Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Kaulaman19

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Ειμαι νεος εδω και θα ηθελα βοηθεια για αυτο οποιος εχει πληροφοριες για luxury ή καπου αλλου με happy ending ας στειλει μνμ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Petros Nik.

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Οποιος εχει κανει επισκεψη στο luxury αν μπορει να μου στειλει ενα μηνυμα
 

kostise

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα χρονια πολλα σε ολη την ομαδα , πατρινος και εγω σας παρακολουθω καιρο εχει παει κανενας προσφατα luxury για φραπεδια ; Αν ναι ας μ
Στειλει μηνυμα να πει λεπτομερειες αν θελει και πως να ξηγηθω ωραια και διακριτικα..
 

Special44

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα δεν βλέπω να φέρνει κάτι καινούργιο στο λουξουρι... δυστυχώς
 

darkk_kknight

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστεσ Αν ξέρεις κανεις κάτι για ritual ας μου στείλει μνμ προσωπικό ευχαριστώ έχω χαλάσει πολύ λαδι και τηγανίτα τίποτα….
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
25
Like
36
Πόντοι
0
Αναστασία luxury? Την ανέβασαν σήμερα.. έχει πάει κανείς;
 

kostise

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Επισκεφθηκε κανεις το luxury τωρα τελευταια ; Συνεχιζει το φραπεδακι ;
 

Special44

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Επειδή δεν μπορείς να δεχτείς μηνύματα, θα ήθελες να γράψεις εντυπώσεις?
Φίλε είναι πολύ καλή... αλλά πρώτα πρέπει να κερδίσεις την εμπιστοσύνη γιατί τα κορίτσια προσέχουν.!!!
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Φίλε είναι πολύ καλή... αλλά πρώτα πρέπει να κερδίσεις την εμπιστοσύνη γιατί τα κορίτσια προσέχουν.!!!
Ήταν από ότι μου είπε στο Elena’s spa…καμία σχέση ούτε με μασάζ και ούτε με υπηρεσίες…οι δε φωτογραφίες κατά δήλωση της μόνο για το marketing…
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά... Δοκίμασε κάποιος από το κάνε sex μια από Βενεζουέλα ονόματι ΜΊΑ? παρακαλώ περιμενω να μου πείτε αν αξίζει
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Παιδιά μακρυά από luxury για λίγο καιρό μέχρι να αλλάξουν τις σαύρες που έχουν για περιποίηση... Δλδ έλεος! Σοβαρά τώρα υπάρχει κόσμος που πάει και αφήνει λεφτά για τέτοιες υπηρεσίες και τέτοια κοριτσια όταν σε αντίστοιχα σε Θεσσαλονίκη Λάρισα Αθήνα δουλεύουν γυναικαρες? Μόνο η Νατάσα αξίζει και καμιά άλλη... Μαζέψτε λεφτά καλύτερα για Αθήνα.. Δεν αξίζει ο κοπος! Ξέρω ότι διαβάζουν τα μνμ και καλύτερα κιόλας μπας και τις αλλάξουν... Δλδ έλεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom