Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Καλησπερα παιδια. Περασμα μετα απο πολυ καιρο για μασαζ και μετα απο διαφορες καλες κριτικες που διαβασα εδω ειπα να δοκιμασω το Nuru Αγιου Δημητριου. Μπορω να πω πως εμεινα πολυ ευχαριστημενος. Δεν μπορω να κρινω σαν nuru massage γιατι δεν ειχα ξανακανει, παντως περασα μια ομορφη ωρα με εντονο μασαζ και 2 εκτονωσεις. Η κοπελα μου φανηκε πολυ συμπαθητικη, νορμαλ εμφανιση και πραγματικα τα δινει ολα. Μαζι με το τριψιμο στο μπανιο μετα το μασαζ η ολη φαση κρατησε λιγο πανω απο ωρα χωρις καμια πιεση χρονου.
Αν ξανακανεις νουρου θα καταλαβεις οτι δεν ειναι καλο,και οτι αντι να χτυπιεται σαν το σπαρο θα πρεπει να κουνιεται πιο αισθησιακα και τρυφερα και να ανεβαζει σταδιακα την ενταση!
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Το θεμα ειναι να βγαζει κανα σουτιεν καμια κιλοτα..Σε εμενα τα σηκωσε ευτυχως αλλα δεν τα εβγαλε τελειως!ενας φιλος νομιζω αναφερε κατι τετοιο εδω μεσα
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι να βγαζει κανα σουτιεν καμια κιλοτα..Σε εμενα τα σηκωσε ευτυχως αλλα δεν τα εβγαλε τελειως!ενας φιλος νομιζω αναφερε κατι τετοιο εδω μεσα
Εγώ είχα αναφέρει,λάθος μου αν είπα ότι τα βγάζει μάλλον τα πετάει έξω εννοουσα ...σήκωσε μπλούζα έβγαλε βυζιά έξω,κατέβασε παντελόνι και άφησε χερι γενικά ελεύθερο αρκετά .δεν θα την έλεγα μουναρα ,καλουτσικο μιλφονι θα τη χαρακτήριζα απλά με χάλασε πολύ ότι ένιωσα να με θεωρεί λίγο χαζό σπαταλώντας το χρόνο με χαζά...όταν βγήκα είχαν περάσει ζορισμενα 40 λεπτά τραβηγμένα από τα μαλλιά..Πάρα πολύ καλό μασάζ εκεί έκανε η Εύα η γεματουλα που να πήγε άραγε
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Εγώ είχα αναφέρει,λάθος μου αν είπα ότι τα βγάζει μάλλον τα πετάει έξω εννοουσα ...σήκωσε μπλούζα έβγαλε βυζιά έξω,κατέβασε παντελόνι και άφησε χερι γενικά ελεύθερο αρκετά .δεν θα την έλεγα μουναρα ,καλουτσικο μιλφονι θα τη χαρακτήριζα απλά με χάλασε πολύ ότι ένιωσα να με θεωρεί λίγο χαζό σπαταλώντας το χρόνο με χαζά...όταν βγήκα είχαν περάσει ζορισμενα 40 λεπτά τραβηγμένα από τα μαλλιά..Πάρα πολύ καλό μασάζ εκεί έκανε η Εύα η γεματουλα που να πήγε άραγε
Συμφωνώ και εγώ με τον φίλο όσων αφορά για την Αθήνα...Από μασάζ λίγα πράγματα. Η Αλεξία έχει ανέβει κατηγορία και θυμίζει
Vasily Alekseyev, των βαρέων βαρών αρσιβαρίστα....
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Παίδες έχει να προτείνει κάνεις ποια να προτιμήσω στην Εβίτα?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96
έχει νέο εμπόρευμα ,αλλά απο ποιότητα δεν ξέρω τι παίζει......
καλή είναι η ποιότητα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παίδες έχει να προτείνει κάνεις ποια να προτιμήσω στην Εβίτα?
Αυτη που προτιμούν όλοι: τη Σοφία
 

Horny30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Το ζεσι σε καινούργιο χώρο απέναντι από τους αγίους πάντες. Ποιότητα παραμένει η ίδια. Χάλια δηλαδή. Τουλάχιστον παλιά έφερνε καμιά μικρούλα, άσχετα εμφάνισης,τώρα όλες είναι θείες.
πέτυχα την γνωστή άννα και μια θεία που δεν θυμάμαι όνομα με τεράστιους βύζους. Χαιρέτησα και έφυγα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
πέρασμα με:
Ίριδα. πολύ ωραίο σώμα, πολύ καλό μασάζ, τυπικό και βαρετό β μέρος, ευγενική αλλά γεμάτη απάθεια, καμία χημεία.
Κρίστυ. πολύ ωραίο σώμα, καλο social, καλό β μέρος.
Αντζελίνα. ομορφη, λιγα πιασίματα από μέση και κάτω αλλά χωρίς να είναι αντιαισθητικά, καλό social, καλό β μέρος.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Ελα να αναψει η κουβεντα λιγο στο topic ..... αυτη ειναι η γνωστη ΤΟΚΥΟ ???????? η αλλη με το ίδιο όνομα ???
Καταγραφή.JPG
 
Τελευταία τροποποίηση:

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
πέρασμα με:
Ίριδα. πολύ ωραίο σώμα, πολύ καλό μασάζ, τυπικό και βαρετό β μέρος, ευγενική αλλά γεμάτη απάθεια, καμία χημεία.
Κρίστυ. πολύ ωραίο σώμα, καλο social, καλό β μέρος.
Αντζελίνα. ομορφη, λιγα πιασίματα από μέση και κάτω αλλά χωρίς να είναι αντιαισθητικά, καλό social, καλό β μέρος.
Αντζελίνα , πραγματι πολυ καλη , αλλα εχει μικρο στηθους , σφιχτο μεν , αλλα μικρο.. Αν ψαχνετε 4-αρι , ξεχαστε το ...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Για εδώ μήπως έχει κανείς ιδέα τι παίζει;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom