Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Παιδιά μακρυά από luxury για λίγο καιρό μέχρι να αλλάξουν τις σαύρες που έχουν για περιποίηση... Δλδ έλεος! Σοβαρά τώρα υπάρχει κόσμος που πάει και αφήνει λεφτά για τέτοιες υπηρεσίες και τέτοια κοριτσια όταν σε αντίστοιχα σε Θεσσαλονίκη Λάρισα Αθήνα δουλεύουν γυναικαρες? Μόνο η Νατάσα αξίζει και καμιά άλλη... Μαζέψτε λεφτά καλύτερα για Αθήνα.. Δεν αξίζει ο κοπος! Ξέρω ότι διαβάζουν τα μνμ και καλύτερα κιόλας μπας και τις αλλάξουν... Δλδ έλεος
Ούτε η Νατάσσα…
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
Παιδιά μακρυά από luxury για λίγο καιρό μέχρι να αλλάξουν τις σαύρες που έχουν για περιποίηση... Δλδ έλεος! Σοβαρά τώρα υπάρχει κόσμος που πάει και αφήνει λεφτά για τέτοιες υπηρεσίες και τέτοια κοριτσια όταν σε αντίστοιχα σε Θεσσαλονίκη Λάρισα Αθήνα δουλεύουν γυναικαρες? Μόνο η Νατάσα αξίζει και καμιά άλλη... Μαζέψτε λεφτά καλύτερα για Αθήνα.. Δεν αξίζει ο κοπος! Ξέρω ότι διαβάζουν τα μνμ και καλύτερα κιόλας μπας και τις αλλάξουν... Δλδ έλεος
Παιδιά μακρυά από luxury για λίγο καιρό μέχρι να αλλάξουν τις σαύρες που έχουν για περιποίηση... Δλδ έλεος! Σοβαρά τώρα υπάρχει κόσμος που πάει και αφήνει λεφτά για τέτοιες υπηρεσίες και τέτοια κοριτσια όταν σε αντίστοιχα σε Θεσσαλονίκη Λάρισα Αθήνα δουλεύουν γυναικαρες? Μόνο η Νατάσα αξίζει και καμιά άλλη... Μαζέψτε λεφτά καλύτερα για Αθήνα.. Δεν αξίζει ο κοπος! Ξέρω ότι διαβάζουν τα μνμ και καλύτερα κιόλας μπας και τις αλλάξουν... Δλδ έλεος
Εγω ισως και να ημουνα ο πιο τακτικος πελατης τον πρωτο καιρο και τωρα εχουν να δουν το ευρω μου κατι μηνες. Ρε ουστ
 

Tom Fel

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Μια Αθηνά που έσκασε πύργο ξέρετε τίποτα;
 

Easwear

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Η αν έχει κάποιος άλλος κάτι καλύτερο από luxury
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές γνωρίζει κάποιος την Βασιλική που κάνει μασάζ στην Πάτρα ??
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
και στην αθηνα ερχεται 3 μερες το μηνα............τι θες να μαθεις????..........αν και βαλεις στ5ην αναζητηση πρωτα θα βρεις αρκετα...https://www.facebook.com/profile.php?id=100063672365294&locale=el_GR το προφιλ της στο φεις
Για ποια λετε; Μια που ελεγε κατι για lomi massage; Τι παιζει με δαυτην; Και εγω θελω να ρωτησω εδω και πολυ καιρο αλλα δεν εβλεπα και πολυ ντορο γυρω απο το ονομα της και φανταστηκα οτι θα ειναι καμια μουφα. Αν εχεις πληροφοριες φιλε παλιοκοκκινιωτη, μοιρασου τες μαζι μας αν θες.
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
η vassiliki massage οπως ειναι στο φεις ειναι μια θειτσα μασερ που εχει βαση την πατρα και ερχεται 3 με 4 μερες το μηνα αθηνα.....κανει καλο μασαζ και καμια φορα αναλογα τον πελατη και εκτονωση.......40+...μαλλον 20 δεν ξερω.......εχω κανει αρκετες φορες μαζι της οταν ερχεται αθηνα......η συνενοηση γινεται μεσω msn η τηλεφωνου...
Φαίνεται δυνατή αλλά δεν λέει ξεκάθαρα αν κάνει καλό μασάζ στο τέλος
 

kinkybutstr8

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
89
Πόντοι
0
Πήγα luxury και δοκίμασα με Αφροδίτη....πιο αδιάφορη και από το R στο Ma(R)lboro....κοίταζε συνεχώς το ρολόι. Ανά 30 δευτερόλεπτα.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
η vassiliki massage οπως ειναι στο φεις ειναι μια θειτσα μασερ που εχει βαση την πατρα και ερχεται 3 με 4 μερες το μηνα αθηνα.....κανει καλο μασαζ και καμια φορα αναλογα τον πελατη και εκτονωση.......40+...μαλλον 20 δεν ξερω.......εχω κανει αρκετες φορες μαζι της οταν ερχεται αθηνα......η συνενοηση γινεται μεσω msn η τηλεφωνου...
Αναλογα τον πελατη;
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
Εν τω μεταξυ προχτες πεθανα στο γελιο με ενα story που ειχαν ανεβασει απο το luxury.Ειχαν κανει ενα πολυ αποτυχημενο φωτοσοπ. Προσπαθησαν να αδυνατισουν ενα ποδι αλλα εκει στο γονατο, το παρακανανε και ηταν σαν να μην υπηρχε γονατο σε σχεση με τον μηρο και την κνημη. χα χα χα Πρεπει να ηταν αυτη η Αφροδιτη που γραφουν
 

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μιας κ έχω καιρό να πάω.. Έχουμε καμία ανανέωση τπτ luxury ή και κάτι νέο στο άθλημα;
 

Vaggosman

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Δε σερβίρουν φραπέ άκουσα. Μάλλον τιποτα με τσέους θα έχει γίνει. Αν πάει κάποιος και μάθει ας ενημερώσει.
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Αφροδίτη από luxury είναι παααρα πολύ παχιά δυστηχως... Καμία σχέση με τα στόρι παιδιά... Μην σας παρασέρνει η καυλα σας και πετάτε τα λεφτά σας χωρίς λόγο... Επίσης η Βασιλική από Πάτρα κάνει μόνο καλό μασάζ και μεχρι εκεί... Δεν έχει καθόλου τρόπους και ΌΧΙ δεν αξίζει 40 ευρώ για να στον πιάνει μια γιαγιά! Δλδ καπου έλεος! Τις έχω δοκιμάσει όλες!
 

darkk_kknight

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Αν γνωρίζει κανεις για μασάζ ας στείλει dm..όπως τα λέει ο φίλος μην πετάτε τα λεφτά σας παίδες στις χοντρές στο luxury ..η σαβούρα πάντως γενικά εδώ στην πόλη δεν έχει προηγούμενο νομίζω….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom