Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Επισκέπτης
Αγαπητοί Mods,

διαβάζοντας παράπονα νέων και συστάσεις παλαιών,

(α) αναλογιζόμενος ότι, μέχρι στιγμής δεν έλαβα καμία
πληροφορία αξιοποιήσιμη, όπου τη ζήτησα (όχι στην θεματολογία
των μασαζ, αλλά των cg), μάλιστα κάποιοι "συναγωνιστές" μου
απάντησαν και με ειρωνικό τρόπο παλαιότερα,

και (β) εφόσον ισχύει ότι η παροχή οποιασδήποτε πληροφορίας
εξαρτάται από κάποια αντιπαροχή (πληροφοριών εννοώ,
να εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε)

προτείνω την δημιουργία αντίστοιχων threads για τα νέα μέλη,
με την ίδια θεματολογία, όπου οι πληροφορίες θα ανταλλάσσονται
ελεύθερα απ' όποιους το επιθυμούν -όπως νόμιζα αρχικά ότι είναι
και η φιλοσοφία του site, αλλά μάλλον πλανήθηκα-

Καλή Χρονιά !


αγαπητα μου παιδια κ εγω σας αγαπω κ αφου δημιουργω τετοια θεματα στα θρεντ για τα μασαζ δεν ξαναγραφω καμια πληροφορια ουτε σε τιμες ουτε σε τεμαχια αφου ειμαι νεος στο σαιτ κ αμυαλος.Οι υπολοιποι που εχουμε βαρεθει να διαβαζουμε ενημερωσεις σας για μασαζερι ας συνεχισετε το καταπληκτικο σας εργο.Καλες γιορτες σε ολους...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καποια ποστ ηρθαν εδω..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ε? :think:

καμια σχεση ας βγουνε οι αντμινς κ οι μοντς να πουνε που βλεπουνε ip adress κ οποιος θελει να μου στειλει πμ κ να ερθει να με γνωρισει προσωπικα.
ο συγκεκριμένος που σκέφτομαι και τις υπόλοιπες φορές δεν παραδεχόταν πως έμπαινε με διαφορετικό νικ.
Μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο να έχεις ακριβώς το ίδιο στυλ γραψίματος και να μην είσαι, αλλά επειδή προσωπικά δεν με ενδιαφέρει είτε είσαι είτε όχι, το σταματώ εδώ. Άλλωστε σε υπερασπίστηκα νομίζω.
Το αν θα δώσεις άλλες πληροφορίες ή όχι είναι δικό σου θέμα. Δεν θα κλάψουμε όπως δεν κλαίγαμε και προηγομένως που δεν τις είχαμε (χωρίς παρεξήγηση). Όπως δεν θα κλάψει κανείς αν σταματήσω να γράφω εγώ ή κάποιος άλλος.
 

Επισκέπτης
ο συγκεκριμένος που σκέφτομαι και τις υπόλοιπες φορές δεν παραδεχόταν πως έμπαινε με διαφορετικό νικ.
Μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο να έχεις ακριβώς το ίδιο στυλ γραψίματος και να μην είσαι, αλλά επειδή προσωπικά δεν με ενδιαφέρει είτε είσαι είτε όχι, το σταματώ εδώ. Άλλωστε σε υπερασπίστηκα νομίζω.
Το αν θα δώσεις άλλες πληροφορίες ή όχι είναι δικό σου θέμα. Δεν θα κλάψουμε όπως δεν κλαίγαμε και προηγομένως που δεν τις είχαμε (χωρίς παρεξήγηση). Όπως δεν θα κλάψει κανείς αν σταματήσω να γράφω εγώ ή κάποιος άλλος.


k εγω τι να κανω ρε φιλε να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας? οποιος πιστευει οτι ειμαι κλωνος ας το πιστευει στα παπαρια μου τον γραφω.Ειπα κ πριν ας ρωτησετε τους αντμινς η ελατε να με γνωρισετε προσωπικα οποιος εχει ανησυχιες για το τι ειμαι.Αλλοι ανεφεραν κ σε διαφορα θρεντς περι παλαιοτητας στο σαιτ κ περι κλωνων.
Εγω τον χαβαλε μου σαυτο το φορουμ δεν προσπαθω να κερδισω ουτε τιμημενους τιτλους ουτε αστερακια.

το οτι δεν θα ξαναγραψω για μασαζ το εγραψα για να ησυχασουν ορισμενοι που τραβανε ζορια κ τους αρεσει να νταρλαντιζονται.Δεν με απασχολει αν με συμπαθουν η αν θα κλαψουν.Κ αυτους στα παπαρια μου τους γραφω
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
k εγω τι να κανω ρε φιλε να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας? οποιος πιστευει οτι ειμαι κλωνος ας το πιστευει στα παπαρια μου τον γραφω.Ειπα κ πριν ας ρωτησετε τους αντμινς η ελατε να με γνωρισετε προσωπικα οποιος εχει ανησυχιες για το τι ειμαι.Αλλοι ανεφεραν κ σε διαφορα θρεντς περι παλαιοτητας στο σαιτ κ περι κλωνων.
Εγω τον χαβαλε μου σαυτο το φορουμ δεν προσπαθω να κερδισω ουτε τιμημενους τιτλους ουτε αστερακια.

το οτι δεν θα ξαναγραψω για μασαζ το εγραψα για να ησυχασουν ορισμενοι που τραβανε ζορια κ τους αρεσει να νταρλαντιζονται.Δεν με απασχολει αν με συμπαθουν η αν θα κλαψουν.Κ αυτους στα παπαρια μου τους γραφω
δεν είναι αναγκη να αποδείξεις τίποτα για το ποιος είσαι. Αύτό είναι οφ τόπικ σε όποιο θρεντ και να γράψεις.
χαλάρωσε.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ειρήνη ημίν  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:

Προτείνω να δημιουργήσουμε ένα διαδικτυακό μνημείο για τον άγνωστο μασαζά, για να τιμήσουμε συλλογικά, όλους τους αγωνιστές των μασαζοχώρων, παλιούς και νέους.
 

απάλευτος

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ Ηλιε
θα σου πρότεινα αντί να χάνεις το χρόνο σου και τα λεφτά σου στα μασατζίδικα να δοκίμαζες σε κανένα στούντιο !
Πολύ καλύτερα τεμάχια, κατά κανόνα,
Σίγουρη επένδυση, αν πας διαβασμένος (οχι απο παπά),
Μεγαλύτερη απόλαυση, αν χημικώς βρείς το κατάλληλο ταίρι,
Γενικώς στα στούντια συγκριτικά με τα μασαζομάγαζα είναι BBD (Biger Beter Deal)!
μονο για τους ασχετους...
συγκρινεις το 50αρικο που σκας για ενα τεταρτο με τα 70-80 για 3/4 ?
το σκεπτικο σου ειναι λαθος εν μερει...
 

απάλευτος

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
dude δεν ειναι διαγωνισμος κατουρηματος.Ας πηγαιγει ο καθενας οπου νομιζει δικα του τα λεφτα δικια του κ η ψωλη...Βy the way εγω δεν θα αναφερθω σε προσωπικες μου εμπειριες κ σε μασατζιδικα που πηγα πρωτη φορα κ τους ημουν εντελως αγνωστος γιατι υπαρχουν διαφορες πουστρες εδω μεσα που τους αρεσει να νταρλαντιζονται :jerking:(για να μην παρεξηγηθω δεν εννοω εσενα τσιμπουκιε)
νταρλαντιζομαι ειναι παθητικη φωνη του ρηματος νταρλαντιζω...
τι ακριβως σημαινει , ας μου πειι καποιος ...!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Νταρλαντίζομαι = Αρχαιοελληνική εκδοχή του Ω Ντιρλα ντά  Ντιρ λαντα ντά ! :2funny:

Ως γνωστόν απο παλαιά,
ο χρόνος είναι χρήμα και με χρήμα αγοράζεις και επιπλέον χρόνο !
Απο την άλλη , να κάθομαι 45 λεπτά δε μου λεέι τίποτα ! 
Δε μου λέει γιατί τα 15-20 λεπτά πρέπει να  κοιτάζω τον τοίχο, όσο  μου λαδώνει τη πλατη (για μασάζ δε συζητάμε)  και μου λεέι παπαριές ή ακόμη χειρότερα δε μιλαέι και καθόλου !
Και στη συνέχεια βρίσκομαι στις πιό άβολες στάσεις να παλεύω να πηδήσω ένα μέτριο κατά κανόνα νιμού που συνήθως κοιτάει το ρολοϊ του τοίχου κλεφτά ή και φανερά !
Εμένα όλα αυτά με χαλάνε !
Αν κάποιοι τη βρίσκουν έτσι, με γειά τους με χαρά τους !
Εκφέρω προσωπική άποψη !
Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν και για τίποτα !
Τέλος ίσως σε καποιους φανούν χρήσιμες οι απόψεις μου, /ίσως και όχι !

 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Νταρλαντίζομαι = Αρχαιοελληνική εκδοχή του Ω Ντιρλα ντά  Ντιρ λαντα ντά ! :2funny:

Ως γνωστόν απο παλαιά,
ο χρόνος είναι χρήμα και με χρήμα αγοράζεις και επιπλέον χρόνο !
Απο την άλλη , να κάθομαι 45 λεπτά δε μου λεέι τίποτα ! 
Δε μου λέει γιατί τα 15-20 λεπτά πρέπει να  κοιτάζω τον τοίχο, όσο  μου λαδώνει τη πλατη (για μασάζ δε συζητάμε)  και μου λεέι παπαριές ή ακόμη χειρότερα δε μιλαέι και καθόλου !
Και στη συνέχεια βρίσκομαι στις πιό άβολες στάσεις να παλεύω να πηδήσω ένα μέτριο κατά κανόνα νιμού που συνήθως κοιτάει το ρολοϊ του τοίχου κλεφτά ή και φανερά !
Εμένα όλα αυτά με χαλάνε !
Αν κάποιοι τη βρίσκουν έτσι, με γειά τους με χαρά τους !
Εκφέρω προσωπική άποψη !
Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν και για τίποτα !
Τέλος ίσως σε καποιους φανούν χρήσιμες οι απόψεις μου, /ίσως και όχι !
Δίκιο έχεις απλά το μασάζ είναι αρρώστεια είναι πώρωση δεν κόβεται, δεν το αλλάζεις με τίποτα...προσωπική άποψη μασαζόπληκτου εκφέρω δε θέλω να επηρεάσω κανένα
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
μέσα στη γενική σύγχιση ο παπαγιώργης έκανε αναγραμματισμό και αντί για 48 έγραψε 84......

ο παπαγιωργης φιλτατε εχει φυρανει τελειως απο την πολυ συναναστροφη με τεμαχια,
θα πρεπει να τρωει λιγο ζαχαρη που κανει καλο στο μυαλο..
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Έλα μορε σιγά , πως κανεις έτσι ? τι είναι 120 ευρο  :2funny: :2funny: :2funny:Αδερφέ δεν φταίνε αυτοί , εσείς φταίτε που τους προτιμάτε.Από την άλλη κλαίμε 80 που δίνουμε και περνάμε ένα ωραίο 45 λεπτό .Το λέω και το ξανά λέω ,τα μασατζίδικα του κέντρου κάνουν τι διαφορα , πρώτων , επειδή έχουν λογικές τιμές και δεύτερον ,υπάρχει δυνατότητα επιλογής κοπέλας ,δηλαδή όλο και κάποια θα βρείς στα γούστα σου  :boobies:

ναι φιλε μονο που οι περισσοτεροι απο εμας θελουμε να γαμαμε συνεχεια διαφορετικα τεμαχια και να βλεπουμε και νεες εικονες,
δεν μπορουμε να δινουμε 80αρια για να γαμαμε τις ιδιες και τις ιδιες.. :uglystupid: :uglystupid:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ο παπαγιωργης φιλτατε εχει φυρανει τελειως απο την πολυ συναναστροφη με τεμαχια,
θα πρεπει να τρωει λιγο ζαχαρη που κανει καλο στο μυαλο..
κωλόπαπα, μην πηδας τα θρεντ των ενημερωσεων. να ερχεσαι εδω να ξεδινεις..
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
κωλόπαπα, μην πηδας τα θρεντ των ενημερωσεων. να ερχεσαι εδω να ξεδινεις..

δεν πηδαω τιποτα,
εν αντιθεση με εσενα που μας τα εχεις κανει τσουρεκια με τα φυλλαριστα ψαλιδισματα των ποστ μας.. :jerking: :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν πηδαω τιποτα,
εν αντιθεση με εσενα που μας τα εχεις κανει τσουρεκια με τα φυλλαριστα ψαλιδισματα των ποστ μας.. :jerking: :jerking:
επειδη δεν πηδας τιποτα, σου αναδύουν απ τα μαλλια..
 

Επισκέπτης
Διχονοια στις ταξεις της Εκκλησιας... :grin:
Ευλογησον  :priest: :priest:
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
επειδη δεν πηδας τιποτα, σου αναδύουν απ τα μαλλια..

μπαρμπαγιωργο πολυ μου την βγαινεις στο ετσι τις τελευταιες μερες και εχεις αρχισει και με εκνευριζεις.. :jerking: :jerking:

πολυ τον εξυπνακια μας κανεις...

το ποστ μου στον νικο του βενζιναδικου και στο αλλο το παιδι γιατι τα μετεφερες?

εγω θελω να υπαρχουν και εκει γιατι οι μασατζουδες στο ''μασατζιδικα που γαμας'' μπαινουν και οτι σε αυτη την παπαρια
που τα μετεφερες..

μηπως σε ενοχλουν αυτα που λεω?

μηπως καποια μασατζου δεν θελεις να μαθει κατι?

μηπως λεω ψεμματα για τον νικο που παει και πληρωνει 80ρια για να γαμαει τις ιδιε και τις ιδιες?

σαλτα και μασαζιασου καλλιτερα.. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
μπαρμπαγιωργο πολυ μου την βγαινεις στο ετσι τις τελευταιες μερες και εχεις αρχισει και με εκνευριζεις.. :jerking: :jerking:

πολυ τον εξυπνακια μας κανεις...

το ποστ μου στον νικο του βενζιναδικου και στο αλλο το παιδι γιατι τα μετεφερες?

εγω θελω να υπαρχουν και εκει γιατι οι μασατζουδες στο ''μασατζιδικα που γαμας'' μπαινουν και οτι σε αυτη την παπαρια
που τα μετεφερες..

μηπως σε ενοχλουν αυτα που λεω?

μηπως καποια μασατζου δεν θελεις να μαθει κατι?

μηπως λεω ψεμματα για τον νικο που παει και πληρωνει 80ρια για να γαμαει τις ιδιε και τις ιδιες?

σαλτα και μασαζιασου καλλιτερα.. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
εγώ πάω και κάνω μονο μασαζ ,και έχω αγάπη μονο σε ορισμένες , είμαι αγαπησιάρης και μονογαμικός (όπως λέμε είμαι μακαρονάς τι να κάνουμε )έτσι και papasgiorgos τρώει μονο μακαρόνια Μην επιμένεις για βόρεια προάστια , θα εκτεθείς , δεν λέω μην πάμε , παντού θα γυρνάμε και πιστοί θα είμαστε μονο εκεί που πραγματικά αξίζει και ας είναι μονο τα ίδια και τα ίδια ,έτσι χτίζουμε μια σχέση εμπιστοσύνης μεταξύ πελάτη και μασερ :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Μην επιμένεις για βόρεια προάστια,θα εκτεθείς..

τι μας λες ρε καραγκιοζακο,εγω θα εκτεθω?

που εχω  γραψει για καμια 10ρια μασατζιδικα ενω εσυ μας γραφεις μονο για την ζανα? :jerking: :jerking: :jerking:


εχεις αναλογιστει ποτε ποσο μαλακας εισαι??? :jerking: :jerking: :jerking:
warnwarn.gif
 6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:

-Άλλους χρήστες του site


giorgospapa: παπαδαριό χαλαρωσε, δεν υπαρχει λογος να τσιτώνεσαι. μια παρεα ειμαστε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom