Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Δοκιμασε ποτέ κανείς να αφήσει 50 η και παραπάνω λεφτά μεσα στο δωμάτιο για κατι παραπάνω? Στείλτε μου προσωπικό μνμ για να μην εκθέτουμε καταστάσεις
 

Undertaker__

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Αν υπάρχει κάποια πληροφορία για μασάζ στείλτε inbox και εδώ παρακαλώ.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Παίδες καινούργιος εδώ ήθελα να σας πω και να μοιραστώ την χαρα μαζί σας πήγα στο ritual και περάσαμε μία Μαρία απίστευτο
για πες μας φιλε τι παιχτηκε.........μνμ δεν μπορεις να στειλεις προς το παρον σαν νεο μελος.....
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Παιδιά ξέρει κάποιος για μια Μαρία που κάνει μασαζ με εκτόνωση και πιπα στην Πάτρα? Νοικιάζει εξω σπίτι απο όσο ξέρω αλλα με κάτι παραπάνω σε αφήνει να την γαμησεις
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
193
Like
186
Πόντοι
1
Και σε μένα πληροφορίες οποίος έχει πέρα από lux
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
193
Like
186
Πόντοι
1
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Στηλε και από δω man
 

Ntinosair

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Like
122
Πόντοι
0
δοκίμασα εάν θέλεις σκληρό μασαζ ψηλών κυβικών με ωραίο τελείωμα χώσου. Αλλά δεν είναι σαν το ritual. Για περισσότερα στείλτε να σας κατατοπίσω
Τι γίνεται στο ritual θα μας πει κανείς ;;;
 

tassos845

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
για πες μας φιλε τι παιχτηκε.........μνμ δεν μπορεις να στειλεις προς το παρον σαν νεο μελος.....
Πες μας αδερφε εγω πηγα retual μου εκανε μια αδυατη ξανθια αλλα τιποτα παραπανω , πες μας πως ??? Ζηταω την Μαρια???
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Στο ritual πήγα 3 φορές με την μόνη που μπήκα και πέρασα ωραια ήταν αυτή δεν ξέρω βέβαια αν κάνει και κάποια άλλη και δεν το έχω ανακαλύψει ακομα
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κάποιος για μια Μαρία που κάνει μασαζ με εκτόνωση και πιπα στην Πάτρα? Νοικιάζει εξω σπίτι απο όσο ξέρω αλλα με κάτι παραπάνω σε αφήνει να την γαμησεις
Δεν κατάφερα κάτι τέτοιο δεν είχε πήδημα στο τέλος παρότι γενναιόδωρος
 

nikos-power2013

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2013
Μηνύματα
15
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κάποιος για μια Μαρία που κάνει μασαζ με εκτόνωση και πιπα στην Πάτρα? Νοικιάζει εξω σπίτι απο όσο ξέρω αλλα με κάτι παραπάνω σε αφήνει να την γαμησεις
Έχεις κανένας περισσότερες πληροφορίες, αν ναι pm παρακαλώ. Ευχαριστώ!
 

nikos-power2013

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2013
Μηνύματα
15
Like
3
Πόντοι
0
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Καλησπέρα!!! Στείλε περισσότερες πληροφορίες. Ευχαριστώ!
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.047
Πόντοι
1.321
καλησπερα... εχεις απολυτο δικιο...

Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Αν μπορείς στείλε μου πληροφορίες για το εκτός φίλε μου
 

tassos845

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
φιλε δεν μπορω να σου στηλω προσωπικο pm νεος εδω στηλε εσυ ενημερωσε με αν θες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom