Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Μπλιαχ... :vomit: θα ήθελα να ήξερα τι ηλικίες έχετε όσοι πηγαίνετε σε τέτοια μέρη. Εγώ πχ από αυτή την περιγραφή ούτε καν θα το σκεφτόμουν.
αδερφε ,δεν ειναι ολοι 25χρονοι ξανθοι με γαλανα ματια , 1,88 υψος και με σωμα σβαντζενεγκερ .αν (για καλη σου τυχη) εισαι ενας απο αυτους και αγοραζεις υπηρεσιες , τοτε μαλλον κατι δεν παει καλα .τα γουστα ειναι υποκειμενικα και οι αναγκες του καθενος ατομικες .κατα την ταπεινη μου γνωμη , ευτυχως που υπαρχουν κι αυτες οι επιλογες .καποιοι μεχρι εκει μπορουνε .να γνωριζεις , παντως, οτι η συγκεκριμενη κυρια εχει το κοινο της .
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
Νομίζω δεν έχουν αναφερθει οι παρακάτω. Ξέρουμε κάτι ;


Για τη δευτερη, ταχουμε πει...ελληνιδα 50άρα μπαμπάτσικη...μασαζ και sex αλλά λίγο αδιάφορη...προτιμά παθητικούς...
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
34
Like
3.839
Πόντοι
4.365
Για αυτη παιδια ξέρουμε τίποτα? Αξίζει τον κόπο να την τιμήσω μια που είναι και δίπλα μου?

Έχει αναφερθεί ξανά και ξανά ότι είναι φόλα. Μην ασχολείστε
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Νομίζω δεν έχουν αναφερθει οι παρακάτω. Ξέρουμε κάτι ;


Εγώ ξέρω ότι η 2η τρώει όλο το φαΐ της
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Παιδια κατι σε Βορεια προαστια και να ειναι σε φαση πιο κοπελα διπλανης πορτας και με εκτονωση παιζει?
Βριλήσσια αν παίζει κάτι με ενδιαφέρει και εμένα.Αλλα όσες φορές είχα ψάξει Τζιφος...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
H Στεφανια εχει δικο της χωρο? απο υπηρεσιες?
Έχει δικό της χώρο, δικό της thread και δικό της προφίλ. Θα σου πρότεινα να επικοινωνήσεις απευθείας μαζί της να σου εξηγήσει ότι απορίες έχεις.
 

Darkstubation

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
19
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα από εμένα. Ήθελα να ρωτήσω πόσοι από εσάς είστε παντρεμένοι / σε σχέση και κάνετε το σπορ? Πως νιώθετε μετά? (τύψεις κτλπ)
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Θα σου πρότεινα να επισκευθείς την Στεφανία !
Αυτο απο οτι καταλαβα ειναι σε φαση πιο προς σεξ φαση tantrazoe η κανω λαθος?(σορυ ειμαι ασχετος)

Με ενδιαφερει κατι τυπου να ειναι κανονικο μασαζ και ενα καλο ευχαριστο τελειωμα μετα με ελληνιδα κατα προτιμηση...

Και παλι σορρυ αμα γινομαι πρηχτης αλλα οσο προσπαθω να βρω πληροφοριες εχει συνηθως μισοι βριζουν μισοι εκθιαζουν...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Καλησπέρα από εμένα. Ήθελα να ρωτήσω πόσοι από εσάς είστε παντρεμένοι / σε σχέση και κάνετε το σπορ? Πως νιώθετε μετά? (τύψεις κτλπ)
τυψεις ? γιατι ? τι κακο κανει καποιος ? προσωπικα θα μιλησω , εφοσον τα πραγματα μενουν στο αυστηρα επαγγελματικο σταδιο δεν υπαρχει απατη ως προς τη συντροφο σου (αν εννοεις αυτο). για μενα , οταν δεν υπαρχει αισθημα , δλδ δε νιωθεις κατι παραπανω απο ξεχαρμανιασμα και απολαυση , δεν υπαρχει θεμα .τωρα , αν σου μπουν στο μυαλο ιδεες για κατι παραπανω (που δεν ειναι ασυνηθιστο ή αφυσικο) ή σου γινει απαραιτητη αυτη η διεξοδος τοτε υπαρχει καποιο ζητηματακι. και για να ειμαι πιο σαφης σε αυτο που λεω ,το οποιο δεν ειναι κανονας αλλά η προσωπικη μου οπτικη , αν επρεπε ,ντε και καλα, να νιωθεις τυψεις για κατι τετοιο τοτε ισως θα επρεπε να νιωθεις τυψεις και για την αυτοικανοποιηση . παντως , ολα ειναι πιθανα και φυσιολογικα ειδικα αν εισαι νεος στο σπορ και ευαισθητουλης και δεν το λεω ειρωνικα.
και για να αστειευτω λιγακι , θα σου πω πως εαν ολες οι συζυγοι-συντροφοι-φιλεναδες κλπ κλπ εφτιαχναν στο σπιτι σουβλακια , πιτσες , μπεργκερ και μακαροναδες οπως τα φτιαχνουν στα μαγαζια , κανεις δεν θα αγοραζε φαι απο εξω .δεν ξερω αν με εννοησες ....
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
τυψεις ? γιατι ? τι κακο κανει καποιος ? προσωπικα θα μιλησω , εφοσον τα πραγματα μενουν στο αυστηρα επαγγελματικο σταδιο δεν υπαρχει απατη ως προς τη συντροφο σου (αν εννοεις αυτο). για μενα , οταν δεν υπαρχει αισθημα , δλδ δε νιωθεις κατι παραπανω απο ξεχαρμανιασμα και απολαυση , δεν υπαρχει θεμα .τωρα , αν σου μπουν στο μυαλο ιδεες για κατι παραπανω (που δεν ειναι ασυνηθιστο ή αφυσικο) ή σου γινει απαραιτητη αυτη η διεξοδος τοτε υπαρχει καποιο ζητηματακι. και για να ειμαι πιο σαφης σε αυτο που λεω ,το οποιο δεν ειναι κανονας αλλά η προσωπικη μου οπτικη , αν επρεπε ,ντε και καλα, να νιωθεις τυψεις για κατι τετοιο τοτε ισως θα επρεπε να νιωθεις τυψεις και για την αυτοικανοποιηση . παντως , ολα ειναι πιθανα και φυσιολογικα ειδικα αν εισαι νεος στο σπορ και ευαισθητουλης και δεν το λεω ειρωνικα.
και για να αστειευτω λιγακι , θα σου πω πως εαν ολες οι συζυγοι-συντροφοι-φιλεναδες κλπ κλπ εφτιαχναν στο σπιτι σουβλακια , πιτσες , μπεργκερ και μακαροναδες οπως τα φτιαχνουν στα μαγαζια , κανεις δεν θα αγοραζε φαι απο εξω .δεν ξερω αν με εννοησες ....
Συναγωνιστη συμφωνω σε πολλα, παρομοια σκεφτομαι κι εγω, για να κατευνασω τις "τυψεις" μου ωρες ωρες. Οσο καλα και να περασω με καποια κοπελα - και με καποιες εχω περασει σε επιπεδο gfe ερωτευσιμο κιολας- στο τελος της ημερας την βγαζω απο τη σκεψη μου και δεν ξεφευγω συναισθηματικα περα απο τη γυναικα μου. Ομως πολλες φορες σκεφτομαι πως θα νιωθαμε εμεις αν μαθαιναμε οτι και οι γυναικες μας ξεχαρμανιαζουν απλα με καποιον νταγλαρα , οποτε οι τυψεις μου επανερχονται. Οπως και να το κανεις, ειναι ενα ειδος απατης ολο αυτο.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Συναγωνιστη συμφωνω σε πολλα, παρομοια σκεφτομαι κι εγω, για να κατευνασω τις "τυψεις" μου ωρες ωρες. Οσο καλα και να περασω με καποια κοπελα - και με καποιες εχω περασει σε επιπεδο gfe ερωτευσιμο κιολας- στο τελος της ημερας την βγαζω απο τη σκεψη μου και δεν ξεφευγω συναισθηματικα περα απο τη γυναικα μου. Ομως πολλες φορες σκεφτομαι πως θα νιωθαμε εμεις αν μαθαιναμε οτι και οι γυναικες μας ξεχαρμανιαζουν απλα με καποιον νταγλαρα , οποτε οι τυψεις μου επανερχονται. Οπως και να το κανεις, ειναι ενα ειδος απατης ολο αυτο.
κανεις δεν ειναι τελειος ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom