Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Έχει δικό της χώρο στο κέντρο του Πειραιά. Παλιό διαμέρισμα σε πολυκατοικία με γραφεία.
Παίρνεις τηλέφωνο και σου λέει κουδούνι και όροφο που θα ανέβεις.
Όταν έφτασα , ήταν ένας τύπος έξω απο την είσοδο που έκοβε βόλτες και τον είχε φάει το κρύο και η βροχή...Μάλλον ο νταβάς που τον είχε διώξει απο το
διαμέρισμα για να ανέβω εγώ...
Η κυρία είναι ρωσικής προέλευσης , κοντά 50, μπορεί και λίγο παραπάνω με ωραίο σώμα για την ηλικία της και κοντή.
Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και απο επάνω φορούσε ένα εφαρμοστό, κοντό ''νυχτικό'' και ιατρική μπλούζα. Ψηλοτάκουνα πέδιλα με χοντρές κάλτσες...
τις οποίες δεν αποχωρίστηκε....ήταν κρύα μέρα......
Το δωμάτιο σκοτεινό με μουσική υπόκρουση απο MADTV και θέρμανση απο σόμπα αλογόνου.
Μπάνιο ούτε μου προσφέρθηκε, ούτε ζήτησα για να πώ την αλήθεια.
Πρίν ξεκινήσουμε με ρώτησε τι είδους μασάζ ζητάω και μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά.
Το μασάζ γίνεται σε κανονικό κρεβάτι στο οποίο στρώνει πρόχειρα ένα σεντόνι.......
Στα του μασάζ , το κατέχει. Ζήτησα δυνατό μασάζ γιατί ήμουν πιασμένος και αυτό έλαβα.
Ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια και την πλάτη και μετά γύρισα μπροστά, όπου έπαιξε χαλαρό μασάζ και στο τέλος φραπεδιά.
Κατά την διάρκεια της συνεδρίας έβγαλε μόνο την ιατρική ποδιά.
Όταν κατά την διάρκεια της φραπεδιάς έβαλα χέρι στο στήθος έκανε κίνηση να τραβηχτεί...
'' Έπρεπε να μου το πείς απο την αρχή, τί ακριβώς θέλεις........'' Με τα πολλά κατέβασα το σουτιέν και εμφανίστηκε ένα όμορφο
για την ηλικία στήθος. 2αρι.

Περιγραφή​

ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΟ ΣΤΑ ΝΌΤΙΑ ΠΡΟΆΣΤΙΑ

ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.

11:00 – 20:00

6980 - 23085
Λειπει ενα ψηφιο απο το τηλεφωνο ... :wink:
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.011
Πόντοι
2.477
Ειχα τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι της και της ειπα να ερθει σε δικο μου χωρο συγκεκριμενα στα εξαρχεια σε ενα στενο οπου γνωριζομαστεολοι μεταξυ μας οι γειτονες χρονια τωρα.Το σπιτι μονοκατοικια.Της ζητησα να ειναι διακριτικη για να μην δωσω δικαιωματα .Μαλιστα της ειπα οτι θα ειμαι στην εισοδο μολις την δω να ανοιξω την πορτα να μπει χωρις πολλες κουβεντες.Μολις εφθασε η ωρα του ραντεβου βλεπω και παρκαρει ενα αυτοκινητο στην εισοδο του πεζοδρομου και βγαινει μια κυρια η οποια φοραγε ενα πολυ διαφανο λευκο φορεμα (ξεχασα να πω ηταν καλοκαιρι) με στρινγκ κοκινο απο μεσα περιττο να πω οτι ηταν σαν να μην φοραγε τιποτα περιπου 1,60 υψος και κουτσενε διοτι ειχε μεγαλη διαφορα το ενα ποδι με το αλλο και για να μην παρεξηγηθω δεν το λεω κοροιδευτικα αυτο το καταλαβαινεις και απο τις φωτογραφιες που εχει στο προφιλ της ο τροπος που στηνεται.Καταλαβα οτι επροκειτο για αυτην που περιμενω αλλα για κακη μου τυχη ειχε βγει η γειτονισα η οποια την ειδε που εψαχνε την πορτα του σπιτιου μου και την ρωτησε τι ψαχνει και της ειπε ψαχνω τον αριθμο ταδε τον κυριο ταδε (ω ποια διακριτικοτης)και αναγκαστηκα να ανοιξω παρουσια της γειτονισας.Ειθελα να ανοιξει η γη και να με καταπιει.Τελος παντων περασε στον χωρο μου αλλα δυστυχως δεν δουλευε το αιρκοντισιον του σπιτιου βεβαια ειχα ανοιχτα παραθυρα και εκανε ρευμα και ηταν δροσερα.Κοντευε να με σκοτωσει για αυτο το θεμα .Με απεκαλεσε τσιγκουνη γιατι αν εδινα 30 ευρω περισσοτερα θα συναντιομασταν σε ξενοδοχειο κοντα στο σπιτι της οποτε δεν θα ταλαιπωριοταν .Αυτο βεβαια δεν μου το προτεινε γιατι κλεισαμε απ'ευθειας στον δικο μου χωρο.Ζητησε να κανει ντους γιατι ζεστενοταν μπηκε στο μπανιο του οποιου το παραθυρο επικοινωνει με τον ακαλυπτο του διπλανου και φωναζε οτι θα ταλαιπωρηθω σημερα γιατι λυπηθηκες τα 30 ευρω του ξενοδοχειου.Εδωσα τοπο στην οργη της ειπα δεν υπαρχει λογος να μιλαει μεσα απο το μπανιο ετσι δυνατα .Γυρισε στο δωματιο ξαπλωσα μπρουμητα και αρχισε να με χαιδευει απαγγελοντας ποιηματακια με νεραιδες και πουλακια για να με χαλαρωσει.Μετα απο 1 λεπτο σηκωθηκε πηγε παλι στο μπανιο για ντους ξαναγυρισε αρχισε τις απαγγελιες παλι και μετα απο 2 λεπτα σηκωθηκε ξανα για ντους.Μου ειπε οτι εγω φταιω που σταματαει το μασαζ και κανει συνεχεια ντους.Εκει σηκωθηκα κι εγω τις εδωσα 40 ευρω και της ειπα οτι δεν θελω να συνεχισουμε .Βεβαια ειχα γινει εξω φρενων και το καταλαβε .Αυτη το μονο που ειπε ηταν οτι θα χαρει να την καλεσω ξανα αλλα αυτη την φορα ραντεβου σε ξενοδοχειο.Αρκετα πολυλογησα .Την βαθμολογω με 0 σε ολα.Πρεπει να εχει θεματακι .Πολυ ποιηση.Ουτε τσαμπα.Αν σου τα επρειξα δεν φταιω εγω .
Οτι γλύτωσες από το ξενοδοχείο, τα πλήρωσες στην ΕΥΔΑΠ ???
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
286
Κριτικές
7
Like
369
Πόντοι
21

Συναγωνιστές καμία εμπειρία με την εν λογω λαδοκορη ?
Καπου αχαρνων ειναι αλλα τεραστια τεραγωνη πολλα κιλα καμμια σχεδη με τις φωτο πηγα στο διαμερισμα με υποδεχτηκε ενας κουβας που φαινονταν λιγο τα κρεμασμενα βυζια προσοχη μην τα πατησετε και εφυγα τρομαγμενος
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Βουλγαρα με 4αρια βυζια. Καλη αποδοση. Εχει κ Ρωσιδα φιλη για διπλο.
Ειχα παει μια φορα και ειδα μια ρωσοφατσα στην εισοδο να καθεται σαν πορτα στην εισοδο. Σκιαχτηκα και εφυγα, αξιζει δλδ για μια φορα?
 

boobsholic

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Like
39
Πόντοι
0
Μπορεί καποιος αδερφός να δωσει στοιχεία επικοινωνίας με Αθηνά απο Καλλιθέα;;Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom