Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Koskonas69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Ξέρετε αν δουλεύει ακόμα Ναταλία καλλιροης.εχω να διαβάσω καιρό για αυτήν.
Επίσης αν ξέρει κανείς αν φιλοξενεί καμία καινουργια
 
  • Like
Αντιδράσεις: iRazor

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Παιδιά τα φώτα σας αν γνωρίζετε... θυμάστε μια (νομίζω Χριστίνα δεν παίρνω όρκο...) μιλφ πετιτ κάπως με καλό βυζι καστανή που είχε μασαζακι κλπ κάπου σε μια κάθετη της Λιοσίων νομιζω θήρας;;; ... το χαρακτηριστικό της φάσης ήταν τα 2 σκυλιά της κάτι μικροκαμμωμενα κανις νομιζω ... αυτή πάλια λέει τα έδινε όλα και μπριζόλα αλλά το γύρισε στο μασάζ μόνο... είχα πάει παζι της στο σπίτι της αλλά έχω χάσει τα πάντα και δεν ξέρω πως να την ξαναβρώ....
Απο την περιγραφή που δίνεις την Μάγκυ μαλλον εννοεις... Δες λίγο τα pm σου
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Ξέρετε αν δουλεύει ακόμα Ναταλία καλλιροης.εχω να διαβάσω καιρό για αυτήν.
Επίσης αν ξέρει κανείς αν φιλοξενεί καμία καινουργια
ελα μου ντε.....αν και αυτές που μάζωχνε ήταν κάτι παρτσακλά τις περισσότερες φορές...
 

Koskonas69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Θα παλέψω να πάω αύριο....και θα ενημερώσω....αν δε με τραβήξει ο δρόμος στη Στέλλα απεναντι
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ξέρετε αν δουλεύει ακόμα Ναταλία καλλιροης.εχω να διαβάσω καιρό για αυτήν.
Επίσης αν ξέρει κανείς αν φιλοξενεί καμία καινουργια
Αγγελίες ανεβάζει πάντως κανονικά από ότι έχω δει.
 

Alekosbaba

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
26
Πόντοι
0
τώρα δουλεύει ανεξάρτητη?
Από ότι λένε είναι στην ίδια διεύθυνση τώρα δεν ξέρω αν πας ξεκαρψωτος κ πατήσεις το κουδούνι αν θα σου ανοίξουν ή αν πρέπει να έχεις πάρει τηλεφωνο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά ξέρει κανείς τίποτα για το παρακάτω;;
Έχει δοκιμάσει κανείς μασαζ στον χώρο της μου είπε ή στον δικό μου έχει αναρτήσει προσφορά 30€ μασαζ για 1 ώρα μου το έγραψε κ σε μήνυμα στο Π.Φαληρο βρίσκεται
Ευχαριστώ
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Καλημέρα παιδιά ξέρει κανείς τίποτα για το παρακάτω;;
Έχει δοκιμάσει κανείς μασαζ στον χώρο της μου είπε ή στον δικό μου έχει αναρτήσει προσφορά 30€ μασαζ για 1 ώρα μου το έγραψε κ σε μήνυμα στο Π.Φαληρο βρίσκεται
Ευχαριστώ
Φάνηκε να είναι δεκτική..σε κάτι περισσότερο ? Ή πολύ περισσότερο?
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
Φάνηκε να είναι δεκτική..σε κάτι περισσότερο ? Ή πολύ περισσότερο?
Ήταν άνετη στα μηνύματα εύκολη συνεννόηση τώρα αν από κοντά αλλάξει κάτι άλλο αυτό πιο πολύ αν την έχει επισκεφτεί κανείς κ είναι όπως φαίνεται για 30€ μου φαίνονται λίγα για κάτι παραπάνω εκτός από κανέναν φραπέ στο τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: onfire

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Είναι η Ελένη που δούλευε Τατοϊου και μετά πήγε Ηλιουπόλεως μέχρι που έκλεισε ,πολύ τίμια επιλογή
Και τωρα ειναι στο Συγγρού 108 πλέον εχει πέσει πολυ δεν ειναι οπως ήταν
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.909
Πόντοι
1.706
Ήταν άνετη στα μηνύματα εύκολη συνεννόηση τώρα αν από κοντά αλλάξει κάτι άλλο αυτό πιο πολύ αν την έχει επισκεφτεί κανείς κ είναι όπως φαίνεται για 30€ μου φαίνονται λίγα για κάτι παραπάνω εκτός από κανέναν φραπέ στο τελος
εννοώ με εξτρά όχι στα 30..απλά εάν άφησε να εννοηθεί ότι ..το συζητάμε και τέτοια ..μέχρι εδώ πάω κλπκλπ
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Παιδιά τα φώτα σας αν γνωρίζετε... θυμάστε μια (νομίζω Χριστίνα δεν παίρνω όρκο...) μιλφ πετιτ κάπως με καλό βυζι καστανή που είχε μασαζακι κλπ κάπου σε μια κάθετη της Λιοσίων νομιζω θήρας;;; ... το χαρακτηριστικό της φάσης ήταν τα 2 σκυλιά της κάτι μικροκαμμωμενα κανις νομιζω ... αυτή πάλια λέει τα έδινε όλα και μπριζόλα αλλά το γύρισε στο μασάζ μόνο... είχα πάει παζι της στο σπίτι της αλλά έχω χάσει τα πάντα και δεν ξέρω πως να την ξαναβρώ....
Κάποιος εμπειρία με τη Μάγκυ; κάποια πληροφορία;
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Ήταν άνετη στα μηνύματα εύκολη συνεννόηση τώρα αν από κοντά αλλάξει κάτι άλλο αυτό πιο πολύ αν την έχει επισκεφτεί κανείς κ είναι όπως φαίνεται για 30€ μου φαίνονται λίγα για κάτι παραπάνω εκτός από κανέναν φραπέ στο τελος
αν πας ενημερωσε γιατι μενω κοντα
μηπως παω!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96
Είναι η Ελένη που δούλευε Τατοϊου και μετά πήγε Ηλιουπόλεως μέχρι που έκλεισε ,πολύ τίμια επιλογή
p;hra s
Κάποιος εμπειρία με τη Μάγκυ; κάποια πληροφορία;

εάν κάποιος ευγενικός συνάδελφος θέλει να στείλει τηλέφωνο Μάγκυς , θα με υποχρέωνε ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom