Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Petros Nik.

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Αμα υπαρχει κανενα νεο απο luxury θα ηθελα και εγω καποιος να με ενημερωσει αν μπορει
 

Petros Nik.

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
γιατι θελω το επισκευτω αμεσα. ειτε αυτο ειτε καποιο αλλο μασαζ με δωρακι
 

theodoros1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
152
Κριτικές
11
Like
502
Πόντοι
311
Ti ξέρουμε για την κυρία;;;

αν και καθυστερημένα :-) δες εδώ υπάρχει κριτική από μέλος
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Ti ξέρουμε για την κυρία;;;
Εμφανιση καλή αλλά από εξυπηρέτηση πολύ κατω του μέτριου... Μονο που δεν σε σουταρει για προλαβει τον επομενο.. Αλλα "το γουστάρει" και "δεν ειναι επαγγελματίας", κατά τα άλλα.. Ε, ρε τι καταπίνουμε αμασητο στη Πατρούλα
 

Jagerbull13

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Δλδ εκτός από lux που δεν λέει κατι δεν υπάρχει τπτ άλλο ?
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
83
Πόντοι
0
Τελικά υπάρχει ρε παιδιά υπάρχει τίποτα άλλο εκτός από luxyry?
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
192
Like
186
Πόντοι
1

kinkybutstr8

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
89
Πόντοι
0
Παιδιά πήγα κι εγώ luxury. Στο τήλ μου είπαν οτι πριν θα διαλέξω ποια κοπέλα θέλω να μου κάνει μασάζ. Μόλις πήγα, με παίρνει η Νικόλ και με πάει κατευθείαν μέσα. Κάνω ντουζ και μπαίνει και ξεκινάει το μασαζ. Μίλαγε αρκετά αλλά τίποτα πονηρό. Εμπειρία δεν εχω απο μασάζ αλλά μου φάνηκε περίεργο οτι όταν ήμουν ανάσκελα και ήταν πίσα απο το κεφάλι μου, έσκυβε και ακούμπαγε το στήθος της στην μούρη μου. Είναι φυσιολογικό ή μου έστελνε μηνύματα???
 

kinkybutstr8

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
89
Πόντοι
0
Και εσυ με 10€ τι πίστεψες ρε φιλε ότι θα κανεις ; Τουλάχιστον έκανες και καλο μασαζ δεν έχει και πολλές που να ξέρουν το άθλημα

Βρε παιδιά, πώς στέλνω μήνυμα προσωπικό? Ο φίλςο εδώ γράφει να του στείλουμε μήνυμα για περισσότερες πληροφορίες αλλα δεν βρίσκω πως.
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
83
Πόντοι
0
Παιδιά πήγα κι εγώ luxury. Στο τήλ μου είπαν οτι πριν θα διαλέξω ποια κοπέλα θέλω να μου κάνει μασάζ. Μόλις πήγα, με παίρνει η Νικόλ και με πάει κατευθείαν μέσα. Κάνω ντουζ και μπαίνει και ξεκινάει το μασαζ. Μίλαγε αρκετά αλλά τίποτα πονηρό. Εμπειρία δεν εχω απο μασάζ αλλά μου φάνηκε περίεργο οτι όταν ήμουν ανάσκελα και ήταν πίσα απο το κεφάλι μου, έσκυβε και ακούμπαγε το στήθος της στην μούρη μου. Είναι φυσιολογικό ή μου έστελνε μηνύματα???
Με πετσέτα ή χωρίς, έκανες φίλε?
 

kinkybutstr8

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
89
Πόντοι
0
Με πετσέτα ή χωρίς, έκανες φίλε?

Ε για να μας ρωτάει αν του έστελνε μνμ εσύ τι λές; να ήταν χωρίς πετσέτα; Απλά ο συνδρομητής δεν ήταν διαθέσιμος....

εγω ξαπλωσα χωρις πετσετα και ηρθε η νικολ και μου εβαλε μια μικρη. τι επρεπε να κανω? να την πεταξω???
 
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
162
Like
224
Πόντοι
21
Dongan0s συμβουλεψε με αδερφε...μην με πικαρεις
Χαχαχα συγνώμη, πλάκα έκανα! Να σε συμβουλεψω δεν μπορώ γιατί μια φορά πήγα όταν άνοιξαν αλλά δεν έγινε κάτι με την Νατάσα. Και γενικά το σκέφτηκα λίγο μετά και ένιωσα μια αηδία με τον εαυτό μου γιατί πλήρωσα να πάω κάπου απλά να μου τον παίξουν, δεν μου κάθεται καλά εμένα προσωπικά. Οπότε προτιμώ να πληρώσω μια κοπέλα και να πάρω όλο το πακέτο, αφού δεν είμαι άξιος να κάνω σχέση και να μην χρειάζεται να πληρώνω.... Αυτά από έναν κατεστραμενο
 

kinkybutstr8

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
89
Πόντοι
0
Για δώσε λίγες πληροφορίες. Εμφάνιση, αν την παλεύει στο μασάζ, κόστος και ώρα παραμονής στο δωμάτιο.
Περίπου 45 λεπτά στο δωμάτιο, μασάζ καλό, κόστος 30 ευρώ. Απο εμφάνιση αν περιμένεις 25χρονο ξεκωλλάκι κοίτα αλλού. Είναι κοντά 45άρα αλλά δυνατή.
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
25
Like
36
Πόντοι
0
Για Πάτρα.. έχουμε τίποτα;;;με φραπεδακι στο τέλος (πέρα από τα κορίτσια στο λουξουρι);; Αν έχει κάποιος πληροφορίες ας στείλει...
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456
Πήγα πρώτη φορά στο Luxury.

Αν θέλει κάποιος να ανταλλάξουμε απόψεις ας στείλει pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom