Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ειναι τιτλος για αυτους που γραφουν για στριπ.

τωρα που ο παπαγιωργης και ο ζερο δεν ειναι μοντ..... θα γινουν μαστερφραπεδαρ η το προνομιο ανηκει μονο στον βασο?? :think: :think: :huh: :huh: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: 
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
πιστεύετε πως η πιατσα ειναι σπασμενη λογω καλοκαιριου?
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Μου αρέσουν οι ΚΩΛΑΡΕΣ
Μηνύματα: 1589



Παράθεση από: panx στις σήμερα στις 20:27
καλησπερα μαγκες!
vasos respect!
θα συμφωνησω με τον μαστερ και εγω , διοτι ειναι απο τα πιο εμπειρα λαγωνικα και δεν ειναι τυχεος ο τιτλος του Wink
και καθ'οτι απο τους πιο παλιους εδω μεσα, ακομα μερικοι δεν εχετε καταλαβει το χιουμορ του!
και ναι εκτος μερικων εξαιρεσεων μερικα μαγαζια δεν πρεπει να λεγονται μασαζ αλλα μπ...
γιατι με 80 κωλοευρο,  τα λεφτακια δεν τα βρισκουμε στο δρομο,
δεν γινετε να σε ξεπετανε στο μισαωρο.  και η ουσια σε αυτα τα μαγαζια ειναι το ριλαξ η ηρεμια, καθαριοτητα και το ΜΑΣΑΖ πανω απο ολα.
και στην ουσια μαγκες καλυτερα να δωσω κατι παραπανω αλλα καλο και οχι κθε μερα γιατι το παρακαναμε ,παρα φαστ φουντ στα ορθια
γνωμη μου!





ποιος διαφωνησε σε αυτα που λες φιλε????ολοι συμφωνουμε!!!!!
Αν θες να δηλωσεις το σεβασμο σου στον Βασο ειναι δικαιωμα σου....αλλα αυτα που γραφεις δεν μπορω να καταλαβω που κολλανε?????Σιγουρα ολοι την
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
μα ρε αδερφακι μου εγω το κοινο καλο μας θελω,αλλα αμα ακους απο χθεσινους ότι η ταδε ειναι φανταστικη φαντασου τί θα πει αμα του πας την μονικα μπελουτσι στο μελινοσπιτο ή στο ζανοσπιτο!τί ριβιου θα μας κανει τοτε?δεν εχω τιποτε με το παιδι που μπορει να ενθουσιαστηκε και να περασε καλα για τα δικα του στανταρτ,αλλα επειδη γνωριζω τί παιζεται στην αθηνα οπως και οι περισσοτεροι που ασχολουνται και κανουν συχνες καταθεσεις προσπαθησα να τον "συνετισω" διοτι πώς να το κάνουμε...."βγηκα απο τα ρουχα μου"!




αμα εχεις αντερα κυριε παραμυθι φουρναρη και δηθεν μαγκα με τους αβανταδορους σου
ελα στο αλλο θρεντ να τα πουμε....αλλοιως αραξε εδω να σε προσκυνανε, ψευτογκουρου της πλακας,που νταηλικι θελεις να περνιεσαι και για τιποτα μαγκας και καλα στο χωρο
η προταση ισχυει....αμα γουσταρεις την αλλη φορα που θα παω σε παιρνω μαζι να κοζαρεις....
Α και για ψαξου γιατι ηταν μαζι σου ξεπετα ....μηπως υπηρχε λογος????
Ανθρωποι ειναι και αυτες!!!!!οσα και να τους δωσεις καμμια φορα  ε...θα εχουν και μια Α αισθητικη Wink Wink Wink Wink
Αιντε ΓΚΟΥΡΟΥ της ....πεινας!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μα ρε αδερφακι μου εγω το κοινο καλο μας θελω,αλλα αμα ακους απο χθεσινους ότι η ταδε ειναι φανταστικη φαντασου τί θα πει αμα του πας την μονικα μπελουτσι στο μελινοσπιτο ή στο ζανοσπιτο!τί ριβιου θα μας κανει τοτε?δεν εχω τιποτε με το παιδι που μπορει να ενθουσιαστηκε και να περασε καλα για τα δικα του στανταρτ,αλλα επειδη γνωριζω τί παιζεται στην αθηνα οπως και οι περισσοτεροι που ασχολουνται και κανουν συχνες καταθεσεις προσπαθησα να τον "συνετισω" διοτι πώς να το κάνουμε...."βγηκα απο τα ρουχα μου"!




αμα εχεις αντερα κυριε παραμυθι φουρναρη και δηθεν μαγκα με τους αβανταδορους σου
ελα στο αλλο θρεντ να τα πουμε....αλλοιως αραξε εδω να σε προσκυνανε, ψευτογκουρου της πλακας,που νταηλικι θελεις να περνιεσαι και για τιποτα μαγκας και καλα στο χωρο
η προταση ισχυει....αμα γουσταρεις την αλλη φορα που θα παω σε παιρνω μαζι να κοζαρεις....
Α και για ψαξου γιατι ηταν μαζι σου ξεπετα ....μηπως υπηρχε λογος????
Ανθρωποι ειναι και αυτες!!!!!οσα και να τους δωσεις καμμια φορα  ε...θα εχουν και μια Α αισθητικη Wink Wink Wink Wink
Αιντε ΓΚΟΥΡΟΥ της ....πεινας!!!!

δεν εχω προβλημα να με αποκαλεις οπως θες,ετσι και αλλιως ενα νικνειμ ειμαι εγω,ενα αλλο νικ εισαι και εσυ.Αλλωστε γκουρου της πεινας ειμαι και εγω αφου παω στα μασαζ και οχι σε τιποτε ανωτερο.Αν ειχα σιγουρα δεν θα πηγαινα σε μασαζ,οποτε ειμαι γκουρου της πεινας,αλλα ειμαι εστω γκουρου,εσύ τί εισαι?αν απαντησεις κερδιζεις ενα δωρεαν μασαζ απο μασερ της αρεσκειας σου.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε μεγάλε :2funny: ο άλλος έχει χαλάσει 10 τόσα χρόνια σε αυτά τα μαγαζιά ηρέμησε. Μπορεί το στυλ να μην ήταν το ενδεδειγμένο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το μονο με το οποιο με στεναχωρησε λιγο ειναι οτι αποκαλεσες καποια καλα παιδια αβανταδορους κλπ...επειδη απλα αναφερθηκαν σε μενα και δε φταινε σε τιποτα να τα ακουνε αυτα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε μεγάλε :2funny: ο άλλος έχει χαλάσει 10 τόσα χρόνια σε αυτά τα μαγαζιά ηρέμησε. Μπορεί το στυλ να μην ήταν το ενδεδειγμένο

ειναι πολυ λιγοτερα απο 10,αλλα δεν εχει τοση σημασια αυτο,σημασια εχει να εχεις κριση σε ολα και δυστυχως πολλοι δεν την εχουν.Αυτο ειναι μεγαλο προβλημα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
δεν εχω προβλημα να με αποκαλεις οπως θες,ετσι και αλλιως ενα νικνειμ ειμαι εγω,ενα αλλο νικ εισαι και εσυ.Αλλωστε γκουρου της πεινας ειμαι και εγω αφου παω στα μασαζ και οχι σε τιποτε ανωτερο.Αν ειχα σιγουρα δεν θα πηγαινα σε μασαζ,οποτε ειμαι γκουρου της πεινας,αλλα ειμαι εστω γκουρου,εσύ τί εισαι?αν απαντησεις κερδιζεις ενα δωρεαν μασαζ απο μασερ της αρεσκειας σου.
λοιπον σου μιλαω ειλικρινα δυστυχως αναγκαστηκα να συμπεριφερθω ετσι οπως κοροιδευα καποιους αλλους.......
Δεν υπαρχει νοημα να το συζητησουμε παραπανω....μονο αλλαξε τροπαρι αυτο εχω να σου πω και μαθε να αντεχεις και την αντιθετη αποψη.....(που δεν το νομιζω)
Εγω γκουρου μπορει να μην ειμαι αλλα οι γκομενες που εσενα σε....ξεπετανε(και παραπετανε????)με μενα κανουν ακριβως το αντι θετο!!!!!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ........ΓΚΟΥΡΟΥ  της διαιτας!!!!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ρε μεγάλε :2funny: ο άλλος έχει χαλάσει 10 τόσα χρόνια σε αυτά τα μαγαζιά ηρέμησε. Μπορεί το στυλ να μην ήταν το ενδεδειγμένο
αδερφε ,οταν κανεις ραπορτο και λες μια γκομενα πολυ καλη ,και πεταγετε ξαφνικα ο ''καρδιναλιος''και λεει την γκομενα μπαζο και ξεπετα  ,στην ουσια στη λεει σε εσενα
κανω λαθος?????
και αν μετα απο 10 χρονια ''αγωνων''τον ξεπετανε......


      ΚΑΛΑ    ΚΡΑΣΑ!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αδερφε ,οταν κανεις ραπορτο και λες μια γκομενα πολυ καλη ,και πεταγετε ξαφνικα ο ''καρδιναλιος''και λεει την γκομενα μπαζο και ξεπετα  ,στην ουσια στη λεει σε εσενα
κανω λαθος?????
και αν μετα απο 10 χρονια ''αγωνων''τον ξεπετανε......


       ΚΑΛΑ    ΚΡΑΣΑ!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εχεις να διανυσεις πολλα χιλιομετρα φιλαρακο,αλλα σε κατανοω εν μερει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αντε καλο βραδυ,πάμε για φράπα. :rockon: :rockon:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
το μονο με το οποιο με στεναχωρησε λιγο ειναι οτι αποκαλεσες καποια καλα παιδια αβανταδορους κλπ...επειδη απλα αναφερθηκαν σε μενα και δε φταινε σε τιποτα να τα ακουνε αυτα.
Ασε τα δηθεν και βαλε την κριτικη σου για την Κατερινα αλοιως θα συνεχισω να σελεω τσαμπα μαγκα και γκουρου της καρπαζας και της ξεπετας
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Νόμιζα παράλληλα με strip. Αν κατάλαβα καλά όμως, εσύ είσαι "νέος" στο σπορ και δε ξέρεις τόσο καλά όλη την αγορά. Πώς κάνεις τις συγκρίσεις;
Εγώ δεν ξέρω από μασάζ και σταματάω, μόνο με τη λογική μιλάω. Συγκρατήσου λίγο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ασε τα δηθεν και βαλε την κριτικη σου για την Κατερινα αλοιως θα συνεχισω να σελεω τσαμπα μαγκα και γκουρου της καρπαζας και της ξεπετας

αμα εχεις λιγο χρονο χαλβαδοπαιδο πηγαινε πισω στο θρεντ και δες τί γραφουν οι περισσοτερο για την κατερινα απο το ζανοσπιτο και μετα ελα να μας πεις ξανα...αντε με τον καθε χαλβα εδω μεσα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
αμα εχεις λιγο χρονο χαλβαδοπαιδο πηγαινε πισω στο θρεντ και δες τί γραφουν οι περισσοτερο για την κατερινα απο το ζανοσπιτο και μετα ελα να μας πεις ξανα...αντε με τον καθε χαλβα εδω μεσα.
Γκουρου τς φ(ρ)απας.....
Δικια σου κριτικη θελω.....
Η εισαι κρυψινους και μαγκιζεις οταν κανει κριτικη ο αλλος και καλα οτι εισαι ο θεος!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γκουρου τς φ(ρ)απας.....
Δικια σου κριτικη θελω.....
Η εισαι κρυψινους και μαγκιζεις οταν κανει κριτικη ο αλλος και καλα οτι εισαι ο θεος!!!!!!

οχι χαλβα καθολου κρυψινος,η κριτικη μου ειναι ξεκαθαρη...το συγκεκριμενο τεμαχιο ειναι ο ορισμος της ξεπετας και αναγκαστηκε προφανως να αλλαξει τακτικη διοτι της την ειπανε.Εγω σε αυτες δεν δινω ουτε λεπτο του ευρω καταλαβες?το γιατι ειναι δυσκολο το μυαλουδακι σου να το κατανοησει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom