Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Παιδιά σκέφτομαι να καλέσω κάποια που να είναι πολύ όμορφη και να κάνει πολύ καλό μασάζ, χωρίς απαραίτητα να δίνει έξτρα, απλά να δέχεται χωρίς πετσέτα... Πολλά ζητάω το ξέρω, αλλά λέω να δοκιμάσω τις αντοχές μου!!! Έχω μια πρόταση από φίλο εδώ αλλά θα ήθελα να δω και εναλλακτικές..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Πολύ καλό για να είναι αληθινό...
Μουφα οι φώτο και μουφα και αυτές που μου έστειλαν! Κλεμενες φώτο έχουν οπότε δεν ξέρεις τι θα σου έρθει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά σκέφτομαι να καλέσω κάποια που να είναι πολύ όμορφη και να κάνει πολύ καλό μασάζ, χωρίς απαραίτητα να δίνει έξτρα, απλά να δέχεται χωρίς πετσέτα... Πολλά ζητάω το ξέρω, αλλά λέω να δοκιμάσω τις αντοχές μου!!! Έχω μια πρόταση από φίλο εδώ αλλά θα ήθελα να δω και εναλλακτικές..
Δυστυχώς ούτε πολύ όμορφη υπάρχει ούτε πολύ καλό μασάζ να κάνει
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
παιχτες,αυριο ερχομαι αθηνα.λεω να ορμηξω στο τζοι μασαζ.για θυμηστε μου ρε μαγγες με π.μ,ποια να παρω?εχουν αναφερθει δυο μωρα καλα.πλερωνω,αλλα να μην πανε χαμενα τα λεφτουλια μου.βεβαια θα συναντηθω και με αματουρακι,εμφανισιακα πολυ καλο.πιστευω να περασω μπομπα.
Μαίρη , Αννα , Ιωαννα από https://massagejoy.gr/therapeftries/anna/ Ελληνίδες της διπλανής πόρτας...έχουν γραφτεί πολλά...όμορφες Ελληνίδες θεραπεύτριες...μασαζ πολύ καλο και θα περάσεις μπομπα όπως έχουμε περάσει και εμείς....από τα πιο οργανωμένα γραφεία του χώρου...τελευταία έκανα με Μαίρη (Τρίτη φορά) και ήταν τοπ!!τρανο τυπακι πέρα από το μασαζ της κτλ ήπιαμε το κρασάκι μας περάσαμε σούπερ...καλα να περάσεις...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Μαίρη , Αννα , Ιωαννα από https://massagejoy.gr/therapeftries/anna/ Ελληνίδες της διπλανής πόρτας...έχουν γραφτεί πολλά...όμορφες Ελληνίδες θεραπεύτριες...μασαζ πολύ καλο και θα περάσεις μπομπα όπως έχουμε περάσει και εμείς....από τα πιο οργανωμένα γραφεία του χώρου...τελευταία έκανα με Μαίρη (Τρίτη φορά) και ήταν τοπ!!τρανο τυπακι πέρα από το μασαζ της κτλ ήπιαμε το κρασάκι μας περάσαμε σούπερ...καλα να περάσεις...
Πολυ δυνατα μωρα και τα 3 - ελληνιδες....

συμφωνω σε ολα μαζι σου

εγω πιο πολυ η μαιρη ειναι το στυλ μου για επαναληψεις

πολυ καλα παιδια και οι 3 και περνας ομορφα μαζι τους

συνιστω φουλ ειδικα Μαιρη + Ιωαννα

ιωαννα πολυ αισθησιακη κ φουλ ανετη

Ολες ειναι ΚΟΡΜΑΡΕΣ.......
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Πολυ δυνατα μωρα και τα 3 - ελληνιδες....

συμφωνω σε ολα μαζι σου

εγω πιο πολυ η μαιρη ειναι το στυλ μου για επαναληψεις

πολυ καλα παιδια και οι 3 και περνας ομορφα μαζι τους

συνιστω φουλ ειδικα Μαιρη + Ιωαννα

ιωαννα πολυ αισθησιακη κ φουλ ανετη

Ολες ειναι ΚΟΡΜΑΡΕΣ.......
Εγω λεω να παρει και τις 3 μαζι να ευχαριστηθει ο ανθρωπος ?
 

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
38
Πόντοι
0
ρε μαγκες για εμας που εχουμε προβλημα με δουλεια. υπαρχει κατι για την ωρα?? οχι βιζιτα !!! μασαζακι και φραπε αντε καλαμακι !!! ή τετοια ωρα μονο call girls ?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736

ifuck

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,
Αννα απο Joy έχουμε εντυπώσεις?
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
99
Like
14.545
Πόντοι
25.186
Μαίρη , Αννα , Ιωαννα από https://massagejoy.gr/therapeftries/anna/ Ελληνίδες της διπλανής πόρτας...έχουν γραφτεί πολλά...όμορφες Ελληνίδες θεραπεύτριες...μασαζ πολύ καλο και θα περάσεις μπομπα όπως έχουμε περάσει και εμείς....από τα πιο οργανωμένα γραφεία του χώρου...τελευταία έκανα με Μαίρη (Τρίτη φορά) και ήταν τοπ!!τρανο τυπακι πέρα από το μασαζ της κτλ ήπιαμε το κρασάκι μας περάσαμε σούπερ...καλα να περάσεις...
Μολις διαβασα αυτο το ποστ,μου θυμισε λαικη αγορα....εδω οι καλές ντοματες!!!μέλι τα πεπόνια!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Οποιος εχει εμπειρια απο Αλικη Ντελουξ
ας μας διαφωτισει
ειναι ωραιο μωρο


Την Αλίκη την είχα πάρει όταν είχε πρώτο πάει στο Deluxe ( πριν 3-4 χρονια αν θυμαμαι καλα) βεβαια τοτε ειχε λιγα κιλα παραπανω δεν ειναι του γουστου μου αλλα οκ οπως ειπαμε γουστα ειναι αυτα κ διαφερουν αρκετα αλλα το προσωπο ωραιο! στα του αγωνα τωρα εκανε ταντρα μασαζ τα εβγαλε ολα (γυμνη) και μπορω να πω οτι ητανε πολυ καλο μασαζ την ειχα παρει για 2 ωρες γιατι παντα κανω 2 ωρες θελω να το απολαμβανω το μασαζ δεν μου φτανει 1 ωρα και ητανε απολαυστικο! Τωρα για το εξτρα εγω δεν ηθελα να προχωρησω πολυ παραπανω γιατι δεν μου αρεσε αυτο που εβλεπα με τα παραπανω κιλα ( δεν ειναι βεβαια ωραιο αυτο που λεω αλλα σορυ παιδια απλα δεν μου εβγαινε) και απλα μου εκανε μια φραπεδια αλλιως το πηγαινε για φουλ! τοτε ειχα δωσει 130ευρω! Τωρα βεβαια δεν ξερω πως θα ειναι η κοπελα στο σωμα αλλα το προσωσπο ειναι ωραιο!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Πάντως ρε gravity με έχεις μπερδέψει.
Στις 4/4 γράφεις αυτό
ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ να ειναι Χαλια το ΠΡΙΒΕ μασαζ

ενα ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ - και εγω δοκιμασα και Δεν μου αρεσαν παρα πολλα πραγματα

Στο ΠΡΙΒΕ εχει παει η γνωστη σε ολους αφροδιτη

η γνωστη σε ολους Ολυμπια που ηταν στο VIP massage

και κανα 2 ασχετες ακυρες

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΙΒΕ ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
( ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΗ )
και μετά απο 3 ημέρες αυτό

Για οσους ψαχνουν υπηρεσιες αισθησιακου μασαζ
και συγκεκριμενα

Boby to Body

Το παρεχουν



1) Η ΤΕΑ με το Diamonds Massage VIBER 697 939 8952

2) VIP Massage VIBER 698 0 280 270

3) Prive Massage ( Instagram ) VIBER 698 80 96 895


*** Απο DELUXE το παρεχει η Μιλφαρα η ΖΩΗ !
τι μεσολάβησε σε αυτό το τριήμερο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom