Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Ξέρετε καμία που να παίζει μπάλα και πολύ αργά το βράδυ πχ μετά τις 23:00....???
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
Ξέρετε καμία που να παίζει μπάλα και πολύ αργά το βράδυ πχ μετά τις 23:00....???
ρε συ ειλικρινα.. απορώ με σένα.. τόσα χρόνια ενεργό μέλος με εμπειρία με πολύ δυνατή παρουσία με 37 κριτικές στο ενεργητικό σου και κάνεις κάτι χαζές ερωτήσεις λές και γράφτηκες χθες στο φορουμ.. .
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Κανειι η τεα και καποια γραφεια αλλα χρεωνουν εξτρα late night massage
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Κανειι η τεα και καποια γραφεια αλλα χρεωνουν εξτρα late night massage
Βασικά σκεφτόμουν πιο πριβε.. δηλαδή όχι να έρθει σπίτι μου αλλά να πάω εγώ σε σπίτι.. όχι χοτελ...
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
Σκευτηκα να χαλαρωσω με μασαζ στον δικο τους χωρο ,μετα απο καποια τηλ κατεληξα σε μια ουκρανη στην πλατεια αττικης.Πηρα τηλ να κλεισω ραντεβου μου ανοιξε μια μελαχρινη γυρω στα 35 μιλφ χωρος παντακαθαρος ωραιο μπανιο μασαζοκρεββατο εδωσα 80 εκανα το ντουζ και ξα πλωσα για το επωμενο σταδιο καλο μασαζ τησ ειπα να πιεσει λιγο μετα με γυρισε ανασκελα και με τελειωσε με ενα φραπε ειδα και αλλα ερωτικα βοηθηματα αλλα δεν με ενδιαφερουν strapon δονητες,δεν εκανα σεχ δεν προλαβα τελειωσα γρηγορα . Αυτα για την κοπελα.
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.095
Like
6.298
Πόντοι
1.056
Σκευτηκα να χαλαρωσω με μασαζ στον δικο τους χωρο ,μετα απο καποια τηλ κατεληξα σε μια ουκρανη στην πλατεια αττικης.Πηρα τηλ να κλεισω ραντεβου μου ανοιξε μια μελαχρινη γυρω στα 35 μιλφ χωρος παντακαθαρος ωραιο μπανιο μασαζοκρεββατο εδωσα 80 εκανα το ντουζ και ξα πλωσα για το επωμενο σταδιο καλο μασαζ τησ ειπα να πιεσει λιγο μετα με γυρισε ανασκελα και με τελειωσε με ενα φραπε ειδα και αλλα ερωτικα βοηθηματα αλλα δεν με ενδιαφερουν strapon δονητες,δεν εκανα σεχ δεν προλαβα τελειωσα γρηγορα . Αυτα για την κοπελα.
Υπάρχει κάποιο λινκ για την κοπέλα στα ίδια λεφτά θα έτρωγες κ μπριζολακι
 
Τελευταία τροποποίηση:

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Σκευτηκα να χαλαρωσω με μασαζ στον δικο τους χωρο ,μετα απο καποια τηλ κατεληξα σε μια ουκρανη στην πλατεια αττικης.Πηρα τηλ να κλεισω ραντεβου μου ανοιξε μια μελαχρινη γυρω στα 35 μιλφ χωρος παντακαθαρος ωραιο μπανιο μασαζοκρεββατο εδωσα 80 εκανα το ντουζ και ξα πλωσα για το επωμενο σταδιο καλο μασαζ τησ ειπα να πιεσει λιγο μετα με γυρισε ανασκελα και με τελειωσε με ενα φραπε ειδα και αλλα ερωτικα βοηθηματα αλλα δεν με ενδιαφερουν strapon δονητες,δεν εκανα σεχ δεν προλαβα τελειωσα γρηγορα . Αυτα για την κοπελα.
Αγγελία?
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Σκευτηκα να χαλαρωσω με μασαζ στον δικο τους χωρο ,μετα απο καποια τηλ κατεληξα σε μια ουκρανη στην πλατεια αττικης.Πηρα τηλ να κλεισω ραντεβου μου ανοιξε μια μελαχρινη γυρω στα 35 μιλφ χωρος παντακαθαρος ωραιο μπανιο μασαζοκρεββατο εδωσα 80 εκανα το ντουζ και ξα πλωσα για το επωμενο σταδιο καλο μασαζ τησ ειπα να πιεσει λιγο μετα με γυρισε ανασκελα και με τελειωσε με ενα φραπε ειδα και αλλα ερωτικα βοηθηματα αλλα δεν με ενδιαφερουν strapon δονητες,δεν εκανα σεχ δεν προλαβα τελειωσα γρηγορα . Αυτα για την κοπελα.
Δεν το λες και ευκαιρία
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443
Σκευτηκα να χαλαρωσω με μασαζ στον δικο τους χωρο ,μετα απο καποια τηλ κατεληξα σε μια ουκρανη στην πλατεια αττικης.Πηρα τηλ να κλεισω ραντεβου μου ανοιξε μια μελαχρινη γυρω στα 35 μιλφ χωρος παντακαθαρος ωραιο μπανιο μασαζοκρεββατο εδωσα 80 εκανα το ντουζ και ξα πλωσα για το επωμενο σταδιο καλο μασαζ τησ ειπα να πιεσει λιγο μετα με γυρισε ανασκελα και με τελειωσε με ενα φραπε ειδα και αλλα ερωτικα βοηθηματα αλλα δεν με ενδιαφερουν strapon δονητες,δεν εκανα σεχ δεν προλαβα τελειωσα γρηγορα . Αυτα για την κοπελα.
καλα δεν εισαι ο μονος που δεν γαμησες. ο αλλος ουτε που την ειδε καν. μαλλον πουλαει τρελλα η μανταμ.

Καλησπέρα συνάδελφοι είχα όρεξη που λέτε για κασκαντεριλικια να μην βαδίσω στα γνωστά μονοπάτια και άνοιξα τις αγγελίες να βρω κάτι οικονομικό γιατί κάσκαντερ κασκαντέρ αλλά μην τα κλαίμε κιόλας έτσι βρήκα την παρακάτω αγγελία


Παίρνω τηλέφωνο δεν το σηκώνει και μετά από λίγο από άλλο τηλέφωνο με παίρνει και μου λέει καλησπέρα με πήρατε ναι λέω ενδιαφέρομαι για το μασάζ οκ λέει είμαι νέο κόσμο τέλεια λέω είμαι κοντά πόσο παρακαλώ κοστίζει η συνεδρία 80 λέει άντε να στο κάνω 60 οκ λέω έρχομαι σε ένα τέταρτο είμαι κοντά ααα μου λέει επειδή είναι αργά θα το κάνουμε 80 στραβωνω λέω δεν πειράζει άλλη μέρα τότε που θα είναι νωρίς το κλείνουμε. Τσουπ μήνυμα και μου γράφει θες να έρθεις σημεα... ναι λέω και μου δίνει διεύθυνση ξεκινάω σε δέκα με δεκαπέντε λεπτά θα είμαι εκεί τι κανω. Οκ απαντάει.
Αφού έκανα 10 λεπτά να βρω να παρκάρω γιατί νέος Κόσμος είναι αυτός φτάνω στην διεύθυνση που μου είχε δώσει και τις γράφω έφτασα....δεν απαντάει παίρνω δύο τηλέφωνα και περιμένω πέρασαν δέκα λεπτά και τις γράφω φεύγω δεν γίνεται να περιμένω άλλο λίγο πριν φτάσω στο αυτοκίνητο για να φύγω μου απαντάει και τις λέω που είσαι περιμένα από κάτω....και τι γυριζει και μου λέει...λες ψέματα στείλε φωτό από την είσοδο ααααα δεν θα τα πάμε καλά λέω από μέσα μου αλλά κάνε υπομονή αφού φτάσαμε τις στέλνω φωτο μου λέει στείλε και εσένα να σε δω τις στέλνω και φωτό μου μαλάκια έκανα αλλά τεσπα , μου λέει ωραίο αγόρι είσαι βρε τις κάνω άστα αυτά θα ανοίξεις τι θα γινει;;;; Και μου απαντάει αύριο ελα....δεν πας καλά τις κάνω δεν υπάρχει περίπτωση άντε γεια .....μου κάνει ήρθε ο άντρας μου δεν γίνεται....μπλέξαμε με τρελή λέω μπλοκάρω αριθμούς και έφυγα.....
Περιέγραψα όσο ποιο σύντομα τι έγινε η γυναίκα είναι παλαβή προσοχή συνάδελφοι δεν ξέρω άλλος αν είχε εμπειρία να μας πει.
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Κριτική από μένα για δύο κυρίες πρώτη η Μαρία η μαυρουλα Άνω Κυψέλη εμφάνιση, με πολλά κιλά μασάζ άστα να πάνε, τσιμπουκι, μπάνιο και δρόμο γρήγορα κόστος 30. Στέλλα, λέει νότια αλλά είναι Πειραιά, εμφάνιση με παραπάνω κιλά σε σχέση με τις φωτογραφίες από kanesex. Πήρα πρόγραμμα επαγγελματικό όπως λέει με μαλακια στο τέλος, άμα είναι έτσι το επαγγελματικό τι να πω κόστος 50, καμία δεν είχε κρεβάτι μασάζ , η Μαρία γύρω στα 35 η Στέλλα 50+
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
191
Like
646
Πόντοι
81
Κριτική από μένα για δύο κυρίες πρώτη η Μαρία η μαυρουλα Άνω Κυψέλη εμφάνιση, με πολλά κιλά μασάζ άστα να πάνε, τσιμπουκι, μπάνιο και δρόμο γρήγορα κόστος 30. Στέλλα, λέει νότια αλλά είναι Πειραιά, εμφάνιση με παραπάνω κιλά σε σχέση με τις φωτογραφίες από kanesex. Πήρα πρόγραμμα επαγγελματικό όπως λέει με μαλακια στο τέλος, άμα είναι έτσι το επαγγελματικό τι να πω κόστος 50, καμία δεν είχε κρεβάτι μασάζ , η Μαρία γύρω στα 35 η Στέλλα 50+
Αυτό θα πει επιτυχία...
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
Πήρα τηλ και απάντησε κατευθείαν. Έκλεισα ραντεβού μετά από 2 ώρες γιατί είχε κόσμο μου έκανε μασάζ αρκετή ώρα αλλά έχυσα πάλι δε πρόλαβα να φάω το μποριζιλακι όμως με άφησε να την γλύψω.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Κριτική από μένα για δύο κυρίες πρώτη η Μαρία η μαυρουλα Άνω Κυψέλη εμφάνιση, με πολλά κιλά μασάζ άστα να πάνε, τσιμπουκι, μπάνιο και δρόμο γρήγορα κόστος 30. Στέλλα, λέει νότια αλλά είναι Πειραιά, εμφάνιση με παραπάνω κιλά σε σχέση με τις φωτογραφίες από kanesex. Πήρα πρόγραμμα επαγγελματικό όπως λέει με μαλακια στο τέλος, άμα είναι έτσι το επαγγελματικό τι να πω κόστος 50, καμία δεν είχε κρεβάτι μασάζ , η Μαρία γύρω στα 35 η Στέλλα 50+
Αγγελίες?
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
Επειδή βλέπω ότι έχει αναζωπυρωθεί η αναζήτηση σαυρών να προτείνω το μανάρι εδώ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom