Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Επισκέπτης
Ρε παιδια δεν υπαρχη περιπτωση ουτε μια στις χιλιες ....

να μην ειναι ελληνιδα και να μην την καταλαβης δεν υπαρχη περιπτωση...

εκτος και αν εισαι εντελως .... μααα εντελως... :jerking: :jerking:

το θεμα δεν ειναι ο διαχωρισμος ελληνιδας ξενης αλλα αλβανιδας με βορειοτερες φυλες.Αλλα οπως εγραψα πριν εγω κρινω μονο βαση συμπεριφορας κ σερβις
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
..σχετικά με όλες αυτές που παίρνουμε στα μασατζίδικα, και το ποιες είναι "καλές" και "άξιες", εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι τα πάντα, είναι θέμα χημείας.
Και επειδή δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι πληρώνονται για αυτά που προσφέρουν, μην έχετε αμφιβολίες ότι και σαχλοκούδουνο να είναι η μασατζού, αν δεν της αρέσει, σκατά μασάζ (και τα υπόλοιπα) θα έχεις.
Επίσης είναι και θέμα ημέρας για αυτές.
Είναι σπάνιες οι περιπτώσεις των "επαγγελματιών" του χώρου, που όπως και να έχει, θα "τιμήσουν" τα χρήματα που θα πάρουν από τον καθένα μας, και αυτό δεν είναι και απόλυτο.
Για αυτούς τους λόγους, εγώ πιστεύω ότι πρέπει να "εξασκήσουμε" και λίγο τις ...διαισθήσεις μας.
Βλέπουμε, παρατηρούμε, (όσο μπορούμε βέβαια από την πασαρέλα) και βούρ στον πατσά!!
...στο κάτω κάτω της γραφής, η γνώση είναι δύναμη και αν δεν μείνουμε "ευτυχισμένοι" από το 45-50λεπτο, το γράφουμε εδώ, τα διαβάζουν αυτές (γιατί μην νομίζεται ότι τους είναι και αδιάφορος, αυτός εδώ ο χώρος) και όσες θέλουν να κρατήσουν τα μαγαζιά τους στο άμεσο μέλλον, βελτιώνονται.

υ.γ.
..συμφωνώ με κάποιους συνάδελφους, ότι πρέπει να μην τις καλομαθαίνουμε με επί πλέον χρήματα. Αν τα θέλουν, ας τα ζητούν απο την αρχή.
 

Επισκέπτης
καλά ρε σαμπανούληδες και στα μασατζίδικα;
που πάει αυτός ο τόπος τελικά....  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

μπα στα μασαζ υπαρχουν κ μεγαλυτεροι μαλακες :uglystupid:

ο σαμπανουλης κατι θα αρπαξει ενα καφε ενα φρεντοτσινο ενα φραπουτσινο κατι :boobies:
αλλοι πανε σε μπριζολαδικα κ μενουν με το baby oil στο χερι :uglystupid: :uglystupid:
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο εμένα συναγωνιστές.Καλές γιορτές σε όλους.

μπα στα μασαζ υπαρχουν κ μεγαλυτεροι μαλακες :uglystupid:

ο σαμπανουλης κατι θα αρπαξει ενα καφε ενα φρεντοτσινο ενα φραπουτσινο κατι :boobies:
αλλοι πανε σε μπριζολαδικα κ μενουν με το baby oil στο χερι :uglystupid: :uglystupid:

Και τις πταίει φίλε μου που μένουν με το baby oil στο χέρι ? επειδή έχω μείνει κι εγώ 1 φορά σε κλασσικό μπριζολάδικο το οποίο γνώρισα απο εδώ μέσα. ( σολωμού 54 ή ζανόσπιτο όπως το λέτε)
Την πρώτη φορά έφαγα ήττα. Τη δεύτερη όμως φάγαν εκείνες ήττα. Με υποδέχτηκε κάποια Κα Σοφία αν θυμάμαι καλά και μου το έπαιζε σοβαρό θεραπευτήριο  :S
Λέω δε γαμ... μπαίνω για μπάνιο - ξαπλώνω και πάνω στην κουβέντα μου το ξαναπετάει.." Εμείς εδώ δεν κάνουμε τέτοια" .. ε !! τα πήρα στο κρανίο, σηκώνομαι και της λέω εκτός των άλλων πως " δε κάθομαι να μου τριβεις την πλάτη για 60 ευρω" - " σε παρακαλώ μη φωνάζεις " έλεγε κτλ. Έφυγα και δεν έδωσα ούτε ευρώ εννοείται.(δε την ξαναπατάω).
Παρότι έχω διαβάσει εδώ μέσα καλές κριτικές για το συγκεκριμένο , εμένα δε μου έκατσε η φάση. Και πιστεύω πως ήμουν οκ στη συμπεριφορά καθότι δεν είμαι και τελείως χθεσινός στο άθλημα.
Αλλά αν πρέπει να σκάσω καμιά 500αρα ευρώ για να φάω, άστο..όπως της είπα: έχει "βρωμίσει" ο τόπος απο μασατζίδικα.
Πήγα μετά μάρνης και έφαγα όπως ήξερα.
Μη μασάτε σύντροφοι..να σηκώνεστε να φέυγετε ακόμη και αν έχετε μπεί στο δωμάτιο και έχουν αρχίσει να σαν κάνουν μασάζ.Όταν το μαγαζί είναι συστημένο (απο εδώ ή αλλού) και το παίζουν παρθένες .. ΔΡΟΜΟ.. μη κάθεστε καθόλου.
Λέω να πάω παραδίπλα στο 59.. λέτε να πάθω κι εκεί τα ίδια?  :think:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αγαπητέ Ηλιε
θα σου πρότεινα αντί να χάνεις το χρόνο σου και τα λεφτά σου στα μασατζίδικα να δοκίμαζες σε κανένα στούντιο !
Πολύ καλύτερα τεμάχια, κατά κανόνα,
Σίγουρη επένδυση, αν πας διαβασμένος (οχι απο παπά),
Μεγαλύτερη απόλαυση, αν χημικώς βρείς το κατάλληλο ταίρι,
Γενικώς στα στούντια συγκριτικά με τα μασαζομάγαζα είναι BBD (Biger Beter Deal)!

 

Επισκέπτης
Καλησπέρα και απο εμένα συναγωνιστές.Καλές γιορτές σε όλους.

Και τις πταίει φίλε μου που μένουν με το baby oil στο χέρι ? επειδή έχω μείνει κι εγώ 1 φορά σε κλασσικό μπριζολάδικο το οποίο γνώρισα απο εδώ μέσα. ( σολωμού 54 ή ζανόσπιτο όπως το λέτε)
Την πρώτη φορά έφαγα ήττα. Τη δεύτερη όμως φάγαν εκείνες ήττα. Με υποδέχτηκε κάποια Κα Σοφία αν θυμάμαι καλά και μου το έπαιζε σοβαρό θεραπευτήριο  :S
Λέω δε γαμ... μπαίνω για μπάνιο - ξαπλώνω και πάνω στην κουβέντα μου το ξαναπετάει.." Εμείς εδώ δεν κάνουμε τέτοια" .. ε !! τα πήρα στο κρανίο, σηκώνομαι και της λέω εκτός των άλλων πως " δε κάθομαι να μου τριβεις την πλάτη για 60 ευρω" - " σε παρακαλώ μη φωνάζεις " έλεγε κτλ. Έφυγα και δεν έδωσα ούτε ευρώ εννοείται.(δε την ξαναπατάω).

Παρότι έχω διαβάσει εδώ μέσα καλές κριτικές για το συγκεκριμένο , εμένα δε μου έκατσε η φάση. Και πιστεύω πως ήμουν οκ στη συμπεριφορά καθότι δεν είμαι και τελείως χθεσινός στο άθλημα.
Αλλά αν πρέπει να σκάσω καμιά 500αρα ευρώ για να φάω, άστο..όπως της είπα: έχει "βρωμίσει" ο τόπος απο μασατζίδικα.
Πήγα μετά μάρνης και έφαγα όπως ήξερα.
Μη μασάτε σύντροφοι..να σηκώνεστε να φέυγετε ακόμη και αν έχετε μπεί στο δωμάτιο και έχουν αρχίσει να σαν κάνουν μασάζ.Όταν το μαγαζί είναι συστημένο (απο εδώ ή αλλού) και το παίζουν παρθένες .. ΔΡΟΜΟ.. μη κάθεστε καθόλου.
Λέω να πάω παραδίπλα στο 59.. λέτε να πάθω κι εκεί τα ίδια?  :think:



κ τωρα εσυ πιστευεις οτι χειριστηκες καλα το θεμα :think:

γενικα καλη κινηση που εφυγες γιατι οι περισσοτεροι χαλανε 60ευρα κ 80ευρα απλα με την υποσχεση οτι καποια στιγμη θα γινει κ κατι παραπανω :jerking:



επισης διαβασε κ αυτο

κ μην ξεχνας οτι τα μασαζ ειναι μια ιδιαιτερη κατηγορια.Καμια σχεση με τα μπουρδελα στη Φυλης του 5 λεπτου γιαυτο θελουν συγκεκριμενο χειρισμο κ οταν γινει η φαση απαιτεις κ συγκεκριμενο σερβις.

 

Επισκέπτης
Αγαπητέ Ηλιε
θα σου πρότεινα αντί να χάνεις το χρόνο σου και τα λεφτά σου στα μασατζίδικα να δοκίμαζες σε κανένα στούντιο !
Πολύ καλύτερα τεμάχια, κατά κανόνα,
Σίγουρη επένδυση, αν πας διαβασμένος (οχι απο παπά),
Μεγαλύτερη απόλαυση, αν χημικώς βρείς το κατάλληλο ταίρι,
Γενικώς στα στούντια συγκριτικά με τα μασαζομάγαζα είναι BBD (Biger Beter Deal)!


διαφωνω σε ολα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. ....καθότι δεν είμαι και τελείως χθεσινός στο άθλημα.
2. Αλλά αν πρέπει να σκάσω καμιά 500αρα ευρώ για να φάω, άστο..
αφου μετεφερα εδω μερικα ποστ να σου πω οτι το 1 με το 2 ΔΕΝ πανε μαζι. κατι κανεις/εκανες λαθος..  :)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Γανδη καλά κανεις και διαφωνείς !
Αλλωστε δε θα υπήρχε διάλογος αν όλοι συμφωνούσαμε , αλλα ...
Υπάρχει ένα μεγάλο ΑΛΛΑ ,.... !
Ποιό είναι αυτό το ΑΛΛΑ, θα σου πω αμέσως μόλις συνέλθω απο τό (ΤΟ) πήδημα το χτεσινό που έριξα σε στούντιο με μια κορμάρα δίμετρη!
 

Επισκέπτης
Γανδη καλά κανεις και διαφωνείς !
Αλλωστε δε θα υπήρχε διάλογος αν όλοι συμφωνούσαμε , αλλα ...
Υπάρχει ένα μεγάλο ΑΛΛΑ ,.... !
Ποιό είναι αυτό το ΑΛΛΑ, θα σου πω αμέσως μόλις συνέλθω απο τό (ΤΟ) πήδημα το χτεσινό που έριξα σε στούντιο με μια κορμάρα δίμετρη!

dude δεν ειναι διαγωνισμος κατουρηματος.Ας πηγαιγει ο καθενας οπου νομιζει δικα του τα λεφτα δικια του κ η ψωλη...Βy the way εγω δεν θα αναφερθω σε προσωπικες μου εμπειριες κ σε μασατζιδικα που πηγα πρωτη φορα κ τους ημουν εντελως αγνωστος γιατι υπαρχουν διαφορες πουστρες εδω μεσα που τους αρεσει να νταρλαντιζονται :jerking:(για να μην παρεξηγηθω δεν εννοω εσενα τσιμπουκιε)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΝΟ προμπλέμο ντίαρ , άλλωστε ανταλλάσουμε απόψεις και ενδεχομένως βοηθάμε καποιους αναποφάσιστους  :huh: να βρουν το δρόμο τους !
Αλλος σε στουντια , αλλος σε μασαζ , αλλος στο χωράφι πίσω απο το συνεργείο του Βαγγέλη , κι όπου γουστέρνει  ο καθένας γενικώς !
Ο σκοπός είναι ΕΝΑΣ !  ;)
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το θέμα είναι ότι πολλοί (μαλάκες κατά βάση) πάνε στα μασαζίδικα ΜΟΝΟ για να γαμήσουν. Μεγάλο λάθος.
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα είναι ότι πολλοί (μαλάκες κατά βάση) πάνε στα μασαζίδικα ΜΟΝΟ για να γαμήσουν. Μεγάλο λάθος.

Δύσκολο πράγμα φίλε 21 Grams να πας σε τέτοιου είδους μασατζίδικο και να πετύχεις κοπέλα που πραγματικά να ξέρει να κάνει μασάζ.(αν αυτό εννοείς)
Δεν έχω τόσο μεγάλες απαιτήσεις  :2funny:
Προσωπικά απο 10άδες επισκέψεις σε διάφορα ιδρύματα έχω πετύχει 1 !
Την Valeria απο Αγ.Μελετίου(νομίζω πως έκλεισε αυτό). Δε πρόλαβα να της πάρω το τηλ.  :headbang: δυστυχώς. Φοβερή στο μασάζ (επαγγελματικό) και καλή (για μένα βέβαια) και στο αισθησιακό.(Προσωπικά μέχρι Φραποκαλαμάκιο έφτασα).
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ 72 στην αθηνα στον τριτο οροφο κουδουνη ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ εχει μια κυρια που δεν λεει πολλα (σχεδον δεν λεει καθολου) κανει πολυ καλο μασαζ και πολυ καλο αισθησιακο μασαζ στο σπιτι της με 50 ευρω και σε βοηθαει να φραπαδιαστεις

ΕΤΣΙ ΔΙΝΟΥΝΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ .... εαν θελετε να πιασετε κουβεντουλα πατε σε καμια καφετερια δεν ειναι ντροπη να βγενεις απο το σπιτι ! (αυτα για αυτος που εχουνε χαλασει το forum και πρεπει να διαβαζουμε 3000 post για μια καλη πληροφορια )

p.s. ( Για τους admin ... εμενα προσωπικα ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΡΑΖΕΙ ΕΑΝ εγραψε ο αλλος με latinikous χαρακτηρες η με κεφαλαια αλλα εαν δεν εγραψε καμια πληροφορια ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΣΒΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ POST παρα αυτα που καθεσται και σβηνεται)
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως είμαι της γνώμης πως σιγά-σιγά θα πρέπει να δημιουργηθεί καινούργια ενότητα με τίτλο "Μασατζίδικα", όπως υπάρχει για "Μπουρδέλα", "Studio", "Στριπτηζάδικα", "City Tours" κτλ. Υπάρχει αρκετό υλικό, φωτογραφίες δεν είναι δύσκολο να τραβηχτούν...

Άντε, τώρα που έχετε καιρό λόγω διαοπών γιατί μετά δεν μένει χρόνος!
 

απάλευτος

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως είμαι της γνώμης πως σιγά-σιγά θα πρέπει να δημιουργηθεί καινούργια ενότητα με τίτλο "Μασατζίδικα", όπως υπάρχει για "Μπουρδέλα", "Studio", "Στριπτηζάδικα", "City Tours" κτλ. Υπάρχει αρκετό υλικό, φωτογραφίες δεν είναι δύσκολο να τραβηχτούν...

Άντε, τώρα που έχετε καιρό λόγω διαοπών γιατί μετά δεν μένει χρόνος!
αυτο δε γινεται
α.τα μασαζ ειναι μασαζ και θα ειναι μασαζ.
τι θα βαθμολογουμε? καλυτερο τριψινο π..λατης?
β.οπως καταλαβαινεις εμεις τα βλεπουμε ως στουντιο με πολλες θεραπευτριες.Και οι υπευθυνοι το ιδιο θελουν .
Να δουμε πισω απο τη βιτρινα.

Τη θεωρω καλη ιδεα αλλα δυσκολα τη βλεπω να πραγματοποιειτε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρε μεγάλε, εσύ μας έλεγες ότι δεν σου πολυαρέσει η μικρή. Τι σε νοιάζει κι αν τη μάθουν;

Στο φινάλε το παλικάρι έχει γραφτεί εδώ μέσα 2 1/2 χρονάκια πριν από σένα που δεν έχεις συμπληρώσει ούτε εξάμηνο. Δεν έχει δικαίωμα να πάρει μια πληροφορία;
ο gandy είναι παλιός που μπαίνει εδώ μέσα για πολλοστή φορά με άλλο νικ. οπότε το εξάμηνο δεν μετράει. Για το άλλο θέμα έχεις δίκιο. Εδώ μέσα είναι για να μαθαίνουμε και να χρησιμοποιούμε τις νέες γνώσεις. Αμα θέλει η κορασίδα να την κάνει από την πολλή δουλειά (χλωμό το κόβω) αλλά πάλι εκείνη θα χάσει. Στον πούτσο μας.
 

shy_rider

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοί Mods,

διαβάζοντας παράπονα νέων και συστάσεις παλαιών,

(α) αναλογιζόμενος ότι, μέχρι στιγμής δεν έλαβα καμία
πληροφορία αξιοποιήσιμη, όπου τη ζήτησα (όχι στην θεματολογία
των μασαζ, αλλά των cg), μάλιστα κάποιοι "συναγωνιστές" μου
απάντησαν και με ειρωνικό τρόπο παλαιότερα,

και (β) εφόσον ισχύει ότι η παροχή οποιασδήποτε πληροφορίας
εξαρτάται από κάποια αντιπαροχή (πληροφοριών εννοώ,
να εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε)

προτείνω την δημιουργία αντίστοιχων threads για τα νέα μέλη,
με την ίδια θεματολογία, όπου οι πληροφορίες θα ανταλλάσσονται
ελεύθερα απ' όποιους το επιθυμούν -όπως νόμιζα αρχικά ότι είναι
και η φιλοσοφία του site, αλλά μάλλον πλανήθηκα-

Καλή Χρονιά !








 

Επισκέπτης
ο gandy είναι παλιός που μπαίνει εδώ μέσα για πολλοστή φορά με άλλο νικ. οπότε το εξάμηνο δεν μετράει. Για το άλλο θέμα έχεις δίκιο. Εδώ μέσα είναι για να μαθαίνουμε και να χρησιμοποιούμε τις νέες γνώσεις. Αμα θέλει η κορασίδα να την κάνει από την πολλή δουλειά (χλωμό το κόβω) αλλά πάλι εκείνη θα χάσει. Στον πούτσο μας.


ε? :think:

καμια σχεση ας βγουνε οι αντμινς κ οι μοντς να πουνε που βλεπουνε ip adress κ οποιος θελει να μου στειλει πμ κ να ερθει να με γνωρισει προσωπικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom