Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
211
Like
237
Πόντοι
21
Για πείτε ρε παιδιά τι έπαιζε τότε με την Ειρήνη Κ. που ήταν στα Mac Donald’s.
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Εχετε βρει τιποτα καινουργιο για μασαζ εκτος απο τα γνωστα?καμια που δουλευει μονη της σε σπιτια κλπ? Επίσης έχουμε κανενα νεότερο απο heraklion massage, φεραν καμια καλη λαδοκορη?
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Εχετε βρει τιποτα καινουργιο για μασαζ εκτος απο τα γνωστα?καμια που δουλευει μονη της σε σπιτια κλπ? Επίσης έχουμε κανενα νεότερο απο heraklion massage, φεραν καμια καλη λαδοκορη?
προς το παρον το ηρακλειο μασαζ κανει την ιδια δουλεια με το crown δηλαδη μασαζ και μονο!! τιποτα παραπανω!
κατι καινουργιο δεν ξερω να σας πω παρολο που καθημερινα αναζηταω!
αν εχει καποιος κατι καινουργιο ας μας πει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για πείτε ρε παιδιά τι έπαιζε τότε με την Ειρήνη Κ. που ήταν στα Mac Donald’s.
οτι και να ηταν απο την στιγμη που τωρα δεν ειναι πια στο ηρακλειο αλλα εχει φυγει τι νοημα εχει?
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Στο κρουν παίζει καινούργια κοπέλα, δυσκολεύτηκα να κλείσω ραντεβού αλλά τελικά όταν πήγα ήρθε η Μάγδα οπότε δεν την δοκίμασα.Καλο μασάζ μέχρι εκεί.
Αν έχει δοκιμάσει κανείς ας γράψει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Καλησπέρα κοπέλια συνάδελφοι τι κάνετε?ελπίζω να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά. Λοιπόν θα σας παραθέσω δύο εμπειρίες που είχα πρόσφατα. Εμπειρία νούμερο 1..... ψάχνοντας λοιπόν στο γνωστό site με τις αγγελίες, βρίσκω μία αγγελία που έγραφε. (ξανθιά με καφέ μάτια πλούσιο μπούστο προσφέρει μασάζ σε άντρα ή γυναίκα 42 χρονών.) Παίρνω τηλέφωνο λοιπόν και βγαίνει μία γυναίκα με προφορά από ανατολικό μπλοκ. τι ρωτάω τι και πώς και μου λέει ότι είναι 40 ή 50 ευρώ το δωράκι της δεν θυμάμαι ακριβώς, ξεκινά στην αρχή με μασάζ μετά τσιμπούκι και στο τέλος σεξ σε πολλές στάσεις. Ρωτάω και τη διεύθυνση της και μετά από λίγη ώρα ξεκινάω βάζω λοιπόν το GPS και ξεκινάει ο Γολγοθάς ,ο χορός της κοντά στο μεσογειακό πανεπιστήμιο κοντά στο Γιόφυρο και οδός αν θυμάμαι καλά λεγότανε παμφιλων. Ξεκινάω από τον περιφερειακό ή όπως το λένε εδώ πέρα βοακ ,μετά από αρκετά χιλιόμετρα στρίβω κάπου δεξιά περνάω από μία γέφυρα, μάλλον αυτός είναι ο γιόφυρος μία γέφυρα που ήταν πολύ στενή και μετά χάθηκα σε κάτι μονόδρομος και κάτι στενοσόκακα. για να μην τα πολυλογώ τελικά έφτασα στο χώρο της. μπαίνω στην πολυκατοικία ανεβαίνω 5 σκαλιά και ανοίγει μία πόρτα. Ανοίγει την πόρτα και βλέπω μία γυναίκα περίπου 50 με 55 χρόνων, χοντρή άσχημη και μου χαμογελάει και παρατηρώ ότι της λείπουν δύο με τρία δόντια. Παθαίνω σοκ κάνω μεταβολή τα 5 6 σκαλιά που είχε τα κατέβηκα κωλοτούμπα ,έκανα τα κακά μου έφαγα όλο το φαγητό μου και από την τρομάρα που πήρα ξέχασα που είχα παρκάρει το αυτοκίνητο .μόλις ηρέμησα λίγο βρήκα το αυτοκίνητό μου και εξαφανίστηκα σε κλάσματα δευτερολέπτου. κοπέλια από τις χειρότερες μου εμπειρίες επίσης αυτή η μαντάμ έχει άλλη μία ή δύο αγγελίες προς αποφυγή. η δεύτερη αγγελία γράφει ξανθιά bbw παρέχει χαλαρωτικό μασάζ σε κύριο. και έχει άλλη μία αγγελία στις γνωριμίες αυτές οι δύο ήταν στο μασάζ ,που λέει ότι ψάχνει κάποιον ευκατάστατο κύριο με δικό του σπίτι αν θυμάμαι καλά είναι το ίδιο νούμερο. προσωπικά εγώ δεν τη συστήνω σε κανέναν εκτός αν κάποιος έχει ιδιαίτερα γούστα ,και γουστάρει να πάει. δεν πέρασα μέσα, δεν ξέρω το πρόγραμμά της, δεν ξέρω αν είναι καλή ,δεν ξέρω τίποτα ,την είδα και εξαφανίστηκα αυτή είναι η πρώτη μου εμπειρία από τις δύο..
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Συνεχίζω λοιπόν με τη δεύτερη εμπειρία που είχα. ψάχνοντας πάλι στις γνωστές αγγελίες βρίσκω μία που έλεγε. (κυρία 53 ετών αφρατούλα προσφέρει μασάζ εκτόνωση σε κυρίους από 25 έως 60). παίρνω τηλέφωνο λοιπόν αυτή μου ακούστηκε Ελληνίδα και μάλιστα είχε κρητική προφορά. τι ρωτάω τι και πώς ,και μου λέει ότι δεν είναι κανονικό μασάζ είναι μασάζ πέους, δηλαδή μασάζ εκτόνωσης. έτσι το είπε αυτή στα 25 ευρώ. άρα δηλαδή θα πήγαινα εκεί για να μου τραβήξει μία μαλακια .μου λέει τη διεύθυνση της και ξεκινάω σιγά-σιγά. λοιπόν η διεύθυνσή της ήταν κοντά στο 2ο Γυμνάσιο Ηρακλείου και αν δεν με απατά η μνήμη μου η οδός ήταν Κονδυλάκη. Κοντά στο κέντρο Μάλιστα φτιάχνουν και κάτι έργα εκεί πέρα και μέχρι να παρκάρω έκανα μία ώρα. Τέλος πάντων βρίσκω τη διεύθυνση ανεβαίνω στον τρίτο όροφο ή δεύτερο, ανοίγει η πόρτα και παθαίνω πάλι σοκ. μία γριά σίγουρα 60 χρόνων κοντή χοντρή και άσχημη ακριβώς καρμπόν σαν την πρώτη, απλά ήταν πιο γριά μεταβολή κατεβαίνω σφαίρα τις σκάλες ,φυσικά έφαγα όλο το φαγητό μου πάλι και έκανα τα κακά μου από την τρομάρα μου, και εξαφανίστηκα. είναι οι 2 πιο χειρότερες εμπειρίες που έχω στη μασάζπορνό καριέρα μου. δεν ξέρω το πρόγραμμά της δεν ξέρω αν το κάνει καλά δεν ξέρω τίποτα. προς αποφυγή οποιαδήποτε συναδέλφου ,εκτός όπως ανέφερα και στο προηγούμενο μου μήνυμα αν έχει ιδιαίτερα γούστα. δεν έψαξα στις προηγούμενες σελίδες και πάρα πολύ δεν ξέρω αν τις αναφέρετε τις συγκεκριμένες αγγελίες ,εγώ ακόμα προσπαθώ να συνέλθω. αδέρφια σε κανένα να μην τύχει . Και όπως λέω πάντα Να υγιαίνουμε και να μασαζοχαλαρώνουμε συναθλητές.
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Στα υπόψιν είμαι νέος στο Ηράκλειο είμαι περίπου ένα μήνα εδώ πέρα.έχω μία καλή εμπειρία και δύο άσχημες ,και συνεχίζουμε για τα καλύτερα......
 
  • Like
Αντιδράσεις: mix

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Στα υπόψιν είμαι νέος στο Ηράκλειο είμαι περίπου ένα μήνα εδώ πέρα.έχω μία καλή εμπειρία και δύο άσχημες ,και συνεχίζουμε για τα καλύτερα......
Καλώς ήρθες λοιπόν στο Ηράκλειο ελπίζουμε να σε βοηθήσουμε και να μας βοηθήσεις και εσυ στις αναζητήσεις μας !
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
καλώς σας βρήκα...θα κανω οτι μπορω για να βοηθήσω
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Για τους φίλους που αναρωτιούνται για την καλή εμπειρία που είχα θα την βρουν στο νήμα Ηράκλειο call girls από 30 ευρώ έως 60 ευρώ.
 

Anonumos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
56
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστές. Ξέρει κανείς τι παίζει στο Bellezza στην Αλικαρνασσό; Μόνο μασάζ; Περνάω και βλεπω ενα καλο κομμάτι μέσα. Αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία παρακαλώ ας ενημερώσει είτε εδώ είτε PM
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Καλησπέρα κοπέλια και σύντεκνοι τις απανταχού Κρήτης και μασάζωλατρες του νομού Ηρακλείου και όχι μόνο. πιστός στο ραντεβού μου στο βωμό της ενημέρωσης θα παραθέσω και θα ενημερώσω για την τελευταία περιπέτεια που είχα στον αγώνα της ελαιολιπαντικης μάλαξης. Ψάχνοντας λοιπόν τις γνωστές αγγελίες όπως κάνουμε όλοι πάντα μου κίνησε το ενδιαφέρον μία αγγελία η οποία έγραφε. (κοπελα προσφέρει χαλαρωτικό μασάζ με αιθέρια έλαια θεραπευτικό όπως επίσης και σοκολατοθεραπεία.) Οι αγγελίες για μασάζ στο συγκεκριμένο site είναι περιορισμένες και σπάνια βγαίνει κάτι καινούργιο. τέλος πάντων παίρνω λοιπόν τηλέφωνο και το σηκώνει μία κοπέλα με πολύ γλυκιά φωνή και πολύ ευγενική. τι ρωτάω να μου κάνει μία ενημέρωση και μου λέει ότι κάνει 2-3 είδη μασάζ χαλαρωτικό σοκολατοθεραπεία και θεραπευτικό με αιθέρια όπως ακριβώς δηλαδή έγραφε στην αγγελία. Την απάντησα εγώ ότι ενδιαφέρομαι για το χαλαρωτικό και τη ρώτησα πού είναι ο χώρος της. Μου είπε ότι δεν έχει χώρο δικό της και κάνει ραντεβού στο δικό σου σπίτι. Τη ρωτάω για την τιμούλα για το χαλαρωτικό και μου λέει 30 ευρώ, και την ώρα που πάω να κλείσω το τηλέφωνο μου λέει ότι υπάρχει και η δυνατότητα εκτονώνωσούλας στην ίδια τιμή. μου φάνηκε ενδιαφέρον μασάζ και εκτόνωση σε αυτή την τιμή και την είπα να ετοιμαστεί και να έρθει. Λοιπόν με το που χτυπάει η πόρτα ανοίγω και βλέπω μία κοπέλα γύρω στα 35 με 40 γεματούλα μακρύ μαύρο μαλλί και μέτριο πρόσωπο. Τι καλωσόρισα καθίσαμε λίγο στους καναπέδες για να σπάσει ο πάγος λίγο social και μετά βουρ στον αγώνα. ξάπλωσα μπρούμυτα στο κρεβάτι και άρχισε το μασάζ. Το μασάζ που έκανε ήταν ένα από τα πιο αδιάφορα μασάζ που μου έχουν κάνει χωρίς δύναμη και τεχνική. Μου έτριψε τα πόδια την πλάτη λίγο τον αυχένα γύρω στο 25λεπτο μετά μου είπε να γυρίσω ανάσκελα, μου έτριψε από μπροστά τα πόδια λίγο το στήθος και λίγο την κοιλιά και μετά μου λέει τη μαγική λέξη ας ξεκινήσουμε και την εκτόνωσούλα. Και λέω από μέσα μου δεν μπορεί εδώ τώρα θα ρεφάρω.... Περίμενα να βγάλει τα ρούχα της και να χυθούν τα τεράστια βυζιά που έκρυβε, αλλά τελικά τζίφος δεν έβγαλε τίποτα και ήτανε ντυμένη και σαν κρεμμύδι. Και λέω την πατήσαμε τώρα.... τελικά και η πεομάλαξη ήταν εντελώς αδιάφορη, φυσικά μετά από αρκετή λεπτά το υγρό πυρ εκτοξεύτηκε γιατί ήταν αρκετό καιρό εγκλωβισμένο και έληξε η συνεδρία. Ανακεφαλαιώνοντας τώρα η κορασίδα είναι πολύ ευγενική το μασάζ δεν το κατέχει και επίσης τον φραπέ δεν το κατέχει επίσης δεν έβγαλε τα ρούχα της στο δεύτερο πρόγραμμα που εκεί επιβάλλεται κάτι τέτοιο. ήμουνα στο όριο στο να μην περάσω καλά αλλά μετά από τις δύο αποτυχημένες προσπάθειες που είχα αυτή, ή μασαζοκοπέλα ήταν μία όαση Στα μάτια μου. αλλιώς το περίμενα δεν πέρασα και πάρα πολύ καλά, περίμενα κάτι παραπάνω το οικονομικό είναι 30 ευρώ αλλά πιστεύω για τις υπηρεσίες της δεν το αξίζει, ίσως τα μισά να ήταν καλά. Αυτά τα ολίγα κοπέλια πιστεύω να μην σας κούρασα αλλά κάνω αναλυτικές κριτικές για να λυθούν οι οποίες απορίες έχετε. Και όπως λέω πάντα Να υγιαίνουμε και να μασαζοχαλαρώνουμε συναθλητές.
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
Μακριά από αυτήν εγώ ακόμα τρέχω και προσπαθώ να συνέλθω έχω κάνει σχετική κριτική έχει ακόμα μία αγγελία με άλλο αριθμό που λέει ξανθιά με καφέ μάτια πλούσιο μπούστο προσφέρει μασάζ
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Μακριά από αυτήν εγώ ακόμα τρέχω και προσπαθώ να συνέλθω έχω κάνει σχετική κριτική έχει ακόμα μία αγγελία με άλλο αριθμό που λέει ξανθιά με καφέ μάτια πλούσιο μπούστο προσφέρει μασάζ
Άλλαξε τίτλο μάλλον οκ σ' ευχαριστώ!!
 

Trx4

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Τελικά με Γωγω δοκίμασε ποτέ κανείς?? Τώρα έχει βγάλει την αγγελία αλλά κάνει ραντεβού. 22 χρόνων μελαχρινό. Κάνεις μασάζ γυμνός αλλά δεν ξέρω αν προχωράει. Πρώτα ήταν κέντρο και τώρα γιοφυρο σε χώρο δικό της.
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
235
Like
300
Πόντοι
21
Τελικά με Γωγω δοκίμασε ποτέ κανείς?? Τώρα έχει βγάλει την αγγελία αλλά κάνει ραντεβού. 22 χρόνων μελαχρινό. Κάνεις μασάζ γυμνός αλλά δεν ξέρω αν προχωράει. Πρώτα ήταν κέντρο και τώρα γιοφυρο σε χώρο δικό της.
Ποια είναι η κορασίδα ας βοηθήσει όποιος συναγωνιστής ξέρει κάτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mannam

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Πριν κανα χρόνο υπήρχε αγγελία από κάποια Γεωργία η Γωγώ, είχε ένα τηλέφωνο που τελειώνει σε 871. Όμορφο πιπίνι 22 χρονών. Την είχε δοκιμάσει κανείς, ξέρει κανείς αν προχωράει;
Συναγωνιστή καλησπέρα αν έχεις το τηλ της κοπέλας μπορείς να μου το στείλεις σε προσωπικό μυνημα;
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
Τελικά με Γωγω δοκίμασε ποτέ κανείς?? Τώρα έχει βγάλει την αγγελία αλλά κάνει ραντεβού. 22 χρόνων μελαχρινό. Κάνεις μασάζ γυμνός αλλά δεν ξέρω αν προχωράει. Πρώτα ήταν κέντρο και τώρα γιοφυρο σε χώρο δικό της.
Καλησπέρα, αν μπορείς στείλε και σε μένα το τηλ. Νομίζω ότι ξέρω για ποιά λές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom