Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Απο την άλλη,οταν πηγαίνω στην Καίτη,υπάρχει εκεί μια κοπέλλα με την οποια κάνουμε απίστευτα πράγματα,κάθεται πάνω απο 1 ώρα και,απ' ότι εχω πληροφορηθεί και απο συζητήσεις με άλλους,αλλά και περιγραφές απο εδω,με τους άλλους πελάτες ειναι μεν επαγγελματικά σωστή,αλλά μεχρι εκεί.
για ποια κοπελα μιλας?
αν δε θες να πεις δημοσια , στειλε μου πμ.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Για την κοπέλλα απο το Καιτόσπιτο που ρωτάτε,δεν θα πώ το όνομα,διοτι υπάρχει μια ,ας πούμε προσωπική σχεση,και δεν θελω να την χαλάσω.
Το κόστος ειναι 70 ευρω.Δεν μου ζητήθηκε εκει ποτέ ουτε ενα ευρω περισσότερο και εχω πάει με ολες σχεδον τις κοπέλλες.

Θα επαναλάβω πάντως οτι στην Ματζαγριωτάκη οσοι προσπάθησα,και πέτυχαν,μπριζολιάσματα τα πλήρωσαν πάνω απο 100 ευρώ....Προσωπικά,δεν πίεσα ποτέ καταστάσεις εκεί,αν για να ειμαι ειλικρινής,την τελευταία φορά με την Μαρίνα απογοητεύτηκα λίγο.Δεν πέρασα ασχημα,η περιποιηση ηταν πολύ καλή,αλλά η κοπέλλα ειναι πανέμορφη,εχει εκπληκτικό σώμα και ειναι αυτό που λέμε "αξιοπιτσίλιστη".
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Θα επαναλάβω πάντως οτι στην Ματζαγριωτάκη οσοι προσπάθησα,και πέτυχαν,μπριζολιάσματα τα πλήρωσαν πάνω απο 100 ευρώ....Προσωπικά,δεν πίεσα ποτέ καταστάσεις εκεί,αν για να ειμαι ειλικρινής,την τελευταία φορά με την Μαρίνα απογοητεύτηκα λίγο.Δεν πέρασα ασχημα,η περιποιηση ηταν πολύ καλή,αλλά η κοπέλλα ειναι πανέμορφη,εχει εκπληκτικό σώμα και ειναι αυτό που λέμε "αξιοπιτσίλιστη".
και με 100 καθαριζεις
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
'' ικαριας (περιστερι) ''  ξερουμε τιποτα παραπανω ?  διοτι τα πρωινα δουλευω εκει κοντα , οχι τιποτα αλλα μην τρεχουμε στην αθηνα , να στιρηξουμε τιν αποκεντρωση  ( χαχαχαχαχα )
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ενα αλλο μασατζιδικο, Καφανταρη 4 (απεναντι απο την εκκλησια του Αγ.Ιωαννη στο Νεο Κοσμο, εκει που εχει σταση μετρο)

βρηκαμε και αλλο μερος ! !  οποιος γνωριζει πληροφοριες
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
'' ικαριας (περιστερι) ''  ξερουμε τιποτα παραπανω ? 

σημερινο περασμα , ειδα μονο μια πολυκατοικια ολα τα υπολοιπα ειναι εργοστασια και βιοτεχνιες , + δυο μονοκατοικιες , στα κουδουνια της πολικατοικιας δεν υπαρχη '' πονηρο ''  ονομα !!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
βρηκαμε και αλλο μερος ! !   οποιος γνωριζει πληροφοριες

ανήκει στα φούλ μαγαζιά.
τιμη 80 ευρώ και έχει κάποιες αξιόλογες κοπέλες (Μάρθα Πολωνέζα, Ελένη, Στέλλα απο Στουρναρη 63)
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
γνωριζει κανεις εαν σε κανα μαγαζι  ''παιζει''  καμια μαυρη κοπελα ? 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Καλησπέρα παιδιά!Με ενδιαφέρει η προοπτική του να πάω σε μασατζίδικο όχι τόσο για το μασαζ αδιάφορο μου είναι,αλλά για τις άλλες υπηρεσίες που συνήθως προσφέρουν αυτά τα ιδρύματα.Παρακολουθώντας τα λεγόμενα των προηγούμενων συναγωνιστών βλέπω ότι σε κάποια μασατζίδικα οι κοπέλες που δουλεύουν δεν δίνουν το μουνάκι τους.Επομένως σκέφτομαι αν τελικά αν είναι ή όχι καλή ιδέα να καταφυγώ στα ενλόγω ιδρύματα,γιατί και οι τιμές είναι υψηλές χωρίς να προσφέρουν απαραίτητα σεξ.
Θα ήθελα την γνώμη σας γιατί έχω πλήρη μεσάνυχτα στο θέμα και φοβάμαι ότι θα πάνε 100€ χαμένα τελείως.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Καλησπέρα παιδιά!Με ενδιαφέρει η προοπτική του να πάω σε μασατζίδικο όχι τόσο για το μασαζ αδιάφορο μου είναι,αλλά για τις άλλες υπηρεσίες που συνήθως προσφέρουν αυτά τα ιδρύματα.Παρακολουθώντας τα λεγόμενα των προηγούμενων συναγωνιστών βλέπω ότι σε κάποια μασατζίδικα οι κοπέλες που δουλεύουν δεν δίνουν το μουνάκι τους.Επομένως σκέφτομαι αν τελικά αν είναι ή όχι καλή ιδέα να καταφυγώ στα ενλόγω ιδρύματα,γιατί και οι τιμές είναι υψηλές χωρίς να προσφέρουν απαραίτητα σεξ.
Θα ήθελα την γνώμη σας γιατί έχω πλήρη μεσάνυχτα στο θέμα και φοβάμαι ότι θα πάνε 100€ χαμένα τελείως.
80 ειναι η ταριφα στα περρισοτερα
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!Με ενδιαφέρει η προοπτική του να πάω σε μασατζίδικο όχι τόσο για το μασαζ αδιάφορο μου είναι,αλλά για τις άλλες υπηρεσίες που συνήθως προσφέρουν αυτά τα ιδρύματα.Παρακολουθώντας τα λεγόμενα των προηγούμενων συναγωνιστών βλέπω ότι σε κάποια μασατζίδικα οι κοπέλες που δουλεύουν δεν δίνουν το μουνάκι τους.Επομένως σκέφτομαι αν τελικά αν είναι ή όχι καλή ιδέα να καταφυγώ στα ενλόγω ιδρύματα,γιατί και οι τιμές είναι υψηλές χωρίς να προσφέρουν απαραίτητα σεξ.
Θα ήθελα την γνώμη σας γιατί έχω πλήρη μεσάνυχτα στο θέμα και φοβάμαι ότι θα πάνε 100€ χαμένα τελείως.

...χαμένα θα πάνε έτσι κι αλλιώς,...η φάση είναι για αυτούς που γουστάρουν και το Μασαζάκι και το Μ..κι και δεν δίνουν και τόση σημασία στην εμφάνιση...σας μιλάω εκ μπύρας !
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
...χαμένα θα πάνε έτσι κι αλλιώς,...η φάση είναι για αυτούς που γουστάρουν και το Μασαζάκι και το Μ..κι και δεν δίνουν και τόση σημασία στην εμφάνιση...σας μιλάω εκ μπύρας !
παντου υπαρχει ενας μυθος... :2funny:
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Καλα εσύ iblis, έχεις βρεί, όπως κιέγω άλλωστε, εναλλακτική λύση καλύτερη ! :grin:
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
και ΚΑΛΑ και ΦΤΗΝΑ και όχι μόνο καλά,....Τρίκαλα !!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπέρα παιδιά!Με ενδιαφέρει η προοπτική του να πάω σε μασατζίδικο όχι τόσο για το μασαζ αδιάφορο μου είναι,αλλά για τις άλλες υπηρεσίες που συνήθως προσφέρουν αυτά τα ιδρύματα.Παρακολουθώντας τα λεγόμενα των προηγούμενων συναγωνιστών βλέπω ότι σε κάποια μασατζίδικα οι κοπέλες που δουλεύουν δεν δίνουν το μουνάκι τους.Επομένως σκέφτομαι αν τελικά αν είναι ή όχι καλή ιδέα να καταφυγώ στα ενλόγω ιδρύματα,γιατί και οι τιμές είναι υψηλές χωρίς να προσφέρουν απαραίτητα σεξ.
Θα ήθελα την γνώμη σας γιατί έχω πλήρη μεσάνυχτα στο θέμα και φοβάμαι ότι θα πάνε 100€ χαμένα τελείως.

καλυτερα να τα καψεις παρα να τα δωσεις στα ελληνικα μασατζιδικα που μας πουλανε φουμαρα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
άσχετα ποστς που δεν έχουν να κάνουν με ενημέρωση απο το μέτωπο μεταφέρθηκαν εδώ.
Το θρέντ "μασατζίδικα που γαμάς" είναι για ενημερώσεις ΜΟΝΟ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom