Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Συνάντηση με Λυδία από την Τεα...!!! Η φωτογραφία στο Viber είναι η Λυδία πριν 20 χρόνια δυστυχώς.
σε μια εβδομάδα ανοίγουν τύπε!
Μπράβο έθεσες σοβαρή υποψηφιότητα για μπανακι!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Φίλε μου το γνωρίζω ότι είναι κλειστό. Αν θες σου στέλνω κ φωτο από το viber που με έχουν ενημερώσει. Είναι καλοκαίρι κ ως γνωστόν οι περισσότεροι φεύγουμε σε άδειες. Έτσι κ εγώ τώρα γύρισα Αθήνα. Στις διακοπές το τελευταίο που θα έκανα ήταν να μπω στο bourdela και να διαβάζω. Με τη Λυδία βρέθηκα πριν φύγω κ πριν κλείσουν. Εγώ γράψει αρκετές κριτικές από διάφορα μαγαζιά δεν ασχολούμαι με την Τεα συγκεκριμένα. Όπως με βοηθάνε άλλοι εδώ μέσα έτσι βοηθώ κ εγώ. Όσο για το μπάν.... τα φιλιά μου.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
9
Like
1.807
Πόντοι
3.145
Καλησπέρα...είμαι νέος στο σαιτ αλλά έμπειρος (νομιζω) στο μασαζ στο σπίτι...θα παραθέσω τις εμπειρίες μου στο μέλλον...απλά ήθελα να κάνω μια ερώτηση ...επειδή φια βάζω πολύ για την Alice gueen,υπάρχει κάποιος τρόπος να την κλείσω για ραντεβού?
Ξανασκέψου το , μπαμπατσικη μεν αλλά αλλά απο τηγανίτα τίποτα..παρλαπίπα μέχρι να χαθεί η μπάλλα(παίζει άνετα στον ΠΑΟ)
προκαλεί δημοσιότητα και ντόρο που ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ (αλλά που να το καταλάβει;)
60 +30 hotel γι αυτό που υποτίθεται προσφέρει ..δεν κάνει!
τώρα γούστα είναι αυτά, αν επιμένεις έχει αγγελία και σήμερα στην χρυσή ευκαιρία.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πως συναντηθηκες ρε παιχτη αφου ειναι κλειστο το γραφειο
Φίλε μου το γνωρίζω ότι είναι κλειστό. Αν θες σου στέλνω κ φωτο από το viber που με έχουν ενημερώσει. Είναι καλοκαίρι κ ως γνωστόν οι περισσότεροι φεύγουμε σε άδειες. Έτσι κ εγώ τώρα γύρισα Αθήνα. Στις διακοπές το τελευταίο που θα έκανα ήταν να μπω στο bourdela και να διαβάζω. Με τη Λυδία βρέθηκα πριν φύγω κ πριν κλείσουν. Εγώ γράψει αρκετές κριτικές από διάφορα μαγαζιά δεν ασχολούμαι με την Τεα συγκεκριμένα. Όπως με βοηθάνε άλλοι εδώ μέσα έτσι βοηθώ κ εγώ. Όσο για το μπάν.... τα φιλιά μου.
Απλώς θα έπρεπε να γράψεις λίγα παραπάνω και να αναφέρεις ότι η κριτική για την συνάντηση είναι ετεροχρονισμένη …
Είναι σύνηθες φίλοι να γράφουν μετά από κάποιο διάστημα την εμπειρια τους
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
2 νεοι και οι 2 ρωτανε για την μιλανα ,εχει σουξε η κοπελα (ή εχει αναδουλειες το deluxe :2funny: )
Επι της ουσιας τωρα ,κανει αρκετα καλο μασαζ και προσφερει και ενα απολαυστικο φραπεδακι αλλα δεν εχει παραπανω.Δεν βλεπεις τιποτα ,δεν πιανεις τιποτα ,αυτα ξεχαστε τα.
Τιμια επιλογη αν σου αρκει το φραπεδακι.
Ευχαριστω.....αυτο ηθελα να μαθω.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.054
Πόντοι
1.416
Άλλη μια αναφορά, λίγο ετεροχρονισμένη:

Attica Massage:
Δήμητρα: Συμπαθητική κοπέλα και γυμνασμένη. Πολύ καλό μασάζ για κατ'οίκον. Θα το λεγα χαλαρωτικό, με διάφορες καλές τεχνικές. Είχε και φραπέ το μενού και αφαίρεση μπλούζας.

Deluxe Massage:
Πένυ: Τετράγωνη κοπέλα, αρκετά γυμνασμένη, αλλά στο όριο να την πεις παχουλή. Θεωρώ πως είναι άνω του μετρίου εμφανισιακά. Καλό μασάζ θεωρώ, αθλητικό που μπορεί να πονέσει. Ως φραπέ.

VIP Massage:
Γιούλη: Όπως τα χουν πει οι προηγούμενοι. Μιλφάρα με πολύ καλό σώμα, χαμογελαστή κι ευχάριστη. Μέτριο μασάζ, προχωράει φουλ

Joy Massage:
Μαίρη: Θεωρείται η ναυαρχίδα του ομίλου από κάποιους. Δεν το καταλαβαίνω αλλά τεσπα. Εγώ να πω πως είναι όμορφη κοπέλα, μινιόν, με μεγάλο στήθος κι αρκετά ευχάριστη. Μέτριο μασάζ, πάει ως καλαμάκι.

Δυστυχώς δεν έκανα καμιά νέα ανακάλυψη, αλλά ελπίζω να προσέφερα κάτι.

Χαιρετώ.
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Απλώς θα έπρεπε να γράψεις λίγα παραπάνω και να αναφέρεις ότι η κριτική για την συνάντηση είναι ετεροχρονισμένη …
Είναι σύνηθες φίλοι να γράφουν μετά από κάποιο διάστημα την εμπειρια τους
Εγω φίλε μου γράφω την προσωπική μου άποψη κ μονο. Αυτό δεν σημαίνει όλοι πρέπει να συμφωνούν. Όλα έχουν να κάνουν με το γούστο του καθενός κ πως βλέπει τα πράγματα. Άλλωστε όλοι μας την προσωπική μας άποψη γράφουμε... Αν βρίσκουν πχ τη Μαρία την Ειρήνη κτλ όμορφη μαγκιά τους κ μπράβο τους. Όπως βοηθάνε αρκετοί εδώ μέσα με τις εμπειρίες-απόψεις τους έτσι έγραψα κ εγω. Σωστά θα έπρεπε να γράψω ότι ειναι ετεροχρονισμένη, βέβαια μέσα στην άδεια μου δεν θα καθόμουν να γράφω στο bourdela. Ο καθένας αποφασίζει για την πάρτη του κ μονο...
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Ξέρουμε τίποτα για την Μπέλα απο το "You Need Me Massage"? Έστειλα στο viber και μου ειπαν οτι κανει μονο b2b στα 90ε /ωρα. Απο την φωτογραφια φαινεται δυνατό κοντοκόριτσο, αλλα θα θελα να ακουσω και απο εσας, καθως εψαξα στο search και δεν βρηκα κατι (δεν ειναι η Μπελα η μαυρούλα).
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Λοιπον εχω καλα νεα για οσους ψαχνουν τη ζωη απ το deluxe .Απο δευτερα.
Θα εχει δωματιο στο mery plaza στο μοσχατο με 60 το χαλαρωτικο και 80 tantra b2b με happy end και στα δυο προγραμματα .
Καλη φαση για τους μιιλφακηδες αφου γλυτωνεις και το ξενοδοχειο
Οσοι εχουν το τηλ της μπορουν να επικοινωνησουν μαζι της .
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
τι ωραια που περναγαμε παλια στο Κολωνακι. Θυμαμαι μια φορα την ειχα χυσει τοσο πολυ και χαριν αστεισμου μου λεει '' πσοσεξε μην πιασουμε κανα παιδι '' :2funny::2funny::2funny: πολυ καλο παιδι παντως η Ζωη και φοβερο προγραμμα!
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Λοιπον εχω καλα νεα για οσους ψαχνουν τη ζωη απ το deluxe .Απο δευτερα.
Θα εχει δωματιο στο mery plaza στο μοσχατο με 60 το χαλαρωτικο και 80 tantra b2b με happy end και στα δυο προγραμματα .
Καλη φαση για τους μιιλφακηδες αφου γλυτωνεις και το ξενοδοχειο
Οσοι εχουν το τηλ της μπορουν να επικοινωνησουν μαζι της .
Ανεξάρτητη πλέον όπως πριν;
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Λοιπον εχω καλα νεα για οσους ψαχνουν τη ζωη απ το deluxe .Απο δευτερα.
Θα εχει δωματιο στο mery plaza στο μοσχατο με 60 το χαλαρωτικο και 80 tantra b2b με happy end και στα δυο προγραμματα .
Καλη φαση για τους μιιλφακηδες αφου γλυτωνεις και το ξενοδοχειο
Οσοι εχουν το τηλ της μπορουν να επικοινωνησουν μαζι της .
Το τηλ της ειναι αυτο που τελειωνει σε 866?
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Εγω φίλε μου γράφω την προσωπική μου άποψη κ μονο. Αυτό δεν σημαίνει όλοι πρέπει να συμφωνούν. Όλα έχουν να κάνουν με το γούστο του καθενός κ πως βλέπει τα πράγματα. Άλλωστε όλοι μας την προσωπική μας άποψη γράφουμε... Αν βρίσκουν πχ τη Μαρία την Ειρήνη κτλ όμορφη μαγκιά τους κ μπράβο τους. Όπως βοηθάνε αρκετοί εδώ μέσα με τις εμπειρίες-απόψεις τους έτσι έγραψα κ εγω. Σωστά θα έπρεπε να γράψω ότι ειναι ετεροχρονισμένη, βέβαια μέσα στην άδεια μου δεν θα καθόμουν να γράφω στο bourdela. Ο καθένας αποφασίζει για την πάρτη του κ μονο...
Δεκτόν φίλε αλλά μας λες μόνο για τις παλιές φωτογραφίες και τίποτα για το πώς πέρασες (εκτός αν την έδιωξες γι'αυτο το λόγο)
Έχω την απορία γιατί προσωπικά τα πέρασα πολύ καλά όσες φορές έχουμε βρεθεί, κάνει πολύ καλό μασάζ και τέλειο footjob όταν της βγαίνει...
Το ίδιο βέβαια με Viki apo glamour, πολλοί είχαν (δικαίως) ενστάσεις για καποιες παλιές φωτο αλλά ήταν από τις καλύτερες επιλογές για μένα...
 

mrBonjo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2021
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Σχετικά καινούριος στο μασαζ έμεινα πολύ ικανοποιημένος από Μιλάνα Deluxe, (τη Ζωη που λέυε δε τη βρίσκω με τίποτα ενώ έψηνα) σκεφτομουν να δοκιμάσω εκτός Deluxe αλλά όχι μασαζοξεπέτα όπως ακούω για Οσμωση, ούτε σκέτο μασαζ που να νιώθω μαλακας αν ζητησω κάτι έξτρα,να ειναι στα ναι.Μηπως να μείνω πιστός Ντελουξάκιας;
Χερμες και Βελβετ είχα κλικ απο φωτο αλλά οι κριτικές με ξενέρωσαν λίγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom