Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
περιεργε σε ικετευω!! ξερω οτι εχεις παθος να γραψεις αλλα προσεχε και λιγο τα ορθογραφικα!! :tickedoff: :helpplea: :grin: :grin: ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
συναγωνιστες καλημερα θα τρελαθουμε  τελειως νομοιζω ακουω για θεραπευτηρια τα οποια εχουμε αναφερθη σε αυτα οτι μας πιανουν κωτσους με τα λεφτα που ζητανε και εμεις εκει δεν ξεκολαμαι με τιποτα. βαζω και τον εαυτο μου μεσα γιατι ξεφυγα και εγω μερικες φορες πρεπει να στματησει αυτο απο ολους υπαρχουν θεραπευτηρια με τα μισα ευρω και θεραπευτριες πολυ καλυτερες απο αυτες που ειναι οδυσεια και αλλου και ζητανε μονο για να δειξουν βυζι 30 ευρω η μια φραπεδια αλλα τοσα.    πρεπει συναγωνιστες να καταλαβουμε και να καταλαβουν τα ξεκολα αυτα οτι απο εμας ζουνε και για να το νιωσουν καλα αποχη διαρκειας απο τα μασαζ αυτα που το εχουν δει ελντοραντο και τραπεζα την τσεπη μας  μαυρο να πεινα σουν και αυτες και αυτοι που ειναι απο πεισω μπορουμε να το κανουμε αν μπορουμε αυτην ειναι η μαγκια μας θα μας παρακαλανε μετα αυτο ειναι σειγουρο. κεθε αποψει επι του θεμετος καλοδεχουμενη.

εχεις δικιο σε αυτο. +100000000

αλλα σκεψου και μια αλλη παραμετρο οτι πρεπει να συνεχεια να βρισκουμε νεα μπριζολαδικα. διαφορετικα τα υπαρχον με τις χαμηλες τιμες θα μεινουν μονοπωλιο ... οταν γινει αυτο και εχουν εξαλειψει τον ανταγωνισμο... θα μειωσουν την ποιοτητα και θα ανεβασουν τις τιμες ...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε hellsex θα προσπαθησω τα γραφω γρηγορα και μου ξεφευγουν μερικα δεν ημουν και ο καλυτερος στο τομεα αυτο εχω φαει ξυλο μικρος..........
 

Επισκέπτης
E οχι και gfe η Zανα ρε Iblis. Μαλλον προς το pse γερνει..
 

giorgos556

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
να φτιαξετε και ενα ποστ για μας τα νεουδια λεξικο δηλαδη για να καταλαβενουμε τις συντομογραφιες ευχαριστω...
 

Επισκέπτης

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
εμ πες το και μας μπερδεψες...

οι κινέζες δεν είναι και πολύ του γούστου μου, αν και την λεγάμενη την είχα πάρει στην Ανδρόνικου, για να δώ αν κατέχει την τέχνη του μασάζ της άπω ανατολής...
Η επόμενη κινέζα που θέλω να πάρω (για την ακρίβεια Βιετναμέζα) είναι μόνο η Katsumi! :P :rockon:
URL]]
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
κι απο οτι φαινεται ακομα μερικοι οπως εγω σε κατσαδιαζουν!!! χεχε!! :grin: :grin: :rockon:
αληθεια που εχει χαθει ο ΡΑΝΧ?? :think: :think:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
εχεις δικιο αλλα δεν παυω να εχω τις αμφιβολιες μου.
τις προαλλες που περασα ηταν τρια καινουρια.
ενα teeny , ενα ξανθο πιπινι, και αλλο ενα ξανθο,
και τα τρια μινιον , οπως ακριβως του αρεσουν.
δεν ηταν σημερα αυτα?
με την επιλογη απορησα πραγματικα.
καλυτερα να μου κανει μασαζ η Σοφια !!! [ χωρις παρεξηγηση Σοφια μου ]φιλε Ιορδανη ,διχως διαθεση για παρεξηγηση, δεν ηταν τα κοριτσια που ειπα ?
αν οχι ,ποιες ηταν?
..Eκεί ήταν...αν πήγε όμως πριν 12:30 ενδέχεται να μην τις βρήκε, ας μην τον αδικούμε...
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
αληθεια που εχει χαθει ο ΡΑΝΧ?? :think: :think:
Ήθελα να δω πόσο καιρό θα κάνατε να αντιληφτείτε την απουσία των παλαιότερων συναγωνιστών που με τα report και τα scout ενημέρωναν έγκυρα αλλά και με χιούμορ τα υπόλοιπα  μέλη. Μέχρι τώρα και μετά από δική του αίτηση δεν μπορούσα να γράψω κάτι σχετικό. Ακόμα και τα υπόλοιπα μέλη της  Dream Team των μασάζ δεν έκαναν κάποια αναφορά. Παίρνω λοιπόν την πρωτοβουλία και γράφω ως rookie της τότε Dream Team ότι εγκατέλειψε το forum για τους παρακάτω λόγους.
1. Ότι έπεφτε ψαλίδι και δεν μπορούσε να εκφραστεί ελεύθερα, και
2. Διότι του έλειπε το feeling και το αίσθημα της «οικειότητας» και του χαβαλέ που γινόταν παλαιότερα.

Μπορούμε τώρα να κάνουμε αποχαιρετιστήριο party για τον PANX και ξεκινώντας εγώ να πω ότι πραγματικά λυπήθηκα για την οριστική του απόφαση να εγκαταλείψει το forum διότι πραγματικά το χιούμορ του μου άρεσε και ελπίζω στο μέλλον να  επανέλθει ανοίγοντας νέο λογαριασμό.
Δεν λέω λοιπόν  αντίο, αλλά εις το επανειδείν (των γραπτών κειμένων)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
Ήθελα να δω πόσο καιρό θα κάνατε να αντιληφτείτε την απουσία των παλαιότερων συναγωνιστών που με τα report και τα scout ενημέρωναν έγκυρα αλλά και με χιούμορ τα υπόλοιπα  μέλη. Μέχρι τώρα και μετά από δική του αίτηση δεν μπορούσα να γράψω κάτι σχετικό. Ακόμα και τα υπόλοιπα μέλη της  Dream Team των μασάζ δεν έκαναν κάποια αναφορά. Παίρνω λοιπόν την πρωτοβουλία και γράφω ως rookie της τότε Dream Team ότι εγκατέλειψε το forum για τους παρακάτω λόγους.
1. Ότι έπεφτε ψαλίδι και δεν μπορούσε να εκφραστεί ελεύθερα, και
2. Διότι του έλειπε το feeling και το αίσθημα της «οικειότητας» και του χαβαλέ που γινόταν παλαιότερα.

Μπορούμε τώρα να κάνουμε αποχαιρετιστήριο party για τον PANX και ξεκινώντας εγώ να πω ότι πραγματικά λυπήθηκα για την οριστική του απόφαση να εγκαταλείψει το forum διότι πραγματικά το χιούμορ του μου άρεσε και ελπίζω στο μέλλον να  επανέλθει ανοίγοντας νέο λογαριασμό.
Δεν λέω λοιπόν  αντίο, αλλά εις το επανειδείν (των γραπτών κειμένων)

μίλησα εχθές μe τον PANX.
ηταν απο τα πολύ καλά μέλη του φορουμ , με χιουμορ, σωστές ενημερώσεις στα μασάζ και πάντα κόσμιος.
Τον προέτρεψα να το ξανασκεφτει και να ανοίξει νεο λογαριασμο, γιατι πραγματικά λειπει απο την παρέα.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ναι ρε γμτ!! ηταν και ελπιζω να ξαναγινει ο μεντορας μου εδω μεσα....ΟΛΟΙ θελουμε να ξαναγυρισει γιατι ειχε σπανιο χιουμορ και πολυ διακριτικος!!
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
μην κλαις αλλο , θα γινω εγω μεντορας σου.
μαζι θα προχωρησουμε στους δρομους του μασαζ. ;)

ναι ρε γμτ!! ηταν και ελπιζω να ξαναγινει ο μεντορας μου εδω μεσα....ΟΛΟΙ θελουμε να ξαναγυρισει γιατι ειχε σπανιο χιουμορ και πολυ διακριτικος!!
 

Επισκέπτης
Ρε μαγκες βρεθηκε κανενα ιδρυμα που να κανει καμια Ταυλανδεζικο μασζ ή ακομα τιποτες??

Πατερ,ανακαλυψες τιποτα για τα τεκνα σου ή τα παρατησες και θα αναγκαστουμε να τραβηξουμε για καμοια Ταυλανδη? :grin:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
τωρα που ο παπαγιωργης και ο ζερο δεν ειναι μοντ..... θα γινουν μαστερφραπεδαρ η το προνομιο ανηκει μονο στον βασο?? :think: :think: :huh: :huh: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom