Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
προσκυνω!
ευτυχως που ειστε κι εσεις εδω σεβασμιε πατερα.
θα ξεχναγα και αυτα που ηξερα.
οταν βλεπω το γαληνιο προσωπο σας,
ενας ανθος ελπιδας ανθιζει μεσα μου.
ταπεινος δουλος σας.. :)
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
προσκυνω!
ευτυχως που ειστε κι εσεις εδω σεβασμιε πατερα.
θα ξεχναγα και αυτα που ηξερα.
οταν βλεπω το γαληνιο προσωπο σας,
ενας ανθος ελπιδας ανθιζει μεσα μου.
ταπεινος δουλος σας.. :)

Είσαι εντελώς "χαοτικός" ρε φίλε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
προσκυνω!
ευτυχως που ειστε κι εσεις εδω σεβασμιε πατερα.
θα ξεχναγα και αυτα που ηξερα.
οταν βλεπω το γαληνιο προσωπο σας,
ενας ανθος ελπιδας ανθιζει μεσα μου.
ταπεινος δουλος σας.. :)
ρε συ, τί σε πιανει ρε γμτ ????

αφου υπαρχουν άλλα θρεντ που μπορουμε να παιζουμε, γιατι να γαμαμε αυτα των ενημερωσεων ????
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
σου στελνω πμ πατερ :)
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εχω να κανω μια παρακληση στους moderators. Τα μισα posts απο εδω μεσα αναφερονται σε φασεις του στυλ 'εγω δεν γαμησα΄΄, ΄πως θα γαμησω?' κλπ. αντι να αναφερουν εμπειριες απο τις κοπελες, ποιες και ποτε ειναι, τι κανουν κ.ο.κ. Κι εμεις πηγαμε σε ολα τα μασατζιδικα ψαχνοντας και χωρις μπουσουλα για το τι πρεπει να κανουμε ωστε να μη φυγουμε με το πουλι στο χερι. Προσωπικα δεν μου ετυχε ποτε σε μασατζιδικο απο τα γνωστα που γαμας να φυγω απρακτος. Αλλο βεβαια αν δεν περασα καλα και για αυτο βεβαια αξιζει να ενημερωσω τους συναθλητες μεσω του σαιτ. Θα παρακαλουσα τους διαχειριστες αυτα τα posts να διαγραφονται ή να μπουν σε αλλο topic και να μεινει αυτο καθαρα ενημερωτικο. Ας βρουνε μονοι τους οι απρακτοι τι φταιει και δεν πηδανε εκει οπου ολοι οι αλλοι τον ριχνουνε. Και το χειροτερο ειναι οτι επειδη καποιοι δεν τα καταφερνουνε νομιζουν οτι ετσι ειναι ο κανονας. Αυτα...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Εχω να κανω μια παρακληση στους moderators. Τα μισα posts απο εδω μεσα αναφερονται σε φασεις του στυλ 'εγω δεν γαμησα΄΄, ΄πως θα γαμησω?' κλπ. αντι να αναφερουν εμπειριες απο τις κοπελες, ποιες και ποτε ειναι, τι κανουν κ.ο.κ. Κι εμεις πηγαμε σε ολα τα μασατζιδικα ψαχνοντας και χωρις μπουσουλα για το τι πρεπει να κανουμε ωστε να μη φυγουμε με το πουλι στο χερι. Προσωπικα δεν μου ετυχε ποτε σε μασατζιδικο απο τα γνωστα που γαμας να φυγω απρακτος. Αλλο βεβαια αν δεν περασα καλα και για αυτο βεβαια αξιζει να ενημερωσω τους συναθλητες μεσω του σαιτ. Θα παρακαλουσα τους διαχειριστες αυτα τα posts να διαγραφονται ή να μπουν σε αλλο topic και να μεινει αυτο καθαρα ενημερωτικο. Ας βρουνε μονοι τους οι απρακτοι τι φταιει και δεν πηδανε εκει οπου ολοι οι αλλοι τον ριχνουνε. Και το χειροτερο ειναι οτι επειδη καποιοι δεν τα καταφερνουνε νομιζουν οτι ετσι ειναι ο κανονας. Αυτα...
Συναδερφε υπαρχει ηδη αλλο θρεντ αλλο αν καποιοι το αγνοουν!Συμφωνω με οσα λες αλλα δεν μπορον οι μοντ να γινουν μπατσοι και ντεντεκτιβ! :grin: (μην πω ντανταδες!)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τα δυο τελευταια ποστ ηρθαν εδω, καθως δεν αφορουν πληροφοριες ή ενημερωσεις..
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Δεσποτα βλεπω πηρες το θυμιατο και αρχισες τους ξορκισμους!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ΘΕΛΩ μεταγραφη της Μαρσι  (απο Στουρναρη) στο Ζανοσπιτο.
Ζηταω πολλα?
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Μετά από μασσαζ μ΄έπιασε τρελή φαγούρα.. Λέτε το λάδι νάταν ορυκτέλαιο από την Ουκρανία? xaxaxaxa
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
λαδι εννοειταιιιι
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες εχετε σκεφτει ποσα μπαζα συντηρουμε; δε μαζευομαστε λεω εγω να ανοιξουμε ενα σουπερ μαγαζακι με οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη;
 

Επισκέπτης
κ μετα να δεις την καθε καιτη γιουλη κτλ πωσ θα καταλαβουν ποσο αξια ειχαν τα ευρωπουλακια μας που τα πεταμε σα μαλακες. σκεφτειτε ποσα φραγκα εχει χαλασει ο καθενας σ αυτο το σπορ κ αντι να μας εχουν σα θεους που τα ταιζουμε μας περνανε για λυγουρια κ καμια φορα μας σερβιρουν τις γιαγιαδες μας για μασερ. ελεος πια. η θα αρχισουν να μας σεβονται η θα πεινασουν.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παπαγιωργη εσυ σαν αρχηγος τι λες;
πρωτον, δεν ειμαι αρχηγος.
δευτερον, μου αρεσει να ειμαι μονο πελατης.
τριτον, μετεφερα εδω τα ποστ για να μη χαλαει το αλλο θρεντ..
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Εμπρός για την ίδρυση του 1ου εν Ελλάδι, συλλόγου μασαζόφιλων.  :dancing:  :dancing:
 

Επισκέπτης
ΠΑΤΕΡ !!!!!!!!

Χρειαζομαι αμεσα εξορκισμο για να κοψω τις πουτανες!!!
Δεχεσαι ραντεβου κατ οικον? Πιστωτικη καρτα?


 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
συναγωνιστες καλημερα θα τρελαθουμε  τελειως νομοιζω ακουω για θεραπευτηρια τα οποια εχουμε αναφερθη σε αυτα οτι μας πιανουν κωτσους με τα λεφτα που ζητανε και εμεις εκει δεν ξεκολαμαι με τιποτα. βαζω και τον εαυτο μου μεσα γιατι ξεφυγα και εγω μερικες φορες πρεπει να στματησει αυτο απο ολους υπαρχουν θεραπευτηρια με τα μισα ευρω και θεραπευτριες πολυ καλυτερες απο αυτες που ειναι οδυσεια και αλλου και ζητανε μονο για να δειξουν βυζι 30 ευρω η μια φραπεδια αλλα τοσα.    πρεπει συναγωνιστες να καταλαβουμε και να καταλαβουν τα ξεκολα αυτα οτι απο εμας ζουνε και για να το νιωσουν καλα αποχη διαρκειας απο τα μασαζ αυτα που το εχουν δει ελντοραντο και τραπεζα την τσεπη μας  μαυρο να πεινα σουν και αυτες και αυτοι που ειναι απο πεισω μπορουμε να το κανουμε αν μπορουμε αυτην ειναι η μαγκια μας θα μας παρακαλανε μετα αυτο ειναι σειγουρο. κεθε αποψει επι του θεμετος καλοδεχουμενη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom