Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
τι μας λες ρε καραγκιοζακο,εγω θα εκτεθω?

που εχω η γραψει για καμια 10ρια μασατζιδικα ενω εσυ μας γραφεις μονο για την ζανα? :jerking: :jerking: :jerking:


εχεις αναλογιστει ποτε ποσο μαλακας εισαι??? :jerking: :jerking: :jerking:
Δεν θα σε σχολιάσω,ελπίζω οι συντονιστές και φίλοι συναγωνιστές να τα λάβουν υπόψιν τα λεγόμενα σου .Ποτε δεν έχω προσβάλει κανέναν ούτε με έχουν προσβάλει ,νάσαι καλά πάντως
 

Επισκέπτης
Δεν θα σε σχολιάσω,ελπίζω οι συντονιστές και φίλοι συναγωνιστές να τα λάβουν υπόψιν τα λεγόμενα σου .Ποτε δεν έχω προσβάλει κανέναν ούτε με έχουν προσβάλει ,νάσαι καλά πάντως


αυτο ας μην το σχολιασω καλυτερα :S


Υπαρχουν πολυ καλα μουνια κ σε βορεια προαστια κ σε αλλα εκτος κεντρου.Το να διαφημιζονται συγκεκριμενα μασατζιδικα μονο σαν τριγωνα κ τετραγωνα της ευτυχιας :jerking: ειναι εις βαρος μας γιατι την βλεπουνε κ απο μασαζερι μετατρεπονται σε ξεπετερι
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
αυτο ας μην το σχολιασω καλυτερα :S


Υπαρχουν πολυ καλα μουνια κ σε βορεια προαστια κ σε αλλα εκτος κεντρου.Το να διαφημιζονται συγκεκριμενα μασατζιδικα μονο σαν τριγωνα κ τετραγωνα της ευτυχιας :jerking: ειναι εις βαρος μας γιατι την βλεπουνε κ απο μασαζερι μετατρεπονται σε ξεπετερι
Μαζί σου αδερφέ ,όμως και 120 ευρώ είναι τρελό ποσο , δεν συμφωνείς?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
ο παπαγιωργης φιλτατε εχει φυρανει τελειως απο την πολυ συναναστροφη με τεμαχια,
θα πρεπει να τρωει λιγο ζαχαρη που κανει καλο στο μυαλο..

Όχι ζάχαρη, μέλι (με καρύδια κατά προτίμηση :cool2: )

οχι παντα (στην ελλαδα)..
...

:thumbsup:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
επειδη η ελληνικη γλωσσα ειναι πλουσια και πολλες λεξεις εχουν διαφορα νοηματα θα ηθελα για να μην υπαρχουν ''τζαμπα'' αντεγκλησεις μεταξυ των μελων να ερμηνευσουμε μαζι την λεξη ''ξεπετα'' και να δουμε αν τελικα συμφωνουμε οποτε να συζηταμε στην ιδια βαση.....
λεω εγω λοιπον  πρωτος οτι οταν καθεσαι 40 λεπτα (χωρις το ντους) σε ενα δωματιο με δυο κοριτσακια που δειχνοιυν να το απολαμβανουν και να συμμετεχουν χωρις να κανουν αγγαρεια ουτε τα γνωστα ''κολπα'' των επαγγελματιων του ειδους που εντεχνα προσπαθουν να οδηγησουν στον τερματισμο των ''εχθροπραξιων''(και που ενας σχετικα εμπειρος μπορει ευκολα να καταλαβει),οπου ''οδηγας'' εσυ και ο αλλος ακολουθει με προθυμια και οταν μετα απο μεγαλη ''καρριερα'' τετοιων συνευρεσεων φευγεις με το χαμογελο της επιτυχιας ζωγραφισμενο στα χειλη σου ,τοτε λοιπον λεω οτι φυσικα και δεν μιλαμε για

ξεπετα''
και το λεω με αφορμη και αλλα σχολια που συνεχιζονται μετα την δικη μου (με καλη προθεση)
ενημερωση οπου καποιοι συναγωνιστες (δεν εννοω εσενα original παπα...)
ελαφρα τη καρδια και εν ειδει καρδιναλιου και κριτη των παντων μπαινου και λενε απλα και αδιαπραγματευτα
οτι το ΚΑΛΛΙΡΟΗΣ 48 ειναι ξεπετα....
ενταξει ρε μαγκα και εγω ειμαι ο μπραντ πιτ...εχεις αντιρρηση;;;;
θελω να πω οτι θα βοηθουσε  περισσοτερο να ποσταρει την ΔΙΚΗ ΤΟΥ ενημερωση απο το συγκεκριμενο μαγαζι(οταν αυτη ειχε γινει)παρα να βγαινει σαν αλλος ''γκουρου'' και να λεει το αποφθεγμα του αναιμακτα ....
αλλοιως η ειναι τζαμπα μαγκας η εχει ''αλλους'' λογους να δυσφημισει το συγκεκριμενο μαγαζι
πιστευω οτι αρκετοι με

''γνωριζουν ιντερνετικα'' και θα εχουν καταλαβει οτι σε καμμια περιπτωση δεν λειτουργω εκ του πονηρου...
ΕΧΩ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΦΥΓΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ''ΞΕΠΕΤΑΣ'' ΟΠΩΣ BEBAIA την εννοω εγω βασει της παραπανω αναλυσης μου...

αυτα....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36

Αγαπητέ φίλε,δεν χρειάζεται ανάλυση,η "ξεπέτα" ειναι ξεπέτα,πάει και τελειωσε....Απλά καποιοι δεν αντιλαμβάνονται οτι οι κοπέλλες ειναι μεν επαγγελματίες,αλλά οχι robots και συμπεριφέρονται διαφορετικά στον καθένα.

Εχω πει επανειλημμένα οτι η χημεια που θα αναπτυχθεί μεταξυ 2 ανθρώπων εχει πολύ μεγαλη σημασία.Και η χημεια αυτή ειναι αποτέλεσμα πολών παραγόντων,απο την εμφάνιση,απο την συμπεριφορά,μεχρι την διάθεση που θα εχει κάποιος την συγκεκριμένη μερα και ωρα.

Οταν λοιπον γράφουμεκριτικές δεν πρεπει να ξεχνάμε οτι εμπεριέχεται και το προσωπικό στοιχειο που ειναι πολύ σημαντικό.

 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Αγαπητέ φίλε,δεν χρειάζεται ανάλυση,η "ξεπέτα" ειναι ξεπέτα,πάει και τελειωσε....Απλά καποιοι δεν αντιλαμβάνονται οτι οι κοπέλλες ειναι μεν επαγγελματίες,αλλά οχι robots και συμπεριφέρονται διαφορετικά στον καθένα.

Εχω πει επανειλημμένα οτι η χημεια που θα αναπτυχθεί μεταξυ 2 ανθρώπων εχει πολύ μεγαλη σημασία.Και η χημεια αυτή ειναι αποτέλεσμα πολών παραγόντων,απο την εμφάνιση,απο την συμπεριφορά,μεχρι την διάθεση που θα εχει κάποιος την συγκεκριμένη μερα και ωρα.

Οταν λοιπον γράφουμεκριτικές δεν πρεπει να ξεχνάμε οτι εμπεριέχεται και το προσωπικό στοιχειο που ειναι πολύ σημαντικό.
εγω φιλε μου συμφωνω σε γενικες γραμμες σε αυτο που λες....
αλλα αυτο δεν λεει τιποτα...ειναι πολλοι που το αντιλαμβανονται αλλοιως....
καταρχας εγω πηγα με δυο μωρα πουτο ενα ηταν εκει μια βδομαδα και το αλλο δεκα μερες....
και ρωταω οταν ο αλλος λεει οτι το ταδε μαγαζι ειναι ξεπετα τι εννοει....
εγω ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΑΣΣΑΖ.....
με δυο ανθρωπους πηγα και ειπα συγκεκριμενα ονοματα ...
αυτος που το εβγαλε ''ακυρο'' ειχε συγκεκριμενη εμπειρια απο τα προσωπα που ανεφερα;;;;
και αν ναι αν εχει μπαλλακια ας μας δειξει τις αρνητικες κριτικες που εχει κανει.... ;)(για τα συγκεκριμενα ονοματα) ;) ;) ;)
αλλοιως.......τι να πω..... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
τι αλλη φορα που θα παω θα παρω και αποδειξη !!!!! για κατι τυπους σαν και εσενα . . . .  



δε βαριεσε εγω φταιω που καθομαι και τα γραφω . . .  τελος

Μην ακούς τους παράξενους φίλε
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
τι αλλη φορα που θα παω θα παρω και αποδειξη !!!!! για κατι τυπους σαν και εσενα . . . .  



δε βαριεσε εγω φταιω που καθομαι και τα γραφω . . .  τελος
ναι καλα προσεχε μην παρεις και κουπονι εκπτωτικο!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια παρακληση..

η συνεχεια της επι των τιμολογιων συζητησης, εδω..
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
παληκαρια παρακληση..

η συνεχεια της επι των τιμολογιων συζητησης, εδω..

φιλτατε παπαγιωργη στελνω πι μι σε ενα αλλο φιλτατο συναγωνιστη και δεν με αφηνει να του στειλω.. :jerking:


μπορεις να του δωσεις καμια μπανανα στο στομα χερι να τον απασχολησει για να του στειλω.. :birdman:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλτατε παπαγιωργη στελνω πι μι σε ενα αλλο φιλτατο συναγωνιστη και δεν με αφηνει να του στειλω.. :jerking:


μπορεις να του δωσεις καμια μπανανα στο στομα χερι να τον απασχολησει για να του στειλω.. :birdman:
μαλλον θα εκανες τιποτα ξώφαλτσες φυλλαριστές πιπες και θα ζηλεψε.

παρτον απ τον κωλο τηλεφωνο..  :shit: :shit:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Να πω 1-2 πράγματα στον φίλο τον GEORGE65980,που είναι νέος στο site,αν κρίνω απο τον αριθμό των posts....

Φίλε Γιώργο,τα μασατζίδικα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΑ.Και δεν το λέω απο την καθαρά "αστυνομική" άποψη,το λέω απο την άποψη οτι παρέχουν και υπηρεσίες μασαζ και,αν θέλεις,προσπαθουν να κρατήσουν κάποιο επίπεδο....Το τι γίνεται στο δωμάτιο,ειναι αλλο θέμα και γι' αυτό τα συζητάμε εδω,ανταλλάσσουμε πληροφορίες και απόψεις,κλπ.

Θα σου έλεγα λοιπόν να προσέξεις λίγο την συμπεριφορά σου.Ειδικά στο Καιτόσπιτο,αλλά και στο άλλο της Σολωμου,δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις καλά,αν δείξεις λίγη προσοχή και διακριτικότητα.Ασε την πρωτοβουλία στην κοπέλλα,αστην να σου κάνει το μασαζάκι,αστην να ξεκινήσει αυτή το παιχνίδι.Χαμένος δεν θα βγεις....

Αν μόλις μπει η κοπέλλα στο δωμάτιο σε βρεί ολόγυμνο και με συμπεριφορά "ελα κάτσε να σε γ...",θα αντιδράσει....Ισως και να φοβηθεί.....Ολα τα πράγματα θέλουν τον τρόπο τους.....

Φιλική συμβουλή έτσι? να μην παρεξηγηθούμε...Ειναι κρίμα να πηγαίνεις στα μαγαζιά αυτά και να μην περνας καλά....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σε ολα τα πράγματα χρειάζεται τρόπος αγαπητέ φίλε.....Ειδικά οταν μιλάμε για ανθρώπινες σχέσεις....Αμα δεις την πουτάνα σαν πουτάνα,θα σου φερθεί και σαν πουτάνα...Αν την δεις σαν άνθρωπο,θα σου φερθεί διαφορετικά.....Κατανοητο?
 

Επισκέπτης
εγω παλι συμφωνω με τον GEORGE65980.
το καιτοσπιτο το εχω μαυρισει κ δεν παταω.Να πανε να γαμηθουν.Επειδη γραφεται συνεχεια στο σαιτ κ πανε οι κωλογεροι κ οι αγαμητοι κ ακουμπανε τα πακετα εχουν αυτη τη συμπεριφορα!

στο ζανοσπιτο αυτη που σου εδειξαν ειναι η χοντρη το μπαζο?ε το εκανε αυτο επειδη ηθελε να στη φορτωσει επειδη δεν την παιρνει κανεις κ παιρνουν ολοι την ατζελινα κ τη ναταλυ.Καλα εκανες που εφυγες ρε μαγκα πρωτα απολα πρειπει να σεβομαστε τον εαυτο μας



Φίλε Γιώργο,τα μασατζίδικα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΑ.Και δεν το λέω απο την καθαρά "αστυνομική" άποψη,το λέω απο την άποψη οτι παρέχουν και υπηρεσίες μασαζ και,αν θέλεις,προσπαθουν να κρατήσουν κάποιο επίπεδο....Το τι γίνεται στο δωμάτιο,ειναι αλλο θέμα και γι' αυτό τα συζητάμε εδω,ανταλλάσσουμε πληροφορίες και απόψεις,κλπ.

δεν ειναι μποyρδελα αλλα οι μασατζουδες γαμιουνται για χρηματα αρα ειναι πουτανες.PLAIN and simple!!!

 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
εγω παλι συμφωνω με τον GEORGE65980.
το καιτοσπιτο το εχω μαυρισει κ δεν παταω.Να πανε να γαμηθουν.Επειδη γραφεται συνεχεια στο σαιτ κ πανε οι κωλογεροι κ οι αγαμητοι κ ακουμπανε τα πακετα εχουν αυτη τη συμπεριφορα!

στο ζανοσπιτο αυτη που σου εδειξαν ειναι η χοντρη το μπαζο?ε το εκανε αυτο επειδη ηθελε να στη φορτωσει επειδη δεν την παιρνει κανεις κ παιρνουν ολοι την ατζελινα κ τη ναταλυ.Καλα εκανες που εφυγες ρε μαγκα πρωτα απολα πρειπει να σεβομαστε τον εαυτο μας



δεν ειναι μποyρδελα αλλα οι μασατζουδες γαμιουνται για χρηματα αρα ειναι πουτανες.PLAIN and simple!!!
+1000  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: μεγιστάνας gandy!!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
λογω "προκλησης"απο τα τελευταια ποστς---πατερ συγχωρα με---θα βγω οφ τοπικ για να πω οτι το κωλογερος που μου καταλογιζεις ειναι νομοτελεια και αν ολα πανε καλα θα το λουστεις και συ στο περασμα του χρονου.Για το αγαμητος θα θυμησω οτι οι η "γενια" μου εζησε λαιβ την "σεξουαλικη απελευθερωση-επανασταση" το καψιμο των σουτιεν και την προ αιητζ εποχη.συνεπως ακυρο.
ο χαρακτηρησμος πουτανες με υποτιμητικο υφος μου δινει την αισθηση οτι ακομα δεν εχεις "ανακαληψει"το μεγαλειο της επαφης εναντι καποιου ποσου με ποικιλια γυναικων και παραπεμπει τη σκεψη μου στο αγαμητος και προτεινω να το κοιταξεις.
Η γνωση του τι θελω ,ποσο πληρωνω,πως θα το παρω μεσω ευγενικης συμπεριφορας και με την χαρα να πεις μετα ενα ευχαριστω (πραγματικο)σε βαζει σιγα σιγα στο σωστο δρομο με τις λιγοτερες λουμπες.
Παντα θα υπαρχουν και δυσαρεστες εμπειριες, αλλοιμονο ομως αν αυτες διαμορφωνουν τη σκεψη και την συμπεριφορα σου.
τοτε δυστηχως ...........
λιμαρε λιγο τα στοχαστρα και μη τραβας τα πιστολια για ψηλου πηδημα γιατι.......

υπομονη ευγενεια ηρεμη συμπεριφορα και ανθρωπινη, θελει η χαρα της πουτανιας.
αλλως βαλε καποιον να σε παντρεψει να γινεις "ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΟΣ"
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΜΕΛΕΤΗ......................
:S  :S    :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom