Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

katalagaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Τι λεει φιλε η oliga?? Απο εμφανιση αξιζει και απο υπηρεσιες? Μου φαινεται πολυ πανω απο 30
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
211
Like
237
Πόντοι
21
Σε όλα θεά. Άσε που δεν άφησε ούτε σταγόνα...
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Μέχρι και η Ανγκελίνα έφυγε από την πόλη ...  :headbang:

:happy: :smiley6600:
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Την ήπιαμε τη πορτοκαλάδα πάλι φίλος!!!!!!  :)
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά, φίλε tsikisti αν δεν σου κάνει κόπο στείλε μου και εμένα το τηλ της ρωσίδας σε pm. Υπάρχει κάτι άλλο εδώ Ηράκλειο που να αξίζει?
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Καλησπέρα παιδιά, φίλε tsikisti αν δεν σου κάνει κόπο στείλε μου και εμένα το τηλ της ρωσίδας σε pm. Υπάρχει κάτι άλλο εδώ Ηράκλειο που να αξίζει?
Ε αν δεν κανει κοπο πασαρε το και απο εδω,
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
τελικα το τηλ της ρωσιδας το βρηκε κανεις??? αν το εχει κανεις ας στειλει./... ευχαριστωωωωωω
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
Παιδιά έχει κανεις το τηλ της Ρωσίδας?Ο τσικιστης δε μου απάντησε γι'αυτό ρωταω αν τοχει δώσει σε άλλο συναγωνιστή.Τωρα γενικά για μασάζ στη πολη σε μια Μαρία στην αμμουδαρα έκανα επίσκεψη σχετικά πρόσφατα κ έμεινα πολύ ικανοποιημενος.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Παιδιά έχει κανεις το τηλ της Ρωσίδας?Ο τσικιστης δε μου απάντησε γι'αυτό ρωταω αν τοχει δώσει σε άλλο συναγωνιστή.Τωρα γενικά για μασάζ στη πολη σε μια Μαρία στην αμμουδαρα έκανα επίσκεψη σχετικά πρόσφατα κ έμεινα πολύ ικανοποιημενος.
Μπορεις να πεις λεπτομεριες για Μαρια, και κυριως τηλ επαφης;
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Παιδιά έχει κανεις το τηλ της Ρωσίδας?Ο τσικιστης δε μου απάντησε γι'αυτό ρωταω αν τοχει δώσει σε άλλο συναγωνιστή.Τωρα γενικά για μασάζ στη πολη σε μια Μαρία στην αμμουδαρα έκανα επίσκεψη σχετικά πρόσφατα κ έμεινα πολύ ικανοποιημενος.
Eπίσκεψη εχθές το μεσημέρι στη Μαρία αν λέμε την ίδια ξανθιά γύρω στα 35 πολύ καθαρή άνεση χρόνου και δεν αφήνει σταγόνα έξω συν ότι κάνει και ένα χαλαρό μασαζάκι. Αξίζε
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Eπίσκεψη εχθές το μεσημέρι στη Μαρία αν λέμε την ίδια ξανθιά γύρω στα 35 πολύ καθαρή άνεση χρόνου και δεν αφήνει σταγόνα έξω συν ότι κάνει και ένα χαλαρό μασαζάκι. Αξίζε

Τηλ πως βρίσκουμε φίλε; Πόσα σου πήρε;
 

Kam87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Πριν περίπου 10 μέρες επισκέφθηκα μια κυρία από Καζακστάν για μασάζ σε μια παράλληλη της Μίνωος στην Θέρισο .θέλω να σας πω ότι κάνει καλό μασάζ για χαλάρωση όμως μιλάει πολύ .στο τέλος μου έκανε και ένα καλό φραπέ για χαλάρωση. Από εμφάνιση και χώρο δεν σε τραβάει . αλλά για μασάζ το έχει
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Δώστε στοιχεία παραπάνω εσείς που βρήκατε κάτι καλό. Δυστυχώς εγώ μόνο σε μούφες πέφτω
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς τη παρακάτω αγγελία Μαρία μελαχρινή από αμμουδάρα, είχα δοκιμάσει το καλοκαίρι αλλά ότι να ναι είχαμε κλείσει ραντεβού και δεν σήκωνε το τηλέφωνο μετά. Από υπηρεσίες αν ξέρει κάποιος

Προσωπική αγγελία είμαι ανεξάρτητη Ελληνίδα, γοητευτική ευχάριστη διακριτική κ πολύ καθαρή με φυσικό στήθος βελούδινο κορμί. Προσφέρω παρέα με συνδυασμό αισθησιασμού κ χαλάρωσης.
 

Kam87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά δεν μπορώ να στείλω προσωπικό μύνημα την αγγελία την βρήκα από κρητικές αγγελίες . προσοχή για την εκτόνωση της το είπα κατευθείαν από τηλ . Τέλος το ξανά λέω ο χώρος και αυτή δεν λένε πολλά μόνο το μασάζ της αξίζει
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Αν θέλεις φίλε μου κάνε ένα copy-paste την αγγελία ώστε να καταλάβουμε για ποια λές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom