Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
άσχετα ποστς που δεν έχουν να κάνουν με ενημέρωση απο το μέτωπο μεταφέρθηκαν εδώ.
Το θρέντ "μασατζίδικα που γαμάς" είναι για ενημερώσεις ΜΟΝΟ.
επιτελους μπηκε λιγη ταξη!!! :thumbsup:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Όταν μπαίνεις στα εν-λόγω ιδρύματα στις υπηρεσίες που αναφέρουν το σεξ δεν υπάρχει?Αν το ζητήσει ο πελάτης δεν στο δίνουν?Δεν το καταλαβαίνω αυτό δηλ. οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί το παίζουν παρθένες και οσίες μαρίες?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Όταν μπαίνεις στα εν-λόγω ιδρύματα στις υπηρεσίες που αναφέρουν το σεξ δεν υπάρχει?Αν το ζητήσει ο πελάτης δεν στο δίνουν?Δεν το καταλαβαίνω αυτό δηλ. οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί το παίζουν παρθένες και οσίες μαρίες?
δεν το ζητας, καθεσαι να σε μασαζιασουν και αν προκυψει δινει το εξτρα εικοσαρικο.
Αλλιως δινεις 60 γθα 45΄μασαζ.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
δεν το ζητας, καθεσαι να σε μασαζιασουν και αν προκυψει δινει το εξτρα εικοσαρικο.
Αλλιως δινεις 60 γθα 45΄μασαζ.


Αυτό γίνεται σε όλα τα μασατζίδικα ή αν τύχει στον καθένα?Αν πάω και ζητήσω από την κοπέλα να την πηδήξω μετά το μασάζκαι να δώσω το επιπλέον 20€ υπάρχει περίπτωση να μην μου κάτσει?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Αυτό γίνεται σε όλα τα μασατζίδικα ή αν τύχει στον καθένα?Αν πάω και ζητήσω από την κοπέλα να την πηδήξω μετά το μασάζκαι να δώσω το επιπλέον 20€ υπάρχει περίπτωση να μην μου κάτσει?
αναλογα πως θα το ζητησεις...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αναλογα πως θα το ζητησεις...

Φίλε Iblis πρέπει να το ζητήσω ευγενικά για να μου δώσει το μουνάκι της?Θα τρελαθούμε τελείως έχουν και κώδικα ευγένειας τα μασατζίδικα?
Τι άλλο θα πρέπει να κάνουμε για να ρίξουμε ένα πούτσο?
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Γενικά η ευγένεια δεν βλάπτει ,......ΚΑΝΕΝΑΝ !  ;)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Φίλε Iblis πρέπει να το ζητήσω ευγενικά για να μου δώσει το μουνάκι της?Θα τρελαθούμε τελείως έχουν και κώδικα ευγένειας τα μασατζίδικα?
Τι άλλο θα πρέπει να κάνουμε για να ρίξουμε ένα πούτσο?
οχι ευγενικα,
αλλα με τροπο.

εξαρταται κ απο την εμπειρια που εχεις
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μάλιστα κατάλαβα.......................
Μου φαίνεται θα καταφύγω σε πιο δοκιμασμένες επιλογές  από το να ρισκάρω και να μείνω με τον πούτσο στα χέρια :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
επίσκεψη καλλιρόης 48 για 1η φορά. τους το λέω ότι δεν έχω ξανάρθει. αρχίζουν τα νάζια, κ ενώ μου παραδέχονται ότι είναι γαμησερί, μου το παίζουν ότι πρώτα να γίνεις πελάτης κ μετά να σ'εμπιστευτούμε. με τα πολλά μου δείχνει 3-4 κ μου λέει πως έχει κ άλλες τόσες μικρούλες άβγαλτες που δεν μιλάνε ελληνικά αλλά καμιά δεν έχει μεγάλα βυζιά που ζήτησα. μου προτείνει τελικά ελληνίδα κοντή βυζαρού λίζα. η τύπισσα ζητάει ταυτότητα! της δείχνω συνεχίζουμε. αρχίζει κουβέντα κ μασάζ κ όταν αρχίζω πασπάτεμα γδύνεται κανονικά αρχίζει φραπέ, ρουφάει χωρίς καλαμάκι αλλά όταν πάω να της βγάλω το βρακάκι μου λέει ότι βιάζομαι κ αφήνει να εννοηθεί ότι θα φάω από την άλλη φορά. επιμένω κ μου ρίχνει το γνωστό αν έχω καπότα μαζί μου. μαλακία μου δεν είχα (βασικό λάθος για 1η φορά σε μαγαζί) κ έτσι μείναμε εκεί. α, της λέω να μου τον παίξει με τα πόδια για λίγο φορόντας τα τακουνάκια της κ δείχνει μια έκπληξη, μου αρχίζει τα σταυροκοπήματα κτλ (τόσοι λίγοι ποδολάγνοι στα μασατζίδικα ρε παιδιά ή ήταν απλά η βαρεμάρα της) - ξενέρωμα αλλά δεν με σταμάτησε. θα ξαναπάω για να δω κ την υπόλοιπη κολεξιόν του μαγαζιού, αν κ το λιζάκι είχε κάτι πρόστυχο που νομίζω θα ήθελα να το γαμήσω την επομένη.

διευκρύνηση που δεν αλλάζει πολλά αλλά ίσως χρειάζεται. όταν λέμε ζήτησε ταυτότητα εννοούμε ότι ήθελε να δει από μακριά πρόσοψη (φωτό) ότι δεν φοράω στολή! όχι ότι της την έδωσα να την μελετήσει όπως κάνουμε στον τροχονόμο.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Και πάλι,αυτό δεν αλλάζει το γεγονός οτι αναγκάσθηκες να υποστείς την διαδικασία αυτή....Για σκέψου το...Μια πουτάνα,γιατί για πουτάνες πρόκειται,σου ζητάει ταυτότητα για να σε αφήσει να την πηδήξεις,επι πληρωμή φυσικά.....

Προσωπικά,θα έφευγα αμέσως.......
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Και πάλι,αυτό δεν αλλάζει το γεγονός οτι αναγκάσθηκες να υποστείς την διαδικασία αυτή....Για σκέψου το...Μια πουτάνα,γιατί για πουτάνες πρόκειται,σου ζητάει ταυτότητα για να σε αφήσει να την πηδήξεις,επι πληρωμή φυσικά.....

Προσωπικά,θα έφευγα αμέσως.......

Απ την άλλη υπάρχει και ο αντίλογος.... στην ουσία οι μασατζούδες είναι αφενός μεν πουτάνες, αφετέρου δε αδήλωτες και οι περισσότερες δεν έχουν καν άδειες παραμονής... οπότε προσέχουν για να έχουν...
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
397
Πόντοι
26
Εμένα μια φορά μου ζήτησε ταυτότητα σε μασατζίδικο στη Σολωμού μια μπουρούχα κοντή με μεγάλα πλαδαρά βυζιά και σηκώθηκα και έφυγα και της είπα οτι δεν πρόκειτε να υπάρξει δεύτερη φορά στο μαγαζάκι της...
Όχι τίποτα άλλο υποτιμάνε και τη νοημοσύνη μας.Λες και εαν είμαι αστυνομικός δεν υπάρχει άλλος τρόπος να τις στείλω αδιάβαστες και να πάνε όλες μέσα.Όχι οτι είμαι αλλά ακόμα και σαν πολίτης μπορώ να τις καρφώσω άνετα και να τους έρθει από εκεί που δεν το περιμένουν.
Ίσα ισα που με τέτοια συμπεριφορά στον πελάτη έχουν πολύ περισσότερες πιθανότητες να τσαντίσουν κάποιον ψαγμένο πελάτη και να τους την κάνει καρφωτή...
Γι'αυτό μπουρούχες λίγο σεβασμός και προσοχή πως μας φέρεστε...
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
παιδια εχω τη γνωμη οτι δεν πρεπει να το παιρνετε προσωπικα για το θεμα της ταυτοτητας ειναι ενας τροπος για τα κοριτσια να προστατευτουν ,και οταν η αλλη νιωθει ασφαλης τοτε μπορει να αποδωσει τα μεγιστα καταλαβαινετε τι εννοω...
πειτε μου τωρα ειναι σωστο καποιος που δεν τους κανει αυτη τη χαρη μετα να παραπονιεται στο θρεντ και να λεει οτι δεν μου εκαναν καφεδακι κλπ
καποτε στην δικη μου δουλεια που μπορουσα να κανω καποιες εξυπηρετησεις σε καποιους πελατες δεν τις εκανα παρα μονο οταν ο αλλος μου δηλωνε σαφως ποιος τον εστειλε ,πως με βρηκε κτλ, οποιος δεν το καταλαβαινε αυτο δεν μπορουσε να εξυπηρετηθει, για να μην εκτεθω εγω.ασφαλως και μονο τα οργανα τις ταξης εχουν το δικαιωμα να ζητουν ταυτοτητα αλλα μην ειμαστε τοσο τυπολατρες ειδικα οταν αυτο γινεται για την δικη μας ικανοποιηση. στο κατω κατω σε μασαζ της πλακας πηγαινουμε,οποιος θελει πραγματικο μασαζ δεν παει σε τετοια μερη.
μεχρι τωρα δεν μου εχει ζητηθει ταυτοτητα πουθενα τις φορες που εχω παει ,ομως οταν πρωτοπηγα σκεφτηκα ο ιδιος να δειξω την ταυτοτητα μου για να μην φαω καμια φολα και κλαιω τα ευρουδακια μου, αν και τελικα δεν χρειαστηκε.
οποιοσδηποτε βεβαια μπορει να καρφωσει τις κοπελες και ας μην ειναι αστυνομικος,αλλα συμφωνουμε ολοι εδω μεσα οτι ειναι καταπτυστος και ειναι πιο δυσκολο να γινει αυτο
ας τους κανουμε το χατηρι για κακο δικο μας δεν ειναι
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
παίδες γνωρίζει κάποιος να μου στείλει με πμ το τηλέφωνο της σολωμού 54 κατά κόσμον ζανόσπιτο;
ή έστω που μπορώ να το ψαξω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
ανταποκριση απο φρατζη.περασα σημερα η θεοδωρα φοραγε το γνωστο μαυρο κολαν ψωνισμενο απο τη λαικη,με το μαυρο στρινκο,πειτε της να το πλυνει γιατι αυτο φοραει παντα!!!πρεπει να εβαφαν το διαμερισμα γιατι μυριζε μπογια.οσοι λοιπον λενε οτι το τρωει ψευδονται...τησ το προτεινα...

και επειδή έφαγες πίττα έβγαλες το συμπέρασμα οτί δεν το δίνει σε κανένα ε??
μπράβο.
δεν πείράζει ασε να την τρώμε εμείς, χτύπα κάτι άλλο εσύ
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εχουμε πει εκατό χιλιάδες φορές κάποια πράγματα,ορισμένοι δεν εννοούν να τα καταλάβουν...Τα μασατζίδικα δεν είναι μπουρδέλλα με την κλασσική έννοια...Αλλά και σε μπουρδέλλα να πάτε,άλλη αντιμετώπιση έχει οένας,άλλη ο άλλος....Διαβάστε τις σχετικές κριτικές,θα δείτε οτι πολλές φορές είναι αλληλοσυγκρουόμενες.Παίζει ρόλο η εμφάνιση,η συμπεριφορά,η χημεία που θα αναπτυχθεί,η διάθεση της κοπέλλας,όλα παίζουν ρόλο.Μιλάμε για ανθρώπινες σχέσεις,δεν μιλάμε για μηχανές....

Μην τα παίρνετε προσωπικά.Η Θεοδώρα και η χ Θεοδώρα,μπορεί να γουστάρει τον α και να μην γουστάρει τον β.Στο φινάλε,αυτή έχει την πολυτέλεια να διαλέγει πελάτες,άλλες δεν την έχουν...

Και κάτι ακόμα....Φυσικά δεν γνωρίζω προσωπικά τον ZERO,όμως ειναι πάντα εδώ,ευγενέστατος και πολύ κατατοπιστικός.Ε,είναι μεγάλη αχαριστία να του την πέφτουμε επειδή θεωρούμε ότι δεν μας έδωσε μία πληροφορία η επειδή νομίζουμε οτι μας κρύβει κάτι....Οποιος δεν προσέχει την συμπεριφορά του,ας μην έχει μετά απαιτήσεις για βοήθεια και ενημέρωση απο τους άλλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom