Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
Χαχα……είσαι Ωραιος
Για αυτο ενημερώστε…..
Καλα να περναμε
 

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Τάκη καλησπέρα δώσε καμία πληροφορία αδελφεεεε
 

micalis888

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Πώς μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα;
 

micalis888

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Στείλε μου προσωπικό,παίζει κάτι σχετικό με το luxury η κάτι εκτός όπως λες;
 

Nicks

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Διάβασα τα σχόλια εδώ και με παρότρυνατε να κάνω μια επίσκεψη στο luxury
 

Nicks

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Μπήκα στο δωμάτιο και άφησα 10τιπς μετά μπήκε μια κυρία μέσα αλλά δεν έλεγε τπτ μεγάλη πολύ και όχι κάτι σπουδαίο εμφανισιακά.εκανε καλό μασάζ αλλά μέχρι.δεν με έψηνε κιόλας για κάτι παραπάνω.
 

Nicks

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Τα καβλακια τα γεματουλικα με τις βυζάρες στην ρεσεψιόν τι φάση??
 

Nicks

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Ερωτήσεις πολλές μέχρι να μπω στο δωμάτιο κτλ.εχει συμβεί το ίδιο και σε εσάς σαν πρώτη επίσκεψη??
 

mike900r

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Στειλε pm και σε μενα για εκτος αν θελεις.:hi:
 

mike900r

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Οποιος μπορει να βοηθησει που γνωριζει περισσοτερα για μασαζ και εκτος luxury ας στειλει προσωπικο μυνημα.
 

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
Ερωτήσεις πολλές μέχρι να μπω στο δωμάτιο κτλ.εχει συμβεί το ίδιο και σε εσάς σαν πρώτη επίσκεψη??
Το είδους ερωτήσεις….;;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπήκα στο δωμάτιο και άφησα 10τιπς μετά μπήκε μια κυρία μέσα αλλά δεν έλεγε τπτ μεγάλη πολύ και όχι κάτι σπουδαίο εμφανισιακά.εκανε καλό μασάζ αλλά μέχρι.δεν με έψηνε κιόλας για κάτι παραπάνω.
Χωρίς φράπα….;;;;
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα και στους καινούργιους! Πάμε δυνατά για ωραια χαλαρωτικά μασαζάκια. Ότι θέλετε pm αγόρια οχι πολλα πολλα εδώ.
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Οποιος μπορει να βοηθησει που γνωριζει περισσοτερα για μασαζ και εκτος luxury ας στειλει προσωπικο μυνημα.
Λοιπόν συναγωνιστή στείλε μια προσωπικό για μασαζ φουλ έξτρα αου έχω πληροφορίες ;)
 

makisss56

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές παίζει καμία καλή στο Buddha ?
 

makisss56

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλό μασαζ με καλή εκτόνωση υπάρχει τίποτα ή φόλα ;
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Μπήκα στο δωμάτιο και άφησα 10τιπς μετά μπήκε μια κυρία μέσα αλλά δεν έλεγε τπτ μεγάλη πολύ και όχι κάτι σπουδαίο εμφανισιακά.εκανε καλό μασάζ αλλά μέχρι.δεν με έψηνε κιόλας για κάτι παραπάνω.
Και εσυ με 10€ τι πίστεψες ρε φιλε ότι θα κανεις ; Τουλάχιστον έκανες και καλο μασαζ δεν έχει και πολλές που να ξέρουν το άθλημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom