Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Συναγωνιστη συμφωνω σε πολλα, παρομοια σκεφτομαι κι εγω, για να κατευνασω τις "τυψεις" μου ωρες ωρες. Οσο καλα και να περασω με καποια κοπελα - και με καποιες εχω περασει σε επιπεδο gfe ερωτευσιμο κιολας- στο τελος της ημερας την βγαζω απο τη σκεψη μου και δεν ξεφευγω συναισθηματικα περα απο τη γυναικα μου. Ομως πολλες φορες σκεφτομαι πως θα νιωθαμε εμεις αν μαθαιναμε οτι και οι γυναικες μας ξεχαρμανιαζουν απλα με καποιον νταγλαρα , οποτε οι τυψεις μου επανερχονται. Οπως και να το κανεις, ειναι ενα ειδος απατης ολο αυτο.
δεν θα διαφωνησω μαζι σου .ειναι εντελως προσωπικη η γωνια που βλεπει ο καθενας μας τα πραγματα. ομως ...
αυτο δεν ειναι τυψεις , αδερφε .ειναι φοβος .ειναι διαφορετικο συναισθημα .ετσι καπως λειτουργει και στη θρησκεια. ποσοι πιστευουν και ποσοι φοβουνται το θεο και την υπαρξη του?ποσοι δεν κανουν κατι γιατι πιστευουν οτι δεν ειναι συμφωνο με τη θρησκεια τους ή ειναι οντως κακο και ποσοι φοβουνται τελικα οτι αν το κανουν και υπαρχει θεος πραγματι , θα τους "τιμωρησει" ?
οταν εχεις ξεκαθαρισει τι ζητας και τι πρεπει να παρεις ,τοτε δεν υπαρχει θεμα τυψεων . ακομη κι αν θες συνειδητα να απατησεις τη συντροφο σου . η ειλικρινεια πρωτα με τον εαυτο μας ειναι βασικη αρχη . εαν καταλαβαινεις οτι δεν μπορεις καλυτερα να μην αρχισεις ή συνεχισεις το συγκεκριμενο σπορ . εχει καταστραφει συναισθηματικα , ψυχολογικα και οικονομικα πολυς κοσμος απο αυτο.γνωμη μου ....
και για να ξανα αστειευτω (επειδη το ερωτημα του φιλου ειναι σοβαρο και θελει εκατονταδες γνωμες και σελιδες για να απαντηθει ακομη και για τους ειδικους του ειδους) , ποτέ δεν μπορεις να εισαι σιγουρος τι κανει η άλλη διοτι μπορει να ειναι το ιδιο ή και καλυτερη απο εμας στο να το κρυβει . απλα απαντησε μου ,τι νιωθει καποιος που το μαθαινει (φυσικα παντα τελευταιος ) ενω αυτος ητανε μια ζωή "κυριος" χωρις να τον βαραινουν οι τυψεις και ο φοβος ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
λιγο .....??? στον ορισμο του "μαλακα" δεν υπαρχει ορισμος της ποσοτητος .οπως και σε αυτον της εγκυμονουσας. καποιος συναγωνιστης το λεει στην υπογραφη του και δεν μπορω να διαφωνησω.
 

Peterparapan77

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα. . Ηθελα να ρωτησω για Πατρα αν υπαρχει κατι σε μασαζ μαζι με περιποιηση . Ειχα δει για μια Vasiliki Kauma αλλα δεν εχω μαθει περισσοτερα ουτε απο τηλεφωνικη επικοινωνια αλλα ουτε και απο αλλου . Καποιος απο Πατρα να με διαφωτισει περισσοτερο?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Συναγωνιστη συμφωνω σε πολλα, παρομοια σκεφτομαι κι εγω, για να κατευνασω τις "τυψεις" μου ωρες ωρες. Οσο καλα και να περασω με καποια κοπελα - και με καποιες εχω περασει σε επιπεδο gfe ερωτευσιμο κιολας- στο τελος της ημερας την βγαζω απο τη σκεψη μου και δεν ξεφευγω συναισθηματικα περα απο τη γυναικα μου. Ομως πολλες φορες σκεφτομαι πως θα νιωθαμε εμεις αν μαθαιναμε οτι και οι γυναικες μας ξεχαρμανιαζουν απλα με καποιον νταγλαρα , οποτε οι τυψεις μου επανερχονται. Οπως και να το κανεις, ειναι ενα ειδος απατης ολο αυτο.
Μη νομίζεις πως δεν το κάνουν!!! Όχι πολλές και όχι σε βαθμό όπως εμείς αλλά το κάνουν. Ειδικά όταν έχουν οικονομική άνεση. SPA, Personal trainers, κάτι γιόγκα κλπ, να ξέρεις πως υπάρχει ψωμί!!!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
τυψεις ? γιατι ? τι κακο κανει καποιος ? προσωπικα θα μιλησω , εφοσον τα πραγματα μενουν στο αυστηρα επαγγελματικο σταδιο δεν υπαρχει απατη ως προς τη συντροφο σου (αν εννοεις αυτο). για μενα , οταν δεν υπαρχει αισθημα , δλδ δε νιωθεις κατι παραπανω απο ξεχαρμανιασμα και απολαυση , δεν υπαρχει θεμα .τωρα , αν σου μπουν στο μυαλο ιδεες για κατι παραπανω (που δεν ειναι ασυνηθιστο ή αφυσικο) ή σου γινει απαραιτητη αυτη η διεξοδος τοτε υπαρχει καποιο ζητηματακι. και για να ειμαι πιο σαφης σε αυτο που λεω ,το οποιο δεν ειναι κανονας αλλά η προσωπικη μου οπτικη , αν επρεπε ,ντε και καλα, να νιωθεις τυψεις για κατι τετοιο τοτε ισως θα επρεπε να νιωθεις τυψεις και για την αυτοικανοποιηση . παντως , ολα ειναι πιθανα και φυσιολογικα ειδικα αν εισαι νεος στο σπορ και ευαισθητουλης και δεν το λεω ειρωνικα.
και για να αστειευτω λιγακι , θα σου πω πως εαν ολες οι συζυγοι-συντροφοι-φιλεναδες κλπ κλπ εφτιαχναν στο σπιτι σουβλακια , πιτσες , μπεργκερ και μακαροναδες οπως τα φτιαχνουν στα μαγαζια , κανεις δεν θα αγοραζε φαι απο εξω .δεν ξερω αν με εννοησες ....
Αν πας με άλλη τι επαγγελματικό? Για απόλαυση πας εσύ η άλλη είναι η επαγγελματίας! ! Και όσο αφορά το φαγητό.. δοκιμάστε μια φορά οι παντρεμένοι να σας πεί η γυναίκα σας ότι έκανε μουσακά και πείτε της όταν φτάσετε σπίτι ότι φάγατε 2 σουβλάκια στο δρόμο να δούμε αν θα έχετε πρόβλημα!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
Συναγωνιστη συμφωνω σε πολλα, παρομοια σκεφτομαι κι εγω, για να κατευνασω τις "τυψεις" μου ωρες ωρες. Οσο καλα και να περασω με καποια κοπελα - και με καποιες εχω περασει σε επιπεδο gfe ερωτευσιμο κιολας- στο τελος της ημερας την βγαζω απο τη σκεψη μου και δεν ξεφευγω συναισθηματικα περα απο τη γυναικα μου. Ομως πολλες φορες σκεφτομαι πως θα νιωθαμε εμεις αν μαθαιναμε οτι και οι γυναικες μας ξεχαρμανιαζουν απλα με καποιον νταγλαρα , οποτε οι τυψεις μου επανερχονται. Οπως και να το κανεις, ειναι ενα ειδος απατης ολο αυτο.
Μήπως είναι και ζήτημα σεβασμού ? Επειδή με κουράζουν οι σκέψεις αυτές παραμένω ανύπαντρος και είμαι ένα ρεμάλι και μισό :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Καλησπερα στην ομαδα. . Ηθελα να ρωτησω για Πατρα αν υπαρχει κατι σε μασαζ μαζι με περιποιηση . Ειχα δει για μια Vasiliki Kauma αλλα δεν εχω μαθει περισσοτερα ουτε απο τηλεφωνικη επικοινωνια αλλα ουτε και απο αλλου . Καποιος απο Πατρα να με διαφωτισει περισσοτερο?
Ωραίο μασαζακι κάνεις γυμνός με πετσέτα.
Κοντουλα μεγαλοκοπελα βέβαια.. νομίζω δεν κάνει τίποτα, ίσως έκανε παλιότερα.
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Καλημέρα
Έχει δει κανείς μια αγγελία στο marketplace πατώντας στην αναζήτησή Thai massage μια αγγελία Thai dream ?
Γνωρίζει κάποιος κάτι ;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Μήπως είναι και ζήτημα σεβασμού ? Επειδή με κουράζουν οι σκέψεις αυτές παραμένω ανύπαντρος και είμαι ένα ρεμάλι και μισό :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
οπως προειπα , ειναι θεμα οπτικης γωνιας του καθενος .δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ιδιοι. τα ορια και οι αρχες του καθενος ειναι προσωπικη υποθεση.αλλωστε ... οι κακοι ειναι στη φυλακη :wink:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
οπως προειπα , ειναι θεμα οπτικης γωνιας του καθενος .δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ιδιοι. τα ορια και οι αρχες του καθενος ειναι προσωπικη υποθεση.αλλωστε ... οι κακοι ειναι στη φυλακη :wink:
Καλημέρα ! Προφανώς και οι οπτικές γωνίες του καθενός διαφέρουν, σέβομαι κάθε άποψη απλώς κάποιες φορές θα γράψω κάποια διαφωνία μου ! Είμαι άνθρωπος χωρίς παιδεία και αρχές άλλωστε αλλά ό τρόπος που βλέπω την ζωή ανοίκει σε κάποια άλλη εποχή !
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Καλημέρα
Έχει δει κανείς μια αγγελία στο marketplace πατώντας στην αναζήτησή Thai massage μια αγγελία Thai dream ?
Γνωρίζει κάποιος κάτι ;
Μασάζ καθαρά..... ταϊλανδέζικο και σουηδικό.... συνενόηση στην αγγλική γλώσσα.....στον Άγιο Δημήτριο....
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Μασάζ καθαρά..... ταϊλανδέζικο και σουηδικό.... συνενόηση στην αγγλική γλώσσα.....στον Άγιο Δημήτριο....
Περισσότερες λεπτομέρειες; μασαζ γυμνός; ντουζ παιζει; χρήματα;

Την είδα λίγο στο Facebook, ίσως και να παίζει και κάτι παραπάνω..
 

voxir

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
45
Πόντοι
0
Η Πατριτσια η Βραζιλιανα μονο μασαζ κανει η κατι περισσοτερο?
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Καλησπερα στην ομαδα. . Ηθελα να ρωτησω για Πατρα αν υπαρχει κατι σε μασαζ μαζι με περιποιηση . Ειχα δει για μια Vasiliki Kauma αλλα δεν εχω μαθει περισσοτερα ουτε απο τηλεφωνικη επικοινωνια αλλα ουτε και απο αλλου . Καποιος απο Πατρα να με διαφωτισει περισσοτερο?
Ναι υπάρχει. Κάνε τρία post ακόμα να μιλήσουμε με pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom