Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (7 μέλη και 90 επισκέπτες)

KyklopasPolifimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2013
Μηνύματα
632
Κριτικές
26
Like
34
Πόντοι
16
Αχ φίλε τί να κάνω εγώ. Αν περιμένανε από μένα τα κορίτσια θα είχανε πεινάσει. Απλά κάποια "ένσημα" μου λείπουν ακόμη και για να δικαιούμαι σύνταξη κάπου κάπου, όταν βασταν τα κότσια μου, κάνω κανένα "μεροκάματο". Αλλά με την ELVIRA τελείως αναπάντεχα, ένοιωσα σαν να είμαι , όχι με το κορίτσι της διπλανής πόρτας που λέμε, αλλά κάτι κοντινότερο, κάτι σαν αρραβωνιαστικιά.

Από ότι ξερω αύριο Πεμπτη μέχρι και Σαββατο θα είναι επανω. Θα επιβεβαιωσει η ηδια μην κανω καποιο λαθος
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Ισχυει!!  :-* Διαθεσιμη απο Πεμπτη απογευμα μεχρι Σαββατο βραδυ σε κεντρικο χοτελ στη Θεσσαλονικη!  :boobies:
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
House κοίταξε και λίγο τα π.μ. σου.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Απάντησα φίλε Γάτε ήδη.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα .

αποκλειστικες πληροφοριες ... εκ των εσω  :sunglasses: αναφερουν οτι η πληθωρικη και εχουσα πολλους fan δεσποινης Σια επεστρεψε στην ενεργο δραση και πιο συγκεκριμενα στην Ελενα στην Τσιμισκη .

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
καλησπερα .

αποκλειστικες πληροφοριες ... εκ των εσω  :sunglasses: αναφερουν οτι η πληθωρικη και εχουσα πολλους fan δεσποινης Σια επεστρεψε στην ενεργο δραση και πιο συγκεκριμενα στην Ελενα στην Τσιμισκη .
Για να τη δούμε επιτέλους, γιατί δεν την πρόλαβα στο παλιό μασαζοκατάστημα :rockon: :knockinb:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Ποια είναι αυτή η Σια που ήρθε στην Έλενα δηλαδή τι κατηγορία? μιλφ? βυζαρες? γενικώς από εμφάνιση μια βοήθεια γιατί αν αξίζει, να περάσω μια βόλτα από κει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Ποια είναι αυτή η Σια που ήρθε στην Έλενα δηλαδή τι κατηγορία? μιλφ? βυζαρες? γενικώς από εμφάνιση μια βοήθεια γιατί αν αξίζει, να περάσω μια βόλτα από κει
Λένε όσοι πήγαν: βυζάρες, νέο παιδί με ελληνικό σώμα, ζουμερό, συνδυαζόμενο με καλές υπηρεσίες, αλλά μένει να το δούμε στην πράξη. Εγώ θα πάω συντόμως και ευπειθώς θα αναφέρω! over  :grin:
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
μπορει να μου  στειλει  καποιος την αγγελια της ελενας....
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Η αγάπη είναι ακόμη υπεύθυνη στη Βούλγαρη; Που έχει πάει ξέρει κανείς;
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
γεια σας συναδερφοι...εγω θα αλλαξω λιγο θεμα και θα σας γυρισω λιγο στα παλια...ψαχνω πληροφοριες για μενια απο το βασιλη και την ευα που ηταν μοναστηριου τοτε κ μετα κωλεττη καθως επισης και απο τη μαρια που δουλευε εκει που εφτανε μεχρι στοματικο και εκανε κ πολυ καλο μασαζ.τελος ενδιαφερομαι επισης και για την ιωαννα που ειχε το princess spa.λενε οτι σταματησε υπαρχει καποιος που να ειναι παλιος της πελατης κ να γνωριζει κατι διαφορετικο??/αν καποιος γνωριζει κατι για καποια απο τις κοπελες κι εχει διαθεση να το μοιραστει ας στειλει p.m ευχαριστω δημοσια και τον house of fun για την ολη βοηθεια που μου εχει δωσει μεχρι σημερα!!!!!!κ τελος πηγε καποιος με ελβιρα?τι παιζει τελικα?αξιζει???α!οποιος θελει info για δημητρα ερρικα ας στειλει π.μ!!!!εγω την ξαναβρηκα μετα απο καιρο.

Οσο αφορά την  Μελίνα , μετά την αποτυχημένη συνεργασία που είχε με την γνωστή Μαριάννα , βρήκε χορηγό και τώρα ζει, μάλλον ευτυχισμένη μαζί του. Η Μαρία, αν δεν κάνω λάθος,ασχολείται μόνο με κανονικό μασαζ σε γυναίκες σε κατ΄οίκον επίσκεψη.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Χτεσινή συνεύρεση με την Elvira23.
Διάρκεια 2 ώρες
Κόστος συνάντησης  150€
Σχέση απόδοσης τιμής  9,0
Κανονικά το post θα έπρεπε  να μπει στο νήμα call-girl ή στο city tours πλέον.
Λοιπόν Elvira , ελληνίδα 24 ετων γύρω στο 1,70 αν δεν κάνω λάθος , μορφωμένη με γλυκό πρόσωπο,  ναζιάρικο βλέμμα  και υπέροχο χαμόγελο.  Σωματότυπος νταρντάνας ελληνίδας, σπανιόλας ,  με ωραίο μεγάλο φυσικό βυζί. Την φαντάζομαι να χορεύει latin  και τρελαίνομαι ….
Μπορώ να πω ότι σαν σωματότυπο και συμπεριφορά μου θύμισε την Άλια 20 χρόνια νεώτερη και με γλυκό προσωπάκι.
Το ραντεβού έγινε σε κεντρικό ξενοδοχείο της πόλης μας μετά από αριστη επικοινωνία που είχαμε μέσω email , sms και τηλεφώνου…
Με υποδέχτηκε με ένα απλό μαύρο φόρεμα το οποίο τόνιζε τις καμπύλες της , όχι πως το χρειαζότανε δηλαδή, και με ένα υπέροχο χαμόγελο , το social μαζί της πολύ καλό , ευγενική και ευχάριστη στην κουβεντούλα που είχαμε, με καλή αίσθηση του χιούμορ. Πήγα για ντουζάκι  και ξεκινήσαμε με μασαζάκι λόγω του ότι είμαστε και κάποια ηλικίας τα πιασιματάκια μας τα έχουμε. Εκεί δυστυχώς δεν τα πήγαμε και τόσο καλά. Ήταν απλά χαϊδολόγημα και εν μέρει το δικαιολογώ διότι από ότι μου είπε είχε ένα πρόβλημα με το χερι της και δεν μπορούσε να πιέσει. Μικρό το κακό,  σύντομα προχωρήσαμε στο επόμενο κεφάλαιο όπου φροντίσαμε να γνωρίσουμε καλύτερα τα σώματα μας γευόμενοι  ο ένας το σώμα του άλλου.  Τα βυζιά της πράγματι υπέροχα , όπως επίσης και το ευωδιαστό μουνάκι  της, με το οποίο ασχολήθηκα αρκετή  ώρα πρέπει να ομολογήσω.  Στην συνέχεια με ανέλαβε αυτή με ένα από τα καλύτερα στοματικά που μου έχουν κάνει ως σήμερα . Η τεχνική άψογη , deepthroat  σάλιωμα  και σε συνδυασμό με το σκανδαλιάρικο χαμόγελο και το κάρφωμα στα μάτια την στιγμή του έργου , πράγματι ήταν μια εμπειρία μοναδική. Προχωρήσαμε σε 69 και στην συνέχεια σε διάφορες ερωτικές περιπτύξεις με κύρια στάση  στα 4 την οποία από ότι κατάλαβα την απολαμβάνει περισσότερο και αντέχει πολύ μα πολύ σφυροκόπημα..εγώ πρέπει να έχασα γύρω στο μισό κιλό από τον ιδρώτα .  Μετά από πολύ ώρα και αφού δεν τελείωνα , το παθαίνω μερικές φορές όταν είμαι πολύ ερεθισμένος , με τα από προτροπή της κάναμε ένα διάλειμμα να πάρουμε μια ανάσα, χαλαρή συζήτηση και στην συνέχεια εγω ξάπλωσα και με ανέλαβε η ίδια χρησιμοποιώντας το υπέροχο στοματάκι της  όπου τελικά έγινε και η κατάθεση, μοναδικής έντασης και διάρκειας . Σηκώθηκε διακριτικά με ένα χαμόγελο πήγε στο μπάνιο τα έφτυσε και επανήλθε χαμογελώντας. Καθίσαμε ακόμη λίγη ώρα στο κρεβάτι ,εγώ πλέον αποκαμωμένος,  χαλαρή συζήτηση και τέλος με πόδια και καρδιά βαριά αποχώρησα .   

Να σε καλά Ελβιράκι  εύχομαι σύντομα να μας ξανάρθεις .
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Λένε όσοι πήγαν: βυζάρες, νέο παιδί με ελληνικό σώμα, ζουμερό, συνδυαζόμενο με καλές υπηρεσίες, αλλά μένει να το δούμε στην πράξη. Εγώ θα πάω συντόμως και ευπειθώς θα αναφέρω! over  :grin:

Θα στενοχωρήσω τη Βάσια -Ελένη αλλά το συγκεκριμένο άτομο είναι οτι πιο επικίνδυνο  μπορεί να συναντήσει κανεις σε μασάζ.
Γαμιεται χωρίς προφυλακτικό και είναι χωρίς φραγμούς ηθικής ή υγιεινής ,

Το βίωσα και εγώ προσωπικά που πήγε να ανεβεί πάνω μου χωρίς σκουφάκι και την πέταξα κατευθείαν ( το ειχα αναφέρει σε Βάσια και Νίκη) αλλά και στην προσωπική της ζωή κάνει απίστευτα επικίνδυνα πραγματα .
Θα μου πει καποιος τι μας νοιάζει τι κάνει στην προσωπική της ζωή ? μας νοιάζει και μας κόφτει αφου ο καθένας μας κουβαλάει κυριολεκτικά και μεταφορικά το σεξουαλικο του παρελθόν μεσα του.

Και για να μη με αμφισβητήσει κανεις φιλος ή η ίδια ( τη Βάσια ήδη μολις της έστειλα sms για την άκυρη επιλογή της να την επαναφέρει) να πω οτι τυχαία έμαθα τι εχει κάνει η συγκεκριμένη με το σύντροφο της καλύτερης της φίλης και 5 φίλους του στην Καλλικράτεια πέρυσι αδιαφορώντας πλήρως για κανόνες υγιεινής κλπ.

Εγώ προσωπικά το πουλί μου δεν το ακουμπάω εκεί που έχουν περάσει χωρίς προφύλαξη η Αρτα και τα Γιάννενα
 

np231

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Η Ιωάννα εχει σταματήσει απο όσα ξερω,η αν κρατάει ειναι παρά πολυ κλειστός ο κυκλος
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Μετα απο παρακληση της Ελενας θα μεταφερω καποια πραγματα :

Αυτος που γραφει παραπανω δεν ειναι σε θεση να γνωριζει απο προσωπικη εμπειρια το πως γαμιεται η καθε κοπελα στο δωματιο . Τους λογους δεν χρειαζεται και δεν θελω να τους παραθεσω .

Τωρα το τι ακουσε/εμαθε/φημες κτλ δεν θα το σχολιασω . 

Αυτα . Μυοχαλαρωνετε υπευθυνα .
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Θα το πω εγώ γιατί δεν είναι μυστικό.
1. Ειμαι παραπληγικός
2. Ποτε δεν παίρνω φάουλ προγραμμα
Ούτε πριν χτυπήσω.

Η συγκεκριμένη ενώ δε θα τη γαμουσα ανέβηκε πάνω μου και χωρίς να το καταλάβω αφου δεν εχω αισθητικότητα απο το επίπεδο της βλάβης και κάτω, έπιασε το πουλί μου και το έβαλε μεσα της.
Τότε την πέταξα κάτω και έκανα παράπονα στα κορίτσια έξω.
Ric Flair όπως σου εχει πει η Βάσια για μένα μου εχει πει και μένα για σένα ποιος εισαι κλπ...

Μην εκτίθεσαι ομως τόσο πολυ.
Σε λιγο θα ανεβάσω το sms που μου έστειλε οταν την ενημερώσεις για αυτό που έγραψα.

Στην τελική οποιος θέλει να φύγει με παράσημα και να τα πάει στο σπίτι του δικαίωμα του.

Η ίδια η βΑσια την έκραζε για το ακαπωτο γαμησι όπως και οι άλλες που δούλευαν μαζί της γιατί οι πελάτες ζητούσαν και απο αυτες το ίδιο.



ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ
ΕΔΩ , ΜΕ sms , ΜΕ MAIL

ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.


Απλά με την επόμενη απειλή θα πάω καρφί στην αστυνομία

Ήμουν καλός οταν έγραψα για τις κάμερες της Νίκης? και τωρα ειμαι κακός?

Η αλήθεια να λέγεται όποιον κι αν πονάει φίλοι μου

ΥΓ: Κοπέλα που κάνει παρτουζα με 6 άτομα χωρίς προφυλάξεις είναι προς αποφυγήν.


 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΕ ...Πως τα καταφέρνεις να κανεις κολαση τα θρεντς,εισαι απίστευτος...
Συνεχιζε ετσι!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Τα γραπτά μένουν
Αυτη είναι η μηνυματικη μας επικοινωνία το μεσημέρι οταν ποσταρα για τη Σια

Να μη βγάλω το επόμενο που δέχτηκα
Ούτε το άλλο για τη Νίκη που μου έστειλε προχθές γιατί θα φανεί ποιος εδω μεσα γράφει οτι του ζητήσουν.

Δε θέλω να ασχοληθώ άλλο εκτός αν προκληθω
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    75 KB · Εμφανίσεις: 38

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΕ ...Πως τα καταφέρνεις να κανεις κολαση τα θρεντς,εισαι απίστευτος...
Συνεχιζε ετσι!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ρε συ Φακιρη δε μπορώ να με περνάνε για μλκ.
Αλλά ευτυχώς υπάρχουν αποδείξεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom