Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Σε ολα τα πράγματα χρειάζεται τρόπος αγαπητέ φίλε.....Ειδικά οταν μιλάμε για ανθρώπινες σχέσεις....Αμα δεις την πουτάνα σαν πουτάνα,θα σου φερθεί και σαν πουτάνα...Αν την δεις σαν άνθρωπο,θα σου φερθεί διαφορετικά.....Κατανοητο?

Σωστός !!!!
Συμφωνώ απόλυτα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καποια τελευταια ποστ απο το ''μασατζιδικα που γαμας'' μεταφερθηκαν εδω για να μην χαλαει το βασικο θρεντ της ενημερωσης και συνεχιζουμε ελευθερα την κουβεντα εδω..  :cool2:
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
φιλτατε ιβλι μαζεψε σε παρακαλω τον κλωνο σου με το νικ ναιμ ''απαλευτος'',

μας φτανει ενα νικ με παρανοια,δεν ειναι αναγκη να γεμισουμε νικ με παρανοικους.. :sunglasses:

υπερ εισαι αρκετος και με ενα..

ευχαριστω..
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ενήλικες είμαστε εδώ μέσα (θέλω να πιστεύω). Μην τρελλαθούμε τελείως ότι οι γυναίκες που δουλεύουν σε ΟΛΑ αυτά τα μαγαζιά δεν είναι πουτάνες! Ήμαρτον! Αν ήθελα αγαπούλες και φιλάκια, λίγη αγωνία και φράγκα για δωράκια θα βγαίναμε έξω για ποτό και θα 'ψαρεύαμε' normal γκόμενες. Όλα αυτά τα κάνουν για να γίνεται παιχνίδι!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
φιλτατε ιβλι μαζεψε σε παρακαλω τον κλωνο σου με το νικ ναιμ ''απαλευτος'',

μας φτανει ενα νικ με παρανοια,δεν ειναι αναγκη να γεμισουμε νικ με παρανοικους.. :sunglasses:

υπερ εισαι αρκετος και με ενα..

ευχαριστω..
το να με θεωρεις παρανόικο ειναι δικαιωμα σου...
το να θεωρεις τον απαλευτο κλωνο μου και επισης παρανοικο
μονο ενα ιδιοφυιες μυαλο σαν το δικο μου μπορει να το σκεφτει...
κι αν εγω ειμαι εσυ , τοτε διχως αλλο εσυ ειμαι
εγω...υποσχομαι λοιπον να γραφω πλεον με το νικ του Βουδα,
εφοσον βεβαιως μου διασφαλισεις την εγκριση των υπευθυνων...
απο παρανοια μην ανησυχεις , ελεγα οτι θα κοψω,
αλλα δεν κοβεται το ρημαδι αβερφακι μου...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Ρε παιδια κατι θελω να τον ρωτησω ,κατι που δεν νομιζω να ενδιαφερει το θρεντ .Και αυτο το απο παλια που το εβγαλες φιλε iblis?
για καλο το ειπα , κακως παρεξηγηθηκε...
αλλωστε εχουμε μιλησει και με πμ,
δεν υπονοω οτι εισαι κρυψινους η κατι τετοιο ,
η προσφορα σου στην ενημερωση ειναι φανταστικη!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για καλο το ειπα , κακως παρεξηγηθηκε...
αλλωστε εχουμε μιλησει και με πμ,
δεν υπονοω οτι εισαι κρυψινους η κατι τετοιο ,
η προσφορα σου στην ενημερωση ειναι φανταστικη!
να σε καψω γιαννη
να σ αλειψω μελι..



εεεε ???? φανταστικε ιβλη ????  :grin:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
για καλο το ειπα , κακως παρεξηγηθηκε...
αλλωστε εχουμε μιλησει και με πμ,
δεν υπονοω οτι εισαι κρυψινους η κατι τετοιο ,
η προσφορα σου στην ενημερωση ειναι φανταστικη!
ΟΚ ευχαριστω και συγνωμη που καταλαβα λαθος. Καλο Σ/Κ σε ολους και περαστικα στον παπαγιωργη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ευχαριστω πολυ παληκαρι !!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εννοω χρησιμοποιει πολυ τα πμ σουπερ-παπα μου!
σε αντιθεση με εμενα που μονο μου στελνουν...
1 στα 50 ειναι υβριστικο...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποιος πουστης σ εβρισε να του πασαλειψω τη γλωσσα ????
 

Συνημμένα

  • Tabasco.jpg
    Tabasco.jpg
    109,2 KB · Εμφανίσεις: 52

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ποιος πουστης σ εβρισε να του πασαλειψω τη γλωσσα ????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να βρουμε να τον πασαλειψει καμια μασατζου καλυτερα να τρεχει και να μη φτανει!!!
μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
:toilet: :toilet: :toilet:

edit
θα του βγει ο φραπες πιο πικαντικος  :happy:
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Το μέλος 'giorgospapa' έχει απαγορεύσει τη λήψη προσωπικών μηνυμάτων από εσάς

τι ζορια τραβας ρε συ  giorgospapa προτα μου σβηνει post μετα μου περνεις το θρεντ ... επιδει θελω να φιαξω μια λιστα με αυτους θελουνε  να βρισκουνε πληροφοριες απο εδω μεσα και ΟΧΙ παρεα ?
βγες λιγο εξω στον πραγματικο κοσμο και θα βρεις και εσυ παρεα να κατσεις να μιλισεις
οπως λεμε εδω και καιρο σε πολλα site στο ιντερνετ GET A REAL LIFE
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνώ.
πλεον και εγώ το 80άρι το σκέφτομαι πολύ...
πάνε οι εποχές των παχιων αγελάδων...
για 100άρια και 120 άρια που ζητάνε κάποια σπίτια δεν το συζητάω κάν...
απορώ πως πάνε και τα΄δίνουν κάποιοι.

Άμα τα έχει βρει έτοιμα ο άλλος, δεν τα λογαριάζει. Ειδικά αν είναι ξελιγωμένος, μονόδουλος κ.λπ.

Αν σκεφτείς δε, ότι τα παίρνουν μαύρα για υπηρεσία(ες) που παρέχουν για 30-40 λεπτά και ότι οι περισσότερες από τις εν λόγω ψώλες είναι ουσιαστικά ανειδίκευτες, καταλήγουμε με ασφάλεια στο συμπέρασμα ότι είμαστε πολύ μαλάκες.

 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Άμα τα έχει βρει έτοιμα ο άλλος, δεν τα λογαριάζει. Ειδικά αν είναι ξελιγωμένος, μονόδουλος κ.λπ.

Αν σκεφτείς δε, ότι τα παίρνουν μαύρα για υπηρεσία(ες) που παρέχουν για 30-40 λεπτά και ότι οι περισσότερες από τις εν λόγω ψώλες είναι ουσιαστικά ανειδίκευτες, καταλήγουμε με ασφάλεια στο συμπέρασμα ότι είμαστε πολύ μαλάκες.

φιλε εχεις απολυτο δικιο μια μασατζου να καταλαβεις μετα απο ενα χρονο δουλεια εβγαλε ενα αουντι Α4 καμπριο .......................και απο σπουδες χαχααχαχχαχχαχχαχ ουτε να το σκεφτει κανεις !!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, μετεφερα εδω 2-3 ποστ απο το θρεντ της ενημερωσης και σχολιαζω εδω..



Το μέλος 'giorgospapa' έχει απαγορεύσει τη λήψη προσωπικών μηνυμάτων από εσάς

τι ζορια τραβας ρε συ  giorgospapa προτα μου σβηνει post μετα μου περνεις το θρεντ ... επιδει θελω να φιαξω μια λιστα με αυτους θελουνε  να βρισκουνε πληροφοριες απο εδω μεσα και ΟΧΙ παρεα ?
βγες λιγο εξω στον πραγματικο κοσμο και θα βρεις και εσυ παρεα να κατσεις να μιλισεις
[size=14pt]οπως λεμε εδω και καιρο σε πολλα site στο ιντερνετ GET A REAL LIFE[/size]
γαυρε μου, [size=14pt]εσεις το λετε εδω και τοσο καιρο σε πολλα sites[/size], εγω να βρω ζωη ????  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

μαρτυρας χωρις ξυλο αγορι μου..  :jerking: :jerking:

ειναι δικαιωμα ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΥΣ να μπλοκαρει απο τα πμ του ΟΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ γουσταρει. οταν στελνεις πμ με στυλ ''κανε αυτο και κανε εκεινο'', δεν θα μπω καν στη διαδικασια να σου πω οτι δεν ειμαι υπαλληλάκι σου και αλλα διαφορα που ειναι ευκόλως εννοουμενα και παραλειπονται.

ληξις συναγερμου..  :P






Άμα τα έχει βρει έτοιμα ο άλλος, δεν τα λογαριάζει. Ειδικά αν είναι ξελιγωμένος, μονόδουλος κ.λπ.

Αν σκεφτείς δε, ότι τα παίρνουν μαύρα για υπηρεσία(ες) που παρέχουν για 30-40 λεπτά και ότι οι περισσότερες από τις εν λόγω ψώλες είναι ουσιαστικά ανειδίκευτες, καταλήγουμε με ασφάλεια στο συμπέρασμα ότι είμαστε πολύ μαλάκες.

φιλε εχεις απολυτο δικιο μια μασατζου να καταλαβεις μετα απο ενα χρονο δουλεια εβγαλε ενα αουντι Α4 καμπριο .......................και απο σπουδες χαχααχαχχαχχαχχαχ ουτε να το σκεφτει κανεις !!!!!!!

larousse, 21 grams, εχετε απολυτο δικιο.

και δεν χρειαζεται βεβαια να το πω εγω αυτο, το λεει ολος ο κοσμος. με την οικονομικη δυστοκία που αρχιζει και επικρατει, ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να παιζουν τετοιες τιμες.

τα εξυπνα τεμαχια/μαγαζια το εχουν καταλαβει αυτο. τα υπολοιπα συντομα (ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΜΩΣ !!!!) θα πεινασουν.

το σαββατο το βραδυ ειχα τεμαχιο σπιτι που το εκανα νυχτιά με 200-250 ευρω μεχρι πριν απο 3-4-5 μηνες.
προχθες, ζητησε 100 ευρω (λογω γνωριμιας, διαθεσης κλπ, κανονικα θα ζητουσε 150) και πηγε τη βιζιτα 50 ευρω απο 70-80 που επαιρνε. παρεπιπτοντως και προς εκπληξη της (κατα την ιδια) τα ταμεια της ''ανεβηκαν''..  :rolleyes:
στην γενικοτερη κουβεντα που καναμε (νυχτιά γαρ) μου ελεγε οτι ήδη εχει βοηθησει οικονομικα 1-2 φιλες της που κανουν την ιδια δουλεια (αλλα με τιποτα δεν το σκεφτονται να ριξουν λιγο τις τιμες τους), οτι δεν τις ξαναβοηθαει ''ας παιρνουν λιγκότερα οι μαλακισμένες..'' κλπ κλπ.

τα τεμαχια/μαγαζια που παιζουν ψηλα σε τιμες, αποσκοπουν στους μουνόδουλους, στους ανημέρωτους κλπ.
ομως, οταν το μπικικίνι αρχιζει να λειπει απ την τσεπη, μοιραια θα παρουν τ αρχιδια μου ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ !!!!  :rolleyes: :rolleyes:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η οικονομικη κριση εχει αρχισει να πλητει σοβαρα τον κλαδο των μαγαζιώνε.  :'( :'(

μαχες εχουν ξεσπασει (συμμετεχουν: πεζικο, αεροπορια, ναυτικο, Ο.Υ.Κ., πυροβολικο, μαυροσκούφια, μυστικες υπηρεσιες  :grin:) για την διατηρηση και βιωσιμοτητα, των υπαρχουσών κλινών (τραπεζιών), του εκαστοτε θεραπευτηριου. οι μαχες αναμενονται σκληρες, αμείλικτες και αιματηρες..  :cool2:

ήδη εχουν αρχισει τα αλληλοκαρφωματα αναμεταξύ ντων..  :boobies: :boobies:

ο σωζων εαυτον σωθήτω..  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom