Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549

Gangsterski

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
Παιδιά θα ήταν καλύτερα να μην επεκτείνουμε την συζήτηση για την Στεφανια σε αυτό το νήμα, πάει πολύ . Αν θέλετε να της στέλνετε προσωπικό μήνυμα. Ας αφήσουμε το υπόλοιπο κομμάτι μπας και παρουσιαστεί και κάτι νέο!! Ωραία η προώθηση της και καλές υπηρεσίες αλλα μέχρι εκεί!!! Εσείς τι λέτε; Το νήμα θα λεγόταν Μασαζ Στεφανια
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Παιδιά θα ήταν καλύτερα να μην επεκτείνουμε την συζήτηση για την Στεφανια σε αυτό το νήμα, πάει πολύ . Αν θέλετε να της στέλνετε προσωπικό μήνυμα. Ας αφήσουμε το υπόλοιπο κομμάτι μπας και παρουσιαστεί και κάτι νέο!! Ωραία η προώθηση της και καλές υπηρεσίες αλλα μέχρι εκεί!!! Εσείς τι λέτε; Το νήμα θα λεγόταν Μασαζ Στεφανια
Ε ναι αν υπήρχε κ κάτι αξιόλογο για να ασχοληθειτε στο νεκρό νήμα ,πολύ ευχαρίστως ...Αλλά δεν νομίζω παρότι το Ηράκλειο είναι μεγάλη πόλη..Εσείς νομίζω ότι το λέγατε σε παλιότερες δημοσιεύσεις..Κ αν λες για τον προηγούμενο φίλο ,δεν νομίζω ότι είναι κακό που ρώτησε!!
 
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Παιδιά θα ήταν καλύτερα να μην επεκτείνουμε την συζήτηση για την Στεφανια σε αυτό το νήμα, πάει πολύ . Αν θέλετε να της στέλνετε προσωπικό μήνυμα. Ας αφήσουμε το υπόλοιπο κομμάτι μπας και παρουσιαστεί και κάτι νέο!! Ωραία η προώθηση της και καλές υπηρεσίες αλλα μέχρι εκεί!!! Εσείς τι λέτε; Το νήμα θα λεγόταν Μασαζ Στεφανια
Σιγά ρε φίλε που μας πεις και που θα μιλάμε με τον καθέναν
 

Gangsterski

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
Ε ναι αν υπήρχε κ κάτι αξιόλογο για να ασχοληθειτε στο νεκρό νήμα ,πολύ ευχαρίστως ...Αλλά δεν νομίζω παρότι το Ηράκλειο είναι μεγάλη πόλη..Εσείς νομίζω ότι το λέγατε σε παλιότερες δημοσιεύσεις..Κ αν λες για τον προηγούμενο φίλο ,δεν νομίζω ότι είναι κακό που ρώτησε!!
Με παρεξηγήσατε απλά έλεγα εάν θέλανε να μιλάνε στην στεφάνια κατευθείαν προσωπικό μυνημα όχι συζήτηση εδώ υπάρχουμε κ ‘μείς οι άλλοι που δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε μέρα επι βδομαδες τα ίδια κ τα ίδια στο νήμα γιατί έχει χαθεί ο σκοπός της αναζήτησης ( και κάτι ακόμη είμαι καινούργιος εδώ, δεν έχω ιστορικό στο site)
 

Tirbouson

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά πέρα από τη Στεφανία κάτι άλλο σε μασάζ παίζει? Κάποια κοπέλα να έρχεται σε σπίτι και να προσφέρει ανάλογες υπηρεσίες? Κάτι διάβαζα πιο πίσω για diamonds massage , δώστε τα φώτα σας παρακαλώ ψάχνω για μπάτσελορ
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Με παρεξηγήσατε απλά έλεγα εάν θέλανε να μιλάνε στην στεφάνια κατευθείαν προσωπικό μυνημα όχι συζήτηση εδώ υπάρχουμε κ ‘μείς οι άλλοι που δεν μπορούμε να βλέπουμε κάθε μέρα επι βδομαδες τα ίδια κ τα ίδια στο νήμα γιατί έχει χαθεί ο σκοπός της αναζήτησης ( και κάτι ακόμη είμαι καινούργιος εδώ, δεν έχω ιστορικό στο site)
Μην ανησυχείς,έχω φύγει από Κρήτη εξάλλου όποτε δεν θα βλέπεις νέα μου εδώ για πολύ καιρό.. απλά ήμουν για λίγες μέρες εκεί κ υπήρχε νόημα προβολής κ ενημέρωσης πόσες μέρες θα παραμείνω κ αν είμαι ακόμα εκει..μιας κ γι'αυτό είναι η καταχώριση μασάζ στο Ηράκλειο.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
997
Πόντοι
81
Έχει κανείς να προτείνει τίποτα καλό για μασάζ? Έχουμε αρχίσει να βαριόμαστε τα ίδια και τα ίδια....
Μία Ελληνίδα που είναι στο Γάζι αλλά όχι η Αιμιλία έχει πάει κανείς....
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα για ένα μασάζ στο κάνε σεξ από Ελληνίδες κοπελες έχει κανείς άποψη? Έχει πάει κανείς;
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
537
Like
797
Πόντοι
86
Καλησπέρα για ένα μασάζ στο κάνε σεξ από Ελληνίδες κοπελες έχει κανείς άποψη? Έχει πάει κανείς;
Μακριά, δες εδώ
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Μακριά, δες εδώ
Οκ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ. Γιατί αν στείλεις βαιπερ σου στέλνουν κάτι φώτο απίστευτες γιαυτό παταξενευτικα. Και πάλι ευχαριστώ
 

Mannam

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
33
Like
38
Πόντοι
0
Μία Ελληνίδα που είναι στο Γάζι αλλά όχι η Αιμιλία έχει πάει κανείς....
Έχω πάει σε μία κάποια στιγμή. Ελληνίδα ψηλή. Μέτριο μασάζ και μέτρια πιπα ακα. Νομίζω έδωσα 50, ίσως και 40, δεν θυμάμαι καλά. Αν ήθελα κάναμε και σεξ αλλά φαντάστηκα ότι θα ήταν μέτριο κι αυτό, οπότε δεν.... Και ήθελε 70 αν δεν κάνω λάθος... Αυτά. Αν σε βοηθάει νομίζω ήταν στο τέλος της αμμουδαρας δεξιά σε ένα στενό προς την παραλία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Atmj

Mannam

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
33
Like
38
Πόντοι
0
Σε μερικές μέρες θα ανέβω Αθήνα για δουλειά. Θα κάτσω κάνα τριήμερο. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό και δοκιμασμένο; Είτε σε μασάζ είτε σε βίζιτα....Είτε σε χώρο μου είτε σε χώρο της. Κατά προτίμηση Β.Π. Και να είναι λογικό σε τιμή. Όχι τύπου 150+ εσκορταρες. Thanks
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα..ξερετε καμια να ερχεται κατ οικον για μασαζ η σεξ? εκτος απο τις εσκορτ των 200ευρω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.680
Like
14.089
Πόντοι
3.506
Σε μερικές μέρες θα ανέβω Αθήνα για δουλειά. Θα κάτσω κάνα τριήμερο. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό και δοκιμασμένο; Είτε σε μασάζ είτε σε βίζιτα....Είτε σε χώρο μου είτε σε χώρο της. Κατά προτίμηση Β.Π. Και να είναι λογικό σε τιμή. Όχι τύπου 150+ εσκορταρες. Thanks
Καλησπέρα φίλε μου ! Θα σου πρότεινα να επισκεφθείς την Στεφανία (μασάζ), έχει δικό της χώρο στα Β.Π. Παραπάνω στην σελίδα θα βρεις τα στοιχεία επικοινωνίας της ! :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mannam

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
33
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου ! Θα σου πρότεινα να επισκεφθείς την Στεφανία (μασάζ), έχει δικό της χώρο στα Β.Π. Παραπάνω στην σελίδα θα βρεις τα στοιχεία επικοινωνίας της ! :hi:
Καλησπέρα. Εννοείς την Στεφανία την γνωστή; Κοκκίνη, Αγ.Πελαγία κτλ; Την έχω επισκεφθεί και το ευχαριστήθηκα. Απλά έλεγα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο.
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα ξέρει κανείς κανένα καλό μασάζ στα Χανιά;
 

Debussy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2021
Μηνύματα
54
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
280
Καλησπέρα. Εννοείς την Στεφανία την γνωστή; Κοκκίνη, Αγ.Πελαγία κτλ; Την έχω επισκεφθεί και το ευχαριστήθηκα. Απλά έλεγα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο.

Σου άρεσε η Στεφανία; Υποθέτω ότι περισσότερο αναφέρεσαι στο μασάζ γιατί από σώμα δεν λέει και πολλά. Την σώζει βέβαια η ηλικία της και ότι είναι Ελληνίδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom