Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

sotospatra

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
929
Like
14.054
Πόντοι
2.246
Λοιπόν συναγωνιστή στείλε μια προσωπικό για μασαζ φουλ έξτρα αου έχω πληροφορίες ;)
καλημερα. το νυμα εγινε για ολους εμας που γουσταρουμε φραπε σαν εξτρα εβεντ στα μασατζιδικα. τωρα εγω προσωπικα αν θες και ξερεις φυσικα επειδη ειμαστε 3 φιλοι και θελουμε να καυλαντησουμε το τις ενλογω κορασιδες αν εχεις κατι υποψιν στειλε μου.
 

mike900r

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Λοιπόν συναγωνιστή στείλε μια προσωπικό για μασαζ φουλ έξτρα αου έχω πληροφορίες ;)
Takis b σου εχω στειλει προσωπικο για να μου πεις πληροφοριες σχετικα για μασαζ.Αν υπαρχει κατι ενημερωσε γιατι και αλλοι συναγωνιστες εδω στο νημα ζητουν να μαθουν πληροφοριες.
 

Psilos19

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα!
Pm για πληροφορίες οποίος έχει γιατί εδώ στη Πάτρα δεν ανταλλάζεται η πληροφορία εύκολα.
Αθηνα που εμένα πριν από 2 χρόνια τα πράγματα ήταν πιο εύκολα!

Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

jimchris

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε κατι για φουλ εξτρα πατρα ? με μασαζ ? δεν μπορω να στειλω πμ. οποιος μπορει ας μου στειλει προσωπικο
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
Καμια επισκεψη τελευταια απο κανεναν συναγωνιστη στο luxury; Εχουν αλλαξει καθολου το τροπαριο εκει ή τα ιδια; Παντως τα story τους στο instagram οσο πανε και γινονται και πιο τσοντα.
 

Mikel23

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Καμια επισκεψη τελευταια απο κανεναν συναγωνιστη στο luxury; Εχουν αλλαξει καθολου το τροπαριο εκει ή τα ιδια; Παντως τα story τους στο instagram οσο πανε και γινονται και πιο τσοντα.
Πήγα αδερφέ πάλι δε μου έκαναν.. δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω κάτι συγκεκριμένο για να μου κάνουν
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
Πήγα αδερφέ πάλι δε μου έκαναν.. δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω κάτι συγκεκριμένο για να μου κάνουν
Καταλαβα φιλε. Τα ιδια Παντελη μου, τα ιδια Παντελακη μου. Αν δει κανενας το insta τους θα νομιζει οτι κανουν και παρτουζες δλδ. Χα χα χα
 

Easwear

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες αν εχει κανένας καμία πληροφορία για κανένα μαγαζί ας μου στείλει μνμ
 

Easwear

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες... γνωρίζει κανένας για ritual?? Αν ξέρει κανείς κάτι ας μου στείλει πρωσοπικο μνμ
 

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
Αν κάποια κοπέλα το βλεπει και κάνει παραπάνω υπηρεσίες ας στείλει μήνυμα. Ή και κάνας συναγωνιστής άμα έχει τίποτα παραπάνω πληροφορίες...
 

Tom Fel

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες επίσκεψη σε luxury Πάτρα, Νικόλ άφησα έξτρα τριάντα δεν τα πήρε, μόνο μασάζ άφησε υπονοούμενα για την επόμενη φορά ενώ ήταν αυτή που μου είπε ότι ξαπλώνεις χωρίς εσώρουχο
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
365
Κριτικές
14
Like
1.498
Πόντοι
2.285
Λοιπόν μάγκες επίσκεψη σε luxury Πάτρα, Νικόλ άφησα έξτρα τριάντα δεν τα πήρε, μόνο μασάζ άφησε υπονοούμενα για την επόμενη φορά ενώ ήταν αυτή που μου είπε ότι ξαπλώνεις χωρίς εσώρουχο
Καλό γκομενακι;
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
83
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες επίσκεψη σε luxury Πάτρα, Νικόλ άφησα έξτρα τριάντα δεν τα πήρε, μόνο μασάζ άφησε υπονοούμενα για την επόμενη φορά ενώ ήταν αυτή που μου είπε ότι ξαπλώνεις χωρίς εσώρουχο
Και σε μένα είχε κάνει πολύ καλό μασαζ και τίποτε άλλο.
 

antonios1109

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Η Νικόλ δεν κάνει...Μόνο η ελπίδα η ζωή και η Νατάσσα κανουν
Ελπίδα ασφαλώς,καθώς και Μελίνα.
Για Ζωη+Νατάσα δεν ξέρω.
ΥΓ1
Διαβάστε λίγο και τις προηγούμενες σελίδες του νήματος ρε παιδιά. Μην επαναλαμβανουμε πράγματα που εχουν γραφτεί 100 φορες (πχ οτι η Νικολ δεν σερβιρει).
ΥΓ2
Ζωή είναι μια ψηλή καμηλοπάρδαλη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom