Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα.Τελικα στην εκπομπη της Στεφ. ηταν καλεσμενες κοπελες απο το συγκεκριμενο μασατζιδικο η οχι?Αυτη η Θεοδωρα ειναι ψηλη με πολυ ωραιο σωμα,μακρυ μαλλι,μελαχροινη?Στο cosmopress.gr το διαφημηζει μαζι με καποια αλλα μασατδιδικα και αρκετα στουντιο.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Καλησπερα.Τελικα στην εκπομπη της Στεφ. ηταν καλεσμενες κοπελες απο το συγκεκριμενο μασατζιδικο η οχι?Αυτη η Θεοδωρα ειναι ψηλη με πολυ ωραιο σωμα,μακρυ μαλλι,μελαχροινη?Στο ******.gr το διαφημηζει μαζι με καποια αλλα μασατδιδικα και αρκετα στουντιο.
οχι , δεν ειναι ετσι...
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
οχι , δεν ειναι ετσι...
Ετσι νομιζα(ειχα αναφερει και λιγο πιο πανω οτι η ιδια η κοπελα οταν την ρωτησε η Στεφ. ειχε πει οτι ειμαστε Φραντζη και Συγγρου)και υπεθεσα οτι ειναι αυτο το μασατζιδικο.Δεν εχω παει,η κοπελα που περιγραφω ηταν καλεσμενη στην εκπομπη της μαζι με δυο ακομα.Αρα θα ειναι αλλο.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Ετσι νομιζα(ειχα αναφερει και λιγο πιο πανω οτι η ιδια η κοπελα οταν την ρωτησε η Στεφ. ειχε πει οτι ειμαστε Φραντζη και Συγγρου)και υπεθεσα οτι ειναι αυτο το μασατζιδικο.Δεν εχω παει,η κοπελα που περιγραφω ηταν καλεσμενη στην εκπομπη της μαζι με δυο ακομα.Αρα θα ειναι αλλο.
παιζει να βρουμε την εκπομπη αυτη?
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
παιζει να βρουμε την εκπομπη αυτη?
Δεν ξερω,και γω οτι προσπαθειες εκανα μεσω youtube η google δεν μπορεσα να βρω κατι.Δεν εχει γραψει και κανεις αλλος κατι, για να μην νομιζετε οτι λεεω και ψεματα(Να κανω και καμια αναφαρα και στο μασατζιδικα που γαμας,μηπως δεν κοιτανε αυτην την σελιδα?) 
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
και δεν κανεις...
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Οκ.Να σε ρωτησω κατι κατα την γνωμη σου το μασατζιδικο λες να ειναι αυτο η οχι?Ξερεις αν Φραντζη και Συγγρου ειναι και καποιο αλλο?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Οκ.Να σε ρωτησω κατι κατα την γνωμη σου το μασατζιδικο λες να ειναι αυτο η οχι?Ξερεις αν Φραντζη και Συγγρου ειναι και καποιο αλλο?
αυτο πρεπει να ειναι κατα πασα πιθανοτητα, αλλα καλο θα ηταν να δουμε το video
ή εστω καποια screencaps
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα.Για την Φραντζη μηπως ετυχε κανεις να παρακολουθησει την εκπομπη της Στεφανιδου στις 19/2/2009?Οπως αναφερω και στην σελιδα 2 για το συγκεκριμενο μασατζιδικο(Φραντζη 4,γραφω περισσοτερα εκει) ειχε καλεσμενες τρεις κοπελες,με την μια μονο μιλαγε(καπως σαν υπευθυνη)και οταν την ρωτησε η Στεφ. που ειναι το μαγαζι η κοπελα ειπε Φραντζη και Συγγρου!!!!Η συγκεκριμενη εκπομπη ειχε ως γενικο θεμα την ομορφια.Υπαρχει και αλλο μασατζιδικο εκει,η ειναι τελικα το ιδιο?
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
αυτο πρεπει να ειναι κατα πασα πιθανοτητα, αλλα καλο θα ηταν να δουμε το video
ή εστω καποια screencaps
Και η δικη μου γνωμη αυτη ειναι.Η εκπομπη της ηταν στις 19/2/2009,αλλα δεν ξερω που μπορουμε να δουμε το συγκεκριμενο βιντεο.Εστειλα και στο .....κα που γαμας οπως σου ειπα μηπως κανεις ξερει κατι παραπανω,η να εχει δει την εκπομπη.
 

Επισκέπτης
καλη πληροφορια ειναι...
αν τις παρω και τις δεκα μαζι ποση εκπτωση λες να μου κανουν...???
με ενα 500ρικο ξεμπερδευω λες?

περα απο την πλακα , αυτο ειναι γνωστο μουφα-ξεπεταδικο χρονια τωρα...

για τις εκπτώσεις άλλοι είναι οι ειδικοί... ;) :2funny:
 

Επισκέπτης
καλα ρε ντανιελ, πλακα κανεις ? μαρτυρας χωρις ξυλο..

με 25 λεπτα προγραμμα, οι αλλοι προμοταρουν ????  :uglystupid: :uglystupid:



τες πα..

εγώ δεν είμαι αμοιβόμενος σε μπουρδελο site..εσύ είσαι..εγώ απλό μέλος είμαι...και σου είπα αν θέλεις να το καταλάβεις... το 25λεπτο ήταν χωρίς μασάζ γιατί δεν ζήτησα μασάζ και προχώρησα κατευθείαν στο ψητό..τόσο δύσκολο σου είναι να το καταλάβεις? ή απλά δεν θέλεις γιατί τα συμφέροντα σου είναι αλλού?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.221
Πόντοι
12.056
εγώ δεν είμαι αμοιβόμενος σε μπουρδελο site..εσύ είσαι..εγώ απλό μέλος είμαι...και σου είπα αν θέλεις να το καταλάβεις... το 25λεπτο ήταν χωρίς μασάζ γιατί δεν ζήτησα μασάζ και προχώρησα κατευθείαν στο ψητό..τόσο δύσκολο σου είναι να το καταλάβεις? ή απλά δεν θέλεις γιατί τα συμφέροντα σου είναι αλλού?


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγώ δεν είμαι αμοιβόμενος σε μπουρδελο site..εσύ είσαι..εγώ απλό μέλος είμαι...και σου είπα αν θέλεις να το καταλάβεις... το 25λεπτο ήταν χωρίς μασάζ γιατί δεν ζήτησα μασάζ και προχώρησα κατευθείαν στο ψητό..τόσο δύσκολο σου είναι να το καταλάβεις? ή απλά δεν θέλεις γιατί τα συμφέροντα σου είναι αλλού?
ζηλευεις τον παχυλο μιστό μου ?


εσυ τί επαθες σύντεχνε ???? κι εσυ άμισθος ?  :P
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.221
Πόντοι
12.056
ζηλευεις τον παχυλο μιστό μου ?

εσυ τί επαθες σύντεχνε ???? κι εσυ άμισθος ?  :P


Eγω ειμαι πικραμενος και το ξερεις καλα... :grin: :grin: :grin:
Αλλα προμοτερ δεν με εχουν πει ποτε...
Παντως εγω που σε ξερω τοσα χρονια μαγαζι δεν μου εχεις προμοταρει ποτε...και ο λογος μου μετραει  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom