Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
389
Like
1.735
Πόντοι
201


Καλημέρα, ξέρουμε κάτι για αυτό?
Καλό απόγευμα
Είναι μια milf ξανθιά κοντοπουτανο η οποία σε κάνει μέσα στο λάδι δεν έχει ιδέα από μασάζ και το μυαλό της είναι πως θα την πηδήξεις να πάρει το 80€. Κλαψ κλάψτε ??
 

allgood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
301
Καλό απόγευμα
Είναι μια milf ξανθιά κοντοπουτανο η οποία σε κάνει μέσα στο λάδι δεν έχει ιδέα από μασάζ και το μυαλό της είναι πως θα την πηδήξεις να πάρει το 80€. Κλαψ κλάψτε ??
Καταλαβα. Μακριά και αγαπημένοι
 

Gangsterski

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0


Καλημέρα, ξέρουμε κάτι για αυτό?
Μέτριο Μασαζ παρά πολύ καλό στοματικό μιλφ μέτριο σώμα τσούζει η τιμή 60 αν κάνετε παζάρι τότε καλώς
 

aektzis77

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2017
Μηνύματα
26
Like
3
Πόντοι
0
Μέτριο Μασαζ παρά πολύ καλό στοματικό μιλφ μέτριο σώμα τσούζει η τιμή 60 αν κάνετε παζάρι τότε καλώς
Μόνο στοματικό κάνει μετά το μασαζ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλό απόγευμα
Είναι μια milf ξανθιά κοντοπουτανο η οποία σε κάνει μέσα στο λάδι δεν έχει ιδέα από μασάζ και το μυαλό της είναι πως θα την πηδήξεις να πάρει το 80€. Κλαψ κλάψτε ??
80???
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
537
Like
797
Πόντοι
86
Καλημέρα σας!
Σκεφτομουν ν προσθέσω κάποιες μέρες πριν την αγία Πελαγία κ ν κανονίσω για Αμμουδάρα η Κοκκίνη..για ν μην μου παραπιονιεστε για την απόσταση..
Αμμουδάρα θα ήταν ιδανικά!
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
232
Like
278
Πόντοι
21
Καλημέρα σας!
Σκεφτομουν ν προσθέσω κάποιες μέρες πριν την αγία Πελαγία κ ν κανονίσω για Αμμουδάρα η Κοκκίνη..για ν μην μου παραπιονιεστε για την απόσταση..
Σκέψου για Αμμουδάρα. Πάρα πολλές κοπέλες που κατεβαίνουν κλείνουν αποκλειστικά εκεί, για ευνόητους λόγους...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.423
Κριτικές
42
Like
7.722
Πόντοι
4.666
ναι στεφανία μου στην αμμουδάρα να έρθεις. Όσο για την απόσταση κανένα πρόβλημα. Καλό μεσημέρι και καλή μας όρεξη.
 

Elamesa1

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
192
Like
159
Πόντοι
1
Βρες ρε παιδί μου ένα Airbnb περιφερειακά στο Ηράκλειο
Αμμουδαρα εγώ θα έλεγα ότι δεν είναι διακριτικά . Εγώ αν κάποιον γνωστό δω εκεί αμέσως θα πω για πονηρή δουλειά έχει βρεθεί εδώ !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κόκκινη καλύτερα. Απλά ίσως οποίος δεν έχει μεταφορικό δεν θα μπορέσει να έρθει.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
242
Like
327
Πόντοι
21
Καλημέρα σας!
Σκεφτομουν ν προσθέσω κάποιες μέρες πριν την αγία Πελαγία κ ν κανονίσω για Αμμουδάρα η Κοκκίνη..για ν μην μου παραπιονιεστε για την απόσταση..
Αν δεν έχεις βρει χώρο,Αμμουδάρα νόμιζω όλοι γνωρίζουμε να σου προτείνουμε χώρους που έχουμε επισκεφθεί στο παρελθόν και ήταν και βολικοι και σε διακριτικη τοποθεσία της Αμμουδάρας.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Αν δεν έχεις βρει χώρο,Αμμουδάρα νόμιζω όλοι γνωρίζουμε να σου προτείνουμε χώρους που έχουμε επισκεφθεί στο παρελθόν και ήταν και βολικοι και σε διακριτικη τοποθεσία της Αμμουδάρας.
Έχουν όλα κανονιστεί για Αγία Πελαγία.. απλά ίσως έρθω 5-8 Αμμουδάρα, δηλαδή 3 βράδια νωρίτερα από τις ημερομηνίες που έχω ανακοινώσει για να εξυπηρετήσω-διευκολυνω αυτούς που τους πέφτει μακριά η αγία Πελαγία..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Βρες ρε παιδί μου ένα Airbnb περιφερειακά στο Ηράκλειο
Αμμουδαρα εγώ θα έλεγα ότι δεν είναι διακριτικά . Εγώ αν κάποιον γνωστό δω εκεί αμέσως θα πω για πονηρή δουλειά έχει βρεθεί εδώ !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κόκκινη καλύτερα. Απλά ίσως οποίος δεν έχει μεταφορικό δεν θα μπορέσει να έρθει.
Μα γι'αυτό δεν τη συμπάθησα κ δεν το σκεφτόμουν καν για Αμμουδάρα..0 διακριτικότητα..
Ε τι να κάνω οπότε δεν μπορώ να σας έχω όλους ευχαριστημένους στην τοποθεσία της επιλογής σας..μακάρι να μπορούσα
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
997
Πόντοι
81
Καλημέρα σας!
Σκεφτομουν ν προσθέσω κάποιες μέρες πριν την αγία Πελαγία κ ν κανονίσω για Αμμουδάρα η Κοκκίνη..για ν μην μου παραπιονιεστε για την απόσταση..
Πρόσθεσε μέρες ότι καλύτερο θά ήταν..να σε έχουμε Πίο πολύ εδώ
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
997
Πόντοι
81
Μα γι'αυτό δεν τη συμπάθησα κ δεν το σκεφτόμουν καν για Αμμουδάρα..0 διακριτικότητα..
Ε τι να κάνω οπότε δεν μπορώ να σας έχω όλους ευχαριστημένους στην τοποθεσία της επιλογής σας..μακάρι να μπορούσα
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μείνεις για πάντα εδώ
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Καλή σας μέρα!
Μετά από ιδιαίτερη αναζήτηση κ περίσκεψη..
Λοιπόν προσθέτω 5-9(4 βραδια) Airbnb κάτω Γούρνες κ ελπίζω να είναι οκ σαν απόσταση!
Ισχύει κανονικά κ το Airbnb Αγία Πελαγία 9-19 :*
 

giwrgaras21

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2022
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
αμμουδαρα ειναι η καλητερη επιλογη..ειναι οτι πιο κοντα στο κεντρο και θα ερθουμε οι πιο πολοι νομιζω
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.423
Κριτικές
42
Like
7.722
Πόντοι
4.666
να έρθεις στην Ελούντα Στεφ. Να θυμηθούμε και τις ένδοξες μέρες του Αντρέα μας!!!
 

stathis13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα biky, επειδη είμαι καινουριος στο σαιτ δεν μπορω να σου στειλω pm. .μπορω καπως να επικοινωνησω μαζι σου πέρα απο εδω?
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Καλησπερα biky, επειδη είμαι καινουριος στο σαιτ δεν μπορω να σου στειλω pm. .μπορω καπως να επικοινωνησω μαζι σου πέρα απο εδω?
Καλησπέρα!
Μπορείς ν καλεσεις στο τηλ που βλέπεις ακριβώς από κάτω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom