Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά απο φιλο εχω ακουσει τα καλύτερα γι αυτο:
Συμφωνώ, πρόκειται για σίγουρη και ποιοτική λύση, μην κάνεις πειράματα, εκτός αν ξηγηθεί ο HoF ειδικές καταστάσεις.
Γάτε καλά...γατίσια γαμίσια  :zfuck: :fuck1: :fuck2:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Είναι να μην ξηγηθω φίλε Graf για τον γάτο ;
Αφού είναι ένα απ τα καλύτερα παιδιά εδώ μεσα.
Ενημέρωσα ήδη δύο τρεις φίλους κάτω να τον κυκλοφορήσουν στα καλύτερα της πρωτεύουσας.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Εχω πάθει πλάκα. Πόσο εξηγημένοι φίλοι είστε όλοι. Σας υπερευχαριστώ. ΟΛΟΥΣ μα ΟΛΟΥΣ .
Πραγματικά συγκινήθηκα.
(τελικά εμείς οι μπερμπάντηδες είμαστε τα καλλίτερα παιδιά)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Εχω πάθει πλάκα. Πόσο εξηγημένοι φίλοι είστε όλοι. Σας υπερευχαριστώ. ΟΛΟΥΣ μα ΟΛΟΥΣ .
Πραγματικά συγκινήθηκα.
(τελικά εμείς οι μπερμπάντηδες είμαστε τα καλλίτερα παιδιά)
Είμαστε, πανάθεμά μας!  :zfuck:  :headbang2:
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Καλησπερα στην παρεα!
γνωριζει κανεις που μπορω να βρω τη Λενα (28χρ κανονικο βαρος , μετριο βυζι) που ηταν πριν κανα χρονο στη βουλγαρη κ παλιοτερα σ αλλα μαγαζια; 
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Καλησπερα στην παρεα!
γνωριζει κανεις που μπορω να βρω τη Λενα (28χρ κανονικο βαρος , μετριο βυζι) που ηταν πριν κανα χρονο στη βουλγαρη κ παλιοτερα σ αλλα μαγαζια;  

ρώτα την φίλη της,  την Δανάη  :coffee:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Στη Βούλγαρη είναι ακόμα η φίλη μου η Λένα
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Η Λένα από τον Στέλιο (Βούλγαρη) είναι στην Δωδεκανήσου και το νέο όνομά της είναι Κωνσταντίνα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ΌντωςΔωδεκανησου είναι . Γράψε λάθος για πριν
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλησπερα στην παρεα!
γνωριζει κανεις που μπορω να βρω τη Λενα (28χρ κανονικο βαρος , μετριο βυζι) που ηταν πριν κανα χρονο στη βουλγαρη κ παλιοτερα σ αλλα μαγαζια; 

Επιβεβαιωνω ότι η Λενα με το νέο νικ Κωσταντινα είναι στην Δωδεκανσου. Ωραιος κολος  :kissass: και εφηβικο βυζι. Σημερα την ειδα εκει  ;)
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Επιβεβαιωνω ότι η Λενα με το νέο νικ Κωσταντινα είναι στην Δωδεκανσου. Ωραιος κολος  :kissass: και εφηβικο βυζι. Σημερα την ειδα
ΠΟΥ ΤΙΣ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΑΥΤΕΣ ΛΕΝΑ , ΔΑΝΑΗ !!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ???? Υ.Γ ΤΗ ΜΕΛΙΝΑ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ????
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
ΠΟΥ ΤΙΣ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΑΥΤΕΣ ΛΕΝΑ , ΔΑΝΑΗ !!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ???? Υ.Γ ΤΗ ΜΕΛΙΝΑ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ????

:2funny: :2funny: δε ξεχνιετε.. ένα πραμα σα τη Κυπρο  :2funny: :2funny: παντως εκανε τελειο μασαζ το Μελινακι..
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
γιατί ,υπάρχει ακόμα η βούλγαρη ???? έχει καιρό να γραφτεί κάτι σχετικό. Νομίζω ότι έχει καιρό που σταμάτησε και η Αγάπη απο κεί... Ας διορθώσει κάποιος αν κανω λάθος   :think:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Καλημερα.
Θα μεταφέρω κατι που μου είπαν χθες και ξέρω πως θα αντιδράσουν κάποιοι .
Το μεταφέρω με μια πολυ μικρή επιφύλαξη μεν αλλά επειδή είναι θέμα που το έχουμε εντοπίσει , αναφέρει και στηλιτεύσει για αλλά μαγαζιά.

Οποιος εχει στο τηλεφωνο του εγκατεστημένο ενα καλό gps την επόμενη φορα που θα πάει στη Νίκη στη Δωδεκανήσου ( το δρόμο αν και ειχα πάει αρετές φορές ποτε δεν τον συγκράτησα) ας το ενεργοποιήσει και ισως αρχίσει να χτυπάει εντοπίζοντας κατι.

Νίκη επειδή ξέρω οτι εσυ με το ψεύτικο προφίλ σου και οι φίλοι σου διαβάζετε τα όσα γράφονται εδω μεσα πρέπει να σου πω.οτι αν αληθεύει αυτό που έμαθα και επειδή σκεφτοσουν να το κανεις , είναι πολυ άσχημο .
Το τι γίνεται και το τι λέγεται στα δωμάτια νομίζω δεν αφορά κανέναν άλλον πέραν τους πελάτη και της κοπέλας που βρίσκεται μαζί του.

ΥΓ: επειδή πρόσφατα εχω κράξει εδω στο thread και τις δυο, μη σκεφτεί κανεις οτι με έβαλε η Βάσια να το γράψω αυτό.
Όπως ξαναείπα καλό είναι να αφήσουν τους πελάτες έξω απο τον πόλεμο που άνοιξαν μεταξύ τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Έλα φίλε μου, πες το πιο λιανά για να καταλαβαίνουμε κι όσοι δεν έχουμε πτυχίου μηχανικού ηλεκτρονικών υπολογιστών. Gps έχουμε πολλοί, το θέμα είναι αν θα καταλάβουμε αυτό που λες αν το ενεργοποιήσουμε. Μη βάζεις γρίφους και μη φοβάσαι ότι θα πλήξεις τη Νίκη. Την κράξαμε (σωστά) για αρκετές πρακτικές της, δεν θα πάθει τίποτα να γράψεις καθαρά και κάτι ακόμα. 
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Καλημερα.
Θα μεταφέρω κατι που μου είπαν χθες και ξέρω πως θα αντιδράσουν κάποιοι .
Το μεταφέρω με μια πολυ μικρή επιφύλαξη μεν αλλά επειδή είναι θέμα που το έχουμε εντοπίσει , αναφέρει και στηλιτεύσει για αλλά μαγαζιά.

Οποιος εχει στο τηλεφωνο του εγκατεστημένο ενα καλό gps την επόμενη φορα που θα πάει στη Νίκη στη Δωδεκανήσου ( το δρόμο αν και ειχα πάει αρετές φορές ποτε δεν τον συγκράτησα) ας το ενεργοποιήσει και ισως αρχίσει να χτυπάει εντοπίζοντας κατι.

Νίκη επειδή ξέρω οτι εσυ με το ψεύτικο προφίλ σου και οι φίλοι σου διαβάζετε τα όσα γράφονται εδω μεσα πρέπει να σου πω.οτι αν αληθεύει αυτό που έμαθα και επειδή σκεφτοσουν να το κανεις , είναι πολυ άσχημο .
Το τι γίνεται και το τι λέγεται στα δωμάτια νομίζω δεν αφορά κανέναν άλλον πέραν τους πελάτη και της κοπέλας που βρίσκεται μαζί του.

ΥΓ: επειδή πρόσφατα εχω κράξει εδω στο thread και τις δυο, μη σκεφτεί κανεις οτι με έβαλε η Βάσια να το γράψω αυτό.
Όπως ξαναείπα καλό είναι να αφήσουν τους πελάτες έξω απο τον πόλεμο που άνοιξαν μεταξύ τους
ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ !!! ΤΟ ΤΗΛ. ΖΗΤΗΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ , ΑΡΑ ????
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
κουρασε το θεμα της "διαμαχης" . καλο ειναι να μην ασχολουμαστε .

παντως η βασια εχει σταματησει να ασχολειται εδω και καιρο .

να υγειαινουμε ... :)
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κουρασε το θεμα της "διαμαχης" . καλο ειναι να μην ασχολουμαστε .

παντως η βασια εχει σταματησει να ασχολειται εδω και καιρο .

να υγειαινουμε ... :)

αυτό δεν έκλεισε? συνεχίζει ακόμα??  :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom