Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665

1965

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ρε μαλάκες τι το βάλατε εδώ αφού δεν έχει μασαζ?  :grin:
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Δε μου λέει κάτι το νούμερο παίχτη, πήρες τηλ.; Τι σου είπε; Αν θέλεις, έλα σε πμ για περισσότερες πληροφορίες μπας κ βγάλουμε άκρη.
[/quote . 
40 ετων καπου στη μποτσαρη..δεν ειπε κατι περισσοτερο. μονη ειπε οτι ειναι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ρε μαλάκες τι το βάλατε εδώ αφού δεν έχει μασαζ?  :grin:
ρε house είδες κάτι χερουκλες που έχει
Να σε κάνει μασάζ αυτός να πεις το δεσπότη Παναγιώτη  :2funny: :2funny:
Ρε μαλάκα έχω λιώσει με τη φώτο που έβαλε ο τύπος
 

1965

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε house είδες κάτι χερουκλες που έχει
Να σε κάνει μασάζ αυτός να πεις το δεσπότη Παναγιώτη  :2funny: :2funny:
Ρε μαλάκα έχω λιώσει με τη φώτο που έβαλε ο τύπος
ΚΑΛΑ ΣΕ ΛΕΕΙ Ο HOUSE ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ MASSAGE KAI ... MHN MAΣ ΒΡΙΖΕΙΣ :2funny: :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
ΚΑΛΑ ΣΕ ΛΕΕΙ Ο HOUSE ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ MASSAGE KAI ... MHN MAΣ ΒΡΙΖΕΙΣ :2funny: :2funny:
θα σε στειλω στο γοριλακι εσενα κανονισε

λοιπον τελος με τα  :offtopic:

ακουσα εφερε νεο κοσμο η εβιτα πηγε κανεις να μας πει??
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Δε μου λέει κάτι το νούμερο παίχτη, πήρες τηλ.; Τι σου είπε; Αν θέλεις, έλα σε πμ για περισσότερες πληροφορίες μπας κ βγάλουμε άκρη.
[/quote . 
40 ετων καπου στη μποτσαρη..δεν ειπε κατι περισσοτερο. μονη ειπε οτι ειναι
Τιμή? Σώμα? Δεν ρωτησες?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ξέρει κανείς τίποτα για αυτήν sex/erotikes-ypiresies/masaz/masaz-sto-xoro-sou_i56690

Λέω να την δοκιμάσω μέσα στην εβδομάδα. Σε επικοινωνία μου είπε 150 για 2 ώρες.
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
καλισπερα σιναγονιστες θα ιθελα τα φοντα σας ψαχνο ενα καλο μασαζομαγαζοκαταστιμα που να κανει καλο πραγματικο μασαζ προτα  και μετα ισος προτιμισο και μια φραπεδια :jerking: αν ειπαρχει τετιο μαγαζι αλα θελο να δινει εμφασι στο μασαζ προτα να ειναι αλιθινο και οχι του 10 λεπτου και μετα να σε γιριζει και να πλακονετε στι :jerking: ευχαριστο εκ τον προτερον
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
καλισπερα σιναγονιστες θα ιθελα τα φοντα σας ψαχνο ενα καλο μασαζομαγαζοκαταστιμα που να κανει καλο πραγματικο μασαζ προτα  και μετα ισος προτιμισο και μια φραπεδια :jerking: αν ειπαρχει τετιο μαγαζι αλα θελο να δινει εμφασι στο μασαζ προτα να ειναι αλιθινο και οχι του 10 λεπτου και μετα να σε γιριζει και να πλακονετε στι :jerking: ευχαριστο εκ τον προτερον
Αερονάυτη μου κάνε πρώτα τη μελέτη σου στο θρεντ που είσαι, διάβασε και καμιά εφημερίδα (αγγελίες) και κάτι θα βρεις. Δώσε μας και καμιά πληροφορία από κει που θα πας και θα λάβεις κι από μας πολλές πληροφορίες. Έτσι ξεκινήσαμε όλοι.  :grin: 
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
καλισπερα και παλι σε ολους φιλε graf εχο διαβασι ολες τις σελιδες εδο στο θρεντ και τις 2189 τα εχο δει ολα απο γοριλακια χαχαχ πολι γελιο μεχρι και μια χοντρι ιοαννα μου φενετε πανο απο 150 κιλα σιγουρα και αλα πολα ι αποψις διισταντε αλαγες καταλογον μαγαζια που κλισανε πριβε καταστασεις χαμος γινετε απο τις καλιτερες κριτικες εχει το magys μαλον εκει θα παο με τιν προτι ευκερια και θα σας πο τα του αγονα
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
καλισπερα :2funny: και παλι σε ολους φιλε graf εχο διαβασι ολες τις σελιδες εδο στο θρεντ και τις 2189 τα εχο δει ολα απο γοριλακια χαχαχ πολι γελιο μεχρι και μια χοντρι ιοαννα μου φενετε πανο απο 150 κιλα σιγουρα και αλα πολα ι αποψις διισταντε αλαγες καταλογον μαγαζια που κλισανε πριβε καταστασεις χαμος γινετε απο τις καλιτερες κριτικες εχει το magys μαλον εκει θα παο με τιν προτι ευκερια και θα σας πο τα του αγονα
Θερμή παράκληση στο moderator ... Αφήστε τον να γράφει greekglish. Δεν την παλεύω με τα Ελληνικά του. Έλεος.  :2funny:  :2funny:  :rockon:  :rockon:
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
καλισπερα και παλι σε ολους φιλε graf εχο διαβασι ολες τις σελιδες εδο στο θρεντ και τις 2189 τα εχο δει ολα απο γοριλακια χαχαχ πολι γελιο μεχρι και μια χοντρι ιοαννα μου φενετε πανο απο 150 κιλα σιγουρα και αλα πολα ι αποψις διισταντε αλαγες καταλογον μαγαζια που κλισανε πριβε καταστασεις χαμος γινετε απο τις καλιτερες κριτικες εχει το magys μαλον εκει θα παο με τιν προτι ευκερια και θα σας πο τα του αγονα


φοίλαι πραίποι να ξαικεινοίσις τι δεικοί σου αίραιβνα. Στο σαιτ αίχοι πολί οιλεικό γοια να απωφασοίσης που θα χτιποίσυς πρότα.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom