Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
537
Like
797
Πόντοι
86
Καλή σας μέρα!
Μετά από ιδιαίτερη αναζήτηση κ περίσκεψη..
Λοιπόν προσθέτω 5-9(4 βραδια) Airbnb κάτω Γούρνες κ ελπίζω να είναι οκ σαν απόσταση!
Ισχύει κανονικά κ το Airbnb Αγία Πελαγία 9-19 :*
Ποιός ο λόγος κουκλάρα μου να κλείσεις πριν πας στην Αγία Πελαγία πάλι εκτός Ηρακλείου. Αμμουδαρα θα ηταν ιδανικά. Εμένα πχ με βολευει πιο πολυ Αγία Πελαγία παρά Γούρνες που ειναι απο την άλλη πλευρά της πόλεως. Κάποιοι εχουν προβλημα μην τους δουνε και το σεβομαι. Θα μπορουσες να ερθεις λιγες μερες Αμμουδαρα για εμας που δεν εχουμε τετοιο θεμα και στην συνέχεια Αγια Πελαγια για οσους θελουν διακριτικότητα.

Όπως και να 'χει χαίρομαι που θα ξανάρθεις!:smiling-face-with-heart-eyes:
 
Τελευταία τροποποίηση:

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Ποιός ο λόγος κουκλάρα μου να κλείσεις πριν πας στην Αγία Πελαγία πάλι εκτός Ηρακλείου. Αμμουδαρα θα ηταν ιδανικά. Εμένα πχ με βολευει πιο πολυ Αγία Πελαγία παρά Γούρνες που ειναι απο την άλλη πλευρά της πόλεως. Κάποιοι εχουν προβλημα μην τους δουνε και το σεβομαι. Θα μπορουσες να ερθεις λιγες μερες Αμμουδαρα για εμας που δεν εχουμε τετοιο θεμα και στην συνέχεια Αγια Πελαγια για οσους θελουν διακριτικότητα.

Όπως και να 'χει χαίρομαι που θα ξανάρθεις!:smiling-face-with-heart-eyes:
Αγάπη καταρχάς δεν βρήκα κάτι του γούστου μου για διαμονή στην Αμμουδάρα κ πίστεψε με έψαξα αρκετά.
Η διακριτικότητα για μένα είναι προτεραιότητα για ν λειτουργήσω με άνεση κ να δημιουργηθεί η κατάλληλη ατμόσφαιρα σε κάθε συνάντηση..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Καλησπέρα σας από Γούβες!
 

Συνημμένα

  • IMG_20220905_204029.jpg
    IMG_20220905_204029.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 126

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
997
Πόντοι
81
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Μάγκες εσείς που κάποιοι λογικά είναι πιο έμπειροι.... τί είναι αυτό το edging που προσφέρει η κυρία?
Αν κ δεν το έχω πράξει ακόμα με την Στεφάνια στην Αθήνα ,(που να προλάβω άλλωστε σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα),είναι διακεκομμένη εκτόνωση ... Δηλαδή καθυστερείς με την τεχνική αυτή να τελειωσεις ,αλλά όταν γίνει ,βιώνεις αισθήματα που θα σε κλονίσουν ...Έτσι μου το έχει περιγράψει φίλος .Η ίδια η κοπέλα θα απαντήσει καλύτερα και με πιο σωστή ορολογία.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Αν κ δεν το έχω πράξει ακόμα με την Στεφάνια στην Αθήνα ,(που να προλάβω άλλωστε σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα),είναι διακεκομμένη εκτόνωση ... Δηλαδή καθυστερείς με την τεχνική αυτή να τελειωσεις ,αλλά όταν γίνει ,βιώνεις αισθήματα που θα σε κλονίσουν ...Έτσι μου το έχει περιγράψει φίλος .Η ίδια η κοπέλα θα απαντήσει καλύτερα και με πιο σωστή ορολογία.
Παίζει όμως πολύ έντονη αλλαγή κ αύξηση της έντασης του ερεθισμού.Αν δεν κάνω λάθος
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
389
Like
1.735
Πόντοι
201
Επίσκεψη στην Στεφάνια χθες. Πήρα το πρόγραμμα με τα 70€ το μασάζ φανταστικό και όταν ήρθε η ώρα του αγώνα η κοπέλα τα δίνει όλα. Φυσικά όταν της φερθείτε ομορφα και ωραία ανταποκρίνεται
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Αν κ δεν το έχω πράξει ακόμα με την Στεφάνια στην Αθήνα ,(που να προλάβω άλλωστε σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα),είναι διακεκομμένη εκτόνωση ... Δηλαδή καθυστερείς με την τεχνική αυτή να τελειωσεις ,αλλά όταν γίνει ,βιώνεις αισθήματα που θα σε κλονίσουν ...Έτσι μου το έχει περιγράψει φίλος .Η ίδια η κοπέλα θα απαντήσει καλύτερα και με πιο σωστή ορολογία.
Και πού ξέρει πότε να μου.... κόψει την εκτόνωση?
Αν αργήσει λίγο μετά δεν σταματά με τίποτα...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Και πού ξέρει πότε να μου.... κόψει την εκτόνωση?
Αν αργήσει λίγο μετά δεν σταματά με τίποτα...
Η Στεφανία ξερει από ψυχολογία φίλε ...Όπως θα κοιταζοσαστε ,εσύ τι λες δεν θα καταλάβει ποτέ θα τελειώσεις;Εγώ λέω ναι.. Ολες οι γυναίκες το ξέρουν αυτό,εκτός απο αυτές που είναι αστερίες κ κοιτάνε να τελειώνουν για να πάνε στον επόμενο...Και η Στεφ δύο φορές που κάναμε συνάντηση,δεν το κάνει αυτό.Ισα ίσα και μπράβο της !
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom