Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ninja00

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2023
Μηνύματα
38
Like
312
Πόντοι
20
Καλησπερα Τύποι. Εντελώς καινούριος σε αυτήν τη φάση.Μήπως ξέρετε που παίζουν πιάτσες αυτόν τον καιρο; Δεν θελω πολλα πολλα, μια πιπα και βλεπουμε. Συγνώμη αν είμαι εκτός θέματος
 

Petros Nik.

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Στο ritual ποια κοπελα επιλεξατε εσεις που πηγατε; και αφησατε επιπλεον;
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.047
Πόντοι
1.321
Παίδες καλημέρα... Μπορεί κάποιος να μου πει για το ritual..... Να έχει πάει βέβαια για ξέρει ακριβώς
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
193
Like
186
Πόντοι
1
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Παίδες καινούργιος εδώ ήθελα να σας πω και να μοιραστώ την χαρα μαζί σας πήγα στο ritual και περάσαμε μία Μαρία απίστευτο
Στηλε μνμ αδερφέ ότι ξέρεις παραπανω
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Βρε παιδιά για πιο ritual λέτε? Διαβάστε κριτικές να δείτε τι λένε... Μην χαλάτε τα λεφτά σας έτσι... Εγω πάντως απο τις παρα πολλές κριτικές του κόσμου τρόμαξα
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Καλό το luxury στην Πατρα παιδιά αλλα σαν το golden spa της Λάρισας και της Θεσσαλονίκης δεν είναι... Κακώς που δεν ειναι ετσι και εδω...
 

Ninja00

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2023
Μηνύματα
38
Like
312
Πόντοι
20
Ξέρουμε τι τιμές παίζουν στο ritual? Και αν υπάρχει καμία κοπέλα να προτιμήσουμε.
 

Ninja00

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2023
Μηνύματα
38
Like
312
Πόντοι
20
Οποίος γνωρίζει από ritual ας στείλει ένα μνμ
 

Mikel23

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.

Παίδες αρχικά ζήτω επιτέλους η Πατρα ! Αλλά ειπαμε αν θέλετε να μείνει κάτι και εδώ στην μηναρουπολη σταματήστε τα ανοιχτά και στείλτε προσωπικά ! Εγώ έχω να προτείνω να Δοκιμάζετε και να μην γραφετε αναλυτικά εδώ γιατί θα το χάσουμε και δεν έχει και πολλα. Όποιος θέλει μου στέλνει για πληροφορίες. Ξέρω και για εκτός για όποιον θέλει.
Πώς σου στέλνουμε pm;
 

tassos845

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Εδω κανενας εχει μπει??
 
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0

tassos845

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Η Νατάσα κάνει εκτόνωση κανονικά
Βοηθησε λιγο αδερφε ,2 ειναι καθε μερα εκει δεν εχουν ρεσεψιον ,οι ιδιες σηκωνουν τηλ και κανουν μασαζ θα την ζητησω οταν δουλευει ,και πληρωνεις στο δωματιο ξεχωριστα αυτη??? επισημα πληρωσα 17Ε μονο μασαζ
 

tassos845

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0

Aν εχε δοκιμασει κανενας κατι ενημερωνει !!!!!
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
193
Like
186
Πόντοι
1
Βοηθησε λιγο αδερφε ,2 ειναι καθε μερα εκει δεν εχουν ρεσεψιον ,οι ιδιες σηκωνουν τηλ και κανουν μασαζ θα την ζητησω οταν δουλευει ,και πληρωνεις στο δωματιο ξεχωριστα αυτη??? επισημα πληρωσα 17Ε μονο μασαζ
Για το lux λέει έχει 30€
 

dune_bb

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Βοηθησε λιγο αδερφε ,2 ειναι καθε μερα εκει δεν εχουν ρεσεψιον ,οι ιδιες σηκωνουν τηλ και κανουν μασαζ θα την ζητησω οταν δουλευει ,και πληρωνεις στο δωματιο ξεχωριστα αυτη??? επισημα πληρωσα 17Ε μονο μασαζ
Υπαρχει και Νατασα στο ritrual ?
 
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
Βοηθησε λιγο αδερφε ,2 ειναι καθε μερα εκει δεν εχουν ρεσεψιον ,οι ιδιες σηκωνουν τηλ και κανουν μασαζ θα την ζητησω οταν δουλευει ,και πληρωνεις στο δωματιο ξεχωριστα αυτη??? επισημα πληρωσα 17Ε μονο μασαζ
Για Νατάσα luxury μιλάω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom