Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Και εσύ τράβα στο Λιμάνι και γαμήσου
Να πάω να γαμηθω ; Κλειδαρά ;;;; Πρόσεχε γιατί μου είπε η μελινα ήρθε ένας λεειι και μας έλεγε για κλειδιά και παπαριες και ήθελε αντί για φραπέ δάχτυλα στον κωλο ! Εσυ ήσουν ;;; Άντε μπαγλαμά τραβά γαμησου μην ξανά γράψεις εδώ !
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Μάγκες καλημέρα ! Τελικά ξέρει κανένας αυτή η αγνή εάν έχει βρεθεί ποτέ με κανέναν! Παρά πολύ δύσκολη να κάνεις επαφή ! Είναι ότι να ναι δεν απαντάει δεν σηκώνει τηλ
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Να πάω να γαμηθω ; Κλειδαρά ;;;; Πρόσεχε γιατί μου είπε η μελινα ήρθε ένας λεειι και μας έλεγε για κλειδιά και παπαριες και ήθελε αντί για φραπέ δάχτυλα στον κωλο ! Εσυ ήσουν ;;; Άντε μπαγλαμά τραβά γαμησου μην ξανά γράψεις εδώ
Να πάω να γαμηθω ; Κλειδαρά ;;;; Πρόσεχε γιατί μου είπε η μελινα ήρθε ένας λεειι και μας έλεγε για κλειδιά και παπαριες και ήθελε αντί για φραπέ δάχτυλα στον κωλο ! Εσυ ήσουν ;;; Άντε μπαγλαμά τραβά γαμησου μην ξανά γράψεις εδώ !
Εγώ σου είπα να πας στο λιμάνι να γαμηθείς και να κάτσεις εκεί
Γιατί έφυγες τόσο γρήγορα
Θα σε βρίζω μέχρι να ζητήσεις συγγνώμη Γιατί εσύ άρχισες πρώτος
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Εγώ σου είπα να πας στο λιμάνι να γαμηθείς και να κάτσεις εκεί
Γιατί έφυγες τόσο γρήγορα
Θα σε βρίζω μέχρι να ζητήσεις συγγνώμη Γιατί εσύ άρχισες πρώτος
Θα με βρίζεις μέχρι να ζητήσω συγνώμη ;;; Ρε μπαγλαμά τι συγνώμη ; Μωρή πουτανα δώσε μου ραντεβού να έρθω να σε βρω από Κοντά να σου πω εγώ ποιος θα πάει στο λιμάνι να γαμηθει ! Πουτανα πες μωρή πουτανα που να έρθω πες μου ! Που θα σου ζητήσω και συγνώμη
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Θα με βρίζεις μέχρι να ζητήσω συγνώμη ;;; Ρε μπαγλαμά τι συγνώμη ; Μωρή πουτανα δώσε μου ραντεβού να έρθω να σε βρω από Κοντά να σου πω εγώ ποιος θα πάει στο λιμάνι να γαμηθει ! Πουτανα πες μωρή πουτανα που να έρθω πες μου ! Που θα σου ζητήσω και συγνώμη
Θα ήθελα να σου δώσω ραντεβού να συναντηθούμε αλλά επειδή τις τελευταίες μέρες έχω γαμήσει καμιά δεκαριά σαν εσένα δεν θα μπορέσω να σε γαμήσω
Ασε να περάσουν 2. 3 ημέρες και μετά ευχαρίστως να το ευχαριστηθείς κι εσύ
Μαλάκα διάβασε τα μηνύματα να δεις Ποιος ξεκίνησε πρώτος τα βρισίδια
Άντε μου στο διαβολο
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Θα ήθελα να σου δώσω ραντεβού να συναντηθούμε αλλά επειδή τις τελευταίες μέρες έχω γαμήσει καμιά δεκαριά σαν εσένα δεν θα μπορέσω να σε γαμήσω
Ασε να περάσουν 2. 3 ημέρες και μετά ευχαρίστως να το ευχαριστηθείς κι εσύ
Μαλάκα διάβασε τα μηνύματα να δεις Ποιος ξεκίνησε πρώτος τα βρισίδια
Άντε μου στο
Μωρή πουτανα ξεπεσμένη λέγε τι ώρα και που και έλα να δεις ποιον θα γαμησεις !! Πως θα με
Γαμησεις με τον κωλο σου;;;;; Επειδή δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και κρύβεσαι πίσω από κρυφό προφίλ ! Εισια κότα λίρατη αδερφή και τον παίρνεις εγώ έχω αρχιδια και θα στα
Δώσω να τα φας περιμένω να μου πεις τι ώρα και που και θα παρακαλάς μετά να μην είδες πει ποτέ να πάω να γαμηθω. Πουτανα γιε μουνοπανο γαμηδιιιιιιι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μωρή πουτανα ξεπεσμένη λέγε τι ώρα και που και έλα να δεις ποιον θα γαμησεις !! Πως θα με
Γαμησεις με τον κωλο σου;;;;; Επειδή δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και κρύβεσαι πίσω από κρυφό προφίλ ! Εισια κότα λίρατη αδερφή και τον παίρνεις εγώ έχω αρχιδια και θα στα
Δώσω να τα φας περιμένω να μου πεις τι ώρα και που και θα παρακαλάς μετά να μην είδες πει ποτέ να πάω να γαμηθω. Πουτανα γιε μουνοπανο γαμηδιιιιιιι
Πες ρε αρχιδι που εισια πες
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Μωρή πουτανα ξεπεσμένη λέγε τι ώρα και που και έλα να δεις ποιον θα γαμησεις !! Πως θα με
Γαμησεις με τον κωλο σου;;;;; Επειδή δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και κρύβεσαι πίσω από κρυφό προφίλ ! Εισια κότα λίρατη αδερφή και τον παίρνεις εγώ έχω αρχιδια και θα στα
Δώσω να τα φας περιμένω να μου πεις τι ώρα και που και θα παρακαλάς μετά να μην είδες πει ποτέ να πάω να γαμηθω. Πουτανα γιε μουνοπανο γαμηδιιιιιιι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πες ρε αρχιδι που εισια πες
Στον Λάδωνα από πίσω μένω
Έλα με φόρα και με την όπισθεν όπως μόνο εσυ ξέρεις
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Μωρή πουτανα ξεπεσμένη λέγε τι ώρα και που και έλα να δεις ποιον θα γαμησεις !! Πως θα με
Γαμησεις με τον κωλο σου;;;;; Επειδή δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και κρύβεσαι πίσω από κρυφό προφίλ ! Εισια κότα λίρατη αδερφή και τον παίρνεις εγώ έχω αρχιδια και θα στα
Δώσω να τα φας περιμένω να μου πεις τι ώρα και που και θα παρακαλάς μετά να μην είδες πει ποτέ να πάω να γαμηθω. Πουτανα γιε μουνοπανο γαμηδιιιιιιι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πες ρε αρχιδι που εισια πες
Αν δεν ζητήσεις συγνώμη θα σε βρίζω μέχρι την Άνοιξη
 

sotospatra

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
930
Like
14.023
Πόντοι
2.246
καλησπερα. μενω πατρα μονιμα εδω και 48 χρονια. μασαζτιδικα υπηρχαν και υπαρχουν αλλα το θεμα ειναι πως ολα ειναι χαλι. μονο αν τα σκασεις και γενικα αν πας 2-3 φορες 8α παρεις κατι εξτρα. κ παιζει κατα ποσο 8α σε γουσταρει η κοπελα.
καποτε που ειχα κανει ενα κονε με μια βουλγαρα απο κολομπαρο αυτη εκανα τη εν λογω δουλεια. αυτο που ειπε ο φιλος πως αν πληρωσεις μεσα παραπανω κατι θα λαβεις ισχυει.
απ[ο εκει κ περα αν σε γουσταρει η κοπελα υπαρχει πιθανοτητα να το φας κιολας αλλα σπανια μεσα εκει. το μαζασ ειναι στανταρ ωρα και οι τσατσοι περιμενουν απεξω.

αυτα . κ σταματηστε να τσακωνεστε . ελεος το γαμησατε το νυμα.

αντε καλες γιορτες.
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Αν δεν ζητήσεις συγνώμη θα σε βρίζω μέχρι την Άνοιξη
Το συγνώμη να σου ζητήσω μωρή πουτανα ! Είσαι αδερφή και κότα λιρατη εάν ήσουν μάγκας θα ερχόσουν να μου τα έλεγες από Κοντά ! Πάρε θάρρος βάλε λίγο δάχτυλο στον κωλο και όταν γίνεις άντρας στείλε μου να βρεθούμε και θα δεις πως είναι οι μάγκες κλειδαρά ! Επειδή δεν ξέρεις που μπλέκεις υπάρχουν τρόποι να βρω ποιος εισια και τον τρόπο που έκανες εγραφη εδώ email ! Όταν γίνει θα παρακαλάς να μην είχες βρίσει ποτέ ! Πουτανας γιε
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
καλησπερα. μενω πατρα μονιμα εδω και 48 χρονια. μασαζτιδικα υπηρχαν και υπαρχουν αλλα το θεμα ειναι πως ολα ειναι χαλι. μονο αν τα σκασεις και γενικα αν πας 2-3 φορες 8α παρεις κατι εξτρα. κ παιζει κατα ποσο 8α σε γουσταρει η κοπελα.
καποτε που ειχα κανει ενα κονε με μια βουλγαρα απο κολομπαρο αυτη εκανα τη εν λογω δουλεια. αυτο που ειπε ο φιλος πως αν πληρωσεις μεσα παραπανω κατι θα λαβεις ισχυει.
απ[ο εκει κ περα αν σε γουσταρει η κοπελα υπαρχει πιθανοτητα να το φας κιολας αλλα σπανια μεσα εκει. το μαζασ ειναι στανταρ ωρα και οι τσατσοι περιμενουν απεξω.

αυτα . κ σταματηστε να τσακωνεστε . ελεος το γαμησατε το νυμα.

αντε καλες γιορτες.
Γενικά δεν υπάρχει κάποιο άλλο στην Πάτρα που να προσφέρει κάτι άλλο ! Τουλάχιστον εγώ ζω εδώ 35 χρόνια και μόνο τον μωρεα ήξερα τώρα μετά από τόσα χρόνια μόνο αυτό είναι που προσφέρει κάτι παραπάνω !
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
361
Κριτικές
14
Like
1.478
Πόντοι
2.285
Γενικά δεν υπάρχει κάποιο άλλο στην Πάτρα που να προσφέρει κάτι άλλο ! Τουλάχιστον εγώ ζω εδώ 35 χρόνια και μόνο τον μωρεα ήξερα τώρα μετά από τόσα χρόνια μόνο αυτό είναι που προσφέρει κάτι παραπάνω !

Δλδ; τι προσφέρει παραπανω;
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Το συγνώμη να σου ζητήσω μωρή πουτανα ! Είσαι αδερφή και κότα λιρατη εάν ήσουν μάγκας θα ερχόσουν να μου τα έλεγες από Κοντά ! Πάρε θάρρος βάλε λίγο δάχτυλο στον κωλο και όταν γίνεις άντρας στείλε μου να βρεθούμε και θα δεις πως είναι οι μάγκες κλειδαρά ! Επειδή δεν ξέρεις που μπλέκεις υπάρχουν τρόποι να βρω ποιος εισια και τον τρόπο που έκανες εγραφη εδώ email ! Όταν γίνει θα παρακαλάς να μην είχες βρίσει ποτέ ! Πουτανας γιε
Λοιπόν για να τελειώνουμε με εσένα
ΠΡΩΤΟΝ
Πουτάνας γιος είσαι εσύ
Πρέπει να το θυμάσαι που σου γαμούσαμε τη μάνα και σε Είχαμε βάλει και την κράταγες από τα αυτιά

ΔΕΥΤΕΡΟΝ
Από τις απειλές και τον τρόπο που γράφεις καταλάβαμε ότι είσαι πολύ δυνατός………στα κωλομερια
Πάρε φόρα λοιπόν και έλα με την όπισθεν να μου κλάσεις τα αρχίδια
Και αν θέλεις σταμάτησε τις μαλακίες που γράφεις γιατί έχω μια δεκαπενταριά Μηνύματα να σε πικάρω για να διασκεδάζουν μαζί σου
Αν θέλεις σταμάτησε Γιατί εγώ εδώ είμαι και όπως βλέπεις ξέρω και εγώ να βρίζω
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Μόνο ότι έπιασες την μάνα μου στο στόμα σου … περίμενε με και θα δεις . Αυτό που θα σου κάνω δεν θα το πιστεύεις ….
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
122
Κριτικές
3
Like
235
Πόντοι
1
Σημερινή επίσκεψη στο luxury.... Με το Extra δωράκι που άφησα είχαμε φραπέ κανονικά.... Καλό για την Πάτρα το όλο σκηνικό
Για εμάς που δεν είμαστε του αθλήματος, μπορείς να βοηθήσεις λίγο.
Πόσο δώρο αφήνεις και πως το δίνεις; Πριν ερθει αφήνεις ας πούμε ένα 20αρι στο δωμάτιο και πιάνει το νόημα;

Επίσης άφηνε να πιάνεις τίποτα ή απλά στον έπαιξε στο τέλος του μασάζ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom