Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ακου αγορακι μου για να τελειωνουμε,επειδη εισαι συ κομπλεξικο δεν θα στερηθω τον φραπε μου νυχτιατικα.Γυρνα πισω σου επαναλαμβανω τις σελιδες και κοιτα τί εχω γραψει και εγω για την εν λογω και καποια άλλα παιδια...δεν αμφισβητω ομως το οτι μπορει να αλλαξε ροτα με εντολη ιδιοκτητριας....και οτι περασες καλα!ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ!Απλα υπαρχουν πολυ καλυτερες απο δαυτην που θα σου προσφερουν απο μονες τους τα καλυτερα επειδη ειναι το στυλ τους οπως πρεπει και δεν "αναγκαζονται" να κανουν τιποτε οπως κανει η συγκεκριμενη.Ρωτα οποιον θες απο δω μεσα που γνωριζει...
όλες αναγκάζονται. όλες το κάνουνε από ενάγκη και όχι από επιλογή εργασίας επειδή τους αρέσει να γαμιούνται. όλες για τα χρήματα το κάνουνε. αν παίρνανε τα ίδια χρήματα με αυτά και τους έδινες τη δυνατότητα να κάθονται σε ένα γραφείο, τότε μπορούσες να πεις πως το κάνανε λόγω επιλογής εργασίας. Αλλά όλες θέλουνε να γίνουνε τσατσάδες, που σημαίνει πως θέλουνε να τα παίρνουνε και να κάνουνε οι άλλες τη βρωμιά.
Δεν υπάρχει περίπτωση να με πείσεις εμένα προσωπικά πως τους αρέσει έστω σε μία από αυτές να χαϊδεύουνε, μπαλαμουτιάζουνε, μασσαζάρουνε πατσοκοιλιάδες τριχωτούς και να τη βρίσκουνε. Ο,ΤΙ και να ΛΕΝΕ εκείνη την ώρα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
όλες αναγκάζονται. όλες το κάνουνε από ενάγκη και όχι από επιλογή εργασίας επειδή τους αρέσει να γαμιούνται. όλες για τα χρήματα το κάνουνε. αν παίρνανε τα ίδια χρήματα με αυτά και τους έδινες τη δυνατότητα να κάθονται σε ένα γραφείο, τότε μπορούσες να πεις πως το κάνανε λόγω επιλογής εργασίας. Αλλά όλες θέλουνε να γίνουνε τσατσάδες, που σημαίνει πως θέλουνε να τα παίρνουνε και να κάνουνε οι άλλες τη βρωμιά.
Δεν υπάρχει περίπτωση να με πείσεις εμένα προσωπικά πως τους αρέσει έστω σε μία από αυτές να χαϊδεύουνε, μπαλαμουτιάζουνε, μασσαζάρουνε πατσοκοιλιάδες τριχωτούς και να τη βρίσκουνε. Ο,ΤΙ και να ΛΕΝΕ εκείνη την ώρα.

καλα εσυ αυτο καταλαβες?εγω εννοω τί φαινεται στον πελατη!!!!!και απο αρκετες μαστζουδες σημερα υπαρχει η προδιαθεση της ξεπετας,καποιες ομως ενω σιγουρα θα ηθελαν να κανουν κατι αλλο στην ζωη τους προκειμενου να ευχαριστησουν τον πελατη τα δινουν ολα απλοχερα και φευγει ο πελατης με χαμογελο και όχι με την μουτσουνα μεχρι κατω,τοσο δυσκολο ηταν να το καταλαβεις ωστε να χρειαστει να σου κανω αναλυση?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλα εσυ αυτο καταλαβες?εγω εννοω τί φαινεται στον πελατη!!!!!και απο αρκετες μαστζουδες σημερα υπαρχει η προδιαθεση της ξεπετας,καποιες ομως ενω σιγουρα θα ηθελαν να κανουν κατι αλλο στην ζωη τους προκειμενου να ευχαριστησουν τον πελατη τα δινουν ολα απλοχερα και φευγει ο πελατης με χαμογελο και όχι με την μουτσουνα μεχρι κατω,τοσο δυσκολο ηταν να το καταλαβεις ωστε να χρειαστει να σου κανω αναλυση?
σαφώς και ισχύει αυτό. Αλλά εδώ ο άνθρωπος σου λέει πως πέρασε μια χαρά και το ευχαριστήθηκε. Τι τον νοιάζει τώρα αν έγινε αυτό επειδή τον γούσταρε η κοπέλα ένα δράμι παραπάνω ή αν η τσατσά ήταν κέρβερος ή αν έχει το πουτανιλίκι μέσα της; Η ουσία παραμένει πως πέρασε καλά ο άνθρωπος και έδωσε κριτική για αυτό. Τα υπόλοιπα είναι για όσους ονειρεύονται σχέσεις με τάνες.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
επομενως θα πρεπει να ριχνουμε μια βαθμολογια στα βασικα δλδ
προσωπο
σωμα
συμπεριφορα
μασαζ
υπηρεσιες
αποδοση/τιμη
ή και σε οτι αλλο θελουμε ή νομιζουμε οτι θελει επισημανση ή ενδιαφερει τους συναθλητες
ετσι ωστε και καλυτερα να αντικατοπτριζονται αυτα που γραφουμε,
και η ενημερωση να ειναι αρτιοτερη :)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σαφώς και ισχύει αυτό. Αλλά εδώ ο άνθρωπος σου λέει πως πέρασε μια χαρά και το ευχαριστήθηκε. Τι τον νοιάζει τώρα αν έγινε αυτό επειδή τον γούσταρε η κοπέλα ένα δράμι παραπάνω ή αν η τσατσά ήταν κέρβερος ή αν έχει το πουτανιλίκι μέσα της; Η ουσία παραμένει πως πέρασε καλά ο άνθρωπος και έδωσε κριτική για αυτό. Τα υπόλοιπα είναι για όσους ονειρεύονται σχέσεις με τάνες.

ναι σαφως.Εγω δεν το αμφισβητησα,απλα επειδη εχοντας ως δεδομενο οτι ειναι νεος στο αθλημα του ειπα ισως με λαθος τροπο οτι καλο ειναι να κρινει αφου παει σε 5,6 ακομη τουλαχιστον για να δει τί σημαινει ευχαριστηση σε ενα μασατζιδικο ελληνικο.Κοιτα να δεις τωρα δεν θα κατσω να απολογηθω κιολας επειδη αυτος το πηρε στραβα.Αν καθομαστε ολοι που παμε πρωτη φορα σε μασαζ και λεμε "πώ πώ τί ωραια μουναρα ηταν μια γιαγια 60 ετων ή μια μπυροκοιλου πιτσιρικα με μετρια εμφανιση" τοτε θα πηγαινουμε σε κανα χρονο και η μπριζολα που θα μας προσφερεται θα γραφει πανω 1944 και θα ειναι και με πολλα λιπη!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
επομενως θα πρεπει να ριχνουμε μια βαθμολογια στα βασικα δλδ
προσωπο
σωμα
συμπεριφορα
μασαζ
υπηρεσιες
αποδοση/τιμη
ή και σε οτι αλλο θελουμε ή νομιζουμε οτι θελει επισημανση ή ενδιαφερει τους συναθλητες
ετσι ωστε και καλυτερα να αντικατοπτριζονται αυτα που γραφουμε,
και η ενημερωση να ειναι αρτιοτερη :)

ναι.γιατι οχι?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
επομενως θα πρεπει να ριχνουμε μια βαθμολογια στα βασικα δλδ
προσωπο
σωμα
συμπεριφορα
μασαζ
υπηρεσιες
αποδοση/τιμη
ή και σε οτι αλλο θελουμε ή νομιζουμε οτι θελει επισημανση ή ενδιαφερει τους συναθλητες
ετσι ωστε και καλυτερα να αντικατοπτριζονται αυτα που γραφουμε,
και η ενημερωση να ειναι αρτιοτερη :)
ακριβώς. Να προσθέσω και συμπεριφορά τσάτσου σε περίπτωση που αρνηθείς υπηρεσίες, αν και το στράβωμα είναι προφανώς κατανοητό.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ναι σαφως.Εγω δεν το αμφισβητησα,απλα επειδη εχοντας ως δεδομενο οτι ειναι νεος στο αθλημα του ειπα ισως με λαθος τροπο οτι καλο ειναι να κρινει αφου παει σε 5,6 ακομη τουλαχιστον για να δει τί σημαινει ευχαριστηση σε ενα μασατζιδικο ελληνικο.Κοιτα να δεις τωρα δεν θα κατσω να απολογηθω κιολας επειδη αυτος το πηρε στραβα.Αν καθομαστε ολοι που παμε πρωτη φορα σε μασαζ και λεμε "πώ πώ τί ωραια μουναρα ηταν μια γιαγια 60 ετων ή μια μπυροκοιλου πιτσιρικα με μετρια εμφανιση" τοτε θα πηγαινουμε σε κανα χρονο και η μπριζολα που θα μας προσφερεται θα γραφει πανω 1944 και θα ειναι και με πολλα λιπη!
γούστα είναι αυτά. Σκέψου πως υπάρχουν μιλφάκηδες, άλλοι που θέλουνε να τους τον χώνουνε κιόλας, άλλοι που γουστάρουνε κόπρανα και ούρα, γούστα είναι. Το γεγονός πως εμάς δεν μας αρέσουνε δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουνε κι άλλα γούστα. Αυτό είναι και το ρίσκο του να θεωρήσεις πως επειδή σε 5 άρεσε κάποια θα αρέσει και σε σένα ή επειδή άρεσε σε σένα θα αρέσει και σε άλλους 10. Δεν υπάχρουνε δεδομένα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
καντο πιο λιανα αυτο διοτι ισως παρεξηγηθει :)
ακριβώς. Να προσθέσω και συμπεριφορά τσάτσου σε περίπτωση που αρνηθείς υπηρεσίες, αν και το στράβωμα είναι προφανώς κατανοητό.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γούστα είναι αυτά. Σκέψου πως υπάρχουν μιλφάκηδες, άλλοι που θέλουνε να τους τον χώνουνε κιόλας, άλλοι που γουστάρουνε κόπρανα και ούρα, γούστα είναι. Το γεγονός πως εμάς δεν μας αρέσουνε δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουνε κι άλλα γούστα. Αυτό είναι και το ρίσκο του να θεωρήσεις πως επειδή σε 5 άρεσε κάποια θα αρέσει και σε σένα ή επειδή άρεσε σε σένα θα αρέσει και σε άλλους 10. Δεν υπάχρουνε δεδομένα.

κοιτα εγω μιλαω για φυσιολογικα πραματα...........
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αγγελία στα ΝΕΑ:
ΑΒΙΑΣΤΑ!!! Αυτό το μασάζ ξυπνάει τις αισθήσεις!!! Μόνο εδώ, Χαλάνδρι... Εμφανίσιμη αισθητικός σάς περιμένει. (και έχει τα τηλέφωνα...)

Μήπως έχει πάει κανείς; Πήρα και βγήκε ένα μιλφ στο τηλέφωνο, με το όνομα Μαίρη, που μου είπε ότι κάνει όλα τα προγράμματα (70 ευρώ για μία ώρα).
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Αγγελία στα ΝΕΑ:
ΑΒΙΑΣΤΑ!!! Αυτό το μασάζ ξυπνάει τις αισθήσεις!!! Μόνο εδώ, Χαλάνδρι... Εμφανίσιμη αισθητικός σάς περιμένει. (και έχει τα τηλέφωνα...)

Μήπως έχει πάει κανείς; Πήρα και βγήκε ένα μιλφ στο τηλέφωνο, με το όνομα Μαίρη, που μου είπε ότι κάνει όλα τα προγράμματα (70 ευρώ για μία ώρα).

τι λεει ? πηγες ?  αξηζει η εκδρομη μεχρι εκει επανω ?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
:2funny:ο τρελλογιατρος που χαθηκε αραγε???
ΓΙΑΤΡΕ?
Μ ΑΚΟΥΣ?
;) ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Κι εδώ μπουκοτάζ
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Ο ΦΑΝΤΑΡΟς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΥΠΟΣΤΩ ΠΑΛΙ :jerking:
σαν ταινια παιδια θα ξετυλιξουμε το μιτο που
περιπλεκει το μυστηριο γυρω απο τα στριπ.
τι ειναι τελικα αυτο που μπορει να δει καποιος ως βαλου ορ μανι
σε ενα τετοιο μαγαζι?
εκτος να παει Φρατζη να βρει την υγεια του.
ανοικτα 24ωρου , σε συνδυασμο με τα μανιταροσπιτα μασαζερι,
τα οποια ξεπετουν και ξεπετιουνται ραγδιαια.
μη πω κατι παραπανω , προτιμηστε τα ερως για ξεχαρμανιασμα
και βουρ στη Φρατζη - Καλλιροης.
ενδυμα περιπατου.
:idiot: :idiot:
renata_dora_niki.jpg
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

[move]
420_tsipras_ok_medium.jpg
[/move[/URL]]
τα σχολια σας περικαλω πολυ οπως σπευσατε :boobies: :boobies: :boobies:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
διαβαζω το www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,36.msg715721#msg715721]μασατζιδικα που γαμας[/url] εδω και καμποση ωρα και ειμαι στην 15η απο το τελος σελιδα (καλα, εχω και προβλημα δυσλεξιας  :tooth:) και μπορει και να εχω βρει και καμια ενημερωση για τα καταστηματα παραγωγης πολιτισμου.
βασικα, γραφω εδω λοιπον για να μην καραγαμησουμε περαιτερω το εκει θρεντ..

περαν τουτου, ολη αυτη η μαλακια που αναπτυσεται περι εμπαργκο, σαμποταζ, καμποταζ και τα ρεστα ειναι για γελια και για κλαματα !!!!

σορυ παληκαρια, αλλα αυτη ειναι η αποψη μου και λεω και γιατι..

προ διετιας περιπου (ισως και λιγο παραπανω), οι μασαζερι (μιλαμε για αυτες που απτονται των ενδιαφεροντων μας, ητοι ''που γαμάς'' και ''που φραπάς'', ητο περι τις [size=16pt]35[/size] στο συνολο (παντα μιλαμε για αθηνα-πειραιας-προαστια).

σημερα, μια προχειρη λιστα που εχω, κοντευει να φιλοξενει τις [size=16pt]90[/size] και συνεχως αυξανονται !!!!

συμπερασματικα μιλαμε για αυξηση (και τί αυξηση !! για [size=16pt]3πλασιαμό[/size] μιλαμε) της ζητησης και για τον αμεσο αφουκγρασμο της αγορας απο τους/τις 'καταστηματαρχες', αφου προσωπικα ΔΕΝ εχω δει ΚΑΝΕΝΑ μαγαζι να κλεινει, αντιθετα ΟΛΑ σχεδον, κανουν χρυσες δουλειες !!!!

μιλαμε λοιπον για μια διαρκως αυξανομενη και διογκώμενη αγορα (και που μαλιστα, παντα κατα την προσωπικη μου εκτιμηση), θα συνεχισει να διογκωνεται, διοτι παντα θα εχει για πολυ κοσμο, πολλα πλεονεκτηματα να προσφερει σε σχεση με αλλες μορφες του αγοραιου ερωτα.
αρα, παπαρια μαντολες τους κλανει ενα εμπαργκο  :2funny: απο ενα σαιτ. δε λεω, το σαιτ εχει τη δυναμη του, αλλα ταυτοχρονα δειτε λιγο και πισω απο αυτο που σας πλασαρουν οι διαφοροι καλοθελητες..

εδω ο αλλος ελεγε σ ενα ποστ οτι πηγε στη ζανα να κουβεντιασει τα αιτηματα μας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και πως τον καλοδεχτηκαν τον εβαλαν στη μεση και πως οοοοοοοοολα τα τεμαχια τον κοιτουσαν με προσοχη και τον ''αφουγκραζονουσαν με περρισια σοβαροτητα'' κλπ κλπ κλπ κλπ.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποιες το εκαναν αυτο ???????? τα τεμαχια της αρπαχτης και η ζανα που εχει ξεσκιστει στα ακάποτα πηδηματα (δειτε αναφορες απο παληκαρια στις πρωτες 3-4 σελιδες του ''μασατζιδικα που γαμας'') για λιγα ευρω..
δηλαδη, η ζανα που δεν σκεφτεται ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ, καθοταν σκεπτικη και αφουγκραζοταν τα προβληματα του καταστηματος της και εν γενει του κλαδου και προσπαθουσε να κανει εναν προχειρο ετησιο ισολογισμο (σε τηλεφωνικη συννενοηση με τον διευθυντη λογιστηριου και τον chief του marketing dept) για να δει τί 'αποτελεσματα' θα βγαλει στο τελος του ετους, αν υποκυψει στα αιτηματα του συνδικατου !!!! ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σαν τον προεδρο της Γ.Σ.Ε.Ε. που πηγε στην προγραμματισμενη συσκεψη για την ετησια συλλογικη συμβαση εργασιας και ειχε απεναντι του το υπουργικο επιτελειο καθως και τον προεδρο του Σ.Ε.Β. κλπ κλπ..  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

..και μετα αυτοι τον εκαναν και υπουργο για να βγαλουν την υποχρεωση !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


τες πα, μακρυγορησα και βαρεθηκα. θα τα λεμε και στη συνεχεια..  :priest: :priest: :priest: :priest:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Σαν πολλά δεν τα βγάζεις πάτερ τα ιδρύματα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom