Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
δοκίμασα εάν θέλεις σκληρό μασαζ ψηλών κυβικών με ωραίο τελείωμα χώσου. Αλλά δεν είναι σαν το ritual. Για περισσότερα στείλτε να σας κατατοπίσω
Καλημέρα για πες μας εάν θες και και για το ritual
Και για την κυρία….
Ευχαριστω
 

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχουμε κανα καλο
Μασαζ με εκτόνωση στην πατρα…..;
Καλή συνεχεια…
 

Ntinosair

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Like
122
Πόντοι
0
Καλημερα. Ευγενεστατη, αλλα μεχρι εκει. Δεν προσπαθησα για το κατι παραπανω περα απο το μασαζ δλδ και την εκτονωση.Συνολικη βαθμολογια 3/10

Καλησπερα!Κανα νεο απο την κυρια;;
Εβγαλε σε καποιον τη ρομπα της ή κατι παραπανω;;Αναλογιες σωματος;
Καλησπερα μεγάλη φόλα η κυρια !! Όσο μπορείτε μακριά !!!
 

makisss56

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές η κυρα Βασιλική… έφτασα στην πηγή αλλά νερό δεν ήπια , φαίνεται έχει θέμα με τους Πατρινούς. Ξέρουμε από που είναι
 

jimchris

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά αν κάποια κοπέλα στο luxury κάνει κάτι παραπάνω με παραπάνω δωράκι παρακαλω στείλτε μου μήνυμα... Εχω ανταλλαγή με ινστα Νατάσας.... Η κοπέλα είναι μουναρα... Εχω και ινστα Ειρήνης... Πολυ μουναρος και απο κοντά και τέλειες βυζαρες
ειμαι νεο μελος. μπορεις να μου στειλεις το ινστα ?
 

Peterparapan77

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπερα, μιλησα με Vassiliki massage μου ειπε μονο για μασαζ. Προσπαθησα να το φερω γυρω γυρω αλλα τιποτα. Γνωριζει καποιος Πατρινος εκ πειρας τροπο προσεγγισης?
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
365
Κριτικές
14
Like
1.498
Πόντοι
2.285
Καλησπερα, μιλησα με Vassiliki massage μου ειπε μονο για μασαζ. Προσπαθησα να το φερω γυρω γυρω αλλα τιποτα. Γνωριζει καποιος Πατρινος εκ πειρας τροπο προσεγγισης?
Δύσκολο...μονα μασάζ και μέχρι εκεί. Τπτ άλλο.
Και άμα τη δεις από κοντά δε θα θες και κάτι άλλο..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Κανα μποθρδελο με μικρες ξενες πχ λατινες εχει η Πάτρα? Στουντιο κι αυτά ειναι ολα μουφα και μεσα εχουν 80% γριές. Μπας κ κατα λάθος υπαρχει κανα μπουρδελο με καμμια πιτσιρικα μέσα??.
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
365
Κριτικές
14
Like
1.498
Πόντοι
2.285
Κανα μποθρδελο με μικρες ξενες πχ λατινες εχει η Πάτρα? Στουντιο κι αυτά ειναι ολα μουφα και μεσα εχουν 80% γριές. Μπας κ κατα λάθος υπαρχει κανα μπουρδελο με καμμια πιτσιρικα μέσα??.
Οχι
 

Peterparapan77

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Συναγωνιστές η κυρα Βασιλική… έφτασα στην πηγή αλλά νερό δεν ήπια , φαίνεται έχει θέμα με τους Πατρινούς. Ξέρουμε από που είναι
Απο Πατρα ειναι απο οσο ξερω. Τι εννοεις φιλαρακι εφτασες πηγη?
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Λοιπόν παιδιά για να σας κατατοπίσω... Για βασιλικη μασαζ μακρυά... Βγάζει κόμπλεξ και εχει πολλα νεύρα και νομίζει οτι κάποια είναι... Στο μασαζ όμως ειναι καλή... Αλλα μόνο μασαζ... Οσοι θέλετε απο στούντιο πολυ καλο ειναι το στούντιο Κ αλλα καλο ειναι να κανετε follow στο fb για να βλέπετε καθε φορα ποια κοπελα δουλεύει... Κάποιες που έρχονται κατα καιρούς για μασαζ και εκτονωση απλά μείνετε μακρυά θα κλαιτε τα λεφτά σας... Ειναι συνταξιούχες
Για μασαζ με εκτόνωση στην Πατρα μόνο στο luxury αλλα και παλι στον παίζουν πολυ γρήγορα για να σε ξεπεταξουν... Αυτό είναι το μόνο αρνητικό... Σας το λεω γιατί εχω γυρίσει ολη την Ελλάδα απο μασατζιδικα... Καμία σχέση... Πάτρα είναι ακομη πολυ πίσω
 

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
Δύσκολο...μονα μασάζ και μέχρι εκεί. Τπτ άλλο.
Και άμα τη δεις από κοντά δε θα θες και κάτι άλλο..
Λοιπόν παιδιά για να σας κατατοπίσω... Για βασιλικη μασαζ μακρυά... Βγάζει κόμπλεξ και εχει πολλα νεύρα και νομίζει οτι κάποια είναι... Στο μασαζ όμως ειναι καλή... Αλλα μόνο μασαζ... Οσοι θέλετε απο στούντιο πολυ καλο ειναι το στούντιο Κ αλλα καλο ειναι να κανετε follow στο fb για να βλέπετε καθε φορα ποια κοπελα δουλεύει... Κάποιες που έρχονται κατα καιρούς για μασαζ και εκτονωση απλά μείνετε μακρυά θα κλαιτε τα λεφτά σας... Ειναι συνταξιούχες
Για μασαζ με εκτόνωση στην Πατρα μόνο στο luxury αλλα και παλι στον παίζουν πολυ γρήγορα για να σε ξεπεταξουν... Αυτό είναι το μόνο αρνητικό... Σας το λεω γιατί εχω γυρίσει ολη την Ελλάδα απο μασατζιδικα... Καμία σχέση... Πάτρα είναι ακομη πολυ πίσω
Λοιπόν παιδιά για να σας κατατοπίσω... Για βασιλικη μασαζ μακρυά... Βγάζει κόμπλεξ και εχει πολλα νεύρα και νομίζει οτι κάποια είναι... Στο μασαζ όμως ειναι καλή... Αλλα μόνο μασαζ... Οσοι θέλετε απο στούντιο πολυ καλο ειναι το στούντιο Κ αλλα καλο ειναι να κανετε follow στο fb για να βλέπετε καθε φορα ποια κοπελα δουλεύει... Κάποιες που έρχονται κατα καιρούς για μασαζ και εκτονωση απλά μείνετε μακρυά θα κλαιτε τα λεφτά σας... Ειναι συνταξιούχες
Για μασαζ με εκτόνωση στην Πατρα μόνο στο luxury αλλα και παλι στον παίζουν πολυ γρήγορα για να σε ξεπεταξουν... Αυτό είναι το μόνο αρνητικό... Σας το λεω γιατί εχω γυρίσει ολη την Ελλάδα απο μασατζιδικα... Καμία σχέση... Πάτρα είναι ακομη πολυ πίσω
Ωραιος φίλε ευχαριστούμε για τος πληροφορίες…
Στο luxury spa…. Ολες οι κοπέλες κάνουν με εκτόνωση…;
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306
Ωραιος φίλε ευχαριστούμε για τος πληροφορίες…
Στο luxury spa…. Ολες οι κοπέλες κάνουν με εκτόνωση…;
Ρε συ φιλαρακι, sorry κιολας, αλλα εχω κανει και εγω κατα καιρους ερωτησεις σε αντιστοιχα νηματα, τα οποια ομως εχουν χιλιαδες σελιδες και δεν γινοταν να τις διαβασω ολες. Ρωτας τωρα κατι εσυ σε ενα νημα με μολις 20κατι σελιδες και το οποιο εχει ειπωθει πολλες φορες.
 

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
Ρε συ φιλαρακι, sorry κιολας, αλλα εχω κανει και εγω κατα καιρους ερωτησεις σε αντιστοιχα νηματα, τα οποια ομως εχουν χιλιαδες σελιδες και δεν γινοταν να τις διαβασω ολες. Ρωτας τωρα κατι εσυ σε ενα νημα με μολις 20κατι σελιδες και το οποιο εχει ειπωθει πολλες φορες.
Φίλε καλησπέρα
Ολα αλλάζουν καθημερινά…..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom