Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
βεβαιως,εχεις δικιο ,και που να δεις και το 667ο που εγραψα σημερα Τριτη 13 του μηνα,
αφου χαιδεψα τις 666 μαυρες γατες μου.
Το 666 ο μήνυμα σου δεν ήταν και το πιο επιτυχημένο  :tickedoff:... αλλωστε μονο εσυ καταλαβες ότι τους δικαιολόγησα... διαβολικο ε? ;)
Εσυ δηλαδη πιστευεις οτι δεν τους δικαιολογεις με τα γραφομενα σου?
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βεβαιως,εχεις δικιο ,και που να δεις και το 667ο που εγραψα σημερα Τριτη 13 του μηνα,
αφου χαιδεψα τις 666 μαυρες γατες μου.Εσυ δηλαδη πιστευεις οτι δεν τους δικαιολογεις με τα γραφομενα σου?
Καλά ρε φίλε εγω έψαξα μια καλη δικαιολογία για σένα στους άλλους... ΟΚ είναι θέμα νοημοσύνης λοιπον...κανένα πρόβλημα. :)
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θεμα νοημοσυνης, οπως το λες.. :2funny: :2funny:
Κατα συνέπεια όταν καποιος σου πει: ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΣΑΝΤΙΡΙ...εσύ θα του απαντήσεις "Μεγάλε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... :think:" άρα  έχεις δίκιο ... καλή συνέχεια...  :jerking:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ρε αδερφε , πας καλα?
ελληνικα διαβαζεις?
διαβασε σε παρακαλω μια σελιδα πισω να δεις τι εχει ειπωθει.
ελα σε παρακαλω τωρα.
Κατα συνέπεια όταν καποιος σου πει: ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΣΑΝΤΙΡΙ...εσύ θα του απαντήσεις "Μεγάλε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... :think:" άρα   έχεις δίκιο ... καλή συνέχεια...  :jerking:
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε αδερφε , πας καλα?
ελληνικα διαβαζεις?
διαβασε σε παρακαλω μια σελιδα πισω να δεις τι εχει ειπωθει.
ελα σε παρακαλω τωρα.

Δηλαδή να διαβάσω αυτό που έγραψα εγώ ... και όχι να καταλάβεις έσυ τι εγραψα ( που είναι ξεκάθαρο ) εγώ? Ωχου ρεσιταλ απόψε  :S :S  :S  :helpplea: :helpplea: :helpplea:  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: (και δεν σου άρεσε που σε δικαιόλογησα ... τέλοσπαντων )  :huh: ( για την ιστορία του θέματος μάλλον συμφωνούμε...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
φιλε , εγραψες "Το μαγαζι έχει την λογική του τσαντιριού ... για να μπορεί να ξεστηθεί γρήγορα"
δεν ξερω αν καταλαβαινεις οτι αυτο ακουγεται "καπως",
ειναι σαν να δικαιολογεις το γεγονος που παραθεσε ο φιλος 21 grams.

τωρα οσον αφορα το να με δικαιολογησεις, μονο εσυ ξερεις σε τι και γιατι χρειαζομαι δικαιολογηση.

Δηλαδή να διαβάσω αυτό που έγραψα εγώ ... και όχι να καταλάβεις έσυ τι εγραψα ( που είναι ξεκάθαρο ) εγώ? Ωχου ρεσιταλ απόψε  :S :S  :S  :helpplea: :helpplea: :helpplea:  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: (και δεν σου άρεσε που σε δικαιόλογησα ... τέλοσπαντων )  :huh: ( για την ιστορία του θέματος μάλλον συμφωνούμε...
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε , εγραψες "Το μαγαζι έχει την λογική του τσαντιριού ... για να μπορεί να ξεστηθεί γρήγορα"
δεν ξερω αν καταλαβαινεις οτι αυτο ακουγεται "καπως",
ειναι σαν να δικαιολογεις το γεγονος που παραθεσε ο φιλος 21 grams.

τωρα οσον αφορα το να με δικαιολογησεις, μονο εσυ ξερεις σε τι και γιατι χρειαζομαι δικαιολογηση.

εγω και άλλα 46681 μέλη ...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  άκυρο 46680 εσένα σε ξέχασα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε , εγραψες "Το μαγαζι έχει την λογική του τσαντιριού ... για να μπορεί να ξεστηθεί γρήγορα"
δεν ξερω αν καταλαβαινεις οτι αυτο ακουγεται "καπως",
ειναι σαν να δικαιολογεις το γεγονος που παραθεσε ο φιλος 21 grams.


Γιατί δεν διαβάζεις ότι γράφω και ακούς ότι νομίζεις ότι "ακούγεται";;;;... Ο 21 grams καλά τα είπε ... 
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
κοιταξε να δεισ φιλε. το μασαζ για τους περισσοτερους εδω μεσα ειναι μια "ιεροτελεστια" η οποια εχει την καυλα της απο τη στιγμη που θα διαλεξεις τη κοπελα και θα μπεις για ντους εως τη στιγμη που θα φυγεις χαλαρωμενος και καθαρος. οι περισσοτεροι εδω εχουν ξοδεψει αρκετο χρονο και χρημα και πιστεψε με δεν σκεφτονται να τελειωσει το μασαζακι στο πενταλεπτο και να ριξουν ενα περιποιημενο! 
για αυτο τοσο καιρο καθομαστε και μαλακιζομαστε παρεχοντας πληροφοριες του τυπου , μαγαζια ξεπετα στο 20λεπτο, λαδι για μαυρισμα η τηγανισμα ,καθαριοτητα και να κραταμε μια σταθερη αξια. δηλαδη οι σιτιτουραδες που χαλανε 250 για μια ωρα ,αν τους βγει μαπα τι κανουν αυτοκτονουν?
σιγουρα και σε μας δεν αρεσει το να φυγουμε απραγοι απο ενα μαγαζι αλλα δεν γινεται οπου παμε να φευγουμε κερδισμενοι, και σιγουρα ειναι ενα ακριβο σπορ. παιζεις η μενεις απ'εξω.
αλλωστε γι'αυτο λεγονται μασατζιδικα και οχι μπουρδελα, ασχετα αν και τα δυο πουλανε το ιδιο προιον.
δεν το γραφω μονο για σενα αλλα με την ευκαιρια να το διαβαζουν και οι νεοι φιλοι.
παντα φιλικα, και ελπιζω να αντιπροσωπευω την πλειοψηφια των συναγωνιστων!




το τι συμβολιζει το μασαζ φιλε μου για σενα και τους υπολοιπους αλλα και τον οποιονδηποτε ειναι σεβαστο και κατανοητο.
αποκει και υστερα εγω ζηταω συγκεκριμενες υπηρεσιες και αν δε ξερω εκ των προτερων για το αν θα τις εχω τοτε δε μενω και φευγω. ετσι απλα.εγω ηθελα να εχω μασαζ και μετα να ριξω και ενα ωραιοτατο πουτσο!απο τι στιγμη που δεν γινεται
δε θα τα βαψω και μαυρα ;)γιαυτο και πηγα στο στουντιακι πιο πανω και  γαμησα!τωρα αν καποιους απο εσας δεν τους ενοχλει η αβεβαιοτητα για το αν θα γαμησουν ειναι αναφερετο δικαιωμα σας και καλα κανετε!!! οπως τη βρισκει κανεις μαγκες!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
συμφωνουμε στο "εχει λογικη τσαντιριου". ( τελεία )
αν ξερεις ελληνικα , λεγοντας "για να μπορει να ξεστηθει γρηγορα"
δικαιολογεις το statement .
αλλα τι να λεμε τωρα...
φιλε , εγραψες "Το μαγαζι έχει την λογική του τσαντιριού ... για να μπορεί να ξεστηθεί γρήγορα"
δεν ξερω αν καταλαβαινεις οτι αυτο ακουγεται "καπως",
ειναι σαν να δικαιολογεις το γεγονος που παραθεσε ο φιλος 21 grams.


Γιατί δεν διαβάζεις ότι γράφω και ακούς ότι νομίζεις ότι "ακούγεται";;;;... Ο 21 grams καλά τα είπε ... 
 

Επισκέπτης
το τι συμβολιζει το μασαζ φιλε μου για σενα και τους υπολοιπους αλλα και τον οποιονδηποτε ειναι σεβαστο και κατανοητο.
αποκει και υστερα εγω ζηταω συγκεκριμενες υπηρεσιες και αν δε ξερω εκ των προτερων για το αν θα τις εχω τοτε δε μενω και φευγω. ετσι απλα.εγω ηθελα να εχω μασαζ και μετα να ριξω και ενα ωραιοτατο πουτσο!απο τι στιγμη που δεν γινεται
δε θα τα βαψω και μαυρα ;)γιαυτο και πηγα στο στουντιακι πιο πανω και  γαμησα!τωρα αν καποιους απο εσας δεν τους ενοχλει η αβεβαιοτητα για το αν θα γαμησουν ειναι αναφερετο δικαιωμα σας και καλα κανετε!!! οπως τη βρισκει κανεις μαγκες!!!!!

εννοειτε οπως τη βρισκει κανεις και εννοειτε οτι ολοι να γαμησουμε θελουμε. αλλα το θεμα ειναι να γαμησουμε οσο πιο καλα γινεται.δηλαδη , με την ησυχια μας , με τη πετσετουλα μας και με τα ωραια τα μουνακια που προσωπικα πιστευω οτι εκει μειονεκτουν τα μασαζ και οτι τα στουντιο εχουν πιο μουνους. δεν πειραζει ας ειναι.
εγω θα σου ειχα προτεινει να πας σε καποιο αλλ μαγαζι γιατι και σε μενα την ιδια ανκριση κανει και εννοειται πως δεν θελω να καψω τα φραγκα μου, αλλα αμα ειχε κανα τρελο κομματι θα ρισκαρα, και αυτη ειναι η διαφορα. μαλλον θα πρεπει να σε στειλω συστημενο  ;)
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνουμε στο "εχει λογικη τσαντιριου". ( τελεία )
αν ξερεις ελληνικα , λεγοντας "για να μπορει να ξεστηθει γρηγορα"
δικαιολογεις το statement .
αλλα τι να λεμε τωρα...

Δεν θα παίξω το παιχνίδι σου " Αλλα λέω στην θεια μου άλλα ακούν τα αυτιά μου" ότι καταλαβες ,καταλαβες και δεν με νοιαζει... άλλωστε ότι και να σου πω οτι θές θα ακούσεις :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:.. Αφου καταλαβες μέχρι το τσαντίρι ... ώρα για  :sleeping:. αυριο τα υπόλοιπα. Το θέμα μας είναι "Μασατζίδικα που γαμάς" και όχι "λογική που γαμας"... Τέλος
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ποιο παιχνιδι βρε vizolagnos?
απλα ελληνικα, μπορεις να μου πεις [size=12pt]που και γιατι χρειαζομαι δικαιολογηση?[/size]
μη σε χαρακτηρισω , γιατι πρεπει να πας και για υπνο...
μην κουραζεις το μυαλουδακι σου πολυ ,
και μας παθεις τιποτα,
και μετα ψαχνουμε να βρουμε καινουριο φρουτο.
Δεν θα παίξω το παιχνίδι σου " Αλλα λέω στην θεια μου άλλα ακούν τα αυτιά μου" ότι καταλαβες ,καταλαβες και δεν με νοιαζει... άλλωστε ότι και να σου πω οτι θές θα ακούσεις :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:.. Αφου καταλαβες μέχρι το τσαντίρι ... ώρα για  :sleeping:. αυριο τα υπόλοιπα. Το θέμα μας είναι "Μασατζίδικα που γαμάς" και όχι "λογική που γαμας"... Τέλος
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παρακαλώ ΜΗΝ ΚΛΑΝΕΤΕ ... (άσε που κάποιοι θα καταλάβουν θέλουν και αντε να εξηγείς...) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
15 off-topic ποστ σβηστηκαν. φιλε iblis ξεκίνα παλι να παιρνεις τα φαρμακα σου ή ελεγξε την ημερομηνια ληξης..


ευλογησον


edit: αλλα περιπου 20 ποστ ηρθαν εδω απο το ''μασατζιδικα που γαμας'' για να ερθει στα ισα του και εκεινο το θρεντ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom