Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
627
Κριτικές
9
Like
1.055
Πόντοι
86
Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω την εμπειρία κανενός, έκλεισες με την Τεα τελευταία στιγμή κ σε εξυπηρέτησε ενώ είσαι καινούριος πελάτης; ενώ είναι συνέχεια full booked και θελει 1-2 μερες πριν για ραντεβού (σύμφωνα με τα δικά της λεγόμενα). Επίσης 35 χρονων;
Είναι 45+. Και είναι σίγουρα μια εμπειρία που, μαζί με την Ζωη από Deluxe, όσοι κάνουν μασαζ κατοικον, πρέπει να την ζήσουν έστω μια φορά. Αλλά να μην δουλευόμαστε μεταξύ μας.
Άποψη μου πάντα.
Εχεις δικιο… Εμεος παλευουμε καιρο να φτιαξουμε το προγραμμα μας και να βρουμε κενο μερες πριν και ο φιλος αμεσως. Μπραβο τυχη!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Εχεις δικιο… Εμεος παλευουμε καιρο να φτιαξουμε το προγραμμα μας και να βρουμε κενο μερες πριν και ο φιλος αμεσως. Μπραβο τυχη!!!
ο τύπος την αλήθεια λέει μιας και όλα αυτά που περιγράφει τα προσφέρει η Τεα και το εισπνοή εκπνοή που αναφέρει!
Υπάρχει κάτι όμως που με χαλάει και ναι αυτό είναι ότι βρήκε τόοοσο εύκολο ραντεβού με την συγκεκριμένη που είναι full booked!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Από your massage έχει πάρει κάνεις ?? Φαίνεται καθαρά μασσαζοθεραπεια , έχει πάρει κάνεις ξέρει αν φτάνουν έστω φραπέ και ίσως λιγο πιο μέσα , βλέπω Μιρνα από your και μου έρχονται άγριες ορέξεις
.... καντε ένα ποστ αν ξέρει κάποιος κάτι για το συγκεκριμένο θεραπευτήριο
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
επιβεβαιώνω Μίρνα(όμορφη παρουσία) και Έλενα απο το συγκεκριμένο γραφείο, καλό χαλαρωτικό μασάζ χωρίς πετσέτα αλλά μέχρι εκεί!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Έχω επιχειρήσει κι εγώ να δοκιμάσω Τέα (τελικά η καλύτερη διαφήμιση είναι η δυσφήμιση) αλλά πάντα λέει ότι είναι κλεισμένη 3-4 μέρες...
Ο άλλος είχε 2 ώρες κενό και την βρήκε σε τρία λεπτά...
Οκ.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Έχω επιχειρήσει κι εγώ να δοκιμάσω Τέα (τελικά η καλύτερη διαφήμιση είναι η δυσφήμιση) αλλά πάντα λέει ότι είναι κλεισμένη 3-4 μέρες...
Ο άλλος είχε 2 ώρες κενό και την βρήκε σε τρία λεπτά...
Οκ.
Και ΤΖΟΚΕΡ ο αριθμός 8 !!! :2funny: :2funny::2funny::2funny:
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
627
Κριτικές
9
Like
1.055
Πόντοι
86
εγώ τον τύπο τον πιστεύω γιατί η ανάλυση που έκανε δείχνει άνθρωπο που δεν γράφει ψέματα.
Απλά ήταν πιστεύω μεγάλος κωλοφαρδος!:D:
Καλα ναι… Γινονται και θαυματα…
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
823
Κριτικές
106
Like
5.565
Πόντοι
17.806
Σήμερα πήρα αργά το βράδυ την Νάντια τελικά απτό empire massage που όπως είπα στην τηλεφωνήτρια να με ενημερώσει όταν έχουν κενό Νάντια η Αλεξάνδρα είχα πει και στο deluxe massage αλλά μάλλον δεν ακυρώθηκε τίποτα εκεί έτσι ήρθε η Νάντια 35 χρόνων μέτριο μασάζ στα υπόλοιπα δυνατά πέρασε αφού της έδειξα τι ζητάω σωστή γυναίκα που ικανοποιεί ότι θες κάναμε και τζακουζι μαζί και εκεί τελείωσε η συνεδρία με το τελείωμα μου 2 φορές
Το vip massage έχει μεγάλες είδα ποια θα προτείνατε για κάτι παρόμοιο
Την Ρία με το αγορέ την δοκίμασες?
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Σήμερα πήρα αργά το βράδυ την Νάντια τελικά απτό empire massage που όπως είπα στην τηλεφωνήτρια να με ενημερώσει όταν έχουν κενό Νάντια η Αλεξάνδρα είχα πει και στο deluxe massage αλλά μάλλον δεν ακυρώθηκε τίποτα εκεί έτσι ήρθε η Νάντια 35 χρόνων μέτριο μασάζ στα υπόλοιπα δυνατά πέρασε αφού της έδειξα τι ζητάω σωστή γυναίκα που ικανοποιεί ότι θες κάναμε και τζακουζι μαζί και εκεί τελείωσε η συνεδρία με το τελείωμα μου 2 φορές
Το vip massage έχει μεγάλες είδα ποια θα προτείνατε για κάτι παρόμοιο
Η πρώτη θεραπεύτρια στο site του empire είναι η γνωστή Αφροδίτη, ή κάνω λάθος;
Είναι παρακλάδι του you need me massage και prive;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα και πάλι, απτό γραφείο της τεας μπορεί κάποιος να μου προτείνει εδώ η σε μύνημα κάποια που να κάνει ότι και η τεα?(σαν σύνολο) Καλή η τεα αλλά να αλλάξουμε και λίγο παραστάσεις .? Επίσης αν έχουμε τίποτα για. Empire massage σε pm καλοδεχούμενο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
επιβεβαιώνω Μίρνα(όμορφη παρουσία) και Έλενα απο το συγκεκριμένο γραφείο, καλό χαλαρωτικό μασάζ χωρίς πετσέτα αλλά μέχρι εκεί!
Για Έλενα έχουν πει παλιότερα ότι κερνάει ενα καφέ της πεοπαρηγοριάς. Τώρα ή κάηκε κι αυτή, ή δεν ήταν το πτηνό σου στις ομορφιές του εκείνη τη μέρα!
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Η πρώτη θεραπεύτρια στο site του empire είναι η γνωστή Αφροδίτη, ή κάνω λάθος;
Είναι παρακλάδι του you need me massage και prive;
Το prive έχει άλλες κοπέλες και το you need me δεν σηκώνει τηλέφωνα άρα δεν θα είναι το ίδιο γιατί το empire πάντα μου το σηκώνει και απαντάει στο viber
το άλλο που λέτε νεκρό τίποτα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Για Έλενα έχουν πει παλιότερα ότι κερνάει ενα καφέ της πεοπαρηγοριάς. Τώρα ή κάηκε κι αυτή, ή δεν ήταν το πτηνό σου στις ομορφιές του εκείνη τη μέρα!
:2funny::2funny:
το πτηνό μου είναι πάντα περιποιημένο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom