Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποστ με σχόλια επι προσωπικου διαγραφονται.

το θρεντ ειναι για ενημερωση.

daniel, όπου και όποτε ποσταρεις τα γαμας ολα. αυτο στα μασαζ δεν θα επιτρεψω να συμβει. τα μελη μπαινουν για ενημερωση και γενικοτερη κουβεντα για τα μασαζ.

περαιτερω σχόλια με πμ ή τα παραπονα στον admin..
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες να ρωτησω κατι?

το Συγγρου 12 ειναι μπριζολερι?πηγα σημερα, μου ανοιξε η σεριφισσα, αλλα φοβισμενη την ειδα..οκ δεν με ηξερε..δεκτο...αλλα κατι μου ελεγε να μην προχωρησω...

παπαγιωργο ξερεις κατι?να το τιμησω την επομενη φορα? τα τεμαχια...μετρια....τα 2/3 ήταν ελληνιδες!!!!
 

manos 1810

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
543
Κριτικές
21
Like
1.778
Πόντοι
5.345
ρωτα στην παρελαση ,
τα μασατζιδικια βγαινουν μετα τα ΕΠΑ.Λ
πριν τα δημοτικα οργανα
Μήπως πρέπει να παρελάσουμε κι εμείς;Μετά το πυροσβεστικό σώμα με τις "μάνικες" ανα χείρας;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ πάντως θα σας το ξαναπώ παιδιά. είναι πολλά τα λεφτά που ζητάνε.
Δυστυχώς πήγα Βουκουρέστι σε μασατζίδικο. Με 60 γιούργια σου έκανε ερωτικό μασάζ, χωρίς καμία βιασύνη, κανονικό μασάζ, επίσης χαλαρά και όμορφα...και έφαγα κιόλας και απλά της έδωσα εγώ μπουρμπουάρ επειδή ήτανε όντως πολύ καλή (γλωσσόφιλα, gfe κατάσταση).
Σόρρυ, αλλά τις δύο τελευταίες φορές που πήγα εγώ στη Φρατζή, μόλις μου είπανε για 60+20 ειπα γεια σας γνωρίζοντας την ξεπέτα που θα είχα.
Δεν είναι απλά πράγματα τώρα πια να δίνουμε κατοστάρια δεξιά και αριστερά και να τα κλαίμε κιόλας.
Ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του βέβαια, αλλα΄ το βλέπω λιγάκι υπερβολικό με την κρίση που έχουμε, οι μοναδικές που να έχουνε λεφτά να είναι αυτές οι πουτάνες και αυτό επειδή τους τα σκάμε εμείς. Για τις υπηρεσίες που προσφέρουνε, πάμε και σε στούντιο.
 

manos 1810

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
543
Κριτικές
21
Like
1.778
Πόντοι
5.345
εγώ πάντως θα σας το ξαναπώ παιδιά. είναι πολλά τα λεφτά που ζητάνε.
Δυστυχώς πήγα Βουκουρέστι σε μασατζίδικο. Με 60 γιούργια σου έκανε ερωτικό μασάζ, χωρίς καμία βιασύνη, κανονικό μασάζ, επίσης χαλαρά και όμορφα...και έφαγα κιόλας και απλά της έδωσα εγώ μπουρμπουάρ επειδή ήτανε όντως πολύ καλή (γλωσσόφιλα, gfe κατάσταση).
Σόρρυ, αλλά τις δύο τελευταίες φορές που πήγα εγώ στη Φρατζή, μόλις μου είπανε για 60+20 ειπα γεια σας γνωρίζοντας την ξεπέτα που θα είχα.
Δεν είναι απλά πράγματα τώρα πια να δίνουμε κατοστάρια δεξιά και αριστερά και να τα κλαίμε κιόλας.
Ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του βέβαια, αλλα΄ το βλέπω λιγάκι υπερβολικό με την κρίση που έχουμε, οι μοναδικές που να έχουνε λεφτά να είναι αυτές οι πουτάνες και αυτό επειδή τους τα σκάμε εμείς. Για τις υπηρεσίες που προσφέρουνε, πάμε και σε στούντιο.
Δυστυχώς είναι όπως τα λες.Αλλά δεν είναι θέμα κουμάντου της τσέπης μας.Κουμάντο στην πούτσα μας πρέπει να κάνουμε γιά να κάνουμε ένα μπουκοτάζ της προκοπής,να λαχταρίσουν οι καριόλες γιατί βρίσκουν και τα κάνουν.Φταίμε κι εμείς.
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Δυστυχώς είναι όπως τα λες.Αλλά δεν είναι θέμα κουμάντου της τσέπης μας.Κουμάντο στην πούτσα μας πρέπει να κάνουμε γιά να κάνουμε ένα μπουκοτάζ της προκοπής,να λαχταρίσουν οι καριόλες γιατί βρίσκουν και τα κάνουν.Φταίμε κι εμείς.
Φταιμε ΜΟΝΟ εμεις.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Φταιμε ΜΟΝΟ εμεις.
ρε αδερφέ, ο καθένας το παίζει όσο μπρούκλης θέλει.
και αυτό είναι το θέμα. Ο καθένας νομίζει πως αν το παίξει μπρούκλης, θα έχει καλύτερο σέρβις την επόμενη φορά. Υπάρχουν κάποιοι που δίνουν ΚΑΙ έξτρα εκτός από τα 100άρια.
Όμως το ζήτημα είναι πως χαλάνε την αγορά. Και οι ίδιοι είναι που τις χαλάνε σε όλους τους ευρωπαϊκούς γαμιστρόνες.
Μετά σηκώνουνε τη μύτη σε Βουλγαρία, Ρουμανία, Μολδαβία και όπου αλλού...
ΚΑΙ στην Ελλάδα...αυτό δεν το συζητάω.
Αλλά ακόμα και αυτοί που το κάνουνε αυτό, πρέπει να καταλάβουνε πως κάπου θα δυσκολευτούνε στο μέλλον. Και καλό είναι να φυλάνε τα έρμα. Στο κάτω κάτω, να τα δίνουμε αλλά να παίρνουμε πραγματικά αυτό που λένε: μασάζ - μασάζ ερωτικό, στούντιο - γαμήσι σε φινετσάτο χώρο και με έξτρα περιποίηση, μπουρδέλο - γαμήσι του 10λεπτου ή μάλλον 3λεπτου.
Απλά πράγματα....έχουνε φτάσει να ζητάνε 50 γιούργια στο δρόμο για να τις γαμήσεις στο τουτού μέσα!!! Ήμαρτον.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
εγώ πάντως θα σας το ξαναπώ παιδιά. είναι πολλά τα λεφτά που ζητάνε.
Δυστυχώς πήγα Βουκουρέστι σε μασατζίδικο. Με 60 γιούργια σου έκανε ερωτικό μασάζ, χωρίς καμία βιασύνη, κανονικό μασάζ, επίσης χαλαρά και όμορφα...και έφαγα κιόλας και απλά της έδωσα εγώ μπουρμπουάρ επειδή ήτανε όντως πολύ καλή (γλωσσόφιλα, gfe κατάσταση).
Σόρρυ, αλλά τις δύο τελευταίες φορές που πήγα εγώ στη Φρατζή, μόλις μου είπανε για 60+20 ειπα γεια σας γνωρίζοντας την ξεπέτα που θα είχα.
Δεν είναι απλά πράγματα τώρα πια να δίνουμε κατοστάρια δεξιά και αριστερά και να τα κλαίμε κιόλας.
Ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του βέβαια, αλλα΄ το βλέπω λιγάκι υπερβολικό με την κρίση που έχουμε, οι μοναδικές που να έχουνε λεφτά να είναι αυτές οι πουτάνες και αυτό επειδή τους τα σκάμε εμείς. Για τις υπηρεσίες που προσφέρουνε, πάμε και σε στούντιο.

Έχουν ξαναγραφτεί αυτά αλλά έχει δίκιο ο Παπάς. Εδώ, 1 μαλάκας πεθαίνει 100 γεννιούνται, μπορεί και περισσότεροι.

 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
ρε αδερφέ, ο καθένας το παίζει όσο μπρούκλης θέλει.
και αυτό είναι το θέμα. Ο καθένας νομίζει πως αν το παίξει μπρούκλης, θα έχει καλύτερο σέρβις την επόμενη φορά. Υπάρχουν κάποιοι που δίνουν ΚΑΙ έξτρα εκτός από τα 100άρια.
Όμως το ζήτημα είναι πως χαλάνε την αγορά. Και οι ίδιοι είναι που τις χαλάνε σε όλους τους ευρωπαϊκούς γαμιστρόνες.
Μετά σηκώνουνε τη μύτη σε Βουλγαρία, Ρουμανία, Μολδαβία και όπου αλλού...
ΚΑΙ στην Ελλάδα...αυτό δεν το συζητάω.
Αλλά ακόμα και αυτοί που το κάνουνε αυτό, πρέπει να καταλάβουνε πως κάπου θα δυσκολευτούνε στο μέλλον. Και καλό είναι να φυλάνε τα έρμα. Στο κάτω κάτω, να τα δίνουμε αλλά να παίρνουμε πραγματικά αυτό που λένε: μασάζ - μασάζ ερωτικό, στούντιο - γαμήσι σε φινετσάτο χώρο και με έξτρα περιποίηση, μπουρδέλο - γαμήσι του 10λεπτου ή μάλλον 3λεπτου.
Απλά πράγματα....έχουνε φτάσει να ζητάνε 50 γιούργια στο δρόμο για να τις γαμήσεις στο τουτού μέσα!!! Ήμαρτον.
Οι πραγματικες τιμες αναλογα τις υπηρεσιες που προσφερουν εδω επρεπε να ηταν μπουρδελα 10 ευρω στουντιο 20 και μασαζ 30.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Οι πραγματικες τιμες αναλογα τις υπηρεσιες που προσφερουν εδω επρεπε να ηταν μπουρδελα 10 ευρω στουντιο 20 και μασαζ 30.
γιατί και ποιος έσβησε τα προηγούμενα ποσταρίσματα;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εχουμε πει πάρα πολλές φορές εδω,με διαφορες ευκαιρίες,οτι τα πάντα γίνονται αλλά θέλουν ΤΡΟΠΟ.....

Προσωπικό παράδειγμα πρόσφατο.Επίσκεψη στη Ματζαγριωτάκη.Με την Τατιάννα εχω θάρρος και φιλική σχέση.Μάλιστα ειμαι απο τους πολύ λίγους που,πριν κανενα χρόνο περίπου,μου έκανε η ιδια μασαζ,με ολα τα παρελκόμενα.Τώρα,το έχει κόψει γενικώς.Οσες φορές της το ζήτησα,αρνήθηκε ευγενικά.

Λοιπόν....περνάνε 3-4,της λέω ποια να πάρω,μου λέει τη Μαρίνα.Ωραία κοπέλλα,με εντονα ασιατικά χαρακτηριστικά,καταπληκτικό σώμα.Μου λέει η Τατιάννα,"κάνει φοβερό μασαζ".Πράγματι η κοπέλλα μου φέρνει στο δωμάτιο ζεστό τσάι,με βοηθάει να γδυθώ,περιμένει να κάνω ντους και στην συνέχεια κάνει για μισή ώρα πολύ καλό και δυνατό μασάζ.Στην συνέχεια γδύνεται τελείως,αρχίζει μασαζ με το σώμα,αφήνει πιασίματα φιλιά,οτιδήποτε μπορείτε να φαντασθείτε,όμως οχι κλαρίνο και οχι σεξ.Παράλληλα,ξεκινάει φραπέ με μαεστρικό τρόπο,όπου συντομώτατα παραδίνω τα όπλα.Με στέλνει για ντούς,με σκουπίζει,περιμένει να ντυθώ και να τελειώσω το τσαι και με πάει κάτω.Εχει περάσει πάνω απο 1 ωρα.....
"Ευχαριστημένος?",με ρωτά η Τατιάννα."Ναι της λέω,αλλά δεν κάνει φουλ πρόγραμμα".Και μου απαντά το θεικό "αν θέλεις σκέτο γαμήσι,πήγαινε σε μπουρδέλλο.Εμεις εδω,όπως είδες,προσφέρουμε κάτι το διαφορετικό".Και εχει δίκιο,σύμφωνα με την δική της λογική.Πλήρωσα 80 ευρώ και,ειλικρινά,δεν τα έκλαψα.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..Και μου απαντά το θεικό "αν θέλεις σκέτο γαμήσι,πήγαινε σε μπουρδέλλο.Εμεις εδω,όπως είδες,προσφέρουμε κάτι το διαφορετικό".[size=10pt]Και εχει δίκιο,σύμφωνα με την δική της λογική.Πλήρωσα 80 ευρώ και,ειλικρινά,δεν τα έκλαψα.....[/size]
καλα, παπαρια δικιο εχει.

ο καθενας παρουσιαζει αυτο που θελει, ΟΠΩΣ το θελει. το μεροκαματο να βγαινει..  :jerking:

ποιο ειναι το διαφορετικο ????

- το οτι δεν μπριζολιαζονται ολα τα τεμαχια εκει και προσπαθουν να κονομανε τ αντερα τους με ο,τι γουσταρουν να δωσουν, σε διογκωμενες τιμες ??
- το οτι εδωσες 80 γιουρακια ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΦΡΑΠΕ ??
- ή το οτι θα σου σερβιρουν ό,τι γουσταρουν τα τεμαχια, οταν ΕΣΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ με τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΦΤΑ ????
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
...Και μου απαντά το θεικό "αν θέλεις σκέτο γαμήσι,πήγαινε σε μπουρδέλλο.Εμεις εδω,όπως είδες,προσφέρουμε κάτι το διαφορετικό".Και εχει δίκιο,σύμφωνα με την δική της λογική.Πλήρωσα 80 ευρώ και,ειλικρινά,δεν τα έκλαψα.....

Έχει δίκιο ο παπα-Γιώργης από πάνω... Άσε που σου είπε "σκέτο γαμήσι"... γιατί; πήρες γαμήσι μαζί με κάτι άλλο; Όχι! Πήρες το κάτι άλλο, μαζί με ένα φραπέ... Μη μας δουλεύουν και από πάνω...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Εχουμε πει πάρα πολλές φορές εδω,με διαφορες ευκαιρίες,οτι τα πάντα γίνονται αλλά θέλουν ΤΡΟΠΟ.....

Προσωπικό παράδειγμα πρόσφατο.Επίσκεψη στη Ματζαγριωτάκη.Με την Τατιάννα εχω θάρρος και φιλική σχέση.Μάλιστα ειμαι απο τους πολύ λίγους που,πριν κανενα χρόνο περίπου,μου έκανε η ιδια μασαζ,με ολα τα παρελκόμενα.Τώρα,το έχει κόψει γενικώς.Οσες φορές της το ζήτησα,αρνήθηκε ευγενικά.

Λοιπόν....περνάνε 3-4,της λέω ποια να πάρω,μου λέει τη Μαρίνα.Ωραία κοπέλλα,με εντονα ασιατικά χαρακτηριστικά,καταπληκτικό σώμα.Μου λέει η Τατιάννα,"κάνει φοβερό μασαζ".Πράγματι η κοπέλλα μου φέρνει στο δωμάτιο ζεστό τσάι,με βοηθάει να γδυθώ,περιμένει να κάνω ντους και στην συνέχεια κάνει για μισή ώρα πολύ καλό και δυνατό μασάζ.Στην συνέχεια γδύνεται τελείως,αρχίζει μασαζ με το σώμα,αφήνει πιασίματα φιλιά,οτιδήποτε μπορείτε να φαντασθείτε,όμως οχι κλαρίνο και οχι σεξ.Παράλληλα,ξεκινάει φραπέ με μαεστρικό τρόπο,όπου συντομώτατα παραδίνω τα όπλα.Με στέλνει για ντούς,με σκουπίζει,περιμένει να ντυθώ και να τελειώσω το τσαι και με πάει κάτω.Εχει περάσει πάνω απο 1 ωρα.....
"Ευχαριστημένος?",με ρωτά η Τατιάννα."Ναι της λέω,αλλά δεν κάνει φουλ πρόγραμμα".Και μου απαντά το θεικό "αν θέλεις σκέτο γαμήσι,πήγαινε σε μπουρδέλλο.Εμεις εδω,όπως είδες,προσφέρουμε κάτι το διαφορετικό".Και εχει δίκιο,σύμφωνα με την δική της λογική.Πλήρωσα 80 ευρώ και,ειλικρινά,δεν τα έκλαψα.....
Εμενα παντως μου την εστειλε η Τατιανα  για φουλ,οπως και εγινε!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Να σου πώ κάτι? προσωπικά δεν εχω κανένα κόμπλεξ να παραδεχτώ οτι σε άλλες μπορεί να αρεσω και σε άλλες οχι.Ειχα γράψει και παλαιότερα οτι τα πάντα ειναι θέμα χημείας και χρηματων βέβαια,και κάποιοι με κοροίδεψαν.

Επι του συγκεκριμένου τώρα....Οι σχέσεις μου με την Τατιάννα ειναι οι καλύτερες δυνατές.Ομως,μπορεί να ρώτησε την κοπέλλα αν θέλει να κάνει φουλ μαζί μου και η άλλη να της ειπε,οχι δεν γουστάρω.Προσωπικά το δεχομαι αυτό και δεν στραβωνω.....

Απο την άλλη,οταν πηγαίνω στην Καίτη,υπάρχει εκεί μια κοπέλλα με την οποια κάνουμε απίστευτα πράγματα,κάθεται πάνω απο 1 ώρα και,απ' ότι εχω πληροφορηθεί και απο συζητήσεις με άλλους,αλλά και περιγραφές απο εδω,με τους άλλους πελάτες ειναι μεν επαγγελματικά σωστή,αλλά μεχρι εκεί.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Να σου πώ κάτι? προσωπικά δεν εχω κανένα κόμπλεξ να παραδεχτώ οτι σε άλλες μπορεί να αρεσω και σε άλλες οχι.Ειχα γράψει και παλαιότερα οτι τα πάντα ειναι θέμα χημείας και χρηματων βέβαια,και κάποιοι με κοροίδεψαν.

Επι του συγκεκριμένου τώρα....Οι σχέσεις μου με την Τατιάννα ειναι οι καλύτερες δυνατές.Ομως,μπορεί να ρώτησε την κοπέλλα αν θέλει να κάνει φουλ μαζί μου και η άλλη να της ειπε,οχι δεν γουστάρω.Προσωπικά το δεχομαι αυτό και δεν στραβωνω.....

Απο την άλλη,οταν πηγαίνω στην Καίτη,υπάρχει εκεί μια κοπέλλα με την οποια κάνουμε απίστευτα πράγματα,κάθεται πάνω απο 1 ώρα και,απ' ότι εχω πληροφορηθεί και απο συζητήσεις με άλλους,αλλά και περιγραφές απο εδω,με τους άλλους πελάτες ειναι μεν επαγγελματικά σωστή,αλλά μεχρι εκεί.
Απο προσωπικη εμπειρια συμφωνω +100000...
Το μασσαζ δεν ειναι στουντιο ,μετραει και η προσωπικη χημεια.
Τιποτα δεν ειναι σιγουρο...
Ειμαστε οι πλεον ανωμαλοι του site :tired: :tired:  :tired:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Να σου πώ κάτι? προσωπικά δεν εχω κανένα κόμπλεξ να παραδεχτώ οτι σε άλλες μπορεί να αρεσω και σε άλλες οχι.Ειχα γράψει και παλαιότερα οτι τα πάντα ειναι θέμα χημείας και χρηματων βέβαια,και κάποιοι με κοροίδεψαν.

Επι του συγκεκριμένου τώρα....Οι σχέσεις μου με την Τατιάννα ειναι οι καλύτερες δυνατές.Ομως,μπορεί να ρώτησε την κοπέλλα αν θέλει να κάνει φουλ μαζί μου και η άλλη να της ειπε,οχι δεν γουστάρω.Προσωπικά το δεχομαι αυτό και δεν στραβωνω.....

Απο την άλλη,οταν πηγαίνω στην Καίτη,υπάρχει εκεί μια κοπέλλα με την οποια κάνουμε απίστευτα πράγματα,κάθεται πάνω απο 1 ώρα και,απ' ότι εχω πληροφορηθεί και απο συζητήσεις με άλλους,αλλά και περιγραφές απο εδω,με τους άλλους πελάτες ειναι μεν επαγγελματικά σωστή,αλλά μεχρι εκεί.

Πόσα της δίνεις, αν επιτρέπεται;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Εχουμε πει πάρα πολλές φορές εδω,με διαφορες ευκαιρίες,οτι τα πάντα γίνονται αλλά θέλουν ΤΡΟΠΟ.....

Προσωπικό παράδειγμα πρόσφατο.Επίσκεψη στη Ματζαγριωτάκη.Με την Τατιάννα εχω θάρρος και φιλική σχέση.Μάλιστα ειμαι απο τους πολύ λίγους που,πριν κανενα χρόνο περίπου,μου έκανε η ιδια μασαζ,με ολα τα παρελκόμενα.Τώρα,το έχει κόψει γενικώς.Οσες φορές της το ζήτησα,αρνήθηκε ευγενικά.

Λοιπόν....περνάνε 3-4,της λέω ποια να πάρω,μου λέει τη Μαρίνα.Ωραία κοπέλλα,με εντονα ασιατικά χαρακτηριστικά,καταπληκτικό σώμα.Μου λέει η Τατιάννα,"κάνει φοβερό μασαζ".Πράγματι η κοπέλλα μου φέρνει στο δωμάτιο ζεστό τσάι,με βοηθάει να γδυθώ,περιμένει να κάνω ντους και στην συνέχεια κάνει για μισή ώρα πολύ καλό και δυνατό μασάζ.Στην συνέχεια γδύνεται τελείως,αρχίζει μασαζ με το σώμα,αφήνει πιασίματα φιλιά,οτιδήποτε μπορείτε να φαντασθείτε,όμως οχι κλαρίνο και οχι σεξ.Παράλληλα,ξεκινάει φραπέ με μαεστρικό τρόπο,όπου συντομώτατα παραδίνω τα όπλα.Με στέλνει για ντούς,με σκουπίζει,περιμένει να ντυθώ και να τελειώσω το τσαι και με πάει κάτω.Εχει περάσει πάνω απο 1 ωρα.....
"Ευχαριστημένος?",με ρωτά η Τατιάννα."Ναι της λέω,αλλά δεν κάνει φουλ πρόγραμμα".Και μου απαντά το θεικό "αν θέλεις σκέτο γαμήσι,πήγαινε σε μπουρδέλλο.Εμεις εδω,όπως είδες,προσφέρουμε κάτι το διαφορετικό".Και εχει δίκιο,σύμφωνα με την δική της λογική.Πλήρωσα 80 ευρώ και,ειλικρινά,δεν τα έκλαψα.....

τα λεφτα θα επιαναν περρισοτερο τοπο εφοσον εκανε 45 λεπτα της ωρας body to body,
και οχι μονο το τελευταιο τεταρτο...
αν μας διαβαζουν οι υπευθυνοι του σπα ας το λαβουν στα υποψιν.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom