Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Μη μαλώνετε το παλικάρι. Την ουσία να βλέπουμε όλοι, αν αυτά που λέει είναι αληθινά. Εφόσον μας χτυπάει καμπανάκια για θέμα που άπτεται της υγείας μας και δεν λέει κάτι μη αποδείξιμο, καλά είναι να έχουμε τα μάτια και τα αυτιά μας ανοιχτά. Μεταξύ μας πάντως, αν πιστεύει κάποιος ότι η συγκεκριμένη είναι η εξαίρεση απατάται πλάνην εικτράν... :grin:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Μονο αγαπη απο μενα .

Σε ολους , σε ολες και πολυ παραπανω στον FILOXENOUMENOS . :)

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Είμαστε όλοι πελάτες.
Και να καταλάβουμε οτι οι φιλίες με επαγγελματίες του αγοραίου έρωτα είναι λυκοφιλίες

Καλή συνέχεια!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Συναντηση χθες βραδυ με τη κουκλα.
Επιβεβαιωνω όλα εχουν γραφτει,αψογη,μακαρι να μας ερχεται συχνα...
Και νομιζω αυτό θα γινει,καθως πολλοι συναγωνιστες δεν προλαβαν να απολαυσουν τα...πλουσια προσοντα της
και το εκπληκτικο στοματικο της....

Λαικο προσκυνημα ολο το τριημερο,σαν τα λειψανα της ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ένα πραμα,βοηθεια μας....
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Συναντηση χθες βραδυ με τη κουκλα.
Επιβεβαιωνω όλα εχουν γραφτει,αψογη,μακαρι να μας ερχεται συχνα...
Και νομιζω αυτό θα γινει,καθως πολλοι συναγωνιστες δεν προλαβαν να απολαυσουν τα...πλουσια προσοντα της
και το εκπληκτικο στοματικο της....

Λαικο προσκυνημα ολο το τριημερο,σαν τα λειψανα της ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ένα πραμα,βοηθεια μας....

Όντως fully booked πριν έρθει .
Είναι λίγες οι 3 μερες στην πολη μας που είναι 100 χρονια πίσω
Με μεγαλύτερη άνεση χρόνου θα αποδίδει ακόμα καλύτερα
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Οσο αφορά την  Μελίνα , μετά την αποτυχημένη συνεργασία που είχε με την γνωστή Μαριάννα , βρήκε χορηγό και τώρα ζει, μάλλον ευτυχισμένη μαζί του. Η Μαρία, αν δεν κάνω λάθος,ασχολείται μόνο με κανονικό μασαζ σε γυναίκες σε κατ΄οίκον επίσκεψη.
Αλλο μενια και αλλο μελινα !!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Like
572
Πόντοι
81
Υπαρχή σήμερα Κυριακή κάποιο ανοιχτό ???? Αν ναι το τηλέφωνο σε πμ αν γίνετε παρακαλώ 

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά...
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Φίλε έχεις μεγάλα ΑΡΧΙΔΙΑ!! και μόνο που δεν κρύβεσαι αλλά αντιθέτως εκτίθεσαι κιόλας και μας προστατεύεις και μας ενημερώνεις, σου αξίζουν πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! Να είσαι καλά και πραγματικά σε ευχαριστούνμε, Μακάρι να υπήρχαν κι άλλοι σαν κι εσένα στο φόρουμ
Θα το πω εγώ γιατί δεν είναι μυστικό.
1. Ειμαι παραπληγικός
2. Ποτε δεν παίρνω φάουλ προγραμμα
Ούτε πριν χτυπήσω.

Η συγκεκριμένη ενώ δε θα τη γαμουσα ανέβηκε πάνω μου και χωρίς να το καταλάβω αφου δεν εχω αισθητικότητα απο το επίπεδο της βλάβης και κάτω, έπιασε το πουλί μου και το έβαλε μεσα της.
Τότε την πέταξα κάτω και έκανα παράπονα στα κορίτσια έξω.
Ric Flair όπως σου εχει πει η Βάσια για μένα μου εχει πει και μένα για σένα ποιος εισαι κλπ...

Μην εκτίθεσαι ομως τόσο πολυ.
Σε λιγο θα ανεβάσω το sms που μου έστειλε οταν την ενημερώσεις για αυτό που έγραψα.

Στην τελική οποιος θέλει να φύγει με παράσημα και να τα πάει στο σπίτι του δικαίωμα του.

Η ίδια η βΑσια την έκραζε για το ακαπωτο γαμησι όπως και οι άλλες που δούλευαν μαζί της γιατί οι πελάτες ζητούσαν και απο αυτες το ίδιο.



ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ
ΕΔΩ , ΜΕ sms , ΜΕ MAIL

ΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.


Απλά με την επόμενη απειλή θα πάω καρφί στην αστυνομία

Ήμουν καλός οταν έγραψα για τις κάμερες της Νίκης? και τωρα ειμαι κακός?

Η αλήθεια να λέγεται όποιον κι αν πονάει φίλοι μου

ΥΓ: Κοπέλα που κάνει παρτουζα με 6 άτομα χωρίς προφυλάξεις είναι προς αποφυγήν.
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που εμφανιζεται η δώρα απο ευζωνων.,και eve spa αποχώρησε πρόσφατα απο eve spa
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα, στην παρεα, ψαχνω την Ζωη απο Μααριαννα , ξερεις κανεις νεα της ..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εσένα περιμένουμε να μας πεις που είσαι 9 χρόνια μέλος και τα 9.Στα 10 ποστ σου στο τέλος έχουν ερωτηματικό .
το 10ο είναι " καμία ενημέρωση κανείς "
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Εσένα περιμένουμε να μας πεις που είσαι 9 χρόνια μέλος και τα 9.Στα 10 ποστ σου στο τέλος έχουν ερωτηματικό .
το 10ο είναι " καμία ενημέρωση κανείς "
Μου φαινεται ότι το θρεντ τελευταια εχει γινει ΑΛΕΡΤ....
Οι πιο πολλοι καποια λαδοκορη ψαχνουν....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Μου φαινεται ότι το θρεντ τελευταια εχει γινει ΑΛΕΡΤ....
Οι πιο πολλοι καποια λαδοκορη ψαχνουν....

Φακιρη εσυ ποτε θα ενημερωσεις εδω περα,μονο εξυπναδες πετας.
Αντε τραβα σε κανενα Νικολα να μας πεις για τη Στεφη αμα το βαζει σανιδι και το βγαζει πριονιδι  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Φακιρη εσυ ποτε θα ενημερωσεις εδω περα,μονο εξυπναδες πετας.
Αντε τραβα σε κανενα Νικολα να μας πεις για τη Στεφη αμα το βαζει σανιδι και το βγαζει πριονιδι  :grin:
:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Αντε για να πεσει και καμια ενημερωση , συναντηση Α) με Ειρηνη από Μαριανα, η κοπελα ξερει και εξακολουθεί να το θελει.- απο το υπολοιπο παλμαρε συγκρατησα τη ναζιαρα Δαφνη(θα τιμηθεί εν ευθετω), και ένα μελανουρι νεαρο καληγραμμο με μαυρο ισιο μαλακι που λογο ηλικιας δε θυμαμε ονομα. Β)Βαλερια από Ελενη, παλιο αποθημενο από τον Νικο που την ειχα δει παλια αλλα δεν ειχα περασει μαζι της, επισης για το γουστο μου το εχει. Και για τις δυο θα ελεγα κατεχουν το τριπτυχο - θελει-ξερει-μπορει. Δυο τελιως διαφορετικες κοπελες , αλλα για το γουστο μου αξιζουν. Βαλερια 35+ /  Ειρηνη 27.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Εσένα περιμένουμε να μας πεις που είσαι 9 χρόνια μέλος και τα 9.Στα 10 ποστ σου στο τέλος έχουν ερωτηματικό .
το 10ο είναι " καμία ενημέρωση κανείς "

25/28 !!!!!

Φοβερό ποσοστό
ΜVP
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Νεφέλη της Μαριάννας , 25 περίπου χρονών, μεγάλο πλαστικό όμως στήθος, με μεγάλη ροζ ρώγα. Πολύ καλή με το στόμα της , βαθιά και υγρά. Στα του αγώνα , της αρέσει να την παίρνουν στα τέσσερα , όπου και αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα. πολύ επικοινωνιακή και πολύ καθαρή.

 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Πριν απο κανα δυο εβδομαδες στης Νικης συνεδρια με την μελαχρινη Ελενη..διεκπεραιωτικη , ακομα κλάιω τα λεφτά μου..
ηλικια γυρω στα 30 κατι , κανονικος σωματοτυπος χωρις να λεει κατι φοβερο απο εμφανιση, τη διαλεξα γιατί νομιζα πως ειχα διαβασει καλα π΄ραγματα γι αυτην . Επρεπε να παρω την Λένα, όπως λέγονταν παλιοτερα.. 
 

terrorist82

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
εγνατια 106 παει κανεις; παιζει τπτ καλο η χαλια μαυρα παλι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom