Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
υπαρχουν δυο τυποι ανθρωπων:
οι ωραιοι ,οι μπακιρηδες ,οι ''θετικοι''
και οι κακομοιροι,οι μιζεροι,οιταλαιπωροι,οι αρνητικοι.....Αυτοι για τους οποιους ο θανατος ειναι λυτρωση γιατι τους απαλασσει απο τη μιζερη ζωη τους.....
ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!!!!!!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
οχι χαλβα καθολου κρυψινος,η κριτικη μου ειναι ξεκαθαρη...το συγκεκριμενο τεμαχιο ειναι ο ορισμος της ξεπετας και αναγκαστηκε προφανως να αλλαξει τακτικη διοτι της την ειπανε.Εγω σε αυτες δεν δινω ουτε λεπτο του ευρω καταλαβες?το γιατι ειναι δυσκολο το μυαλουδακι σου να το κατανοησει.
βΑΛΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ....ΤΟ REWIEW...κουρασες!!!!!!!!
λογια, λογια.....
εγω εβαλα κριτικη και σου εδωσα δικαιωμα να κανεις χαβαλε....
ΕΣΥ????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
υπαρχουν δυο τυποι ανθρωπων:
οι ωραιοι ,οι μπακιρηδες ,οι ''θετικοι''
και οι κακομοιροι,οι μιζεροι,οιταλαιπωροι,οι αρνητικοι.....Αυτοι για τους οποιους ο θανατος ειναι λυτρωση γιατι τους απαλασσει απο τη μιζερη ζωη τους.....
ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!!!!!!!!

τελος παντων,ας πουμε καληνυχτα και ας παμε να παερασουμε καλα οπου και αν παμε.Αιντε καλο βραδυ.Μιση ντροπη δικη μου,μιση δικη σου.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Η εισαι ο κλασσικος τυπος του τζαμπα και του δηθεν που εχει αβαντες απο δω και απο εκει
και απολαμβανει το καμποιλικι του με ζητω και με μπραβο αλλονων....
Μαγκα δεν ξερω τι ρολο παιζεις εδω ....
για μενα εισαι ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
τελος παντων,ας πουμε καληνυχτα και ας παμε να παερασουμε καλα οπου και αν παμε.Αιντε καλο βραδυ.Μιση ντροπη δικη μου,μιση δικη σου.
Καλα τωρα παραμυθι....ολη η ντροπη δικη σου....
να εχεις το νου σου που κανεις τον κοκορα.....
εσυ εκανες τον πονηριδη  θελεις και ρεστα????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βΑΛΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ....ΤΟ REWIEW...κουρασες!!!!!!!!
λογια, λογια.....
εγω εβαλα κριτικη και σου εδωσα δικαιωμα να κανεις χαβαλε....
ΕΣΥ????

λοιπον review απο ζανοσπιτο.Επισκεψη 25/6/08 ωρα 15.00.Εθεαθησαν 3 κορασιδες η μαρινα,η ειρηνη και η ΜΠΥΡΟΚΟΙΛΩ κατερινα.Καταθεση στην κατερινα,ηταν το πιο υπεροχο ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ της μασαζοκαριερας μου.Τελειωσα με χαιδεμα της μπυροκοιλιας γιατι με εξιταρε ιδιαιτερα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
λοιπον review απο ζανοσπιτο.Επισκεψη 25/6/08 ωρα 15.00.Εθεαθησαν 3 κορασιδες η μαρινα,η ειρηνη και η ΜΠΥΡΟΚΟΙΛΩ κατερινα.Καταθεση στην κατερινα,ηταν το πιο υπεροχο ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ της μασαζοκαριερας μου.Τελειωσα με χαιδεμα της μπυροκοιλιας γιατι με εξιταρε ιδιαιτερα.
Ξεβρακωθηκες γκουρου της ....ΦΡΑΠΑΣ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε hristidis θα το κόψεις κάποια στιγμή; Και εγώ και άλλοι ξέρουμε το vaso προσωπικά. Δε ξέρω αν έχει μπλέξει σε κυκλώματα ή αν ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά αυτά που λέει μέχρι τώρα σε θέματα που ξέρω εγώ ισχύουν, εδώ και πολύ καιρό. Μπορεί να μη σου άρεσε το ύφος, αλλά μη τα ισοπεδώνεις όλα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλα τωρα παραμυθι....ολη η ντροπη δικη σου....
να εχεις το νου σου που κανεις τον κοκορα.....
εσυ εκανες τον πονηριδη   θελεις και ρεστα????

ποιον πονηριδη ρε μπετον-αρμε?αιντε τελειωνε!δεν υπαρχει λογος να συζηταμε αλλο.Αμα περπατησεις καμποσο ακομη ισως να με καταλαβεις καποια στιγμη.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε hristidis θα το κόψεις κάποια στιγμή; Και εγώ και άλλοι ξέρουμε το vaso προσωπικά. Δε ξέρω αν έχει μπλέξει σε κυκλώματα ή αν ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά αυτά που λέει μέχρι τώρα σε θέματα που ξέρω εγώ ισχύουν, εδώ και πολύ καιρό. Μπορεί να μη σου άρεσε το ύφος, αλλά μη τα ισοπεδώνεις όλα

ποια κυκλωματα ρε?το μονο κυκλωμα που θα μπορουσα να μπλεξω ειναι της εισαγωγης φραπε! :rockon:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ρε hristidis θα το κόψεις κάποια στιγμή; Και εγώ και άλλοι ξέρουμε το vaso προσωπικά. Δε ξέρω αν έχει μπλέξει σε κυκλώματα ή αν ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά αυτά που λέει μέχρι τώρα σε θέματα που ξέρω εγώ ισχύουν, εδώ και πολύ καιρό. Μπορεί να μη σου άρεσε το ύφος, αλλά μη τα ισοπεδώνεις όλα
Δεν ειπα ποτε για κυκλωματα και ουτε υπονοω κατι τετοιο....
Το και καλα τζαμπα μαγκια στυλ και οτι ποσταρε μαγκια και καλα πανω στην κριτικη μου για να το παιξει δηθεν και ετσι αυτο με τρελλανε.....
και αν εχει παει με την συγκεκριμενη που με χρεωσε οτι λεω παπαριες ας μας δειξει την κριτικη που εκανε τοτε για να βοηθησει και τους υπολοιπους.....
αλλοιως θα το ξαναπω για αλλη μια φορα ειναι πολυυυυυ τζαμπα μαγκας
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μην αρχισουμε να συνομοσιολογουμε διοτι θα περασουμε στη ζωνη του λυκοφωτος :P
Ρε hristidis θα το κόψεις κάποια στιγμή; Και εγώ και άλλοι ξέρουμε το vaso προσωπικά. Δε ξέρω αν έχει μπλέξει σε κυκλώματα ή αν ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά αυτά που λέει μέχρι τώρα σε θέματα που ξέρω εγώ ισχύουν, εδώ και πολύ καιρό. Μπορεί να μη σου άρεσε το ύφος, αλλά μη τα ισοπεδώνεις όλα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
μην αρχισουμε να συνομοσιολογουμε διοτι θα περασουμε στη ζωνη του λυκοφωτος :P
ΤΟ ΛΕΩ ΕΥΘΕΩΣ ποτε δεν ειπα για κυκλωματα ουτε υπονοησα κατι τετοιο....

      Τ Ε Λ Ο Σ
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
χριστιδη δεξου οτι σε εχει συνεπαρει ο ενθουσιασμος.
δεν αξιζει , οχι αυτη , αλλα καμια γκομενα ,
ωστε να την υπερασπιζεσαι τοσο.
μη με κανετε να της βαλω βαθμολογια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν ειπα ποτε για κυκλωματα και ουτε υπονοω κατι τετοιο....
Το και καλα τζαμπα μαγκια στυλ και οτι ποσταρε μαγκια και καλα πανω στην κριτικη μου για να το παιξει δηθεν και ετσι αυτο με τρελλανε.....
και αν εχει παει με την συγκεκριμενη που με χρεωσε οτι λεω παπαριες ας μας δειξει την κριτικη που εκανε τοτε για να βοηθησει και τους υπολοιπους.....
αλλοιως θα το ξαναπω για αλλη μια φορα ειναι πολυυυυυ τζαμπα μαγκας

ακου αγορακι μου για να τελειωνουμε,επειδη εισαι συ κομπλεξικο δεν θα στερηθω τον φραπε μου νυχτιατικα.Γυρνα πισω σου επαναλαμβανω τις σελιδες και κοιτα τί εχω γραψει και εγω για την εν λογω και καποια άλλα παιδια...δεν αμφισβητω ομως το οτι μπορει να αλλαξε ροτα με εντολη ιδιοκτητριας....και οτι περασες καλα!ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ!Απλα υπαρχουν πολυ καλυτερες απο δαυτην που θα σου προσφερουν απο μονες τους τα καλυτερα επειδη ειναι το στυλ τους οπως πρεπει και δεν "αναγκαζονται" να κανουν τιποτε οπως κανει η συγκεκριμενη.Ρωτα οποιον θες απο δω μεσα που γνωριζει...
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
χριστιδη δεξου οτι σε εχει συνεπαρει ο ενθουσιασμος.
δεν αξιζει , οχι αυτη , αλλα καμια γκομενα ,
ωστε να την υπερασπιζεσαι τοσο.
μη με κανετε να τις βαλω βαθμολογια...
Δεν υπερασπιζομαι την γκομενα, και ας βγει φιλαρακι που μου εστειλε πμ και με ρωτησε, και εγω του προτεινα ΖΑΝΑ  και ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ,και οχι αυτη.....αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν περασα πολυ καλα και οτι ητανε ξεπετα....πως θα γινει!!!!!
το υφακι του τυπυ με τρελλανε....
και οσοι με ξερουνε απο εξω καταλαβαινουν τωρα(αν διαβαζουν)πως ειμαι τωρα.......
αιντε με τους δηθεν
Ας βγει το φιλαρακι να δειξει το πμ!!!!!εγω δεν ειμαι....τσατσακι!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν υπερασπιζομαι την γκομενα, και ας βγει φιλαρακι που μου εστειλε πμ και με ρωτησε, και εγω του προτεινα ΖΑΝΑ  και ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ,και οχι αυτη.....αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν περασα πολυ καλα και οτι ητανε ξεπετα....πως θα γινει!!!!!
το υφακι του τυπυ με τρελλανε....
και οσοι με ξερουνε απο εξω καταλαβαινουν τωρα(αν διαβαζουν)πως ειμαι τωρα.......
αιντε με τους δηθεν
Ας βγει το φιλαρακι να δειξει το πμ!!!!!εγω δεν ειμαι....τσατσακι!!!!!

πώ πώ.η βλακεια ειναι ανικητη!αντε καληνυχτα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ακου αγορακι μου για να τελειωνουμε,επειδη εισαι συ κομπλεξικο δεν θα στερηθω τον φραπε μου νυχτιατικα.Γυρνα πισω σου επαναλαμβανω τις σελιδες και κοιτα τί εχω γραψει και εγω για την εν λογω και καποια άλλα παιδια...δεν αμφισβητω ομως το οτι μπορει να αλλαξε ροτα με εντολη ιδιοκτητριας....και οτι περασες καλα!ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ!Απλα υπαρχουν πολυ καλυτερες απο δαυτην που θα σου προσφερουν απο μονες τους τα καλυτερα επειδη ειναι το στυλ τους οπως πρεπει και δεν "αναγκαζονται" να κανουν τιποτε οπως κανει η συγκεκριμενη.Ρωτα οποιον θες απο δω μεσα που γνωριζει...
κομπλεξ εχει αυτος που ολα του βρωμανε και μονιμως θελει να βγαζει τους αλλους αχρηστους....
και λεγεται κατωτεροτητας!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κομπλεξ εχει αυτος που ολα του βρωμανε και μονιμως θελει να βγαζει τους αλλους αχρηστους....
και λεγεται κατωτεροτητας!!!!!

δεν σε εβγαλα αχρηστο σε καμμια περιπτωση,ουτε εχω καποιο κομπλεξ περα απο την αναζητηση φραπε την νυχτα κατι το οποιο απο μονο του αποτελει προβλημα σοβαρο ψυχολογικο,μπορει να σε εκνευρισα με το υφος μου,οκ!Αλλα σου επαναλαμβανω οτι αρχη μου ειναι να τα σκαμε σε κοπελες που μας τα προσφερουν ολα απλοχερα απο την πρωτη φορα χωρις διαθεση ξεπετας και να εχουν και ενα επιπεδο εμφανισης Α!σε οτι αφορα τις κριτικες μου δυστυχως δεν υπαρχει στο σαιτ η δυνατοτητα υποβολης κριτικων για μασαζ οποτε αν εχεις τη διαθεση να δεις κριτικες απο αλλα μελη για την εν λογω κορασιδα θα πρεπει να ψαξεις απο αρκετα ως πολυ πισω.Παντως η μεγαλη πλειοψηφια τους ειναι πολυ αρνητικες για αυτην.Αλλα σου ξαναλεω οτι αν περπατησεις και αλλου θα εχεις καλυτερη κριση και διαυγεια για το τί ειναι ενα "καλο 45λεπτο σε μασαζερι"!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom