Νέα

Μασάζ στη θησέως στο Μαρούσι!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σε αυτο το parlour παίζει...

  • Μπριζόλα

    Ψήφοι: 36 23,5%
  • Φραπές

    Ψήφοι: 54 35,3%
  • Λάδωμα

    Ψήφοι: 43 28,1%
  • Ξεπέτα

    Ψήφοι: 69 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    153

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά αντί για αναβάθμιση έγινε υποβάθμιση??? 50+ ??? Μην τρελαθούμε... και ζητάνε ακόμα 100???
Η άλλη η μικρ'η λέει τίποτα?  :boobies:
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά αντί για αναβάθμιση έγινε υποβάθμιση??? 50+ ??? Μην τρελαθούμε... και ζητάνε ακόμα 100???
Η άλλη η μικρ'η λέει τίποτα?  :boobies:

Την δοκίμασα χθές και το έπαιζε μυξοπαρθένα (την άλλη φορά, να γνωριστούμε καλύτερα, κ.λ.π.)
Μαύρο στην μικρή και στο μαγαζί
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
γεια σας

το μαγαζι αυτο ειναι στη θησεως μαρουσι, εχει και σαουνα και χαμαμ μεσα?
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Εμφανισιακά τι λέει?
Κόστος?
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Αφου ρε σεις ειναι γνωστη η τακτικη τους εκει περα.Να γνωριστουμε και καλα,να ερθεις και να τα σκασεις 4-5 φορες και να δουμε.Ρε ουστ!!!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα!Ειναι  :jerking: να πηγαινεις στο κεντρο για λιγο  :knockinb: και να ακους τοσες  :jerking: για τα βορεια! Ουτε θυσεως,ουτε χαλανδρι, ουτε σκουφα, ουτε choco εχουν προβλημα! Απλα καποιες ...κοπελες, ανοιξανε πολλα στο κεντρο, και ... :s&m_1: πισωπλατα τα αλλα! ψαχτε το και τηα δειτε!
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα!Ειναι  :jerking: να πηγαινεις στο κεντρο για λιγο  :knockinb: και να ακους τοσες  :jerking: για τα βορεια! Ουτε θυσεως,ουτε χαλανδρι, ουτε σκουφα, ουτε choco εχουν προβλημα! Απλα καποιες ...κοπελες, ανοιξανε πολλα στο κεντρο, και ... :s&m_1: πισωπλατα τα αλλα! ψαχτε το και τηα δειτε!
[/quote

Συγνωμη κι ολας ρε κολητε! Αφου ειναι τακτικη του κυρ-Βασιλη και καποιων αλλων καταστηματαρχων αυτο το παραμυθι.Δεν κανουμε τιποτα απο την πρωτη φορα, και τα σερβιρουμε ολα σιγα-σιγα και λιγο-λιγο, για να τον εχουμε στην καψουρα τον αλλον και να μας τα σκαει.
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα!Ειναι  :jerking: να πηγαινεις στο κεντρο για λιγο  :knockinb: και να ακους τοσες  :jerking: για τα βορεια! Ουτε θυσεως,ουτε χαλανδρι, ουτε σκουφα, ουτε choco εχουν προβλημα! Απλα καποιες ...κοπελες, ανοιξανε πολλα στο κεντρο, και ... :s&m_1: πισωπλατα τα αλλα! ψαχτε το και τηα δειτε!
[/quote

Συγνωμη κι ολας ρε κολητε! Αφου ειναι τακτικη του κυρ-Βασιλη και καποιων αλλων καταστηματαρχων αυτο το παραμυθι.Δεν κανουμε τιποτα απο την πρωτη φορα, και τα σερβιρουμε ολα σιγα-σιγα και λιγο-λιγο, για να τον εχουμε στην καψουρα τον αλλον και να μας τα σκαει.
Φιλαρακο? Ο Βασιλης ειναι ωραιος τυπος και εξηγημενος! Απλα ειπα πως καποιες ... νεες, στην δουλεια που ανοιγουν μαγαζια, κατηγωρουν τους παλιους τησ δουλειας και ειναι αδικο! τι το κακο ειπα?
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακο? Ο Βασιλης ειναι ωραιος τυπος και εξηγημενος! Απλα ειπα πως καποιες ... νεες, στην δουλεια που ανοιγουν μαγαζια, κατηγωρουν τους παλιους τησ δουλειας και ειναι αδικο! τι το κακο ειπα?

Δεν ειπες κατι κακο φιλε μου. Απλα υπερασπιστηκα την αποψη μου,που πιστευω οτι ειναι δικαιωμα μου να εχω. Ειναι αυτο κακο?
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειπες κατι κακο φιλε μου. Απλα υπερασπιστηκα την αποψη μου,που πιστευω οτι ειναι δικαιωμα μου να εχω. Ειναι αυτο κακο?
Να σου πω την αληθεια? 25 χρονια στην νυχτα, εχουν δει πολλα τα ματια μου, και εχω ψαξει τα παντα! Στα βορεια προαστεια, ειναι πολυ ποιο ηρεμα ολα, πιστεψε με! Πειραιας και κεντρο, εχουν μαζεψει πολλα ... ασχημα χαρτια, και νεες ξεψαρωμενες, και πιστευουν πως κατηγωροντας τους αλλους, θα βγουν κερδησμενες αυτες!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειπες κατι κακο φιλε μου. Απλα υπερασπιστηκα την αποψη μου,που πιστευω οτι ειναι δικαιωμα μου να εχω. Ειναι αυτο κακο?
Μακαρι να ειχαμε και στην καλλιθεα ενα καθαρο μαγαζι, αλλα ολα τα εχουν :knockinb:
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά κουβέντα καμία για τις κοπέλες.... Λένε κάτι? Τιμές? Αυτός που πηγε ας μας πει. Για εμένα είναι ακριβό μαγαζί. Στα 80 θα ήταν καλά αν είχε και καλό προσωπικό. Ο Βασίλης καλός είναι, αν σου πει παίζει κάτι θα παίξει. Αλλά νομίζω και αυτοί δεν είναι ευχαριστιμένοι με το τι προσφέρουν. Παλαιότερα είχε 7 με 8 κοπέλες και δεν ήξερες ποιά να διαλέξεις.
Με τιμές στα 80 και με μερικές καλές μεταγραφές θα είναι πάλι στα τοπ.
Πέρασε φίλος μου και όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα!!!!
Ασ μας πει κάποιος τιμες και κανένα ρόστερ.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.502
Κριτικές
2
Like
1.396
Πόντοι
216
εχω πολυ καιρο να παω προσωπικα...δεν ξερω αν ισχυει το τοτε ροστερ...αλλα για 120 φουλ προγραμμα δεν τα δινω..
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά κουβέντα καμία για τις κοπέλες.... Λένε κάτι? Τιμές? Αυτός που πηγε ας μας πει. Για εμένα είναι ακριβό μαγαζί. Στα 80 θα ήταν καλά αν είχε και καλό προσωπικό. Ο Βασίλης καλός είναι, αν σου πει παίζει κάτι θα παίξει. Αλλά νομίζω και αυτοί δεν είναι ευχαριστιμένοι με το τι προσφέρουν. Παλαιότερα είχε 7 με 8 κοπέλες και δεν ήξερες ποιά να διαλέξεις.
Με τιμές στα 80 και με μερικές καλές μεταγραφές θα είναι πάλι στα τοπ.
Πέρασε φίλος μου και όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα!!!!
Ασ μας πει κάποιος τιμες και κανένα ρόστερ.
Παιζει στα 100, και εχει και καλες κοπελες! Αυτα που αξειζουν και θα παραμεινουν στο τελος θα ειναι 3! Βασιλησ, σκουφα, και choco! Τα μοναδικα ... καθαρα και αξιολογα!
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εχω να παω περιπου τρια χρονια. δεν ξερω, τοτε δεν γαμησα, μονο πιπα. παιζει γαμησι τωρα?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιζει στα 100, και εχει και καλες κοπελες! Αυτα που αξειζουν και θα παραμεινουν στο τελος θα ειναι 3! Βασιλησ, σκουφα, και choco! Τα μοναδικα ... καθαρα και αξιολογα!

Τί εννοείς με το καθαρό?
Στα 100 στο μαρούσι παίζει φουλ? είσαι σίγουρος?
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Παιζει στα 100, και εχει και καλες κοπελες! Αυτα που αξειζουν και θα παραμεινουν στο τελος θα ειναι 3! Βασιλησ, σκουφα, και choco! Τα μοναδικα ... καθαρα και αξιολογα!
Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις?  :2funny:΄ :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom