Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ο μονος λογος που το ανεφερα ειναι γιατι το gps απ'οσο ξερω στα τοσα χρονια μου ειναι για να σου διχνει το δρομο.Τωρα αμα εξελιχτηκε τοσο πολυ η τεχνολογια τι να πω?και μη στραβωνεις σε οτι και να πουμε δλδ

Ok
Άκυρο το στραβωμα!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Έλα αδερφέ τώρα σε κατάλαβα τι εννοείς: Αυτό που λες δεν είναι gps, είναι αντιραντάρ. Πρόκειται για εντοπιστή καμερών και ραντάρ ("πιστόλια" αστυνομίας), τα οποία όντως σφυρίζουν όταν αντιληφθούν υπέρυθρο σήμα ή ακτίνα laser. Εννοείται ότι αυτά απαγορεύονται σύμφωνα με τον ΚΟΚ, επειδή παρεμβάλλουν στις συσκευές της αστυνομίας. Νομίζω 2000€ πρόστιμο, 60 μέρες πινακίδες και 30 μέρες το δίπλωμα! Πρέπει να έχεις το μηχάνημα για να έχεις και την εφαρμογή για το κινητό σου android - ios. Για να εντοπίσεις όμως το σήμα από κάμερες της Νίκης, θα πρέπει να είσαι εκεί στο χώρο και να έχεις και το μηχάνημα μαζί. Αλλιώς μπορεί να πιάνεις από διπλανούς χώρους. Στην είσοδο ή στο σαλόνι της νομίζω έχει η Νίκη φανερή κάμερα ή κάνω λάθος; Το σημαντικό δεν είναι βέβαια αν σε βλέπει στην είσοδο, αυτό είναι αποδεκτό. Το τρομερό είναι να σε ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. Επιβεβαίωσέ το πάντως για να δούμε πώς θα το αντιμετωπίσουμε.   

Δε μπορώ να επιβεβαιώσω τίποτα γιατί μου το ανέφεραν το περιστατικό.
Κάμερα φανερή παντως δεν εχει πουθενά η συγκεκριμένη
Εχει ενα τζαμί μονο που βλέπει απο κουζίνα στο διάδρομο , χωρίς να φαίνεται αντίστροφα, για αποφυγή άτυχων συναντήσεων με γνωστούς.
Αυτό που μπορώ να επιβεβαιώσω είναι οτι απο καιρό έλεγε να βάλει κάμερες στα δωμάτια για να μην παίρνουν οι κοπέλες παραπάνω χρήματα .
Μέχρι τωρα σίγουρα κάμερα όπως είπα και εγώ και άλλοι έχουν το body free και ο Στέλιος .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
παμε παλι απ την αρχη

πως το ξερεις οτι εχουν το body free κ ο στελιος

αντε για το νικολα το πιστευω γιατι ειναι τρομπας

αλλα για το στελιο για πες μας
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
παμε παλι απ την αρχη

πως το ξερεις οτι εχουν το body free κ ο στελιος

αντε για το νικολα το πιστευω γιατι ειναι τρομπας

αλλα για το στελιο για πες μας
Στο body free μου το είπε η στεφανια που είναι γκομενα του.
Μονο στο μικρο δωμάτιο δεν εχει αυτό με τη ντουλάπα απέναντι απο το γραφείο

Στο Στέλιο μου το είχε πει η Κελυ η γυμνάστρια το 2010 φίλε.
Τότε άρχιζε να δουλεύει βίζιτα μονη της με τη βοήθεια αλλου μασαζοιδιοκτητη. Ειχα πάει μιλημένος απο εκείνον και ανέβηκε απο πάνω μου και πριν σκύψει να με φιλήσει μου εκανε με τα χείλια της " μη μιλάς μας βλέπουν"

Γιαυτο δεν πήγα ξανά σε κανενα απο τα δυο μαγαζιά με εξαίρεση στο Στέλιο που πήγα πέρυσι να δω τη Νοελ οταν έμαθα οτι δουλεύει εκεί γιατί την ήξερα απο το 2002 οταν είχε πρωτοεμφανιστεί στην πολη.

Αυτά...
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Έλα αδερφέ τώρα σε κατάλαβα τι εννοείς: Αυτό που λες δεν είναι gps, είναι αντιραντάρ. Πρόκειται για εντοπιστή καμερών και ραντάρ ("πιστόλια" αστυνομίας), τα οποία όντως σφυρίζουν όταν αντιληφθούν υπέρυθρο σήμα ή ακτίνα laser. Εννοείται ότι αυτά απαγορεύονται σύμφωνα με τον ΚΟΚ, επειδή παρεμβάλλουν στις συσκευές της αστυνομίας. Νομίζω 2000€ πρόστιμο, 60 μέρες πινακίδες και 30 μέρες το δίπλωμα! Πρέπει να έχεις το μηχάνημα για να έχεις και την εφαρμογή για το κινητό σου android - ios. Για να εντοπίσεις όμως το σήμα από κάμερες της Νίκης, θα πρέπει να είσαι εκεί στο χώρο και να έχεις και το μηχάνημα μαζί. Αλλιώς μπορεί να πιάνεις από διπλανούς χώρους. Στην είσοδο ή στο σαλόνι της νομίζω έχει η Νίκη φανερή κάμερα ή κάνω λάθος; Το σημαντικό δεν είναι βέβαια αν σε βλέπει στην είσοδο, αυτό είναι αποδεκτό. Το τρομερό είναι να σε ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. Επιβεβαίωσέ το πάντως για να δούμε πώς θα το αντιμετωπίσουμε.    

Καλημέρα σε ολους, αν και θα δινω συνεχεια σε ένα θεμα ασχετο σχετικαμε τα μασαζομαγαζα  :offtopic:, να ξεκαθαρισω το θεμα των καμερων- Gps- αντιρανταρ, ένα θεμα που λογω εργασιας ειχα ασχολιθει αρκετα. Οσες εφαρμογες χαρτογράφησης παρεχουν προηδοποιησεις για καμερες κυκλοφοριας , αντιρανταρ , υπερβαση οριου ταχητητας, δεν είναι Real-time που σημενει ότι αυτος που εφτιαξε η τροποποιησε τον χαρτη καταχωρησε ότι στο συγκεκριμενο σημειο υπαρχει ,καμερα η ρανταρ,η το οριο είναι ...- Θημηθητε όταν ειχαν σπασει ότι καμερα υπηρχε στη Μητροπόλεως - Τσιμισκη - ΕΓΝΑΤΙΑ την εποχη του G8 στη Θεσσαλονικη οσοι ειχαν Gps με χαρτογραφηση αναρωτιοταν γιατι σφηριζει το μηχανημα αφου η καμερα είναι ξεκοιλιασμενη??...!!.. Ελπιζω να εδωσα καποια απαντηση. Υπαρχουν ατελοιωτα forum για αυτά τα θεματα οπου τα update στη χαρτογραφηση είναι ατελιωτα. Καλη συνεχεια.
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Κλεισιμο στα μαγαζια που βαζουν καμερες στα δωματια,δε το συζηταμε,τελος!Το τι κανουν οι κοπελλες με τους πελατες μεσα στο δωματιο και
τι λενε μεταξυ τους ειναι κατι που δεν αφορα τα αφεντικα.Ας προσεχουν να μη τις χανουν...
Οκ ! αυτης τις αποψεις ειμαι και εγω , εμπαρκο σε αυτα τα μαγαζια !!! Λες και ειναι νομιμα και εχουν και καμερες ??????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Οκ ! αυτης τις αποψεις ειμαι και εγω , εμπαρκο σε αυτα τα μαγαζια !!! Λες και ειναι νομιμα και εχουν και καμερες ??????
εδω η αλλη σε παιρνει τηλ για προσφορα κ σε λεει

η κληση αυτη ηχογραφειται για λογους ασφαλειας

φανταζεσαι να πηγαινουμε σε μαγαζια κ να μας λενε

το  :knockinb: μπορει να βιντεοσκοπηθει για τη δικη σας ασφαλεια  :2funny: :2funny:
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Σύντροφοι γύρισα από Αθήνα και επειδή σας ζάλισα με τη βοήθεια που ζήτησα, θεωρώ σκόπιμο να σας ενημερώσω με μια κριτική.

Κοπέλα η elvira23. Τα πράγματα τα βρήκα σύμφωνα με την εντύπωση που είχα αποκομίσει από όσα διαβασα στο bou. Επειδή είχα 10 λεπτά καθυστέρηση, αυτή είχε πάει, έπιασε δωμάτιο και με περίμενε. Χαμογελαστό παιδί, όμορφούλικο, ναζιάρικο. Καμιά βιασύνη . Ό,τι ζητούσα. Ξέρεte, εμένα με τρελάινουν τα καλά κορίτσια. Δε μπορώ τις κοπέλες που έχουν το σώμα τις Αντριάνα Λίμα αλλά μέσα είναι κρύες, διεκπεραιωτικές και όλο μη και μή.
Από σώμα βυζάρες, κανονικές διαστάσεις από τη μέση και πάνω και από τη μέση και κάτω λίγα κιλάκια παραπάνω,( Κλασσική Ελληνίδα) αλλά σφιχτή ,πολύ σφιχτή.. 24 ετών πιπίνι. Και τελείως ελεύθερη. Ούτε γραφείο ούτε τίποτα. Μόνη της απαντάει στο τηλ., μόνη της κανονίζει τα ραντεβού της.
Τόπος συνάντησης ξενοδοχείο PRIVE στο σταθμό Λαρίσης, πολύ καλό. Δωράκι : 70 € Ξενοδοχείο: 24 €.
Συνολική διάρκεια συνάντησης : 1 h και 45 min.
Στο τέλος της έβγαλα και φωτο αλλά με το δικό της κινητό (δεν είχε εμπιστοσύνη με το δικό μου) και μου την έστειλε στο mail. 
Προς αποφυγή καθε παρεξήγησης θυμίζω σε όλους ότι τα γουστα είναι προσωπικά και υποκειμενικά. Όπου βεβαια αναφέρεται περιγραφή ή γεγονότα είναι πέρα για πέρα αληθινά.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Σύντροφοι γύρισα από Αθήνα και επειδή σας ζάλισα με τη βοήθεια που ζήτησα, θεωρώ σκόπιμο να σας ενημερώσω με μια κριτική.

Κοπέλα η elvira23.

ααααα.. τώρα μάλιστα. Για αυτό η elvira ανεβαίνει Θεσσαλονίκη. Τι της έκανες ρε Γάτε.. της κοπέλας που μακριά σου δεν μπορεί ?
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι γύρισα από Αθήνα και επειδή σας ζάλισα με τη βοήθεια που ζήτησα, θεωρώ σκόπιμο να σας ενημερώσω με μια κριτική.

Κοπέλα η elvira23. Τα πράγματα τα βρήκα σύμφωνα με την εντύπωση που είχα αποκομίσει από όσα διαβασα στο bou. Επειδή είχα 10 λεπτά καθυστέρηση, αυτή είχε πάει, έπιασε δωμάτιο και με περίμενε. Χαμογελαστό παιδί, όμορφούλικο, ναζιάρικο. Καμιά βιασύνη . Ό,τι ζητούσα. Ξέρεte, εμένα με τρελάινουν τα καλά κορίτσια. Δε μπορώ τις κοπέλες που έχουν το σώμα τις Αντριάνα Λίμα αλλά μέσα είναι κρύες, διεκπεραιωτικές και όλο μη και μή.
Από σώμα βυζάρες, κανονικές διαστάσεις από τη μέση και πάνω και από τη μέση και κάτω λίγα κιλάκια παραπάνω,( Κλασσική Ελληνίδα) αλλά σφιχτή ,πολύ σφιχτή.. 24 ετών πιπίνι. Και τελείως ελεύθερη. Ούτε γραφείο ούτε τίποτα. Μόνη της απαντάει στο τηλ., μόνη της κανονίζει τα ραντεβού της.
Τόπος συνάντησης ξενοδοχείο PRIVE στο σταθμό Λαρίσης, πολύ καλό. Δωράκι : 70 € Ξενοδοχείο: 24 €.
Συνολική διάρκεια συνάντησης : 1 h και 45 min.
Στο τέλος της έβγαλα και φωτο αλλά με το δικό της κινητό (δεν είχε εμπιστοσύνη με το δικό μου) και μου την έστειλε στο mail. 
Προς αποφυγή καθε παρεξήγησης θυμίζω σε όλους ότι τα γουστα είναι προσωπικά και υποκειμενικά. Όπου βεβαια αναφέρεται περιγραφή ή γεγονότα είναι πέρα για πέρα αληθινά.


:-* :-* Θα τα πουμε σε λιγες μερες!
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Με ζαλίσατε. Πάρτε νάχετε.

 

Συνημμένα

  • 2015-05-08 16.12.1611.jpg
    2015-05-08 16.12.1611.jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 15

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
ααααα.. τώρα μάλιστα. Για αυτό η elvira ανεβαίνει Θεσσαλονίκη. Τι της έκανες ρε Γάτε.. της κοπέλας που μακριά σου δεν μπορεί ?
Αχ φίλε τί να κάνω εγώ. Αν περιμένανε από μένα τα κορίτσια θα είχανε πεινάσει. Απλά κάποια "ένσημα" μου λείπουν ακόμη και για να δικαιούμαι σύνταξη κάπου κάπου, όταν βασταν τα κότσια μου, κάνω κανένα "μεροκάματο". Αλλά με την ELVIRA τελείως αναπάντεχα, ένοιωσα σαν να είμαι , όχι με το κορίτσι της διπλανής πόρτας που λέμε, αλλά κάτι κοντινότερο, κάτι σαν αρραβωνιαστικιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom