
Ρε τι πρόβλημα έχετε όλοι άντε από δω
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Καλα ναι., το έχουν βρει καραμέλα όλοι οι αγράμματοι και το βαφτίσανε δυσλεξία.
Υπάρχουν και λογοθεραπευτές. Λεφτά έχει όπως μας είπε. Να πάει να το διορθώσει.
Κουλαρε ρε μεγαλε ,θα τον δειρεις στο τελος.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
968
Πόντοι
96
Μια Αθηνά στην Καλλιθέα με χώρο ξανθιά αγορέ μαλλί προχωράει Πήγα σήμερα από αγγελία Αλλά είδα γυναίκα να βγαίνει από εκεί οπότε φοβήθηκα να ρωτήσω
υπάρχει κάποιο στοιχείο , για να βρεθεί η αγγελία ?
 

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
για μια ταιλανδη στο fb με το ονομα Massage4You ξερει κανεις τι παιζει?
 

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Στο Παγκράτι είναι. 40€ ή ώρα και 60€ ή μιαμιση ώρα. Χωρίς φραπέ
Μόλις έστειλα μήνυμα και μου απάντησε
 

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
κριμα γιατι η φωτο της μου βγαζει κατι προστυχο,χαχα
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Πρόσφατη συνεδρία με Αλίκη από Χολαργό. Ευγενέστατη στην επικοινωνία, βέβαια και εγώ την άφησα να κάνει ό,τι θέλει στο πρόγραμμα της των 60€ (είναι βασική μου αρχή να αφήνω τις θεραπεύτριες να κάνουν το παιχνίδι τους την πρώτη φορά και εάν υπάρχει χημεία πάμε παρακάτω). Με 2 λόγια, μασάζ μέτριο προς καλό, πίπα πολύ καλή άνευ, και τελείωμα οπουδήποτε στο σώμα. Βυζάκι 1,5 με 2, λεπτή σιλουέτα, εξαιρετική συμπεριφορά, χώρος πολύ καθαρός. Δεν ήθελα περιποίηση από μένα επιδή ήταν η πρώτη φορά όπως είπε, ευελπιστώ στην επόμενη συνεδρία να συμβεί! Ελπίζω να βοήθησα λίγο.
 

KaptKirk

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
199
Πόντοι
0
Πρόσφατη συνεδρία με Αλίκη από Χολαργό. Ευγενέστατη στην επικοινωνία, βέβαια και εγώ την άφησα να κάνει ό,τι θέλει στο πρόγραμμα της των 60€ (είναι βασική μου αρχή να αφήνω τις θεραπεύτριες να κάνουν το παιχνίδι τους την πρώτη φορά και εάν υπάρχει χημεία πάμε παρακάτω). Με 2 λόγια, μασάζ μέτριο προς καλό, πίπα πολύ καλή άνευ, και τελείωμα οπουδήποτε στο σώμα. Βυζάκι 1,5 με 2, λεπτή σιλουέτα, εξαιρετική συμπεριφορά, χώρος πολύ καθαρός. Δεν ήθελα περιποίηση από μένα επιδή ήταν η πρώτη φορά όπως είπε, ευελπιστώ στην επόμενη συνεδρία να συμβεί! Ελπίζω να βοήθησα λίγο.
Σύμφωνο φίλε μου. Τίποτα το εξαιρετικό αλλά όλα πάνω του μετρίου, πολύ safe επιλογή! Καλή καβάντζα και γαμώ τα άτομα .
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Καλησπέρα, ακολουθεί συσσωρευτικο μήνυμα κορασίδων, διαφόρων ηλικιών που έχω γνωρίσει (ή παραλίγο να γνωρίσω) στην πορνοκαριερα μου κοντά 10 χρόνων με χρόνια μελέτη του φόρουμ και επιτελικων απαντήσεων διαφόρων μελών (που τους ευχαριστώ θερμά) για τις εμπειρίες που έχω αποκομίσει μέσω αυτών. Η ανάλυση δεν θα σταθεί τόσο στις υπηρεσίες, όσο στην κατηγοροποιηση και στη διάθεσή ανταλλαγής πραγματικών πληροφοριών και όχι στο προμοταρισμα. Επίσης, επειδή είναι το αγαπημένο μου τοπικ, θέλω να παραμένουμε εντός θέματος. Κάθε αναφορά θα περιέχει μασαζ και happy ending, έστω φραπέ. Στην Καλλιθέα είναι 2 κορίτσια, η θεία Ελένη 70€ και η Φωτεινή (Svetlana) 50€. Στάνταρακια και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Παλαιότερα η Ταντρα Ζωή στο Κολωνάκι (κριμα που δεν έχει χώρο πλεον). Ένα ντουέτο στα 50€ τα κορίτσια πλησίον Ελαΐς που δεν ξέρω αν υφίστανται πλέον. Η θεία Λιουμπα στη Νεα Σμυρνη στα 40€ , η Άννα σέρβα στα 30€ στην Καλλιθέα( ο,τι πληρώνεις παίρνεις) .Στη Φιλοθέη η γνωστή Βίκυ-Στεφανια από 40€. Στο Κολωνάκι επίσης, η Ειρήνη αν θυμάμαι καλά στη Μαντζαρου στα 50€ πλέον, Μια Ειρήνη ( με τα λεμόνια) στη Νέα Σμύρνη στα 60€. Η magic Ναταλία που είχε χώρο γλυφαδα και πλέον νομίζω πως το παράτησε. Μια Ρωσίδα χοντρή που θέλω να ξεχάσω απέναντι από τον ηλεκτρικό στο σταθμό Αττικής, με αγγελίες τύπου "να σου πάρω συνέντευξη" στα 50€. Αυτές είναι οι δοκιμασμένες. Αυτές που έχω ακούσει και επιβεβαίωνουν συναγωνιστές πως είναι στα ναι, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, είναι οι ακόλουθες. Ειρήνη στη Μάρνης, φάντασμα ακούω, πρέπει να σε ξέρει για να σου ανοίξει. Ιουλια Περιστέρι στα 30€, ακούω διθυραμβικές κριτικές. Μια Μαρια στο Χαλάνδρι απο 20€ στο 30' ασχημούλα. Ένα σύμπλεγμα 3-4 νομίζω στον Χολαργο ( Ελίζαμπετα - Λι από Κορέα - Αλίκη - Ιταλοισπανιδα) γύρω στο 60€ και ακουω μετριοκαλες καταστάσεις. Μια άλλη η Μαρία από Νέα Ιωνία η μαυρουλα 30€ την έχω καλέσει αρκετές φορές, δεν το σήκωσε ποτέ. Μια άλλη θεία Λιτσα στη Θήρας στο κέντρο στα 25€, όσες φορές μιλησαμε ήταν εκτός Αθηνών. Μια άλλη Ελπιδα 60€ στην Κυψέλη νομίζω, της εχω κάνει 2 τηλέφωνα μου έχει σκάσει άκυρο λόγω covid, φοβάται και λέει πως το έκοψε. Μια θεία Εφη, βρήκα το τηλέφωνο της πριν 2-3 χρόνια, δεν υπάρχει πλέον ο αριθμός. Μια Μαρθα στο Κερατσίνι, δεν βρήκα κάτι που να καταλάβω αν αξίζει ή όχι και τέλος είχα καλέσει μια στο σησμανογλειο, δεν τη συνάντησα τελικά πότε, δεν έχω νέα έκτοτε. Στις περισσότερες πορνοπεριπετειες μου, έχω γράψει εμπειρίες, οπότε τώρα που ανανεώθηκε το forum, δεν είναι δύσκολο να τα βρείτε. Θα εκτιμούσα, αν κοινοποιηθεί κάτι διαφορετικό μπας και να ανανεωθουμε. Καλή συνέχεια!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Καλησπέρα, ακολουθεί συσσωρευτικο μήνυμα κορασίδων, διαφόρων ηλικιών που έχω γνωρίσει (ή παραλίγο να γνωρίσω) στην πορνοκαριερα μου κοντά 10 χρόνων με χρόνια μελέτη του φόρουμ και επιτελικων απαντήσεων διαφόρων μελών (που τους ευχαριστώ θερμά) για τις εμπειρίες που έχω αποκομίσει μέσω αυτών. Η ανάλυση δεν θα σταθεί τόσο στις υπηρεσίες, όσο στην κατηγοροποιηση και στη διάθεσή ανταλλαγής πραγματικών πληροφοριών και όχι στο προμοταρισμα. Επίσης, επειδή είναι το αγαπημένο μου τοπικ, θέλω να παραμένουμε εντός θέματος. Κάθε αναφορά θα περιέχει μασαζ και happy ending, έστω φραπέ. Στην Καλλιθέα είναι 2 κορίτσια, η θεία Ελένη 70€ και η Φωτεινή (Svetlana) 50€. Στάνταρακια και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Παλαιότερα η Ταντρα Ζωή στο Κολωνάκι (κριμα που δεν έχει χώρο πλεον). Ένα ντουέτο στα 50€ τα κορίτσια πλησίον Ελαΐς που δεν ξέρω αν υφίστανται πλέον. Στη Φιλοθέη η γνωστή Βίκυ-Στεφανια από 40€. Στο Κολωνάκι επίσης, η Ειρήνη αν θυμάμαι καλά στη Μαντζαρου στα 50€ πλέον, Μια Ειρήνη ( με τα λεμόνια) στη Νέα Σμύρνη στα 60€. Η magic Ναταλία που είχε χώρο γλυφαδα και πλέον νομίζω πως το παράτησε. Μια Ρωσίδα χοντρή που θέλω να ξεχάσω απέναντι από τον ηλεκτρικό στο σταθμό Αττικής, με αγγελίες τύπου "να σου πάρω συνέντευξη" στα 50€. Αυτές είναι οι δοκιμασμένες. Αυτές που έχω ακούσει και επιβεβαίωνουν συναγωνιστές πως είναι στα ναι, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, είναι οι ακόλουθες. Ειρήνη στη Μάρνης, φάντασμα ακούω, πρέπει να σε ξέρει για να σου ανοίξει. Ένα σύμπλεγμα 3-4 νομίζω στον Χολαργο ( Ελίζαμπετα - Λι από Κορέα - Αλίκη - Ιταλοισπανιδα) γύρω στο 60€ και ακουω μετριοκαλες καταστάσεις. Μια άλλη η Μαρία από Νέα Ιωνία η μαυρουλα 30€ την έχω καλέσει αρκετές φορές, δεν το σήκωσε ποτέ. Μια άλλη θεία Λιτσα στη Θήρας στο κέντρο στα 25€, όσες φορές μιλησαμε ήταν εκτός Αθηνών. Μια άλλη Ελπιδα 60€ στην Κυψέλη νομίζω, της εχω κάνει 2 τηλέφωνα μου έχει σκάσει άκυρο λόγω covid, φοβάται και λέει πως το έκοψε. Μια θεία Εφη, βρήκα το τηλέφωνο της πριν 2-3 χρόνια, δεν υπάρχει πλέον ο αριθμός. Μια Μαρθα στο Κερατσίνι, δεν βρήκα κάτι που να καταλάβω αν αξίζει ή όχι και τέλος είχα καλέσει μια στο σησμανογλειο, δεν τη συνάντησα τελικά πότε, δεν έχω νέα έκτοτε. Στις περισσότερες πορνοπεριπετειες μου, έχω γράψει εμπειρίες, οπότε τώρα που ανανεώθηκε το forum, δεν είναι δύσκολο να τα βρείτε. Θα εκτιμούσα, αν κοινοποιηθεί κάτι διαφορετικό μπας και να ανανεωθουμε. Καλή συνέχεια!
Το ντουέτο στην ΕΛΑΙΣ υπάρχει ακόμα; Έχεις τηλέφωνο ή αγγελία?
 

MrMegistos23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
37
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ακολουθεί συσσωρευτικο μήνυμα κορασίδων, διαφόρων ηλικιών που έχω γνωρίσει (ή παραλίγο να γνωρίσω) στην πορνοκαριερα μου κοντά 10 χρόνων με χρόνια μελέτη του φόρουμ και επιτελικων απαντήσεων διαφόρων μελών (που τους ευχαριστώ θερμά) για τις εμπειρίες που έχω αποκομίσει μέσω αυτών. Η ανάλυση δεν θα σταθεί τόσο στις υπηρεσίες, όσο στην κατηγοροποιηση και στη διάθεσή ανταλλαγής πραγματικών πληροφοριών και όχι στο προμοταρισμα. Επίσης, επειδή είναι το αγαπημένο μου τοπικ, θέλω να παραμένουμε εντός θέματος. Κάθε αναφορά θα περιέχει μασαζ και happy ending, έστω φραπέ. Στην Καλλιθέα είναι 2 κορίτσια, η θεία Ελένη 70€ και η Φωτεινή (Svetlana) 50€. Στάνταρακια και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Παλαιότερα η Ταντρα Ζωή στο Κολωνάκι (κριμα που δεν έχει χώρο πλεον). Ένα ντουέτο στα 50€ τα κορίτσια πλησίον Ελαΐς που δεν ξέρω αν υφίστανται πλέον. Η θεία Λιουμπα στη Νεα Σμυρνη στα 40€ , η Άννα σέρβα στα 30€ στην Καλλιθέα( ο,τι πληρώνεις παίρνεις) .Στη Φιλοθέη η γνωστή Βίκυ-Στεφανια από 40€. Στο Κολωνάκι επίσης, η Ειρήνη αν θυμάμαι καλά στη Μαντζαρου στα 50€ πλέον, Μια Ειρήνη ( με τα λεμόνια) στη Νέα Σμύρνη στα 60€. Η magic Ναταλία που είχε χώρο γλυφαδα και πλέον νομίζω πως το παράτησε. Μια Ρωσίδα χοντρή που θέλω να ξεχάσω απέναντι από τον ηλεκτρικό στο σταθμό Αττικής, με αγγελίες τύπου "να σου πάρω συνέντευξη" στα 50€. Αυτές είναι οι δοκιμασμένες. Αυτές που έχω ακούσει και επιβεβαίωνουν συναγωνιστές πως είναι στα ναι, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, είναι οι ακόλουθες. Ειρήνη στη Μάρνης, φάντασμα ακούω, πρέπει να σε ξέρει για να σου ανοίξει. Ιουλια Περιστέρι στα 30€, ακούω διθυραμβικές κριτικές. Μια Μαρια στο Χαλάνδρι απο 20€ στο 30' ασχημούλα. Ένα σύμπλεγμα 3-4 νομίζω στον Χολαργο ( Ελίζαμπετα - Λι από Κορέα - Αλίκη - Ιταλοισπανιδα) γύρω στο 60€ και ακουω μετριοκαλες καταστάσεις. Μια άλλη η Μαρία από Νέα Ιωνία η μαυρουλα 30€ την έχω καλέσει αρκετές φορές, δεν το σήκωσε ποτέ. Μια άλλη θεία Λιτσα στη Θήρας στο κέντρο στα 25€, όσες φορές μιλησαμε ήταν εκτός Αθηνών. Μια άλλη Ελπιδα 60€ στην Κυψέλη νομίζω, της εχω κάνει 2 τηλέφωνα μου έχει σκάσει άκυρο λόγω covid, φοβάται και λέει πως το έκοψε. Μια θεία Εφη, βρήκα το τηλέφωνο της πριν 2-3 χρόνια, δεν υπάρχει πλέον ο αριθμός. Μια Μαρθα στο Κερατσίνι, δεν βρήκα κάτι που να καταλάβω αν αξίζει ή όχι και τέλος είχα καλέσει μια στο σησμανογλειο, δεν τη συνάντησα τελικά πότε, δεν έχω νέα έκτοτε. Στις περισσότερες πορνοπεριπετειες μου, έχω γράψει εμπειρίες, οπότε τώρα που ανανεώθηκε το forum, δεν είναι δύσκολο να τα βρείτε. Θα εκτιμούσα, αν κοινοποιηθεί κάτι διαφορετικό μπας και να ανανεωθουμε. Καλή συνέχεια!
Αγγελίες ή τρόπο επικοινωνίας οποιασδήποτε από αυτές στις οποίες αναφέρθηκες;
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
968
Πόντοι
96
Καλησπέρα, ακολουθεί συσσωρευτικο μήνυμα κορασίδων, διαφόρων ηλικιών που έχω γνωρίσει (ή παραλίγο να γνωρίσω) στην πορνοκαριερα μου κοντά 10 χρόνων με χρόνια μελέτη του φόρουμ και επιτελικων απαντήσεων διαφόρων μελών (που τους ευχαριστώ θερμά) για τις εμπειρίες που έχω αποκομίσει μέσω αυτών. Η ανάλυση δεν θα σταθεί τόσο στις υπηρεσίες, όσο στην κατηγοροποιηση και στη διάθεσή ανταλλαγής πραγματικών πληροφοριών και όχι στο προμοταρισμα. Επίσης, επειδή είναι το αγαπημένο μου τοπικ, θέλω να παραμένουμε εντός θέματος. Κάθε αναφορά θα περιέχει μασαζ και happy ending, έστω φραπέ. Στην Καλλιθέα είναι 2 κορίτσια, η θεία Ελένη 70€ και η Φωτεινή (Svetlana) 50€. Στάνταρακια και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Παλαιότερα η Ταντρα Ζωή στο Κολωνάκι (κριμα που δεν έχει χώρο πλεον). Ένα ντουέτο στα 50€ τα κορίτσια πλησίον Ελαΐς που δεν ξέρω αν υφίστανται πλέον. Η θεία Λιουμπα στη Νεα Σμυρνη στα 40€ , η Άννα σέρβα στα 30€ στην Καλλιθέα( ο,τι πληρώνεις παίρνεις) .Στη Φιλοθέη η γνωστή Βίκυ-Στεφανια από 40€. Στο Κολωνάκι επίσης, η Ειρήνη αν θυμάμαι καλά στη Μαντζαρου στα 50€ πλέον, Μια Ειρήνη ( με τα λεμόνια) στη Νέα Σμύρνη στα 60€. Η magic Ναταλία που είχε χώρο γλυφαδα και πλέον νομίζω πως το παράτησε. Μια Ρωσίδα χοντρή που θέλω να ξεχάσω απέναντι από τον ηλεκτρικό στο σταθμό Αττικής, με αγγελίες τύπου "να σου πάρω συνέντευξη" στα 50€. Αυτές είναι οι δοκιμασμένες. Αυτές που έχω ακούσει και επιβεβαίωνουν συναγωνιστές πως είναι στα ναι, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, είναι οι ακόλουθες. Ειρήνη στη Μάρνης, φάντασμα ακούω, πρέπει να σε ξέρει για να σου ανοίξει. Ιουλια Περιστέρι στα 30€, ακούω διθυραμβικές κριτικές. Μια Μαρια στο Χαλάνδρι απο 20€ στο 30' ασχημούλα. Ένα σύμπλεγμα 3-4 νομίζω στον Χολαργο ( Ελίζαμπετα - Λι από Κορέα - Αλίκη - Ιταλοισπανιδα) γύρω στο 60€ και ακουω μετριοκαλες καταστάσεις. Μια άλλη η Μαρία από Νέα Ιωνία η μαυρουλα 30€ την έχω καλέσει αρκετές φορές, δεν το σήκωσε ποτέ. Μια άλλη θεία Λιτσα στη Θήρας στο κέντρο στα 25€, όσες φορές μιλησαμε ήταν εκτός Αθηνών. Μια άλλη Ελπιδα 60€ στην Κυψέλη νομίζω, της εχω κάνει 2 τηλέφωνα μου έχει σκάσει άκυρο λόγω covid, φοβάται και λέει πως το έκοψε. Μια θεία Εφη, βρήκα το τηλέφωνο της πριν 2-3 χρόνια, δεν υπάρχει πλέον ο αριθμός. Μια Μαρθα στο Κερατσίνι, δεν βρήκα κάτι που να καταλάβω αν αξίζει ή όχι και τέλος είχα καλέσει μια στο σησμανογλειο, δεν τη συνάντησα τελικά πότε, δεν έχω νέα έκτοτε. Στις περισσότερες πορνοπεριπετειες μου, έχω γράψει εμπειρίες, οπότε τώρα που ανανεώθηκε το forum, δεν είναι δύσκολο να τα βρείτε. Θα εκτιμούσα, αν κοινοποιηθεί κάτι διαφορετικό μπας και να ανανεωθουμε. Καλή συνέχεια!
ωραία ενημέρωση , πολύ πλήρης , που δείχνει και την φοβερή φτώχια επιλογών...

και δείχνει γιατί κάποιες επιλογές παραμένουν διαχρονικές και ανεβάζουν και τιμή .. παρα πολλές από τις αναφερθείσες , δεν μπορείς καν αν τις βρεις στο τηλέφωνο ...

η θεία Λίτσα μάλλον φοβάται , και λόγω περιοχής , και δύσκολα δέχεται νέους πελάτες , αυτό μάλλον που λέει είναι η ατάκα αποφυγής που χρησιμοποιεί ... δεν έχασες κάτι ...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
Πήρα κι εγω τηλέφωνο γιατί όταν ρωτησα τιμές στο facebook, μου ειπε να της τηλεφωνήσω, διότι είναι αναλογα με το προγραμμα.
Ωραια σκεφτηκα , αφου εχει προγραμματα κατι θα παίζει. Αμ δε!!

Βασικα αυτη προγραμμα εννοει τα διάφορα ειδη μασαζ που προσφερει, τα οποία ειναι τα γνωστα βασικα μασαζ που παιζουν στο χωρο, με κόστος 30€ μια ώρα .
Το μόνο που διαφοροποιείται ειναι το μασαζ με 4 χέρια το οποίο κοστίζει 50€ και το κανει μαζι με την κόρη της.

Όπως καταλαβαίνετε, με κόρη και τοσο χαμηλό κοστος, δεν παίζει τίποτα από εξτρά υπηρεσίες.
Έχεις τηλ ;;;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Ρε συ GerryKirky συγνώμη κιόλας αλλά από τα 47 μηνύματα που έχεις, στα 40 εξ'αυτών ζητάς μόνο τηλέφωνο και πληροφορίες σε pm από τα μέλη. Ψάξε λίγο , διάβασε και καμιά σελίδα παραπίσω. Εξάλλου δε χρειάζεται να ψάξεις σε όλες τις σελίδες. Αν πατήσεις πάνω στο nick name του μέλους του οποίου το μήνυμα παραθέτεις, σε πάει ακριβώς σε εκείνη την ανάρτηση για την οποία ενδιαφέρεσαι να μάθεις.

Και λύσε μου μια απορία σε παρακαλώ πολύ.
Σε κάθε post μέλους, ζητάς πληροφορίες και τηλέφωνο σε Pm. Δεν είναι όλοι παράξενοι και στραβόξυλα όπως είμαι εγώ. Φαντάζομαι θα υπάρχουν και καλά παιδιά που σου έδωσαν τις πληροφορίες που ήθελες.
Τηλεφώνησες; Πήγες; Δοκίμασες κάποια από αυτές για τις οποίες ζητούσες τηλέφωνο;;
Ήρθες μετά εδώ να γράψεις κάτι για να ενημερώσεις και τα άλλα μέλη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom